До чого сниться пляшка – сонник, тлумачення сну про шампанське, горілку, коньяк, інший алкоголь і порожні пляшки уві сні

Сон про пляшці може мати як додатне, так і від’ємне значення. На трактування впливає безліч нюансів. Хороший сон чи поганий, залежить від деталей сюжету: форми і кольору судини, його змісту, матеріалу, з якого він зроблений.

Пляшка по соннику Міллера

Згідно снотолкователю Міллера, позитивно розшифровується сюжет про наповненою до країв ємності. Сон обіцяє успіх у справах і любові, якщо в посудині була прозора вода.

Бачити порожню пляшку – до нещастя. Для виходу зі скрутної ситуації доведеться докласти максимум зусиль.

Сон, в якому Вам наливають невідомий напій, обіцяє сильне здивування в реальності

Тлумачення сну про пляшку соннику Ванги

Знаменита ясновидиця вважала, що образ говорить про обмеження і непередбачуваності.

Спроба вилити вміст з порожньої ємності – сюжет, має негативну розшифровку. Сновидець страждає від відчуття власного безсилля. Зусилля, прикладені їм, щоб змінити ситуацію на краще, марні.

Сновидіння, в якому сплячі наливають незнайомий йому напій з незвичайного судини, обіцяє здивування. Його викличуть непередбачувані вчинки родичів.

Сюжет про розбитому бутлі сниться не на добро. Якщо сновидець поранив руку осколками, його очікують втрати. Є ризик постраждати від підступів недоброзичливців.

Пролити вміст посудини – до нежданим гостям.

Сновидіння, в якому сплячий здає порожню склотару, говорить про його нерішучість. Потурання слабкостям і пороків загрожує серйозними неприємностями.

Сюжет нічного бачення, в якому сновидець спочатку стоїть у довгій черзі за водою, а потім випадково розбиває дістався з працею посудину з цілющою вологою, трактується негативно. Сон віщує велику екологічну катастрофу, свідком якої доведеться стати той, хто його бачив.

Пластикові бутлі символізують втрату.

Пити з горла в сновидінні – не до добра. Зусилля покращити обставини життя не дадуть позитивних результатів.

Сон з пляшкою в ісламському соннику

Ісламський сонник відносить наповнену вином пляшку до негативних образів. Сновидіння говорить про помилки сплячого, його злобі і порочності. Може попереджати про ворожнечу. Сюжет може наснитися людині, якого наяву долають страхи і тривоги.

Бутель з пластику – символ порожній і нецікавою життя.

Важливо. Розбитий скляну посудину сниться людині, якій належить стати жертвою наклепів і наклепу. Є ризик втратити репутацію. Повернути собі добре ім’я буде непросто.

Порожню склотару бачити в нічному видінні – до звади.

Порожній посудину уві сні нічого доброго не віщує

Кому приснився сон?

На значення сну, в якому фігурує пляшка впливають статева приналежність сплячого.

Важливо. Символ для чоловіків і жінки трактується по-різному.

Жінки

Приснився жінці повна вщерть чистою водою бутель – позитивний образ. Сюжет говорить про благополуччя, обіцяє успішне завершення справ. Сновидица отримає те, до чого прагне. Їй не було про що турбуватися.

Негативно тлумачення сну про порожньому посудині. Спосіб попереджає про прийдешні труднощі. Доведеться докласти максимум зусиль, щоб подолати виниклі на життєвому шляху перешкоди. Боротьба позбавить сплячу фізичних і моральних сил.

Довідка. Жінкам в положенні сюжет про розпивання спиртного повідомляє про відчуває страху. Вагітну виникають побоювання, пов’язані з майбутніми пологами і благополуччям малюка. Сновидіння провокується бажанням сплячої захистити себе від майбутніх випробувань.

Сюжет, в якому сновидица розпиває вино з горла пляшки, обіцяє їй любовні пригоди. Їй належить побачення з приємним чоловіком, отримання задоволення від плотських утіх.

Розбиту склотару бачити – поганий знак. Заміжній жінці сюжет віщує розставання з чоловіком, шлюборозлучний процес.

Бутель з рослинним маслом сниться дамам до поповнення в сім’ї.

