Що означає бачити корову уві сні: тлумачення сну по сонникам

Корова уві сні – сприятливий символ. Побачити уві сні корову – значить, підвищити рівень свого достатку, поліпшити власне життя. Однак відповідаючи на питання, до чого сниться корова, далеко не всі сонники дають настільки позитивне тлумачення. Значення сновидіння часом залежить від незначних на перший погляд деталей!

Основне значення сну про корову

Якщо вам приснилася корова, приготуйтеся до того, що найближчі кілька тижнів ви будете жити в спокої і достатку. Ви зможете відпочити від суєти, відновити сили і насолодитися розміреним проведенням часу в колі близьких людей.

Якщо уві сні фігурувало багато корів, ви отримаєте нагороду за докладені в недавньому минулому зусилля. Можна розслабитися і відновити енергію для нових звершень.

Доїли корівку уві сні? Ви отримаєте приємні новини чи несподіваний прибуток.

Поганим знаком є ​​сон про чорну корові. Ви розчаруєтеся в справі, за яке візьметеся. Не виключено, що хтось підкладе вам свиню, наприклад, зіпсує репутацію або донесе невірну інформацію, яка вплине на якесь важливе для вас рішення.

Бачити корову білого кольору – відмінний знак, що передвіщає період повного спокою і благоденства .

Значення для жінки

якщо жінка, у якої є діти, уві сні раптом бачить корову, незабаром вона отримає привід пишатися своїми нащадками.

Постарайтеся згадати, що відбувалося уві сні:

 • корова чекала теляти або готувалася до отелу. Ви можете завагітніти. Якщо ви не плануєте заводити дітей, варто вести себе обережно;
 • мертва корова з відрубаною головою сниться до зради. Причому зраджувати чоловіка буде сама сновидицей. Кавалер може спокусити вас брехнею про свою любов і багатим подарунками. Ваш чоловік не дізнається про те, що ви були невірні йому, але все ж подумайте про те, яке рішення прийняти: якщо ви підете на зраду, вам доведеться страждати від докорів сумління;
 • доїти корову – в майбутньому почати отримувати більше, ніж чоловік;
 • корова голосно реве і дивиться на вас. Ви зробили щось, через що вас сильно мучить совість. Постарайтеся зрозуміти причини свого вчинку і пробачити себе;
 • ви вбиваєте корову або хтось робить це при вас – вашу сім’ю чекають серйозні фінансові труднощі. Ви ризикуєте втратити все, що маєте.

Дівчині

Якщо дівчина бачить уві сні, як в її будинок заходить корова, їй варто готуватися до пропозиції руки і серця. Заміжжя відбудеться стрімко і несподівано як для вас, так і для ваших родичів. Якщо сниться корова, що лежить на землі, ви можете пов’язати своє життя з нелюбом людиною заради його грошей.

Якщо дівчина уві сні гладить корову, вона зустріне людину, яка полюбить її за спокійний характер і доброту. </P >

Поганим знаком є ​​сон, в якому корова біжить назустріч сновидицей. Швидше за все, ви маєте досить конфліктний характер, через якого страждаєте і ви самі, і ваші близькі. Постарайтеся навчитися контролювати себе, інакше ви ризикуєте назавжди залишитися в повній самоті.

Вагітній

Дуже сприятливим вважається сон, в якому вагітної сниться корова з телям. Пологи пройдуть благополучно, ускладнень не виникне, малюк з’явиться на світ сильні і здоровим.

Якщо уві сні привиділася корова, у якої немає рогів, ваші пологи пройдуть на подив легко і ви практично не відчуєте болю від сутичок.

Чоловікові

Якщо чоловікові уві сні довелося пасти жирну корову, він доб’ється великих успіхів в кар’єрі. Якщо корова буцає його, варто побоюватися підступів конкурентів. Вони можуть нанести удар в той момент, в який сновидец чекатиме найменше.

