До чого сниться рукавичка – сонник, тлумачення сну про шкіряні або білі рукавички, втратити знайти або купити рукавички уві сні

Сонники не можуть однозначно сказати, погані або хороші вести несе нам сон про рукавичках. Більшості людей таке сновидіння обіцяє позитивні зміни в житті, але варто звернути увагу на деякі фактори.

Рукавички по соннику Міллера

Міллер попереджає, що навіть нові рукавички, які ви одягаєте уві сні, можуть принести труднощі в справах, не кажучи вже про старих або рваних рукавичках – оні обман з боку близьких і матеріальні втрати. Якщо ж у сні ви їх знімаєте – чекайте незначного успіху в справах або любові.

Ванга вважала, що поява рукавичок у сні — до проблем з фінансами

Тлумачення сну про рукавички сонник Ванги

Болгарська провидиця радить звернути увагу на свої фінанси. Ймовірно, скоро настане період, коли доведеться тугіше затягнути пояси. Не довіряйте незнайомцям, які пропонують вступити в угоду, навіть якщо умови здаються вигідними, інакше ризикуєте не тільки не отримати додатковий прибуток, але й втратити свої заощадження.

Рукавички в ісламському соннику

Ісламський сонник каже, що найближчим часом ви уважні і обережні у спілкуванні з людьми. Очікуйте судових тяжб і проблем в комерційних справах. Щоб дозволити виникли неприємності, доведеться використовувати всю свою чарівність і вміння домовлятися з людьми.

Кому приснилася рукавичка?

Тлумачення сну може кардинально змінюватися в залежності від статі сновидця, адже чоловіки і жінки по-різному відчувають і сприймають одну і ту ж річ.

Жінки

Якщо жінка бачить на собі нові та гарні рукавички – варто чекати несподіваних новин, можливо незабаром вас чекають поліпшення умов праці, або прибавку до зарплати.

Якщо рукавички були старими і брудними – до неприємних известиям. Якщо жінка тривалий час перебуває у трудових відносинах, є ризик скоро в них розчаруватися і пошкодувати про витрачений час.

Жіночі рукавички в сновидінні — до розчарувань

Чоловікові

Якщо чоловікові наснився рукавички – це означає, що скоро у нього з’явиться конкурент в любові, можливо, хтось намагається забрати його дружину або кохану.

Якщо чоловік намагається надіти жіночу рукавичку – сон обіцяє йому любовну авантюру.

ОБЕРЕЖНО! У разі, якщо чоловікові сниться, як він застібає рукавичку на руці у дівчини – в його житті скоро з’явиться жінка, яка буде загрожувати викриттям. Проявіть обережність при спілкуванні з прекрасною статтю, ймовірно, плетуть інтриги проти вас.

Якщо чоловік уві сні втратив свої рукавиці – убезпечитеся найближчим часом від алкоголю та вечірок – вони можуть призвести до знайомства з сумнівними людьми і до псування репутації.

Що за рукавички були у вашому сні?

Призначення рукавичок відіграє важливу роль у трактуванні сну. Невеликі деталі можуть складатися в цілісні картини і давати детальне пояснення ваших сновидінь. Також варто звернути особливу увагу на колір цього предмета одягу.

Жіночі рукавички

Якщо уві сні були довгі жіночі рукавички – вас спіткало серйозне розчарування в любові. Ймовірно, у минулому сталося щось, що змусило вас проявляти недовіру до протилежної статі. Сонники рекомендують розібратися в тому, що трапилося, щоб знайти сили знову відкритися людям, любові і нових вражень. Якщо ж вони були короткими – щось змусить вас зробити паузу у відносинах з коханою людиною. Але не поспішайте засмучуватися – це час ви використовуєте, щоб розібратися у вашій любові і гармонії.

Якщо чоловікові наснився жіночі рукавички на руках – ймовірно, він не сам розпоряджається своєю долею і своїми рішеннями, але їм керує якась жінка, можливо мама або дружина.

