Запалювати свічки у сні – трактування по сонникам Ванги, Міллера та ін

Свічка — досить яскравий для тлумачення символ. Найчастіше бачити уві сні запалену свічку вважається добрим знаком, але не варто забувати про нюанси.

Головне знати, до чого сниться кандела, тоді можна буде підготуватися до майбутнього і прийняти необхідні заходи. А сонник вам у цьому допоможе.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, палаюча свічка означає швидку і несподівано приємну зустріч з давніми друзями. Також вас можуть чекати нові можливості і корисні знайомства, які позитивно позначаться на вашому справі.

Кілька запалених свічок «висвітлюють» щасливе майбутнє, повне любові і взаєморозуміння. Якщо задуває свічку протяг, можливо, настане хвиля безглуздих пліток про вас. А самому задувати свічку — готуйтеся до сумних подій.

Свічка — це древній символ, частий атрибут релігійних і магічних дій. Вона уособлює таємницю і все незриме, а також символізує світло і душу.

Сонник Ванги

Сонник Ванги дає детальну інтерпретацію сну. Палаюча свічка — провісник щастя, мирного і спокійного майбутнього на планеті. Всюди стане панувати достаток, зникне поняття про бідність і багатстві. Люди будуть жити в згоді, ніяких деспотів, злих людей.

  • Яскраво сяюча свічка у вікні, побачена в нічному мороці, означає, що вам прихильні і покривають вищі сили. З їх допомогою вам по плечу будь-які завдання і труднощі. У реальному житті їх уособлює впливовий чоловік, який непомітно за вами спостерігає. Ймовірно, ви навіть не знаєте про його існування.
  • Якщо сниться, що свічку ніяк не виходить запалити, то в дійсності з вашої вини загине людина. Також це може означати, що ви не зможете запобігти злочин, в результаті якого хтось загине.
  • Сюжет, де ви гасіть свічку, має сумна прикмета. Незабаром вам повідомлять про смерть рідної чи близької людини. Це підніме хвилю жалю, що ви не були з ним в останні миті його життя.

Якщо в сні на ваших очах гасне свічка, належить випробування хворобою. Не виключено, що якщо зайнятися своїм здоров’ям, ця недуга ще вдасться запобігти.

  • Сон, у якому безліч свічок розкидані в безладді, означає, що настають страшні часи. Люди ожесточатся і відвернуться від Бога. Восторжествує нова віра насильства і смерті, яка розгніватиме Господа, і він пошле на Землю спустошлива пожежа.
  • Побачити в сні багато людей, які несуть в руках свічки, провіщає повернення проблем і завдань, які ви забули або закинули в надії, що вирішувати їх не обов’язково. Цей сон показує, як важливо закінчувати розпочату справу.

Ісламський Сонник

За мусульманським соннику побачити свічку означає здобуття влади, а також швидке народження сина, який зможе досягти солідного становища, буде гідним і щедрою людиною.

Навколо гнота віск плавиться і нагадує мед, а утворилося поглиблення символізує багатство, заслужене і законно отримане через подолання труднощів.

Хто запалював свічки у сні?

Вище перераховані варіанти тлумачень можуть мати більш точний характер, якщо знати, хто уві сні запалює свічку.

В залежності від статі і статусу сновидця, значення може змінюватися від уточнюючого до абсолютно протилежного.

Незаміжньою дівчині

Якщо дівчині сниться, що вона запалює свічку, значить скоро вона почне таємно зустрічатися з коханим, якого батьки і друзі не схвалюють.

Якщо ж свічка уві сні вже горить, можна сподіватися на швидке пропозицію руки і серця. Але палюче полум’я свічки сигналізує, що дівчина поводиться занадто легковажно, і пора взятися за розум.

Жінки

Жінка, яка запалює свічку у сні, зазнає щастя народження дітей в самому найближчому майбутньому. Також такий сон може передвіщати приємне подорож або успішну відрядження.

Вагітній

Запалена вагітною жінкою свічка обіцяє майбутній мамі сімейне щастя і любов.

Чоловікові

Свічка в руках чоловіка вказує на швидке одруження, а для вже одруженого — народження дитини. Крім того самотня свічка передбачає швидку зустріч старих друзів, яка запам’ятається на все життя.

