Значення прикмети: до чого свербить ліва грудь

Щоб точно відповісти на питання, до чого свербить ліва грудь, треба враховувати цілий ряд факторів. Адже прикмета може змінювати значення в залежності від того, в який день тижня засвербіла груди, від того, яку ділянку грудей свербить найсильніше і навіть від часу доби!

До чого свербить ліва грудна залоза у жінки?

Ліва груди у жінки свербить до виконання бажання. Треба обов’язково почухати груди три рази і загадати бажання. Щоб воно точно збулося, скажіть його про себе або вголос. Прикмета про те, чому свербить ліва груди, може змінювати своє значення в залежності від статусу жінки, відчула свербіж.

У вільній дівчини

Якщо у дівчини засвербіла ліва груди, незабаром вона отримає лист романтичного змісту. Не можна виключати, що хтось тор зізнається їй у коханні.

Прикмету можна трактувати як пророцтво швидкого знайомства з чоловіком, з яким зав’яжеться бурхливий роман. Правда, вірогідність того, що відносини переростуть в щось більше, вкрай незначні.

У заміжньої жінки

До чого свербить ліва грудна залоза у жінок, одружених? Прикмета трактується як позитивна. Сверблячка свідчить про те, що почуття чоловіка спалахнуть з новою силою. Ви переживете другий медовий місяць. Чоловік буде буквально носити вас на руках і ви знову переконайтеся в тому, що зробили правильний вибір, коли вийшли заміж за цю людину.

Друге значення прикмети пов’язано з фінансами. Сверблячка говорить про те, що в сім’ї буде достатньо грошей. Можлива прибуток з несподіваного джерела.

Тлумачення прикмети в залежності від місця сверблячки

Коли свербить ліва груди, важливо зрозуміти, яке місце свербить найсильніше. Від цього залежать тонкощі тлумачення прикмети.

Чешется вся груди

Якщо засвербіла вся циця цілком, вас чекають зміни на краще. Можливо, ви отримаєте велику спадщину або начальник підвищить вашу заробітну плату. Прикмета віщує просування вгору по кар’єрних сходах.

Якщо ви перебуваєте в неприємній життєвої ситуації, вам прийдуть на допомогу родичі або друзі. Не бійтеся говорити про свої проблеми і не відмовляйтеся від фінансової або психологічної підтримки.

Якщо груди засвербіла у дівчини, що складається у відносинах, її молодий чоловік скоро зробить їй пропозицію руки і серця.

Чешется сосок

Якщо засвербів сосок, значить, ваша друга половина часто думає про вас і мріє про пристрасному сексі. Якщо ви самотні, прикмета свідчить про наявність таємного шанувальника, який не наважується зізнатися в своїх почуттях.

Чешется праворуч або ліворуч

Якщо груди засвербіла зліва, незабаром ви ризикуєте розлучитися з одним або коханою людиною. Постарайтеся уникати конфліктів і постарайтеся встати на точку зору близького, якщо ви не хочете його втратити.

Є й інші трактування цієї прикмети:

 • хтось піднесе вам неприємний подарунок. Ви будете розчаровані сюрпризом, наприклад, його вартістю або якістю. Постарайтеся не концентруватися на вашому розчарування і пам’ятайте про те, що важливіше увагу людини, а не вартість подарунків, які він робить;
 • один попросить позичити йому грошей. Є ймовірність, що гроші не будуть повернуті;
 • у ваше життя повернеться старий ворог. Зустріч з ним принесе вам багато неприємних емоцій.

Якщо груди засвербіла з лівого боку, прикмету можна трактувати наступним чином:

 • вам має бути романтичне побачення з людиною, якого на даний момент ви вважаєте своїм хорошим другом;
 • до вас повернеться людина, яку ви колись пристрасно любили. Він запропонує відновити відносини. Постарайтеся прийняти правильне рішення, адже той, хто зрадив один раз, завжди може зробити це вдруге;
 • у вашому житті з’явиться людина, яка буде всіма силами добиватися ваших почуттів. Не бійтеся його наполегливості і прислухайтеся в голосу вашої інтуїції.

До чого свербить ліва грудь у чоловіків?

До чого свербить ліва грудь у чоловіків і молодих хлопців? В цілому значення прикмети збігаються з тлумаченням у представниць прекрасної статі. Однак є свої нюанси.

Якщо чоловік займається власним бізнесом, свербіж в області лівих грудей говорить про те, що має бути висновок вигідного контракту. Причому партнер з’явиться раптово, швидше за все, він сам вийде на вас і запропонує співпрацю.

Якщо свербіж відчувається перед переговорами, можна використовувати прості ритуали для залучення удачі. Почухайте груди тричі і подумайте про те, який результат переговорів влаштує вас повністю. Те, чого ви хочете, обов’язково втілиться в реальність!

До чого свербить ліва грудь по днях тижня?

Важливо враховувати, в який день тижня ви відчули свербіж:

