До чого сниться дзеркало – тлумачення по сонникам Міллера, Ванга та ін.

У всі часи дзеркальні поверхні наділяли чарівними і магічними властивостями. До неї завжди ставилися з обережністю, тому що розбиті дзеркала прирікали того, хто в цьому винен, на довгі роки невдалої життя.

Існує багато народних прикмет, пов’язаних з дзеркалами. Особливу увагу варто приділяти сновидінь, в яких вам довелося побачити відбивну поверхню.

Щоб розібратися, яке значення несуть такі нічні марення, згадайте, як виглядало дзеркало: його розмір і зовнішній вигляд. Також важливу роль грає те, хто саме був сновидцем.

Сонник Міллера

Значення снів з дзеркалами по соннику Міллера:

 • Бачити себе в дзеркалі – в реальному житті сновидець зіткнеться з суворими реаліями життя. Також такий сон трактується як розбіжності і серйозні конфлікти в сім’ї.
 • Дивитися в розбиту відбивну поверхню – на жаль і сильного розчарування в близькій людині. Вам потрібно багато часу, щоб навчитися заново вірити людям і підпускати їх до себе.

Побачити близької людини у відображенні уламків – до серйозних проблем зі здоров’ям, можливо навіть до смерті.

 • Дивитися на кого-то в дзеркальній поверхні – якщо це люди, яких ви знаєте в реальному житті – чекайте від них найближчим часом поганого вчинку по відношенню до вас чи несправедливого ставлення.
 • Бачити у відображенні свого чоловіка в поганому здоров’ї – до зради і зрадництва. Такі стосунки спочатку були приречені на провал, незважаючи на всі ваші старання і намагання щось змінити. Змиріться з ситуацією, зробіть правильні висновки і почати своє життя заново.

Сонник Ванги

Ванга вважала, що милування своїм відображенням у нічних мареннях символізує нарцисизм сновидця в реальному житті. За своєю зовнішністю людина не помічає нікого і нічого, крім себе.

Необхідно змінити своє ставлення до людей і перестати зациклюватися тільки на собі. Інакше у вас є всі шанси залишитися на самоті до кінця своїх днів.

 • Довго дивитися на відображення в реальності сновидець дуже задумливий, що витає в хмарах людина. Пора спуститися на землю, і почати облаштовувати своє життя.
 • Розбити дзеркало – до початку довгої чорної смуги. Якщо ви зможете впоратися з усіма труднощами без чужої допомоги, то в кінці складного шляху вас чекає нагорода. Отримавши її ви зрозумієте, що це того варте.

Ісламський Сонник

Стародавній сонник свідчить, що дзеркало є таємничим символом і більшість таких сновидінь обіцяють отримання звісток від близьких людей.

Розбите дзеркало – до отримання поганої новини від далекого родича, з яким не бачився довгий час.

Чудовисько або монстр, побачений у відображенні – це віддзеркалення вашого внутрішнього я. В реальному житті ви не стримуєте обіцянок людям, які вас люблять і цінують; кидаєте слова на вітер; легко зраджуєте людей заради своєї вигоди, не надаючи цьому значення.

Дивитися в чорне дзеркало – символ внутрішньої спустошеності, депресивного стану.

Як би вам не хотілося залишитися на самоті – не відштовхуйте близьких людей. Вони допоможуть вам вибратися з цього стану і жити повноцінним життям.

Комусь приснилося?

Незаміжньою дівчині

Молодій дівчині сон, у якому вона милується відображенням, передвіщає успіх у протилежної статі і нові знайомства з чоловіками.

 • Фарбувати губи в яскравий колір, дивлячись у дзеркало – до нових відносин, які швидко стануть серйозними і закінчаться шлюбною церемонією.
 • Фарбувати губи темним кольором – до розставання з коханою людиною із-за зради і обману.
 • Дивитися в дзеркало, розчісуючи волосся – символізує марнотратство дівчата в реальному житті і її легковажність у стосунках. Побачити після розчісування волосся на гребінці – до втрат у фінансовому плані і в особистому житті.

Жінки

 • Наносити макіяж, дивлячись у дзеркало – відображення переживань з приводу почуттів до коханої людини. Такий сон характеризує сновидицу як людини, здатної віддати все заради близьких людей, нічого не вимагаючи натомість.

Вдарити в дзеркало і дивитися на осколки – до розбитих надій, почуттів і очікувань щодо своєї другої половинки.

 • Чесати волосся гребенем і дивитися в дзеркало – конфліктна ситуація з чоловіком або обранцем, яка може спричинити за собою розставання. У ваших силах уникнути такої ситуації. Приділяйте один одному більше часу і будьте самою собою.