Тлумачення сну по подробиць

Певні деталі також можуть змінювати трактування: де відбуваються дії сну почуття, які супроводжують події, які предмети оточують. Всі дрібні подробиці відіграють важливу роль. Від них залежить, який точний зміст має образ свічки.

Ставити свічку в церкві

Якщо приснилося, як ви ставите свічку в церкві, то найближчим часом вам повідомлять про хворобу когось із рідних чи друзів, а якщо свічка при цьому згасла — бути біді.

Запалена перед образами свічка говорить про те, що пора зробити важливе визнання.

Особливе значення мають ваші емоції. Якщо уві сні ви відчували себе безтурботно і радісно, ставлячи свічку в церкві, значить скоро в душі наступить мир і спокій. Але якщо ваші дії супроводжували сльози і печаль, в думках твориться безлад, і щось треба робити з хаосом в голові.

Запалювати церковні свічки

Сновидіння, в якому доводиться запалювати свічки, ознаменують перемены, що несуть з собою щастя і нові перспективи.

Якщо в церкві темно, а ви намагаєтеся запалити свічки, скоро таємне стане явним, і вам відкриється давня таємниця.

Запалювати церковні свічки вдома — на душі не спокійно. Але якщо палаюче полум’я допомагає вам тішитися, значить все буде добре.

Палаюча церковна свічка

Рівно і красиво палаюча церковна свічка символізує майбутнє, повне світлих надій. Тьмяне світло говорить про втрачені можливості і жалях, а також відносини, що знаходяться під загрозою.

Церква, яскраво освітлена цілим морем свічок, ознаменує закінчення затяжного періоду невдач, неприємностей і хвороб. Справи знову підуть в гору, в душі настане гармонія, а головне, що перенесені неприємності загартують вас і зроблять сильнішими.

Згасла свічка догоревшая

Якщо приснилася згасла свічка, близькі люди стануть скупі на благодійність і на подарунки.

Як говорить прислів’я, «подаруночок від свічки огарочек».

Коли свічка повільно догорає і гасне сама, хтось скоро помре, а недогарок означає крах заповітної мрії.

Згорає без залишку свічка передрікає довгоочікуване звільнення від боргів, а також успіх і навіть великі гроші. Якщо свічка обпливає — вас будуть душити кредитори.

Сновидіння, в якому безліч свічок згасли одночасно від пориву вітру, є попередженням. Ймовірно, сили зла намагаються перешкодити вашому духовному зростанню допомогою спокус, бридких пліток і інтриг за спиною.

Декоративні свічки

Незвичайні декоративні свічки можуть круто змінити тлумачення сну.

Так, свічки, відлиті у формі тварин і предметів або скручені спіраллю свідчать про наявність прихованих магічних здібностей.

Чаклунський дар можна розвивати, але потрібно розуміти, що це накладає певну відповідальність. Головне не нашкодити собі та іншим людям.

Поза магічного контексту декоративні свічки говорять про багатому уяві сновидця. Цілком можливо, що ви не використовуєте свої здібності по максимуму.

Задувати свічки на святі

Якщо ви задуваете свічки на святковому торті, пора повертатися до більш спокійного і розміреного життя.

Сон, де ви з легкістю задуваете всі свічки, висловлює впевненість, що так само легко ви впораєтеся з усіма прийдешніми неприємностями. Якщо хоч одна не згасла, до проблем потрібно поставитися з усією серйозністю.

Червоні свічки

Червоний колір символізує пристрасть і любов. Запалювати червоні свічки — готуйтеся до несподівано спалахнув почуттів. Крім того, вони можуть означати романтичне побачення, швидке знайомство з майбутнім чоловіком або новий виток пристрасті в сталих відношеннях.

Якщо червоні свічки наснилися одруженому чоловікові, варто остерігатися: його адюльтер скоро розкриється.

Одна незасвічена свічка

Нова ще не горіла свічка передрікає великий успіх в житті і широкі перспективи. Це завжди хороший знак. Можна очікувати появи великого доходу.

Якщо в реальності щось здається неможливим, не здавайтеся, все вийде.

Висновки

В цілому свічка — сприятливий символ, але завжди краще звіритися з сонником, щоб не помилитися в точності передбачення. Якщо він застерігає, то варто задуматися і підготуватися до неприємностей. Але якщо вже вам уготовано щастя і успіх, не сумнівайтеся в собі і йдіть вперед.

Сонник - тлумачення снів