До чого сниться блискавка – тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Сама по собі блискавка є символом первісної, незвіданою і неприборканої сили. Вона може бути як творчою, так і руйнівною.

Сни, в яких людина бачить блискавку, можуть бути провісниками кардинальних змін у житті: раптової і всепоглинаючої любові або осяяння, яке допоможе знайти вихід з важкої ситуації. Блискавка також пов’язана з пригніченими, прихованими бажаннями і емоціями, які можуть раптово вирватися назовні, з лютою силою.

Сонник Міллера

Сонник Міллера каже, що побачена уві сні блискавка віщує радісні і щасливі моменти в житті.

Якщо побачити в сні блискавку у себе над головою, залишившись при цьому неушкодженим, то в найближчому майбутньому варто чекати несподіваних радісних звісток.

Переляк від удару блискавки може бути нагадуванням, що близькі та друзі зіткнуться з фінансовими проблемами і труднощами на роботі.

Це може попереджати про небезпеку стати жертвою несправедливих пересудів і помилкових звинувачень, від яких важко буде позбутися.

k chemu snitsya molniya  tolkovanie sna so vspyshkami molnijj, gromom po sonnikam9 До чого сниться блискавка  тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Сонник Ванги

Сонник Ванги вважає блискавку передвісником хаосу і руйнівних подій, страшних бід і катастроф. Сон пророкує можливість побачити на власні очі страждання і відчай людей, покараних за свої гріхи і не покаялись у них. Такий сон обіцяє серйозні втрати, кліматичні катастрофи, хвороби і нужду.

Ісламський сонник

Удар блискавки на безхмарному небі часто розглядається як провісник труднощів і нещасть. Сон пророкує втрату грошей, невдачі у всіх починаннях, печалі і смутку.

Яскраві спалахи блискавки, які контрастують з темним небом, є дуже сприятливою ознакою, що провіщає багатство і процвітання. Сон може передвіщати несподівану допомогу з боку впливового покровителя.

k chemu snitsya molniya  tolkovanie sna so vspyshkami molnijj, gromom po sonnikam10 До чого сниться блискавка  тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Кому приснилася блискавка?

Незаміжньою дівчині

Спалах блискавки у сні часто віщує незаплановане або несподівана подія в житті молодої дівчини. Можливо, що велика любов скоро увійде в її життя. Це буде настільки несподівано, що може викликати сум’яття і замішання.

Сновидіння про те, як блискавка вражає її партнера, можуть означати, що між ними є серйозні розбіжності і невисловлені образи. Цей сон – провісник сварок і конфліктних ситуацій.

Переляк від розкати грому уві сні пророкує серйозну розмову з кимось із близьких. Результати цієї розмови можуть неприємно здивувати.

Жінки

Якщо блискавка приснилася заміжній жінці, це означає, що членам її сім’ї в недалекому майбутньому знадобиться підтримка і допомога.

Не виключено, що хтось з родичів захворіє. Побачити в сні несподіваний і яскравий удар блискавки — знак того, що на шляху можуть виникнути перешкоди, які необхідно подолати.

Чим довше і більш покрученими блискавка, тим більше часу і сил потрібно буде витратити, щоб впоратися з цими проблемами.

Вагітній

Сама по собі блискавка уві сні — це знак сумніву і внутрішнього коливання. Це означає, що жінка переживаєте з-за того, що з нею вчинили несправедливо, але не знає, як про це сказати кривдникові або боїться втратити прихильність близької людини.

Це ситуація тримає її в напрузі і негативно позначається на емоційному стані. Але приснився блискавка також говорить про необгрунтованість цих переживань. Це безглузді тривоги. Ситуація найближчим часом вирішиться самим кращим чином.

Чоловікові

Блискавка в снах чоловіки наводить на думки про те, що в його житті існує багато складних проблем, стресових ситуацій, до подолання яких доведеться докласти чимало зусиль. Це може також відображати бурхливі особисті емоції, втрату душевного спокою з-за боязні втратити щось важливе для нього (сім’ю, друзів, роботу, гроші).

Можливо, доведеться переглянути свої пріоритети. Особливо слід змінити своє ставлення до фінансів. Найближчим часом краще не позичати нікому гроші і не вкладати їх в сумнівні підприємства.

k chemu snitsya molniya  tolkovanie sna so vspyshkami molnijj, gromom po sonnikam11 До чого сниться блискавка  тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Тлумачення сну по подробиць

Блискавка вдарила в дерево

 • Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно зайнялося — це означає, що найближчим часом доведеться зіткнутися з підступом і обманом. Варто бути напоготові і не вірити всьому, що говорять.

Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно розкололось на 2 частини — це застереження. Варто звернути увагу на стосунки з друзями. Можливо, хтось із них потребує допомоги.

 • Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно впало — нагадування про те, що потрібно тримати свої емоції під контролем. Пережиті пристрасті не повинні негативно позначатися на близьких людях.
 • Якщо людина стоїть під деревом, в яке вдарила блискавка — є ймовірність найближчим часом зіткнутися з заздрісниками, або самому заздрити чужим успіхам. Не варто дозволяти цьому почуттю брати гору над здоровим глуздом.
 • Якщо блискавка вдарила в дерево і вбила людину — слід повністю переглянути свої життєві пріоритети. Ймовірно, десь закралася помилка.

Блискає блискавка, спалах

 • Якщо блискавка блискає на тлі чистого неба — варто чекати прояв поваги з боку оточуючих. Старання і зусилля будуть винагороджені по достоїнству.
 • Спалахи блискавки далеко на горизонті — довгоочікувана звістка. Зміст його сильно здивує і порадує одержувача.
 • Бути засліпленим яскравим спалахом блискавки — цей сон передвіщає недобрі події: хвороби, стихійні лиха та катастрофи.
 • Бачити яскравий спалах блискавки над морем — дуже сприятливий символ, що обіцяє стабільність, покращення фінансової ситуації і успіхи в кар’єрі.
 • Якщо спалах блискавки освітлює певний предмет — є ймовірність стати жертвою чуток і пліток. Це може стати причиною конфліктів з друзями або колегами.

k chemu snitsya molniya  tolkovanie sna so vspyshkami molnijj, gromom po sonnikam12 До чого сниться блискавка  тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Кульова блискавка

 • Якщо кульова блискавка потрапила в людину — попередження про можливість бути втягнутим в складну конфліктну ситуацію.
 • Якщо кульова блискавка влучила в когось із близьких — можливо, ця людина найближчим часом захворіє або отримає травму. Варто подбати про безпеку своєї сім’ї.
 • Якщо кульова блискавка залетіла в будинок — сон пророкує засмучення, дрібні неприємності і ускладнення в стосунках з членами сім’ї.
 • Якщо кульова блискавка влучила в тварину — ознака наявності тривожних почуттів: страх спілкування з якоюсь людиною або страх потрапити в певну складну ситуацію.

Бачити багато кульових блискавок на небі — сон про те, що в реальному житті людина уникне серйозних невдач, хоча оточуючі можуть стати жертвами негативних обставин.

Грім, шум від блискавки

 • Сильно злякатися грому, шуму від блискавки — вказує на сумніви в існуючому стані речей і бажання дізнатися правду. Швидше за все, ця правда буде гіркою.
 • Бачити бурю, блискавки, чути гуркіт грому — раптові неприємні події, які повністю виб’ють з колії.
 • Тікати від блискавки під час сильної грози — найближчим часом відбудуться очікувані зміни. Все складеться благополучно.
 • Не чути кого-то з-за грому, бути оглушеним — варто звернути увагу на себе, на свій фізичний та емоційний стан, можливо, взяти відпустку.

Чути тільки шум грому і не бачити блискавку — такий сон обіцяє отримання доходів, економічні вигоди.

Блискавка вдарила в людини

 • Якщо блискавка вдарила у людини і вбила його— ризик стати жертвою безпідставних звинувачень з боку близької людини.
 • Якщо блискавка вдарила в людини, але він залишився неушкодженим — турботи і труднощі пройдуть стороною. Сон обіцяє спокій і щастя.
 • Якщо блискавка вразила партнера — варто звернути увагу на своє сексуальне життя. Відверта розмова допоможе все прояснити.
 • Якщо блискавка вразила групу людей — варто бути обережним у своїх висловлюваннях, щоб не нанести образу знайомим або членам сім’ї.

Якщо блискавка потрапила в людини, що біжить, — застій у справах зміниться періодом бурхливої і продуктивної діяльності.

Висновки

Сон з блискавкою може бути страшним і здаватися фатальним, найголовніше пам’ятати — людина сама творець своєї долі, сонник це лише предположие, промінчик світла на шляху до неизведаному, вірити йому чи ні — вирішувати тільки вам.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort