До чого сниться небо – сонник, тлумачення сну про зоряне небо місяць, літаки, салют і нічне небо по сонникам

Сни, пов’язані з небом, відображають психологічний і фізичний стан людини. Наше сприйняття цього світу. Важливо запам’ятати всі деталі нічних мрій. Тільки розібравшись зі сновидінням можна сказати, що воно віщує: біль чи радість.

Небо по соннику Міллера

Сонник Міллера асоціює небо з подорожжю і почестями. Якщо небо чисте і ясне, то супроводжувати вас буде в поїздці елітна компанія. А якщо похмурий, то чекайте розбитих надій і образ.

Увага! Багряне небо — поганий знак. Настають бунти, заколоти й громадські заворушення.

Мрії про вознесіння на небеса не дуже хороші. Це означає, що людина скористається відкрилися перед ним можливостями, для досягнення успіху на роботі, але спроба зазнає краху.

Якщо ви забираєте по сходах на самий верх — знайте, наяву вас чекає успіх і швидке піднесення в суспільстві. Але є і негативні сторони, це не принесе задоволення, тому що все виявилося легким.

Літак в небі у сні — до нових вражень і змін

Тлумачення сну про небо соннику Ванги

В цьому соннику мало сказано про небо. Сонник Ванги трактує радісний політ в небі як символ щастя. Це вісник веселих і щасливих подій.

Якщо приснилася високо ширяє в небі птах, значить, душі померлих піклуються про вас і покривають у всіх справах. Вони постануть, на захист живуть, перед богом.

Сон про небо в ісламському соннику

В ісламі небо пов’язане з релігією, з Аллахом і виконанням його вченню.

Це символ чистоти, але якщо з небес падає вогонь, то людей чекають нещастя і лиха. Сюди також відносять: хвороба, смерть і погіршення життя населення.

Всі правителі підносяться над своїми підданими, тому якщо людині приснилося, що він піднімається вгору з допомогою драбини або мотузки, то можна очікувати підвищення. Справи підуть в гору або призначать на хорошу посаду.

Наближення до неба – символ близькості до Аллаха. Значить, людина робить добрі діяння.

Безхмарне, чисте небо уособлення дотримання людиною всіх настанов. Він живе зі світом і спокійною душею. Щільні і густі хмари принесуть з собою невдачу. Жовтий колір світила – до хвороби і хвороби, а блакитний, навпаки – до процвітання і достатку. Червоне небо принесе хороший урожай.

Тлумачення сну по подробиць

Небосхил символізує те, що нам дається згори, тому важливо в деталях запам’ятати сновидіння.

Зоряне небо

Зірки символізують добробут і багатство. Зірка — це щось недосяжне і бажаний, тому уві сні зоряне небо може передвіщати виконання самої заповітної мрії. Причому в дуже незабаром.

Зірки також символ романтики. Можливо, ви зустрінете свою половинку, будьте максимально розслаблені і невимушено, перше враження відіграє велику роль.

Але не завжди сон передвіщає тільки добро і успіх. Незвіданість і нескінченністю космосу може бути страшною. Бачення може передвіщати випробування. Якщо небо було темним, а зірки яскраво горіли, то потрібно зайнятися самоконтролем.

Увага! Коли світила тьмяніють — це поганий знак. Воно може передвіщати хвороба або навіть смерть, треба терміново міняти спосіб життя.

Літак у небі

Літак був створений за образом птахи, що ширяє в небі. Уособлює свободу і досягнення висот у всіх сферах буття. Ви засиділися на одному місці і бажаєте нових вражень і змін. Хочете чогось захоплюючого, тому вам і сниться літак.

Образ летить у небі транспортного засобу символізує доленосні зміни. Воно віщує про початок важливих справ. Політ авіалайнера подібно піднесеним мріям і прагнення досягти чогось більшого в житті.

Злітаючий лайнер — успіх у досягненні намічених планів. Якщо ви виношували ідею, то незабаром вона здійсниться в реальності. Приземляющийся Боїнг — важливі справи благополучно завершаться.

Падаючий Боїнг — крах усіх планів. Якщо задумали бізнес або важливі справи, краще залиште їх на потім, і романтичні побачення теж.

Багато літаків — символ розпорошеність, ви беретеся за все підряд і витрачаєте енергію. Краще займіться на чимось одним.

Варто побоюватися бойових винищувачів вони віщують розлад з близькими і поява нових конкурентів.

Місяць у небі

Це символ прихованих почуттів і бажань.

Повний місяць — знак успіху у фінансових справах і любові. А ось таємничо велике небесне світило, навпаки попереджає про розчарування в романтичних справах і на роботі.

Місячне затемнення — ознака епідемії, яка скоро торкнеться всіх.

Молодий місяць — знак нового рядка. Скоро ви знайдете добробут або близьку по духу людину.

Два місяця — втрата коханого з-за меркантильності.

