Сни з четверга на п’ятницю – що означають? Збуваються?

З четверга на п’ятницю люди бачать віщі сни і, як правило, збуваються. Але означають інший аспект в житті сновидца.
В астрології на п’ятницю впливає Венера, тому ви можете бачити сни про кохання частіше, ніж в інші дні тижня.
Сон, який ви побачили, може відноситися до різних аспектів вашого життя, ви можете побачити себе головним героєм, любовні стосунки з іншою людиною, матеріальне благополуччя і сон про свою роботу.

Сон з четверга на п’ятницю розповість вам про ваших загадкових бажаннях, які не завжди готові здійснити в реальному житті, наприклад, це можуть бути любовні історії, купівля дорогих речей, про які ви давно мріяли або відпочинок.

Якщо уві сні ви купили дорогу річ або отримали велику суму грошей, ваш сон буде віщий, але всі події будуть відбуватися за іншим сценарієм. Але в позитивному якості.

Сон на п’ятницю, в якій ви купуєте або знаходите дорогі речі, означає радість і успіх, ви можете отримати подарунок або фінансову винагороду, іноді таке сновидіння означає просування по службі і повагу колег.

Але, якщо у сні ви щось шукаєте і не можете знайти або купити річ і вона вам не сподобалася-такий сон попереджає про небезпеку, іноді означає фінансові труднощі або втрати.

Якщо сон був ясним з радісними подіями, в майбутньому ви будете не ображені, але якщо сон був сумним в чорно-білих тонах, готуйтеся до нудного життя, настрій буде поганим і гнітючим.

Сон з четверга на п’ятницю як правило збувається

Сон у п’ятницю дуже часто стає пророчим, тому розглянемо кілька прикладів.

  • Сон про кохання

Після зустрічі з людиною ви можете відчути пристрасні почуття любові, але як дізнатися, чи є у вас взаємні почуття? Завдяки сновидінь можна дізнатися про духовну сторону іншої людини.
Іноді ви можете відчути енергію іншої людини. Якщо ви бачили уві сні взаємні почуття, як ви обіймаєте і цілуєте коханої людини — переконайтеся, що ця людина відчуває ті ж почуття любові до вас.

Але якщо уві сні немає взаєморозуміння між людьми-у реальному житті ви не можете встановити міцні відносини з цією людиною, тому що сон з четверга на п’ятницю попереджає і часто стає пророчим.

Енергія має здатність поширюватися на людей, яких ви любите, а також здатність розпізнавати ваші почуття через сон. Між людьми існує контакт на підсвідомому рівні.

  • Сон про весілля

Сон про весілля-це хороший сон і це означає позитивні події у вашому житті, але якщо ви бачили сон, де хтось одружується з вашим коханою людиною: це поганий знак, цей сон означає поділ або спір, теж сон припускає, що у вас є любовний суперник.

  • Сон в п’ятницю про роботу

Сон про просування по службі означає, що колеги вас поважають вам підвищать зарплату. Настав час реалізувати нові ідеї, щоб домогтися успіху.
Суперечка на роботі означає втрату роботи або скорочення обслуговування. Після такого сну не потрібно конфліктувати з керівництвом та колегами, не робити поспішних висновків і вчитися через суперечку.

Іноді краще зрозуміти становище, ніж втручатися в конфлікт.

  • Загибель або смерть людей

Сон про мертвих людей і померлих завжди вважався попередженням. Якщо ви бачили мертвого людини, це означає попередження, може бути, ви або ваш близький родич захворієте або інша проблема.

Бачити сон на п’ятницю смерть близької людини: знак про великі неприємності. Намагайтеся не ризикувати своїм життям протягом декількох місяців і не інвестувати в ризиковані бізнес-проекти. Смерть коханої людини попереджає вас про небезпеку і важкому періоді.

Сонник - тлумачення снів