До чого сниться море – тлумачення морських снів по сонникам

У всіх езотеричних течій вода безпосередньо символізує емоційну і чуттєву сферу. Езотерики вторить і психоаналітика, пов’язуючи поява в снах водної стихії з проявами несвідомого.

Море в соннику Міллера

Монотонний гуркіт моря віщує тяжку і безплідну життя, позбавлену любові і товариства. Сни про море — передбачення марних очікувань, коли плотські і матеріальні насолоди не задовольняють внутрішнє прагнення до чогось більш високого.

Молода жінка, що пливе в сні на кораблі зі своїм коханим, наяву побачить сбывающимися всі свої романтичні очікування, і радість буде стояти на сторожі біля дверей виконання незмінних обітниць.

Сонник Ванги

Тихе спокійне море віщує мирне життя, успіх у роботі та повагу колег. Побачений шторм загрожує втратою репутації в очах оточуючих. Купання в морі – мрії про задоволеннях, можливо не цілком заслужених.

Ісламський Сонник

Їхати прямо по морю – перемогти видатного короля, тоді як тонути – звітувати королю про своїх вчинках. Бурхливі хвилі обіцяють занепокоєння і тягаря.

Комусь приснилося море?

Будь-які сновидіння слід розглядати в контексті особистості сновидца. Має суттєве значення як людина ставиться до водної стихії загалом, і до моря зокрема. Для тих, хто тонув наяву, сни з морською тематикою навряд чи будуть приємними. Море для капітана, проводить у морських рейсах півжиття, зовсім не те, що для людини, що живе на Крайній Півночі й моря ніколи не бувалого.

Море в снах незаміжньої дівчини

Незаміжня дівчина, яка побачила себе у сні стрімко ковзає по морській гладі разом з коханим, може очікувати, що її мрії справдяться, коханий буде зберігати їй е вірність і незабаром покличе заміж.

Море в жіночих снах

Заміжній жінці, побачене уві сні гарне спокійне море, що зливається на горизонті з чистим блакитним небом, обіцяє щасливе сімейне життя, повну тихих радощів. Чоловік послужить надійною опорою і докладе всі зусилля до того, щоб бачити її задоволеною.

Розбурхане море, каламутні води і ураганний вітер віщують сімейний розлад, сварки і скандали, аж до розлучення.

Спокійне, тихе море, привидевшееся немолодий незаміжньою жінці обіцяє самотнє життя і відсутність дітей. А ось розбурхана в морі буря, для жінки в такому положенні навпаки хороший знак, що передвіщає швидкий бурхливий роман, який цілком ймовірно закінчиться створенням сім’ї.

Море в снах вагітної жінки

Жінці, яка мріє про народження дитини, сон, у якому вона стоїть по коліно в морі, кишить маленькими рибками, віщує можливу вагітність. Рибки це душі ще не народжених дітей, і якщо їй вдасться зловити одну з них, то вагітність настане в найближчі місяці.

ВАЖЛИВО! Жива і пружна рибка в руках – вагітність вирішиться благополучно. Якщо ж рибка виявиться мертвої і разлагающейся – слід очікувати серйозних проблем і можливого викидня.

Море в чоловічих снах

Якщо чоловікові сниться, що його кохана тоне в морі, значить в глибині душі він не впевнений у своїх почуттях.

Тлумачення сну по деталях

Обстановка сну відіграє не меншу роль у його тлумаченні, ніж емоційний стан. Деталі, які захопили уяву сплячого, несуть глибокий сенс.

Великі хвилі

Плавання в бурхливому морі уві сні пророкує, що ви не зможете впоратися з певними ситуаціями, які вийдуть з-під контролю.

Накривають з головою хвилі служать сигналом проінспектувати свої цілі – можливо поставлені завдання вам просто не по плечу.

Чути шум хвиль під час плавання означає страх невідомості, проте зроблений вибір все одно виявиться правильним.

Взагалі бурхливе море з хвилями не обіцяє спокійного існування, а навпаки, обіцяє життя, повну різних подій, як приємних, так і не дуже.

Спокійне, ясне море

Кришталево чиста морська вода — щасливий знак, що обіцяє позитивний життєвий урок, який подарує інший, більш глибокий погляд на життя. Прозора чиста вода в духовному сенсі означає, що ви можете досягти набагато більшого, ніж думаєте.

Якщо при цьому морське дно вкрите дорогоцінними кристалами – вас очікує серйозний духовний прогрес і доступ до якихось езотеричних знань. Однак гострі, ріжучі грані кристалів, що вистилають дно, служать застереженням, що слід бути обережним з такими дарами.

Плавати з дельфінами в спокійній чистій воді означає позитивні емоції та події попереду. Ці ссавці є символом радості і являють собою духовне керівництво. Якщо ви пливли в тому ж напрямку, що й дельфіни — це означає рух по правильному життєвому шляху.