Криваво-червоне світило не що інше, як знак прийдешньої війни і розбрату.

Затуманена місяць попереджає, що в шлюб або відносини дали тріщину, постарайтеся їх зберегти, але будьте дуже тактовні.

НЛО у сні провісник приємних здивувань

Салют

Вогні феєрверку завжди викликають захват і радість, тому він завжди асоціюється зі святом і здійсненням бажань.

Якщо уві сні ви самі запускаєте залпи, прагнете до незалежності і всіляко цурайтесь людей, які хочуть взяти хода над вами. Намагаєтеся бути самодостатнім і реалізувати всі плани. Прислухайтеся до покликом серця і не йдіть на поводу у розуму. Але не треба вплутуватися в суперечки і авантюри, ні до чого доброго не призведе.

Якщо уві сні ви спостерігаєте за феєрверком в натовпі, значить, наяву вас залучать до участі в якому-небудь грандіозному заході, який принесе досвід і розширить горизонти.

Коли сниться салют молодій дівчині — треба більше уваги приділяти собі, і особисте життя налагодиться.

Сон про нло (космічний корабель)

НЛО — це щось незвичайне і незвідане, також і сновидінню воно віщує нові враження і благополуччя. Очікуються пригоди.

Непізнаний літаючий об’єкт у сні провісник приємних здивувань або нових подій.

Якщо уві сні ви перебуваєте на борту — ваша необережність може негативно позначитися на ваших відносинах з друзями і рідними.

Здається, що на землю спускається космічний корабель, виходить, що в реальності люди заплуталися і чекають появи ознак і чудес ззовні.

Космічний корабель зазнав аварії — на людей насуваються лиха, світ буде переустроен.

Палаючий літак у небі

Постарайтеся найближчим часом не ризикувати. Треба переглянути всі свої справи і документи, перед вчиненням будь-якого правочину. Якщо не підстрахуватися, то можна втратити великі грошові суми. Людина повинна переосмислити ключові моменти свого життя, попереду будуть труднощі і перешкоди. Але не варто панікувати. Якщо уві сні ви зазнали аварії, але залишилися в живих, то ваші вороги будуть викриті.

Повітряний змій

Така іграшка – символ великих амбіцій, нездійснених бажань, зважаючи на недостатність можливостей. Але це добрий знак, у сплячого покращиться матеріальне становище, і він займе високу посаду.

Згідно соннику Міллера, бачити як діти біжать за повітряним змієм – витрачати свої кошти, бажаючи пустити пил в очі конкуренту.

Варто звернути увагу на політ іграшки:

  • Довго і високо – поліпшення стану справ;
  • Ривками — доходи будуть нестабільними;
  • Не може злетіти – на вашому шляху перешкоди, через які ви не можете почати свою справу;
  • Впав – невдачі і розчарування;
  • Сховався за хмарами – розлука.

Птах у небі — до прибуття гостей

Північне сяйво

Красиве явище природи – передвіщає наступ періоду, коли людині посміхається удача. Скрізь буде супроводжувати удача: робота, особисте життя і повсякденні справи. Важливі зміни настануть.

Згідно сонникам в яку ніч присниться північне сяйво, таку долю він принесе:

  • з вівторка на середу – до прибутку;
  • з середи на четвер – до успіхів у бізнесі;
  • з четверга на п’ятницю – щастя в сімейному житті;
  • з суботи на неділю – підвищення на роботі.

Птах у небі

Птах завжди асоціюється з отриманням новин або прибуттям гостей.

Летить істота у сні передвіщає одержання повідомлень. Біла – вапна будуть хорошими, чорна – поганими.

Літати в оточенні птахів означає, розмови з людьми, які приїхали здалеку. Забарвлення пернатих розповість про характери гостей.

Якщо людина ловить або є істот – до прибутку або перемогу. Морські птахи уособлюють заздрісників, але вони не представляють загрози. Треба пам’ятати, що втрачене не повернути, а бажане може збутися. Нічні птахи попереджають про небезпеку з боку злодіїв.

Літати в небі

Багато людей нерідко бачать себе польоті над землею, але мало хто з них сприймає подібні видіння всерйоз. Летіти в сні – знак удачі і великих амбіцій. Якщо уві сні ви відлетіли дуже далеко, значить, ви страждаєте по комусь, але він цього не заслуговує. Або занадто довго чогось чекаєте.

Летіти і впасти – потерпіти крах.

Дивитися в польоті на знайому околиця – до участі у важливих справах.

Пейзаж в польоті теж грає велику роль. Політ в сонячну погоду — до хороших змін, а при темному зоряному небі – до біди.

Сни про небо різноманітні, важливо запам’ятати кожну деталь. Воно може передвіщати як успіх і багатство, так біль і смерть. Головне правильно і своєчасно тлумачити сновидіння. Вищі сили намагаються попередити сплячого і треба зрозуміти, про що саме.

Сонник - тлумачення снів