До чого сниться блискавка – тлумачення сну зі спалахами блискавок, громом по сонникам

Сама по собі блискавка є символом первісної, незвіданою і неприборканої сили. Вона може бути як творчою, так і руйнівною.

Сни, в яких людина бачить блискавку, можуть бути провісниками кардинальних змін у житті: раптової і всепоглинаючої любові або осяяння, яке допоможе знайти вихід з важкої ситуації. Блискавка також пов’язана з пригніченими, прихованими бажаннями і емоціями, які можуть раптово вирватися назовні, з лютою силою.

Сонник Міллера

Сонник Міллера каже, що побачена уві сні блискавка віщує радісні і щасливі моменти в житті.

Якщо побачити в сні блискавку у себе над головою, залишившись при цьому неушкодженим, то в найближчому майбутньому варто чекати несподіваних радісних звісток.

Переляк від удару блискавки може бути нагадуванням, що близькі та друзі зіткнуться з фінансовими проблемами і труднощами на роботі.

Це може попереджати про небезпеку стати жертвою несправедливих пересудів і помилкових звинувачень, від яких важко буде позбутися.

Сонник Ванги

Сонник Ванги вважає блискавку передвісником хаосу і руйнівних подій, страшних бід і катастроф. Сон пророкує можливість побачити на власні очі страждання і відчай людей, покараних за свої гріхи і не покаялись у них. Такий сон обіцяє серйозні втрати, кліматичні катастрофи, хвороби і нужду.

Ісламський сонник

Удар блискавки на безхмарному небі часто розглядається як провісник труднощів і нещасть. Сон пророкує втрату грошей, невдачі у всіх починаннях, печалі і смутку.

Яскраві спалахи блискавки, які контрастують з темним небом, є дуже сприятливою ознакою, що провіщає багатство і процвітання. Сон може передвіщати несподівану допомогу з боку впливового покровителя.

Кому приснилася блискавка?

Незаміжньою дівчині

Спалах блискавки у сні часто віщує незаплановане або несподівана подія в житті молодої дівчини. Можливо, що велика любов скоро увійде в її життя. Це буде настільки несподівано, що може викликати сум’яття і замішання.

Сновидіння про те, як блискавка вражає її партнера, можуть означати, що між ними є серйозні розбіжності і невисловлені образи. Цей сон – провісник сварок і конфліктних ситуацій.

Переляк від розкати грому уві сні пророкує серйозну розмову з кимось із близьких. Результати цієї розмови можуть неприємно здивувати.

Жінки

Якщо блискавка приснилася заміжній жінці, це означає, що членам її сім’ї в недалекому майбутньому знадобиться підтримка і допомога.

Не виключено, що хтось з родичів захворіє. Побачити в сні несподіваний і яскравий удар блискавки — знак того, що на шляху можуть виникнути перешкоди, які необхідно подолати.

Чим довше і більш покрученими блискавка, тим більше часу і сил потрібно буде витратити, щоб впоратися з цими проблемами.

Вагітній

Сама по собі блискавка уві сні — це знак сумніву і внутрішнього коливання. Це означає, що жінка переживаєте з-за того, що з нею вчинили несправедливо, але не знає, як про це сказати кривдникові або боїться втратити прихильність близької людини.

Це ситуація тримає її в напрузі і негативно позначається на емоційному стані. Але приснився блискавка також говорить про необгрунтованість цих переживань. Це безглузді тривоги. Ситуація найближчим часом вирішиться самим кращим чином.

Чоловікові

Блискавка в снах чоловіки наводить на думки про те, що в його житті існує багато складних проблем, стресових ситуацій, до подолання яких доведеться докласти чимало зусиль. Це може також відображати бурхливі особисті емоції, втрату душевного спокою з-за боязні втратити щось важливе для нього (сім’ю, друзів, роботу, гроші).

Можливо, доведеться переглянути свої пріоритети. Особливо слід змінити своє ставлення до фінансів. Найближчим часом краще не позичати нікому гроші і не вкладати їх в сумнівні підприємства.

Тлумачення сну по подробиць

Блискавка вдарила в дерево

 • Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно зайнялося — це означає, що найближчим часом доведеться зіткнутися з підступом і обманом. Варто бути напоготові і не вірити всьому, що говорять.

Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно розкололось на 2 частини — це застереження. Варто звернути увагу на стосунки з друзями. Можливо, хтось із них потребує допомоги.

 • Якщо блискавка вдарила в дерево, і воно впало — нагадування про те, що потрібно тримати свої емоції під контролем. Пережиті пристрасті не повинні негативно позначатися на близьких людях.
 • Якщо людина стоїть під деревом, в яке вдарила блискавка — є ймовірність найближчим часом зіткнутися з заздрісниками, або самому заздрити чужим успіхам. Не варто дозволяти цьому почуттю брати гору над здоровим глуздом.
 • Якщо блискавка вдарила в дерево і вбила людину — слід повністю переглянути свої життєві пріоритети. Ймовірно, десь закралася помилка.

Блискає блискавка, спалах

 • Якщо блискавка блискає на тлі чистого неба — варто чекати прояв поваги з боку оточуючих. Старання і зусилля будуть винагороджені по достоїнству.
 • Спалахи блискавки далеко на горизонті — довгоочікувана звістка. Зміст його сильно здивує і порадує одержувача.
 • Бути засліпленим яскравим спалахом блискавки — цей сон передвіщає недобрі події: хвороби, стихійні лиха та катастрофи.
 • Бачити яскравий спалах блискавки над морем — дуже сприятливий символ, що обіцяє стабільність, покращення фінансової ситуації і успіхи в кар’єрі.
 • Якщо спалах блискавки освітлює певний предмет — є ймовірність стати жертвою чуток і пліток. Це може стати причиною конфліктів з друзями або колегами.

Кульова блискавка

 • Якщо кульова блискавка потрапила в людину — попередження про можливість бути втягнутим в складну конфліктну ситуацію.
 • Якщо кульова блискавка влучила в когось із близьких — можливо, ця людина найближчим часом захворіє або отримає травму. Варто подбати про безпеку своєї сім’ї.
 • Якщо кульова блискавка залетіла в будинок — сон пророкує засмучення, дрібні неприємності і ускладнення в стосунках з членами сім’ї.
 • Якщо кульова блискавка влучила в тварину — ознака наявності тривожних почуттів: страх спілкування з якоюсь людиною або страх потрапити в певну складну ситуацію.

Бачити багато кульових блискавок на небі — сон про те, що в реальному житті людина уникне серйозних невдач, хоча оточуючі можуть стати жертвами негативних обставин.

Грім, шум від блискавки

 • Сильно злякатися грому, шуму від блискавки — вказує на сумніви в існуючому стані речей і бажання дізнатися правду. Швидше за все, ця правда буде гіркою.
 • Бачити бурю, блискавки, чути гуркіт грому — раптові неприємні події, які повністю виб’ють з колії.
 • Тікати від блискавки під час сильної грози — найближчим часом відбудуться очікувані зміни. Все складеться благополучно.
 • Не чути кого-то з-за грому, бути оглушеним — варто звернути увагу на себе, на свій фізичний та емоційний стан, можливо, взяти відпустку.

Чути тільки шум грому і не бачити блискавку — такий сон обіцяє отримання доходів, економічні вигоди.

Блискавка вдарила в людини

 • Якщо блискавка вдарила у людини і вбила його— ризик стати жертвою безпідставних звинувачень з боку близької людини.
 • Якщо блискавка вдарила в людини, але він залишився неушкодженим — турботи і труднощі пройдуть стороною. Сон обіцяє спокій і щастя.
 • Якщо блискавка вразила партнера — варто звернути увагу на своє сексуальне життя. Відверта розмова допоможе все прояснити.
 • Якщо блискавка вразила групу людей — варто бути обережним у своїх висловлюваннях, щоб не нанести образу знайомим або членам сім’ї.

Якщо блискавка потрапила в людини, що біжить, — застій у справах зміниться періодом бурхливої і продуктивної діяльності.

Висновки

Сон з блискавкою може бути страшним і здаватися фатальним, найголовніше пам’ятати — людина сама творець своєї долі, сонник це лише предположие, промінчик світла на шляху до неизведаному, вірити йому чи ні — вирішувати тільки вам.

Сонник - тлумачення снів