До чого сниться каламутна вода – сонник, тлумачення сну про брудну річку, плисти за моря, ловити рибу або пити брудну воду

Як правило, сон з каламутною водою не віщує нічого доброго. Як наяву брудна вода таїть у собі небезпеки, так і уві сні вона є символом неприємностей і бід.

Але є кілька винятків, коли брудна вода в сні – гарний знак.

Розглянемо сновидіння детальніше.

Каламутна вода по соннику Міллера

Згідно соннику Міллера, це символ неприємностей, зневіри і смутку.

Якщо уві сні потрапляєте в замутненное озеро, наяву потрапите в складну і негативну ситуацію.

Якщо до того ж поверхня водоймища всіяна плаваючими листками, ряскою та тіною, майбутні невдачі будуть пов’язані з грошима.

Потопаючий в каламуті дитина по соннику Міллера означає перемогу конкурентів. Недоброзичливці потоплять ваше «дітище», ваш бізнес або проект підуть до дна.

Для чоловіка такий сон обіцяє невдалий шлюб

Тлумачення сну про каламутну воду по соннику Ванги

Сонник Ванги трактує каламутну воду як ознака неприємностей, хвороб і бід. У відносинах з людьми можуть виникнути недомовленість, образи, розчарування.

Щоб уникнути негативу, слід залишатися добросердими і привітними. Смирення, відмова від агресії і роздратування допоможуть пережити складні часи.

Каламутна вода в ісламському соннику

В ісламському соннику – сум’яття, страждання, смуток, небезпека.

Якщо молодій людині приснилося, що він зачерпнув з колодязя воду, а вона виявилася нечистою – його шлюб буде небездоганним, щастя триватиме недовго, попереду чекають розчарування.

Напоїти кого-то брудною водою – в майбутньому надасте негативний вплив на чиєсь життя.

Кому приснився сон?

Для тлумачення сновидіння важливо, кому воно приснилося – жінці чи чоловікові.

Жінки

Побачити чоловіка, що лежить у ванні з непрозорою водою – ваш шлюб під загрозою. Чоловік щось приховує. Варто поговорити з ним по душах і налагодити ситуацію.

Якщо сниться, що в каламуті потонув ваша дитина – відкладіть всі справи і займіться його вихованням. Таке сновидіння – тривожний сигнал. Поведінка дитини виходить з-під контролю, і потрібно приймати термінові заходи. Якщо дитина ще маленька, підсильте виховні заходи прямо зараз, щоб потім не було пізно.

За сонником Ріка Діллона, якщо жінці присниться, що вона стоїть у брудній рідині, вона в реальному житті стане причиною чвар, сварок і чвар.

Вагітна жінка побачила рибу в замутненому водоймі – утримайтеся розповідати про свою вагітність раніше часу. Збережіть своє «цікаве положення» в секреті як можна довше.

Впасти в каламутну воду, зачепившись об корч — до появи зрадника

Чоловікові

Якщо чоловікові приснилося, що хтось подає йому посудину з непрозорою водою, слід з обережністю ставитися до цієї людини, він неблагонадежен.

Плавати в каламуті і зачепитися за щось ногою – приховані проблеми і невідомий ворог.

Затоплення корабля, на якому пливе чоловік, означає складності в бізнесі.

Тлумачення сну по подробиць

Для більш чіткого розуміння значення сну важливі обставини, які в ньому присутні.

Плавати в каламутній воді

Сниться, що впали в каламутну воду – поганий знак. Вас чекають сильні переживання з приводу серйозних помилок.

Впали, запнувшись корч – у вашому оточенні є зрадник, якому не можна довіряти. Він може підставити в будь-який момент.

Східний сонник стверджує – плавати в каламутній рідині означає, що хто-то наяву обіллє вас брудом, розпустить потворні чутки і зіпсує репутацію.

Пірнає вниз головою в брудний потік – самі подаєте привід для пліток. Будьте обережніше, не діліться з ким попало розповідями зі свого життя.

Купатися в брудній річці

Приснилося, що купаєтеся в замутненому струмку або річці – багато сонники трактують це як добрий знак, що віщує приємне знайомство, яке може закінчитися щасливим шлюбом.

Якщо протягом стрімкий, то неприємності швидко закінчаться і не завдають особливої шкоди.

Виходити на берег з брудної річки – хороша ознака. Вчасно помітите ускладнення і зможете їх минути.

Тонути в брудній річці – наслідків пліток і наклепів не уникнути.

Побачити потопельника з числа знайомих, який лежить в брудній воді – саме ця людина може накликати біду. Припиняйте з ним відвертими і посвячувати в свої справи.

Каламутна вода в колодязі віщує втрату життєвих сил і енергії

Ловити рибу в каламутній воді

Приснилося, що ловіть рибу руками – марно намагаєтеся зберегти щось у таємниці. Ваші секрети стануть доступні оточуючим.

Ловіть рибу в каламутному акваріумі – про ваших таємниці провідають недоброзичливці. Особливо, якщо рибки – малорухливі і мляві.

Колодязь з каламутною водою

Якщо вода у колодязі не чиста, вас чекає кволість, втрата життєвих сил і енергії.

Згідно циганського сонником, якщо пити з криниці викликало відрижку – до втрати стану, смерті близьких.

Давати каламутну воду з колодязя іншим – будете причиною їх невдач.

Море брудної води

Побачити ціле море брудної води – вас спіткають труднощі, неприємності і хвороби. Будьте до цього готові, щоб звести весь негатив до мінімуму.

Якщо на морі високі, захльостуючі хвилі, остерігайтеся серйозної сварки, яка може перевернути ваше життя.

Морські глибини заклопотані піском – поруч надійний діловий партнер. Не панікуйте і не провокуйте скандал, це зашкодить вам.

Пити каламутну воду

Побачити в сні чашку з скаламученої водою – до сварок в сім’ї.

Пити брудну вологу – до хвороби.

Якщо ж сниться, що п’єте болотну воду, остерігайтеся підступного і сильного ворога. Цей чоловік доставить масу неприємностей.

Висновки

Більшість тлумачень зводяться до одного – каламутна вода сниться до хвороб, сварок та інших неприємностей. Однак не слід впадати у відчай. Дізнавшись по соннику, що саме вас чекає, прийміть заходи, щоб уникнути серйозних наслідків. Бережіть здоров’я, підтримуйте дружні відносини з близькими, і тоді брудна вода не замутнит ваше життя.

Сонник - тлумачення снів