Чоловікові

Сон, у якому фігурує пляшка, пророкує чоловікові зустріч з дамою.

Розбитий вщент посудину з горілкою – негативний образ, який обіцяє сновидінню фінансові втрати. Особливо поганий такий сон для бізнесменів.

Бутель з рослинним маслом холостяку сниться до швидкого вступу в шлюб.

Тлумачення сну по подробиць

Щоб розшифрувати сновидіння про пляшку, слід врахувати безліч деталей. Слід звернути увагу на ступінь наповненості судини, його вміст.

Порожні пляшки уві сні

Порожню скляну ємність з вузьким горлечком бачити – поганий знак. Образ говорить про:

  • негараздах;
  • депресивному стані сплячого;
  • нудьзі;
  • прийдешню сварці;
  • брак фінансів;
  • складній життєвій ситуації.

Увагу. Особливо поганим вважається нічне бачення, в якому було безліч порожніх ємностей. Сновидінню потрібно докласти чимало фізичних і моральних сил, щоб вийти зі скрутного становища і змінити життя на краще.

Сон з дорогим алкоголем віщує отримання великої грошової суми

Сон про шампанське

Сюжет про пляшці з шампанським трактується позитивно. Він віщує веселе проведення часу, отримання задоволень.

Відкривати посудину з гучним бавовною і фонтаном бризок сниться до приємних знайомств. В життя сновидця скоро увійде цікава людина, що відрізняється позитивними рисами характеру.

Сюжет, в якому не виходить відкоркувати пляшку з шампанським, говорить про бажання сплячого жити легко і красиво. Йому слід стримувати легковажність, прислухатися до думки близьких людей.

Пити пиво у сні

Посудину, наповнений пивом, символізує душевну рівновагу, спокій. Образ може передвіщати зустріч з хорошим другом.

Пити пиво – передвісник радісних подій, веселого проведення часу. Є шанс отримати великий виграш.

Розпивання пива в компанії друзів – сюжет, який повідомляє про бажання сновидця вдатися до ліні. Йому необхідно відновити життєві сили.

Пляшка коньяку

Благородний алкогольний напій на зразок коньяку або рому – знак удачі, швидкого отримання великої суми грошей. Є шанс виграти в лотерею. Сновидіння може попереджати і про отримання спадщини.

Горілка

Закупорену пляшку горілки бачити – до необхідності захищати власні інтереси.

Придбання спиртного передвіщає приємні клопоти.

Розбита пляшка

Негативно розшифровується нічне бачення, в якому посудину був розбитий. Воно попереджає про наклеп, втрати репутації. Образ може символізувати і палку пристрасть.

Розбита ємність з оцтом попереджає про безсердечності оточення сновидця. Якщо він опиниться в біді, допомоги і співчуття у знайомих не знайде.

Впустити посудину з кефіром – позбутися заступництва впливової персони.

Якщо сновидець в нічному видінні розбив пляшку з коньяком, йому слід побоюватися підступів недоброзичливців. Якщо в розбитої посудини була горілка, є ризик втратити друзів.

Важливо. Сюжет, в якому хтось розбиває пляшку, тлумачиться негативно. Родичам сплячого загрожує біда.

Пляшка з дорогим алкоголем

Дорогий алкогольний напій обіцяє отримання великої грошової суми.

Викидати пляшку уві сні

Викидати порожню склотару сниться до успіху, щасливим подіям, поліпшення життєвих обставин.

Бачити уві сні викинутої порожню пляшку з-під дорогого елітного спиртного – поганий знак. Чекають важкі часи і безгрошів’я.

Збирати пляшки

Збирати порожню склотару – попередження про шкоду легковажності. Є ризик загрузнути в пияцтві.

Набирати воду в пляшку

Наповнювати доверху посудину водою – гарний знак. Труднощі будуть подолані, намічені цілі досягнуті.

Щоб розшифрувати сон про пляшці, слід постаратися пригадати найдрібніші деталі сюжету. Вони підкажуть, хороші або погані події обіцяє побачений образ. Повний посудину сниться до благ, порожній – до розчарувань і втрат.

Сонник - тлумачення снів