Якщо корова народила або телитися на ваших очах, ваші доходи багаторазово збільшаться.

Якщо поруч з вами пасеться кілька корів і ви охороняєте їх разом з пастуших псом, ви знайдете надійного бізнес-партнера або відновите відносини зі старим другом, з яким давно перебуваєте в сварці.

Що означає уві сні корова, якій відрубали голову? У вас занадто мало знань для того, щоб домогтися успіху. Варто присвятити сили і час навчанню та підвищенню кваліфікації.

Якщо корова приснилася холостому чоловікові, який мріє завести сім’ю, про характер майбутньої обраниці можна буде судити про особливості сну. Наприклад, бачити уві сні корову з телям – значить, полюбити жінку, у якої буде дитина. Нападаюча на сновидіння рогата корова свідчить про те, що жінка буде мати конфліктним характером. Якщо корова добра, лагідна і тиха, такий же буде друга половина чоловіки.

Яка приснилася корова?

Чорна корова уві сні зазвичай є несприятливим символом. Вона може передвіщати хвороба, фінансові втрати, конфлікти. Якщо приснилося багато чорних корів, сон може означати цілу низку неприємностей.

Якщо вам приснилася біла корова, треба приготуватися до подарунків долі. Ваша прибуток зросте, конфлікти з близькими будуть дозволені. Якщо ви ведете білу корову за ріг, значить, ви зуміли буквально зловити свою удачу. Що б ви не робили, вам буде супроводжувати успіх.

До чого сниться руда або червона корова? До успіхів в фінансових справах. Чим більше корів рудого або цегляного кольору вам приснилося, тим більше грошей ви отримаєте. Якщо вам приснилася руда корова з телям уві сні, ви знайдете нове джерело доходів. Для незаміжньої жінки сновидіння може позначати зустріч з багатим кавалером.

Дії корови уві сні

Постарайтеся згадати, що робить корова уві сні:

 • розмовляє людською мовою – то, що сказало тварина, є важливим посланням. Використовуйте отриману інформацію з розумом;
 • нападає. Ви постраждаєте від підступів конкурентів. Якщо на вас нападає скажена корова, приготуйтеся до протистояння з людиною, повністю позбавленим будь-яких моральних принципів;
 • на вас біжить велика корова – ви боїтеся робити що-небудь для поліпшення вашого життя. Якщо ви не почнете діяти, зміни все одно відбудуться, але для вас це може стати болючим досвідом. Важливо пам’ятати, що все, що з вами відбувається – на краще;
 • перед вами оживає мертва корова. Ви згадайте про свої мрії і відчуєте бажання втілити їх в реальність. Не треба боятися: у вас вийде все, що б ви не задумали;
 • на вас нападає корова без рогів – не треба боятися ворогів і конкурентів. Вони можуть лише погрожувати вам, але не зможуть заподіяти реального шкоди;
 • ви вбиваєте корову чорного кольору – ви переможете ворогів і конкурентів. Якщо ж ви зарізали біле тварина, ви упустите удачу з рук і програєте;
 • вам приснилося стадо мирно пасуться корів – вам буде везти буквально у всьому. Постарайтеся не втратити голови від успіху і грамотно скористатися вдалим збігом обставин.

Тлумачення сну про корову по відомим сонникам

Корови в різних сонниках можуть мати різні значення. Спробуємо розібратися в самих популярних тлумачень.

До чого сниться корова: тлумачення сну по Міллеру

Згідно сонником Міллера, корова уві сні – підказка, чи все правильно ви робите в житті. Якщо ви бачите безліч спокійно пасуться огрядних корів, значить, все складається вдало. Якщо корови хворі, худі або мертві, ви звернули не туди і варто задуматися над своїми помилками.

Спробуйте згадати, кому уві сні належать корови. Якщо ви були власником вгодованих тварин, ваші фінансові справи незабаром покращаться. Якщо вам належали худі хворі корови, навпаки, ви втратите більшу частину доходів. Якщо корови були не вашими, значить, уві сні йдеться про чужих доходах і витратах.

