До чого сняться тарілки – сонник, розбивати, мити або купувати нові тарілки уві сні, порожні і тріснуті тарілки

Тарілка – річ з нашого повсякденного життя. Уві сні звичні речі сняться, розповідаючи нам про майбутніх справах, життєвих ситуаціях, про повсякденні «дрібниці», на які ми не звертаємо уваги. А тарілка, до чого вона сниться?

Тарілки по соннику Міллера

Чиста дорога посуд, по соннику Міллера, означає безбідне життя.

 • для молодої жінки бачити у сні – зустріти наяву чоловіка, який стане чоловіком.;
 • чистий посуд, що стоїть на своїх місцях у шафі означає, що молодая господиня буде бережливої, турботливою дружиною;
 • не помиті тарілки, розкидані по всій кухні – сімейне життя буде складатися зі скандалів, пліток та недомовок між подружжям;
 • якщо жінка наведе на кухні порядок, вимиє тарілки і розставить їх по поличках – вона налагодить сімейні відносини і зміцнить мужнину любов.

Красива тарілка уособлює гармонію в душі

Бачити тарілки по соннику Ванги

В сонник Ванги тарілка відображає стан вашої душі.

 • красива мальована річ обіцяє душевний мир і гармонію. Володіння такою посудом говорить про те, що вас мало хвилюють життєві негаразди, ви з мудрістю вирішуєте повсякденні проблеми;
 • розбити гарну посудину в сні і для жінки, і для чоловіка – душевні гіркота і образа, але змінити що-небудь в кращу сторону не вдасться.

Що означають тарілки в ісламському соннику

У мусульманському соннику страви символізують суспільне становище людини

 • для сімейної пари – в будинок приїдуть бажані гості;
 • є з дерев’яного страви означає прибуток в подорожі;
 • вживати їжу з глиняного посуду успіх у торговельних справах;
 • користуватися срібною або золотою посудом – грішити наяву, здійснювати не богоугодні вчинки і почути про себе «невтішне думка» вищестоящої особи.

Важливо! Якщо з золотих тарілок їсть померла людина, то йому уготована райська обитель. У Корані сказано: «їх (у Раю) будуть обносити златыми стравами та кубками злата».

Кому приснився сон з тарілками?

Розтлумачимо сон в залежності від того, кому він приснився:

Жінки

 • дівчині – ціла, без сколів тарілка обіцяє щасливий шлюб, якщо обранця ще немає – то вона зробить вдалий вибір: знайде люблячого, турботливого і щедрого чоловіка;
 • одноразова, дешева – для жінки або дівчини означає плітки на роботі, «неохайність колег». Уважно придивіться до оточуючих: хтось бажає «підставити» вас і зіпсувати ділову репутацію;
 • заміжній жінці чисті тарілки сняться до того, що вона мудро залагоджує сімейні розлади, чоловік цінує її як дбайливу господиню;

Чоловікові

Чоловікові дорогі тарілки сняться до несподіваної прибутку у справах, на які він вже не розраховував. Удача буде подана «на блюдечку з блакитною облямівкою».

Важливо! Дитині або підлітку сон про тарілках сниться, коли йому не вистачає душевного тепла з боку дорослих. Поговоріть з ним, скажіть, що любите і потребу в ньому, щоб дитина відчув себе щасливим і задоволеним.

Брудний посуд у сні говорить про проблеми на роботі

Тлумачення сну по подробиць

Нехай вас не лякає кількість значень. Виберіть те, яке найповніше описує вашу ситуацію і «відгукується» в серці.

Які тарілки були у вашому сні?

Брудні

Брудний посуд, з залишками їжі означають проблеми в професійній сфері. Не вступайте в конфлікти на службі, придивіться до колег: хтось провокує скандали, намагаючись вивести вас з рівноваги і «підмочити» ділову репутацію.

Чисті

 • чистий посуд вказує на те, що в сімейному житті у вас все налагоджено. Не намагайтеся щось переробляти, не зациклюйтеся на дрібницях. Рідні люди цінують вас;
 • якщо страва приснилася напередодні «серйозних» домашніх розглядів з близькими – відкладіть затію або зовсім відмовтеся від неї. Інакше ви внесете розлад у сім’ю, і навряд чи надалі повернете довірчі стосунки з рідними;
 • приснилася напередодні важливої професійної рішення на службі – не хвилюйтеся, проблеми вирішаться і принесуть матеріальну вигоду.

