До чого сняться сигарети – сонник, тлумачення сну про куріння, купівлю сигарет, пачки і недопалки у сні

Сигарети цілком можуть наснитися людині, яка не має ніякого відношення до куріння наяву. Це сновидіння несе в собі глибинний сенс, який цілком може вплинути на подальше життя сновидця. Так до чого сниться тютюнова продукція, розберемо це питання в нашій статті.

Сигарети по соннику Міллера

На думку відомого упорядника сонників Міллера куріння є відображенням всіх проблем людини наяву, які заважають йому досягти намічених цілей. Однак бажання людини настільки величезна, що він без праці подолає всі перепони і впоратися з будь-якими труднощами.

Якщо ви сторони спостерігаєте за кращим людиною, якого добре знаєте в реальності, то є сенс звернути увагу і поспостерігати за своїм оточенням. Можливо у них є таємниці від вас. Серед друзів є підлабузники, які плетуть інтриги за спиною і бажають тільки поганого.

ВАЖЛИВО Якщо приснився палить знайомий, то в житті це людина вміло маскується під хорошого друга, щоб його розпізнати доведеться пустити в справу інтуїцію і психологічні прийоми.

Людині, яка перебуває у відносинах, такий сон може бути на руку. Треба згадати, куди був направлений дим від сигарети. Якщо прямо в обличчя, то доведеться посваритися з коханою людиною, так як він не підтримає вас і не прийде на допомогу в потрібний момент. Можливо дізнаєтеся якусь компрометуючу інформацію про близьку людину, яка виб’є з колії. Треба постаратися налагодити стосунки і не засмучувати один одного.

Якщо дим направлений вгору або в сторону, то в особистому житті настане сприятливий момент.

Ісламський сонник пов’язує сигарети з похіттю та спокусами

Тлумачення сну про сигарети в сонник Ванги

Знаменита Ванга вважала, що сновидіння про сигарети є символом хвороби людини, яка буде тривалою і серйозною. Якщо приснилася поламана сигарета, то це поганий знак впливу на підсвідомість людини. Він може втратити хорошу репутацію і все, що нажито непосильною працею. Не можна довіряти малознайомим людям.

ВАЖЛИВО Купувати тютюнові вироби означає велику і незаплановану витрату грошей, яка виявиться порожнім заходом.

Самостійно скручувати сигарети — це знак того, що людина займається поганими справами, які принесуть розчарування, страждання і біль.

Сигарети в ісламському соннику

В ісламському соннику бачити пачку сигарет означає народження спокус і похоті всередині людини. Якщо в упаковці лежить лише одна сигарета, то в реальності людина придбає покупку, якої насправді не бажає.

ВАЖЛИВО Дарувати людині останню сигарету в пачці означає прийняти наяву правильне рішення.

Кому приснився сон

Тлумачення сновидіння залежить від того, кому саме сниться сон.

Незаміжньою дівчині

Незаміжня жінка, яка бачить себе палить уві сні, наяву опиниться в ситуації суперництва за чоловіка з іншою жінкою. Ця проблема буде сильно зачіпати почуття і завдавати шкоди хорошої репутації.

Вагітній

Якщо палить вагітна у своєму сновидінні — це серйозний привід перевірити своє здоров’я. Швидше за все жінка не стежить за собою і станом свого майбутнього дитини.

Палити з насолодою уві сні — отримувати море чоловічої уваги наяву

Заміжній Жінці

Заміжня дама, яка курить, тютюновий виріб уві сні з насолодою, наяву опиниться в центрі чоловічої уваги і отримає від цього масу задоволення.

Чоловікові

Чоловік, який побачив себе кращим у мріях, наяву зможе вийти з затруднительней ситуації «сухим». Куріння в нервовій обстановці означає, що в реальності складеться проблемна ситуація і задумане не збудеться.

Тлумачення сну по подробиць

Більш повне тлумачення сновидіння можна отримати, якщо сновидець точно пам’ятає — які дії він вчиняв з сигаретою.

Курити сигарету в сні

Мрії, в яких сновидець викурює сигарету, віщують хвороби легенів і недуги ротової порожнини. Також паління в сні означає, що наяву у людини склалося неправильне думка і уявлення про кого то з близького оточення.

Дарувати запалену сигарету — в реальності будуть конфлікти і спори з приснився особистістю. Якщо людина сама курить сигарету, то наяву він стане організатором вигідного бізнесу.

ВАЖЛИВО Якщо наснилася знайома курить особистість, то наяву чекають приємні знайомства.

Купувати пачку сигарет

Купувати цілу пачку сигарет віщує знання про щось незвіданому. Придбати в магазині і подарувати іншої особистості — відмова від своїх мрій і планів на користь іншим.

ВАЖЛИВО Придбання і викид сигарет означає виконання давно задуманої мети.

Бачити попіл від сигарет у сні — до неприємностей наяву

Бачити тліючий недопалок у сні

Закурити і залишити тліючий недопалок на столі віщує спящему погане матеріальне становище у знайомих або друзів, тому доведеться їм посильну допомогу грошима. Після цього сновидіння бажано відвідати своїх друзів і запитати про їхні справи. Тільки таким чином можна дізнатися, кому саме знадобиться підтримка не тільки матеріальна, але й душевна.

ВАЖЛИВО Викидати тліючі недопалки з попільнички віщує швидкі зміни на роботі. Швидше за все це буде підвищення по кар’єрних сходах або збільшення заробітної плати.

Попіл від сигарет

Попіл від сигарети в соннику має таке тлумачення: наяву людини очікують негаразди, неприємні моменти, низка негативних подій, які принесуть великі розчарування.

Діставати сигарету з пачки

Діставати сигарету з упаковки є сигналом про те, що треба зробити перерву в роботі і взяти заслужений відпочинок. Відкласти побутову рутину і гарненько відпочити.

ВАЖЛИВО Відчувати дим від останньої викуреної сигарети означає, що в реальності людини чекають нові приємні знайомства, а також з’явиться короткочасне захоплення.

Багато сигарет у сні

Якщо сниться повна пачка нікотинового щастя, той сновидець в реальності зіткнеться з морем спокуси, які будуть йому недоступні з якихось невідомих причин. Якщо упаковка промокла, то сонник попереджає про підступи на роботі і сварки з колегами.

ВАЖЛИВО Одна сигарета в пачці сигналізує про провокації наяву.

Висновки

Паління сигарети і уві сні, і наяву — це прояв сильної залежності. При цьому сон може означати пристрасть не тільки куріння, але і до людей, справі та іншим обставинам. Точне тлумачення можна дізнатися тільки за наявності всіх умов про нічному сні. У більшості випадків, можна відзначити, що паління несе явно негативний сенс і несе людині розчарування і хвороби. При уточненні деталей сну можна краще розібратися в ситуації і знайти в ній позитивні моменти.

Сонник - тлумачення снів