 • понеділок. Якщо в понеділок груди засвербіла у молодої дівчини, незабаром вона може отримати пропозицію руки і серця. А якщо вона дасть згоду на шлюб, її сімейне життя буде довгим і дуже щасливою. Якщо свербіж відчуває заміжня жінка, прикмета віщує приємні клопоти, пов’язані з грошима, наприклад, похід по магазинах, який доставить багато радості;
 • вівторок. Якщо груди свербить у вівторок, слід проявити настороженість. Є ризик бути обманутим людиною, який прикидається близьким другом. Також прикмета віщує, що доведеться вирішувати чужі проблеми, що відніме у вас багато сил і часу;
 • середу. У середу свербіж в області грудей віщує серйозні проблеми: сварки з колегами, втрату фінансів, хвороба. Будьте обережні і не вдавайтеся в сумнівні авантюри. У цей день краще не починати нові проекти, не підписувати серйозні договори і не приймати відповідальних рішень;
 • четвер. У четвер груди буде свербіти до тому випадку, якщо незабаром у ваш будинок приїдуть гості. Вам доведеться витратити чимало грошей на те, щоб забезпечити гідний прийом. Але це з лишком окупитися задоволенням, яке ви отримаєте в процесі спілкування;
 • п’ятниця. Якщо груди свербить в п’ятницю, значить, скоро кохана людина покличе вас на побачення. Вас чекає приємне проведення часу, яке доставить вам лише приємні емоції. Якщо ви самотні, скоро у вас з’явиться шанувальник, який має вкрай серйозні наміри. Можливо, спершу ця людина здасться вам недостатньо привабливим і надійним. Але не поспішайте давати відмову: новий знайомий зуміє зробити вас щасливою, якщо ви дасте йому шанс проявити себе;
 • субота. У суботу одна груди або обидві груди сверблять до приємних сексуальних утіх. Ваша друга половина запропонує вам трохи поекспериментувати в ліжку. Не відмовляйтеся, і ви не будете розчаровані і зумієте дізнатися про себе і про своє улюблене людина багато нового;
 • неділю. Якщо груди почала свербіти в неділю, вам варто серйозно задуматися про своє здоров’я. Можливо, ви вже давно не відвідували лікаря і не проходили профілактичний огляд. Також прикмета може трактуватися як прогноз приємних новин від ваших близьких родичів.

До чого свербить ліва грудь за часом доби?

Якщо ваші груди почала свербіти вранці, приготуйтеся отримати хороші новини або визнання в любові. Прикмета віщує романтичне побачення, приємну прогулянку або зустріч зі старими друзями.

Ранковий свербіж також може говорити про те, що вас чекає пристрасна ніч кохання.

Якщо ви самотні, попереду бурхливий роман, який може закінчитися серйозними стосунками. Ви зустрінете людину, до якого будете відчувати непереборний фізичний потяг. Якщо ви вже перебуваєте в шлюбі, гарненько подумайте над тим, чи розвивати ці відносини. Є ризик, що, загравшись, ви зміните свою другу половину і зруйнуєте сім’ю.

Якщо груди почала свербіти днем, вам пора задуматися про відпочинок. Ви занадто багато сил і часу віддаєте роботі і турботі про ваших домочадців. При цьому ви часто забуваєте про власні потреби. Ви забули про те, чого хочете від життя, і часом відчуваєте, що перетворилися в білку, що біжить в колесі. Дайте собі час на відновлення, в іншому випадку ви ризикуєте захворіти від наслідків перевтоми.

Увечері груди свербить напередодні серйозного конфлікту з близькими людьми або колегами. Не можна виключати, що ви самі не провокуєте конфлікти. Постарайтеся вести себе більш терпимо. Задумайтесь над тим, що вам дорожче: хороші відносини з друзями і коханою людиною або можливість відстояти вашу точку зору?

Вночі ліва груди у людей обох статей свербить в тому випадку, якщо вже є якісь проблеми зі здоров’ям, які поки не дають про себе знати яскравими симптомами. Сходіть до лікаря і здайте аналізи, щоб виявити проблему на ранній стадії і своєчасно почати лікування!

Є ще одне трактування нічного свербіння. У вашому минулому є людина, про яку ви не можете забути. Може бути, це – перша любов або друг, з яким ви серйозно посварилися і не наважуєтеся піти на примирення. Постарайтеся зрозуміти, які спогади не дають вам спокою. Може бути, якщо ви вийдете на зв’язок з цією людиною і відверто поговорите з ним, ви відчуєте величезне полегшення!

Як швидко позбутися від сверблячки?

Якщо груди свербить занадто часто, важливо замислитися над причинами сверблячки. Це можуть бути:

  • алергія на побутову хімію або косметику;
  • реакція на синтетичну білизну. Синтетика подразнює шкіру, на якій можуть з’являтися почервоніння і лущення;
  • роздратування, викликане наявністю на нижній білизні жорстких мережив або незручними «кісточками»;
  • запальне захворювання шкіри;

нейродерміт (запалення шкіри, спровокована сильним стресом або нервовими перевантаженнями).

Спосіб позбавлення від сверблячки залежить від чинників, його спровокували. Якщо він викликаний алергією, треба змінити крем для тіла або дезодорант, почати використовувати пральний порошок з гіпоалергенним складом. Якщо шкіра ніжна і чутлива, носите безшовне білизну з натуральних тканин.

Про запальних захворюваннях свідчать поєднання сверблячки з локальним почервонінням, підвищенням температури шкірних покривів, набряками. При появі цих симптомів обов’язково слід звернутися до лікаря, який призначить відповідне лікування.

Дуже часто свербіж шкіри є проявом психологічних проблем, наприклад, сильного стресу. В цьому випадку допомогти може звернення до психолога або зміна способу життя.

Не можна забувати і про більш серйозні причини свербіння. У жінок відчуття сверблячки, печіння, тяжкості в молочних залозах може бути першим симптомів злоякісного новоутворення. Частий свербіж – привід звернутися до мамолога. Не варто боятися і відкладати візит до лікаря. На сучасному етапі розвитку медицини рак грудей на першій і другій стадіях успішно виліковується практично в 100% випадків!

Чи вірити прикметам? Психологи впевнені в тому, що залежить це від того, які зміни вони провіщають. Якщо прикмета має сприятливе тлумачення, треба постаратися повірити в те, що вона неодмінно збудеться. Негативні ж трактування варто або швидше забути, або прийняти в якості попередження від світобудови.

Сонник - тлумачення снів