Якщо ви плаваєте в море під водою, значить, намагаєтеся отримати інформацію, яку вам не потрібно знати. Така скрупульозність ні до чого доброго не призведе, а лише засмутить.

Брудне, каламутне море

Брудне море, в якому вам довелося плавати, свідчить про негативний мисленні. Не слід дозволяти своїм негативним емоціям взяти гору над розумом. Ви не можете ясно бачити, що правильно, а що неправильно в даний момент, і єдиний спосіб вирішити емоційну плутанину — це створити позитивний настрій.

Ні в якому разі не рубайте з плеча, йдучи на поводу своїх емоцій – брудна каламутна вода це знак, що справжня суть речей прихована від вашого погляду. Слід на якийсь час повністю відмовитися від прийняття серйозних рішень у будь-якій сфері життя.

Снують навколо в каламутній воді акули означають проведення часу з людьми, які емоційно виснажують вас. При цьому ви усвідомлюєте негативний вплив, але, тим не менш, тримайте їх у своєму житті. Навіщо? Тому, що боїтеся відмовитися від відносин, або, може бути, занадто дбаєте про цих людей? Хто б це не був – друзі, родичі, кохані — вам потрібно переглянути такі відносини.

Острів у морі

Побачений самотній острів у морі означає, що ви помилилися в оцінці когось із знайомих. Опинитися на безлюдному острові – швидше за все ви відчуваєте себе самотнім і незрозумілим. Розташовані поруч населені острови служать сигналом, що вам слід більше часу приділяти своїм близьким.

Сон, у якому ви падаєте в море з крутого обриву, віщує травму або невдачу. Дотримуйтеся обережності наяву, особливо наближаючись до води. Цілком можливо, що через сон намагається пробитися інтуїція, предчувствующая насувається небезпека.

Кораблі в морі

Спокійне море, на яке ви дивитеся з палуби корабля, говорить про нестачу відпочинку. Найближчим часом ситуація зміниться, все стабілізується і ви отримаєте те, чого так не вистачає. Пливе по морю корабель означає підсвідоме бажання змінити щось у своєму житті – «поплисти від проблем».

Молодої незаміжньої дівчини корабель, що пливе по спокійній морської гладі, віщує швидку доленосну зустріч.

Затонулий в бурхливих морських хвилях корабель (або кораблі) передвіщає серйозні фінансові втрати, з причини можливої зради тих, кому ви звикли довіряти.

Севшее на морську мілину судно віщує зависання абсолютно всіх справ на невизначений термін.

Бачити уві сні себе потонуло в корабельній аварії обіцяє серйозні неприємності, пов’язані з надмірним довірою до шахраям або схильності до поганим знайомствам. Якщо хтось допоміг вам «потонути», зіштовхнувши за борт – наяву тримайте язик за зубами і ні з ким не діліться своїми планами.

Величезні хвилі

Якщо уві сні ви потрапили в неспокійні, розбурхане море — чекайте ночі любові, якої у вас давно не було. Не робіть для цього нічого особливого — все відбудеться само собою.

Штормове море може бути знаком, що наяву вам потрібно бути готовим до неприємностей, оскільки вони можуть з’явитися з боку, з якого найменше очікуються.

У сні ви надали свою безвольне тіло на волю все наростаючих хвиль? Такий сон указує на злигодні життя, швыряющие вас як тріску по хвилях, причому переломити ситуацію можна лише своїми силами.

Бурхливе море сниться до втрат і банкрутства. Якщо сонце ховається за хмарами і на берег обрушуються величезні хвилі, чекайте неприємностей, пов’язаних з близькими людьми.

ВАЖЛИВО! Якщо ви не бачите тільки море, але й чуєте, як хвилі розбиваються об берег, сон збудеться через кілька днів. Чим більше звуків ви почуєте, тим раніше це станеться.

Морський пляж

Йти по кромці прибою віщує швидке подорож.

Прибій, облизывающий ваші ноги, віщує упорядковану і мирне життя, яку ви не зможете змінити навіть при бажанні.

Хвилі, безупинно виносять на берег сміття і водорості, віщують наполегливу і виснажливу боротьбу за матеріальні блага.

Будується на пляжі піщаний замок віщує, що наяву проект, на якому ви зосереджені в даний момент, швидше за все, не має під собою міцного фундаменту. Руйнують уві сні ваше архітектурна споруда хвилі, загрожують серйозною перевіркою на міцність виношуваних планів.

Море або океан уві сні, часто символізують внутрішній світ людини – від поверхневих шарів і до самих глибин. Станом водної поверхні і іншим подробицям сну з великою часткою ймовірності можна судити про душевний стан людини.

Сонник - тлумачення снів