До чого сняться дрова? Тлумачення по сонникам – колоти дрова уві сні

Сновидіння, в якому фігурують дрова, може означати безліч різних ознак: «безлад» в житті, несподіванки долі, здійснення надій чи наклеп від незнайомих людей. Різниця лише в нюансах і методи трактування.

Велика кількість полін символізує неприємності

Дрова по соннику Міллера

Відповідно до цієї трактуванні, дрова обіцяють швидке здійснення всіх надій та мрій. Збудуться найпотаємніші таємниці і бажання, відомі лише їх власнику.

Якщо полін занадто багато, то це, навпаки, символізує неприємності: сварки з близькою людиною або раптовий зрив запланованих справ.

Дрова сонник Ванги

Трактування Ванги частково збігається з попередньою. Дрова уві сні – це завжди до здійснення планів і втілення в життя найзаповітніших бажань. Відмінність в тому, що станеться це не само по собі: доведеться добре попрацювати і прикласти зусилля. Головне – не здаватися, всі зусилля окупляться з лишком.

Ісламський сонник

Побачити в сні поліна – до появи наклепу і пліток у найближчому оточенні. Порожня балаканина заздрісників оточить людини з декількох сторін, немов тріск полін у вогнищі.

Довідка! Інше трактування – неприємна зустріч з заздрісним, жадібним і не дуже розумною людиною.

Кому наснилися дрова?

Трактування сновидіння залежить від того, кому воно привиділося: незаміжній дівчині, зрілій жінці, жінці в цікавому положенні або ж чоловікові.

Незаміжньою дівчині

Дівчину чекає осуд або осуд з боку оточуючих. До такої ситуації призведе надмірно розв’язна або легковажне поводження панянки.

Якщо уві сні дівчина бачить, як вона несе в’язку полін з лісу, то це означає конфлікт з другою половиною. Він буде серйозним і затяжним, можливо, любі наговорять один одному безліч шпильок і образливих слів. Найкращий вихід із ситуації – стримувати емоції і уникати негативних реакцій.

Якщо жінка одна рубає дрова, то це означає що вона самодостатня

Важливо! Велика стос обіцяє щастя для незаміжньої дівчини, в плани якої входить швидка весілля. Цей символ означає прихильність батьків нареченого, їх прийняття та благословення вибору сина.

Жінки

Якщо зріла, заміжня жінка бачить уві сні, як вона сама рубає і пиляє колоди, це означає, що вона звикла до самостійності і незалежності в реальному житті. Дама не розраховує на допомогу чоловіка, ні на інших родичів або друзів.

У такому сні важливим критерієм є настрій і ставлення до роботи. Якщо вона приносить задоволення, то і реальний стан справ жінку повністю влаштовує, нічого міняти вона не планує.

Для бізнесвумен або жінки-керівника, побачити уві сні продаються дрова означає раптове і оригінальне рішення проблеми, яка її давно турбує. Такий результат не тільки підніме настрій, але і посилить авторитет ділової жінки.

Вагітній

Одне або кілька полін уві сні – це застереження про те, що необхідно жити сьогоднішнім днем, не будуючи ілюзій на майбутнє. Плани підступні, вони можуть зруйнуватися у будь-який момент, приносячи біль і розчарування від втрати.

Чоловікові

Бачити колоди в сні – до сварок і конфліктів з товаришами по службі. Однак, якщо чоловік є уві сні не просто спостерігачем, а активно працює (коле, рубає або таскає дрова), то це принесе йому тільки радісні вісті: лікування від недуги, повернення колишньої енергії і сили.

Окремої уваги заслуговує трактування за Фрейдом. Поліно – це втілення чоловічої сили. Чим частіше представник сильної статі бачить такі сни, тим він користується великим успіхом у жінок.

Якщо чоловік бачить дрова — значить що він користується успіхом у жіночої статі.

Тлумачення сну по подробиць

Трактування сну змінюється, залежно від того, які маніпуляції і дії справляє людина з полінами.

Колоти, рубати дрова сокирою

Процес колки і рубки дров у сні має безліч тлумачень:

 • раптові проблеми, що виникли в результаті підступів недоброзичливців. На щастя, вони не несуть особливої шкоди і незабаром ситуація виправиться;
 • володаря сновидіння очікує виснажливий працю, на який доведеться витратити не тільки сили і енергію, але й нерви;
 • активно працювати при посадках полін – до викриття таємних недоброзичливців. За іншою версією – до завершення справ, які зайняли багато сил і часу;

Якщо дрова, які людина рубає і коле, старі, трухляві, то скоро у його житті настане біла смуга: відступлять всі неприємності і дрібні конфлікти, в сім’ї запанує мир і любов

 • колоти за допомогою сокири означає отримання неочікуваної допомоги від друзів і близьких. Можливий приємний вечір в добрій компанії;
 • той же сон для жінки є підтвердженням її сильного і вольового характеру. Не виключено, що жінку оточують заздрісники і пліткарі;
 • колоти і акуратно складати поліна означає прибуток і фінансове благополуччя.

Носити дрова в оберемку

Заготівля дров у сні, також, має кілька значень:

 • підбирати поліна з землі і складати їх в стопку – до поліпшення стану справ в реальному житті;
 • носити великими оберемками, які насилу вміщаються в руках – до великої втрати або програшу;
 • носити вантаж на спині – до фінансової прибутку, яка буде досягнута з великими труднощами;
 • носити поліна ближче до вогнища або багаття – до здивування несподівано виявленими обставинами.

Довідка! Якщо під час перенесення дров, вони розсипалися, то людину чекають дрібні неприємності.

Одне велике поліно

Поліно значного розміру – це завжди добрий знак. Найближчим часом людини, побачив його уві сні, буде супроводжувати удача: плани втіляться в життя, вирішаться дрібні конфлікти та негаразди в сім’ї.

Якщо людина поодинці баню топить — значить чекає серйозна робота.

Колоти дрова ножем

Використовувати для колки дров якийсь ріжучий або пиляльний інструмент обіцяє невеликий конфлікт, який утворюється на порожньому місці. Причиною його виникнення стане неправдиве обвинувачення або домисли іншої людини.

Довідка! Цей сон для одного з подружжя означає сварку з-за помилкового звинувачення в зраді.

Дрова колоті

Варіанти тлумачення, залежно від обставин:

 • велика купа колотих дров – до швидкого збагачення, отримання великої грошової суми;
 • жінці цей сон обіцяє обман і зрада від близької людини;
 • чоловікові він віщує наполеглива, важка праця, за який він обов’язково буде винагороджений;
 • стопка березових дров – неприємності в дім принесуть абсолютно незнайомі люди;
 • ялинові – до здоров’я і гарного самопочуття.

Палити дрова

Людини, подкидывающего дрова в топку печі, чекають розбіжності серед найближчого оточення. За іншою версією, його чекають різкі злети і падіння, доля готує непередбачувані сюрпризи, як погані, так і хороші.

Бачити у сні, що хтось інший розтоплює піч – сигнал до того, що людина готова закрити двері в своє минуле і почати життя наново.

Топити лазню дровами поодинці – до серйозної роботи, яка потребує від людини максимальної відповідальності та уваги. Якщо у розпалюванні хтось допомагає, то і в реальному житті скоро з’явиться вірний друг, з яким можна розділити і смуток, і радість.

Сон про дрова завжди означає якісь раптові зміни в житті. Якими будуть ці зміни залежить від того, кому наснилися поліна і які дії з ними здійснювалися.

Сонник - тлумачення снів