Сни з п’ятниці на суботу – що означають? Збуваються?

Сон з п’ятниці на суботу відноситься безпосередньо до вам і вашим близьким, він розповість вам про вашої долі, так як сон на суботу часто збувається і стає пророчим.

В астрології цей день управляється Сатурном, і ця планета пов’язана з законом карми і принципами людини. Ця планета відповідає за формування особистої думки, тому уві сні можна побачити минуле і майбутнє.

Збуваються чи ні сни на суботу?

Сон з п’ятниці на суботу, це ваше майбутнє, і якщо ви не бачили яскравих хороших подій вночі, а тільки негативні явища і не спробуєте змінити свою долю — ваш сон буде передбачити. Скоріше це підказка для вас, щоб уникнути проблем у майбутньому.

Так що якщо сон був хорошим, значить, все буде добре, а якщо сон був поганим значить, Вищі сили попереджають вас про проблеми в майбутньому і, щоб уникнути труднощів, потрібно проаналізувати поведінку минулого.

  • Сон про кохання

Сон з п’ятниці на суботу, говорить про долю, яку ви самі можете створити. Якщо ви обіймаєте і цілуєте коханої людини уві сні і хочете мати взаємні відносини, то ви робите правильно. Якщо ваш сон збігається з планами на майбутнє, в майбутньому ви будете щасливою людиною.

Але якщо ви цілуєте людини уві сні, але в реальному житті ви не хочете створювати любовні стосунки з цією людиною — це вважається поганим сном. Ви соромитеся, це означає депресію і самотність.

І якщо вам снився сон з п’ятниці на суботу і ви бачили зраду, сон попереджає про сварку, а іноді і про розставання з коханою людиною. Якщо нічого не робити, сценарій зі сну цілком може здійсниться.

  • Сни про роботу

Сон про роботу з позитивними подіями означає фінансовий успіх і просування по службі.
Але сон, у якому ви бачите неприємності на роботі, може бути передбачуваним, але події будуть відбуватися за іншим сценарієм. Такий сон означає проблеми і фінансова криза.

  • Померлі родичі в сні на суботу

Якщо ви бачили, як людина вмирає, в реальному житті цього людині потрібно бути обережним, такий сон означає неприємності, а іноді і попередження. Дуже часто сон означає, що тільки ви можете допомогти цій людині, вважається, що енергія цієї людини пов’язана з вашою енергією уві сні.

Побачити свою смерть завжди є знаком важкого періоду, це може бути неприємності на роботі або в сім’ї. Крім того, цей сон означає хвороба, але не хвилюйтеся, все буде добре, він попереджає про проблеми, але не про вашої смерті. Якщо людина бачить власну смерть, сон ніколи не стає пророчим.

Сонник - тлумачення снів