Вагітній

Дівчина в положенні, що дивиться на своє відображення – безмежна любов до малюка, і мрійливість на рахунок майбутнього. Якщо ви хочете чогось досягти і зуміти дати своїй дитині все, що хотілося б – пам’ятайте, що одного бажання недостатньо.

Переходьте до активних дій — удача буде вам супроводжувати і допомагати в усьому, за що ви візьметеся.

Чоловікові

 • Дивитися у відображення, і бачити там себе в чужій, незнайомій обстановці – до зміни місця проживання або місця роботи. Також, через таке сновидіння ваше підсвідомість хоче донести до вас важливу думку – ви не на своєму місці, пора щось міняти.
 • Бачити в дзеркалі те, про що мріяли – виснаження і втому сновидця у всіх планах. Саме це заважає вам здійснити все, що задумали. Зберіться і йдіть вперед за своєю мрією.

Яким було дзеркало у вашому сні?

Розбите дзеркало

Розбиті дзеркала і їх осколки, побачені уві сні – несуть виключно негативні тлумачення.

 • Розбите дзеркало – до різкого погіршення стану здоров’я, яке може спричинити за собою смерть.

Бачити, дивитися в дзеркальну поверхню, яка була розбита – ваші плани і цілі підуть під укіс. Ваші недоброзичливці підлаштують багато підступів і гидоти.

 • Дивитися в розбите дзеркало – незабаром у вашому житті відбудеться погане подія, яка переверне все з ніг на голову, і змусить переосмислити все, що коли-небудь відбувалося.

Чорне дзеркало – нічого не видно

 • Дивитися в чорне дзеркало – незабаром вам зустрітися людина, якій ви довіряєте, про що потім дуже пошкодуєте. Все, що ви скажете, буде використано проти вас же.

Бачити чорне дзеркало в своєму будинку – втрату великої грошової суми. Такі сновидіння обіцяють злидні, розчарування і подальшу тяжку життя.

Розбити дзеркало уві сні

 • Дзеркало, яке ви розбили самі – таке сновидіння характеризує сновидця не з кращого боку. В реальності ви не звикли відповідати за свої слова, вчинки, і живете так, як вам хочеться. Ви не звертаєте уваги ні на кого, крім себе.

У вас був шанс усвідомити помилки і змінитися самостійно, але ви їм не скористалися. Тепер життя піднесе низку жорстоких уроків, після яких ви зможете все переосмислити і зробити правильні висновки.

 • Розбити дзеркало, порізавши руки – в реальності ви робите занадто багато для коханої людини, яка це ніколи не буде цінувати. Ви дієте на шкоду собі, ущемляючи і ламаючи себе в багатьох речах, але у відповідь не отримуєте віддачі.

Перестаньте шукати знаходити виправдання для зневажливого ставлення. Запам’ятайте: якщо людина так робить – значить він так хоче. Знайдіть в собі сили щоб тверезо подивитися на те, що відбувається і далі жити без цієї людини.

Велике дзеркало

Красиве, велике дзеркало – символ багатої, розкішного життя, яка вас чекає в майбутньому. Але для цього доведеться докласти чимало зусиль і змиритися з низкою втрат – це можуть бути рідні люди, друзі, фінанси.

 • Дивитися у велике дзеркало – нереалізованість сновидця в житті. В душі таких людей не залишилося місця для щирих і світлих почуттів, простих людських радостей. Людина не був таким завжди, а став після низки зрад і обману з боку найдорожчих людей.

Красиве дзеркало розписане

Розписане, красиве дзеркало – сновидець не шукає легких шляхів для досягнення цілей, вважаючи, що результат того вартий. Пам’ятайте — у медалі завжди 2 боку: якщо працювати на знос, людини не вистачить надовго.

Старе запорошене дзеркало

Старе дзеркало в пилу – дитячі мрії, які так і не втілилися в реальність. Також цей предмет символізує все, чого хотілося, але так і не знайшлося в собі впевненості щоб почати робити і чогось досягти.

Запорошене, велике дзеркало – до розчарування у відносинах, в яких перебуваєте в даний момент.

Більшість тлумачень сновидінь про дзеркалах, на жаль, несуть негативний характер. Але не забувайте, що будь-сновидіння — це спроби вашого підсвідомості донести до вас щось важливе.

Почувши його і правильно зрозумівши, можна змінити будь-яку, саму складну життєву ситуацію. Ваша доля тільки у ваших руках.

Сонник - тлумачення снів