Часто шкіряні рукавички віщують удачу на роботі

Шкіряні рукавички

Якщо дівчині наснилися шкіряні вечірні гловелетты – до нових знайомств і флірту. Якщо на них був принт зміїної або крокодилячої шкіри – доведеться змагатися з іншою дівчиною.

Шкіряні вироби також віщують підвищення на роботі і прихильність начальства.

Червоні рукавички

Якщо приснилися червоні рукавички – уважніше ставитеся до своїх рішень, адже такий сон підвищує ризик зробити щось легковажно і необдумано.

ВАЖЛИВО! Заміжнім жінкам червоні аксесуари загрожують сексуальним потягом до іншого чоловіка. Не піддавайтеся спокусам, вони можуть зіграти з вами злий жарт.

Боксерські рукавички

Якщо уві сні купили і наділи боксерські краги – будьте готові до сварки або в боротьбі за любов. Якщо вони були виявлені в будинку – до з’ясувань стосунків з домочадцями.

Чорні рукавички

Якщо чорні рукавички є вашим щоденним аксесуаром наяву, то їх поява в сні обіцяє швидкі зміни в житті, до яких ви можете виявитися не готовим.

В’язані рукавички

Рукавички грубої в’язки обіцяють бідність, хвилювання та неприємності. Якщо матеріал був жорсткий і приносив дискомфорт – скоро вам доручать неприємну фізичну роботу. Також ви можете вступити у відносини з надійним, але неласковым людиною. Якщо ви зв’язали рукавиці самостійно – до поліпшення фінансового стану або до хорошої нагороди за роботу.

Брудні рукавички

Брудні рукавички уві сні загрожують матеріальними збитками наяву. Якщо ви ведете бізнес, утримайтеся від укладення нових контрактів найближчим часом вони можуть принести розорення.

Гумові рукавички

Якщо бачите, як працюєте в саду або городі в гумових рукавичках – скоро доведеться виконувати фізично складну і неприємну роботу.

Якщо дівчині сниться, як молодий чоловік простягає їй гумові робочі рукавички – шлюб з цим чоловіком буде складним, чоловік не буде допомагати і надавати фінансову підтримку, тому жінці доведеться багато працювати.

Весільні білі рукавички

Мітенки є самим сприятливим знаком для дівчини, яка перебуває у тривалих відносинах. Якщо вам приснився такий атрибут – будьте готові до пропозиції заміжжя від вашого молодої людини.

Тлумачення сну подій

Потрібно приділити особливо ретельне увагу тому, як цей аксесуар з’явився у вашому сні і які події цього супроводжували.

Міряти рукавички уві сні

Якщо дівчина приміряє рукавички, намагаючись підібрати потрібний розмір – скоро їй доведеться робити вибір між двома претендентами на її руку і серце. Якщо після купівлі вони перестали їй подобатися – є високий шанс зробити неправильний вибір.

Купувати рукавички в магазині

Сон про купівлю рукавиць радить сновидцам утриматися від серйозних покупок найближчим часом. Потрібно більш розважливо ставитися до своїх фінансів, адже такий знак у сні може говорити про швидке погіршення матеріального стану.

Якщо уві сні чоловік купує собі рукавиці – ймовірно, він веде дуже розгульне життя, сонники рекомендують трохи заспокоїтися.

Втратити рукавички уві сні

Якщо уві сні ви втратили цей предмет гардероба – у найближчі дні не варто приймати важливі рішення, які можуть вплинути на подальше життя сновидця.

Знайти рукавичку

Якщо пощастило знайти рукавичку уві сні – скоро зустрінете дуже важливого людини. Для дівчини це може бути суджений, а для чоловіка – надійний діловий партнер.

Подарували рукавички уві сні

Таке бачення пророкує, що незабаром у вас з’явиться новий заступник. Яке буде якість рукавичок і емоції від подарунку – такі і будуть ваші відносини.

Висновки

Щоб правильно витлумачити сон, потрібно звернути увагу на всі деталі, а також пригадати, яке життєве подія могло викликати таке сновидіння.

Сонник - тлумачення снів