Згідно сонником, якщо корів багато і вони бігли без вашої участі, вам належить участь в безлічі нових для вас справ, які принесуть хороший прибуток. Якщо ви гнали череду, яка не хотіла рухатися з місця, вас чекають небезпеки і випробування.

Бачити метається в паніці стадо – поганий знак. Ви ризикуєте втратити все, що маєте, через ваших необачних дій. Можливо, ви хочете ризикнути заради великого прибутку. Робити цього не варто, принаймні найближчим часом.

Що означає чорна корова, яка женеться за вами? Ви постраждаєте від дій заздрісників, які розпускають плітки за вашою спиною. Поганим знаком є ​​сон про мертву корову. Він обіцяє серйозний конфлікт з вашою другою половиною, яка сильно засмутить вас своїми діями або словами.

Сонник Ванги: сон про корову

Згідно сонником Ванги, сни про корову можна трактувати наступним чином:

 • якщо тварина билj з телям, то, згідно з сонником Ванги, вас чекає прибуток. Хліборобам сновидіння обіцяє відмінний урожай;
 • якщо корова біжить, але при цьому у неї немає якоїсь частини тіла, наприклад, голови, роги або хвоста, хтось спробує посварити вас з вашим чоловіком. Не виключено, що у вашій долі з’явилася жінка, що має намір відвести чоловіка з сім’ї;
 • якщо тварина була виснаженим, вас чекають фінансові втрати.

значення корови уві сні за сонником Хассе

Якщо наснилася корова, сон, згідно сонником Хассе, повинен трактуватися як позитивний. Ви отримаєте приємні звістки, рівень вашого добробуту виросте. Одиноким людям сновидіння обіцяє доленосну зустріч з майбутньою другою половинкою.

Сонник Дмитра та Надії Зими: побачити зі сні корову

Згідно з цим сонником, корова уві сні практично завжди є сприятливим символом.

Красиве, вгодовані тварина віщує поліпшення в справах або рішення конфлікту з близькими людьми. Якщо ви займаєтеся доїнням, ви досягнете успіху в своїй діяльності, якщо любите вашу професію і бачите в ній не тільки джерело доходів, але і спосіб самореалізації.

Якщо корова худа, подумайте про те, які помилки ви допустили в минулому.

Корова, яка намагається заколоти вас – сигнал про те, що ви володієте надто запальним характером і часто самі ініціюєте конфлікти з рідними людьми. Постарайтеся навчитися тримати себе в руках, щоб не завдавати болю тим, кого ви любите!

Наснилася корова: тлумачення по сонником Федоровской

До чого сниться корова уві сні жінці? Є великий ризик, що в вашому домі відбудеться пожежа. Будьте якомога уважніше і огляньте квартиру на предмет потенційних вогнищ загоряння.

Якщо ви доїте корову, настануть зміни на гірше. Якщо ж ви бачите, як доїнням зайнятий знайомий вам людина, зміни відбудуться з вини інших людей.

Пасти корів уві сні – знак, який вказує на те, що в даний момент ви повністю тримайте події під контролем. Не пропустіть момент: удача на вашому боці.

Зарізати корову уві сні – до везінню.

Якщо ви купили корову уві сні, швидше за все, ви витратите накопичення на річ, в якій не потребуєте. Продавати корову або теля – до позбавлення від гнітючого вантажу минулого. Якщо такий сон побачив чоловік, який намагається продати нерухомість, найближчим часом він укладе вигідну угоду.

Що значить корова по езотеричного сонником

До чого сниться корова уві сні жінці з даного сонником? З сновидицей в буквальному сенсі має станеться диво: вона відмовиться від ролі Попелюшки і відчує себе принцесою.