Важливо! Гора акуратно складених чистих тарілок означає настання миру і гармонії у всіх сферах життя.

Порожні

Порожні тарілки говорять про майбутні проблеми зі здоров’ям.

Важливо! Не полінуйтеся пройти диспансеризацію. Зверніть увагу на хронічні захворювання. Профілактику ніхто не відміняв!

Тріснуті

Тріщини на посуді, як «тріщини» в житті – не добрий знак.

Причиною неприємностей є ви самі. Ваші причіпки, сумніви, помилки призведуть до розладу у відносинах як в особистих, так і в професійних. Відновити втрачене не вдасться.

З їжею

Сни з їжею залишають «післясмак», як жива їжа наяву. Приємна смачна їжа на тарілці уві сні має позитивне значення. Недбало приготована і подана життєві негаразди та службові проблеми.

Бити тарілки уві сні — не завжди хороший знак

Смажена картопля

Страви з смаженою картоплею в красивій тарілці означає, що наяву вас чекають вигідні матеріальні придбання, які ви отримаєте від людей: повернення боргу, премія на роботі.

Готувати уві сні і розкладати по тарілках – ви знайдете те, що шукаєте: нову роботу або нові відносини.

Риба

Загальне значення снів про рибу на тарілці – отримання якийсь прибуток. Будь то поповнення в сім’ї або матеріальну винагороду.

 • жива риба на блюді або смачно приготовлена – ваші бажання здійсняться в повній мірі;
 • мертва риба – віщують хвороба або початок неприємних подій в житті.
Червоний борщ
 • якщо ви наминали блюдо з задоволенням ви отримаєте життєвий досвід, який принесе успіх у справах;
 • якщо їли страву за звичкою, з «нудною» тарілки – ви втомилися від побутових проблем і безгрошів’я. Сон попереджає – пора щось змінювати в житті, все залежить від вас!
Картопляне пюре

Приснилася «толченка»? В житті ви, нарешті, знайдете справа, яким займетеся з задоволенням. Але успіх не буде легким. Вам доведеться потрудитися, вийти з зони комфорту».

Пельмені і макарони

Ці страви мають неоднозначне тлумачення:

 • ліпити пельмені, варити і подати «димить» тарілку на стіл – довгоочікувані гості і приємні зустрічі;
 • є пельмені: з маслом, оцтом або майонезом – душевні потрясіння, шкоду від близьких людей, зі сметаною – приємні життєві зміни;
 • їсти макарони з гострою підливою – висновок несподівано-прибуткового договору, з овочами і м’ясом – до приємній дружній вечірці.

Більшість сонників тлумачать вживання макаронних виробів, навіть з красивого посуду, як нерозумна поведінка в різних сферах життя: для чоловіків – настання імпотенції або зустріч пані, яка принесе біду, нецікаву і нудну роботу, втрати і марні витрати.

Бити уві сні тарілки або бачити вже розбиті

Прикмета в житті: «Тарілка б’ється на щастя», – у сні має протилежне значення.

 • бити у сні: чисті – до сімейних негараздів: брудні – ви зв’язалися з людьми, чия порядність опинилася під питанням;
 • збирати осколки тарілок з підлоги – ви впораєтеся з проблемами, але за умови, якщо докласти до цього максимум зусиль і виключіть негативні емоції.

Уві сні мити тарілку

Мити, акуратно розставляти тарілки говорить про те, що у вашому житті є людина, думка якого вам дорого і ви хочете показати себе перед ним у невигідному світлі.

Купувати нові тарілки

Покупка нової якісної дорогого посуду означає матеріальні блага життя, щасливе подружжя, успішний бізнес.

Вибирати тарілки в магазині

 • відвідати посудну лавку – готуйтеся до змін у житті;
 • для незаміжньої дівчини розглядати тарілки і купити їх – означає швидке вдале заміжжя;
 • купити тріснула посуд – втрати в бізнесі.

Більшість снів про тарілках несуть позитивні події в житті, хороші новини, матеріальні блага. Поганих прогнозів не буває – сни попереджають вас про майбутні зміни і у ваших силах змінити події на свою користь.

Сонник - тлумачення снів