Якщо уві сні ви займалися доїнням, ви отримаєте все, про що тільки мрієте. Побачити, як ви працювали в корівнику – до важкої наполегливої ​​роботи, яка, однак, принесе серйозну прибуток і загальне визнання.

Корова за сонником цілительки Килини

Згідно сонником Килини, корівка завжди є сприятливим знаком. Він свідчить про те, що вам буде везти в усіх справах. Щоб сон дійсно збувся, вранці неодмінно уявіть собі якомога яскравіше, що ви годуєте тварина свіжим ароматним хлібом.

Сонник закоханих: значення корови

Згідно сонником, корова уві сні є людям, які скоро отримають шанс знайти свою другу половину. Особливо сприятливим сновидіння вважається, якщо уві сні ви доїли корову. До чого сниться отелення корови? До вагітності. Якщо ви не маєте наміру заводити дітей, варто уважніше поставитися до питань контрацепції.

Що говорить про корову сонник Велес?

В сонник Велес символ трактується в залежності від обставин побаченого:

 • тварина мала великі розміри – ви отримаєте прибуток від людей, з якими не знайомі, або підете до незнайомих людей в гості;
 • худа корова віщує втрату здоров’я або фінансові збитки, наприклад, крадіжку або великий програш в азартні ігри;
 • продати корову – до збитків, крадіжці, несправедливому звільнення;
 • якщо ви купили тварина, приготуйтеся до прибутку;
 • займатися доїнням корови – до виграшу, несподіваного спадок, отримання хорошої новини, несподіваної радості;
 • ви бачите телицю з величезним вим’ям – попереду зустріч з друзями;
 • виганяти чорну корову з дому – до смерті близького родича;
 • корова намагається проникнути в ваш будинок з двору – поганий знак. Корова в цьому випадку уособлює хвороба або смерть в родині;
 • до чого сниться корові з телям чоловікові? В його родині станеться поповнення.

Сбиваємості снів сьогодні

Коли хочеться дізнатися, що чекає на тебе в майбутньому, варто враховувати не тільки зміст сну, але і день тижня, в який він приснився. Сбиваємості в різні дні істотно відрізняється:

 • понеділок. Сон буде віщим в тому випадку, якщо ви з’явилися на світ в цей день. Для інших людей сновидіння, які з’явилися в ніч на понеділок, не збуваються практично ніколи;
 • середа – сон обов’язково збудеться, але не відразу, а приблизно через тиждень;
 • п’ятниця – швидше за все, сон збудеться;
 • четверг – до сновидіння варто поставитися, як до попередження. Чи збудеться він чи ні, залежить тільки від ваших дій;
 • вівторок – велика ймовірність, що сон, швидше за все, буде!
 • неділя – є шанси на те, що сон збудеться, але вони не дуже великі;
 • неділю. Якщо в цей день ви побачили хороший сон, нікому про нього не розповідайте, в іншому випадку він не збудеться. Якщо ж сон поганий, розкажіть про нього якомога більшій кількості людей.

Враховувати треба і фазу Місяця:

 • молодик. Сни, які є в цей час, відображають наші глибинні потреби і бажання. Подумайте, що говорить про вашу душу приснився образ;
 • зростаюча Місяць. В цей час сняться сни, які показують, що станеться в долі найближчим часом;
 • повний місяць. Сни, які ви бачите в цей час, зазвичай відрізняються примхливістю або реалістичністю. Дуже велика ймовірність, що вони збудуться;
 • спадна Місяць. До снам, які ви бачите в цей час, варто ставитися уважно: вони показують, що повинно піти з вашого життя, від чого треба позбутися.

Сни про корову зазвичай обіцяють щось позитивне, наприклад, прибуток, спокій, зустріч з звуженим. Вірте тільки в позитивні тлумачення, щоб налаштуватися на краще! І пам’ятайте, що сни далеко не завжди пророкують майбутнє, зате вони завжди говорять щось про те, що відбувається в глибині вашої душі в даний момент!

Сонник - тлумачення снів