До чого сниться взуття – тлумачення снів з взуттям з популярним сонникам

Сни – наша підсвідомість. Є події, після яких можна зробити висновок з приводу найближчого майбутнього, іноді мозок їх втрачає. А під час сну, підсвідомість обробляє відкладену інформацію.

Приміром вам приснилася взуття — як розтлумачити такий сон? Краще всього звернутися до перевірених сонникам, заздалегідь згадавши всі подробиці сновидіння.

 

Взуття в сонник Міллера

По соннику Міллера взуття уві сні часто знаменує негатив для людини.

Іноді такий сон попереджає про небезпеку: наприклад, якщо дівчині приснилося, що на ній гарні туфлі, то потрібно менше довіряти знайомим і особливо чоловікам.

Недоглянута, брудне взуття натякає: сдержитесь від грубої критики в чужу адресу. А чорні туфлі – навпаки, принесуть у гармонію життя, задоволення та успіх.

Втрата туфель означає втрату відносин (саме в контексті сварки), так що намагайтеся звести скандали на «ні», в якісь моменти стримати свої емоції, щоб з вашого життя не пішов близька людина.

Бачити взуття в сні по соннику Ванги

Болгарська ясновидиця передбачила і падіння веж-близнюків у Нью-Йорку, і обидві світові війни і природні катаклізми в Азії, і багато інших трагедій людства.

Крім слів про майбутнє, Ванга залишила нащадкам власний сонник.

Згідно йому, примірка своїх туфель несе кардинальні зміни в особистому житті, причому в приємному сенсі: скоро вас чекає або заміжжя, або тривалі відносини.

А от чужа взуття на ваших ногах означає ваше заступництво над господарем пари, тобто часткову владу над чужим життям.

Якщо не підійшов розмір, то вас чекають труднощі в роботі чи навчанні.

Сон про взуття в Ісламському соннику

У мусульман сон про взуття означає прислугу або майно. Нова пара туфель в сновидінні попереджає Вас про неприємні події попереду.

Приснилася стара поношене взуття? Пари таких туфель/черевик/кросівок означає радість і щастя у Вашому житті, але є нюанс – цей приємний сюрприз, швидше за все, буде загорнуто в рівну за величиною проблему. Головне – подолати складний етап і насолоджуватися заслуженим щастям в кінці.

Кому приснилася взуття?

Незаміжньою дівчині

Уві сні в магазині вибирати взуття – хотіти змін у житті, прагне перевернути її з ніг на голову. Знімаєте туфлі? Це означає позбавлення від старого, непотрібного в глобальному сенсі – комплекси, страхи, невпевненість у собі скоро вас покинуть.

Якщо приснилася брендова, модне взуття, яка вам подобається і уві сні, і наяву, то чекайте появи забезпеченого коханого. Він буде балувати вас, потурати будь-яким примхам і ні в чому не зможе вам відмовити.

Будьте обережні!

Подібні події у житті викликають заздрість оточуючих вас людей, в тому числі, ті, на кого Ви і подумати не могли – подруги, колеги, родички. У пориві злості багато здатні на мерзенні вчинки, так що не намагайтеся показати щастя всім і кожному.

Красива і зручна взуття також говорить про грошових перспективи – незабаром ви отримаєте високооплачувану роботу або зможете відкрити свою справу.

Якщо Вам снилася ваша взуття, і вона порвалася, затерлася так, що не можна полагодити – то будьте готові до гіршого. Найближчим часом ви не знайдете другу половинку, можливо, втратите близьких друзів або посваритеся з ними. Є ризик залишитися без роботи або навіть всі разом.

Жінки

Для заміжньої жінки зіпсована пара означає можливий розпад сім’ї, важкі хвороби або неблагополучну сімейне життя в цілому. Є ймовірність зради з боку чоловіка.

Крім зради такий сон передбачає подальшу образу, хворобливі переживання. Вас частіше будуть відвідувати думки про те, що шлюб був помилкою і взагалі Ви цієї людини не любите. Це не виключено, але краще почекайте 2-3 тижні і потім поверніться до питання.

Взуття з незвичайним каблуком, яскравого кольору, хитромудрого дизайну – провісник подорожей, зміни іміджу, несподіваних для вас змін.

Вагітній

Тлумачення сну про взуття для вагітних відрізняється від інших – звертайте увагу на зручність і розмір.

Якщо ви побачили грубі черевики, схожі на армійські, то готуйтеся до випробувань. Найближчим часом життя буде схоже на війну. Обережніше з висотою, сходами і великими натовпами. Не обійдеться без конфліктів, принижень.

Якщо взуття міцна, зроблена добротно – ви будете заробляти гідні гроші, але нелегкою працею.

Втратили взуття уві сні? Краще ляжте на збереження в лікарні, тому що втрата взуття означає серйозну перешкоду у хвилюючому вас справі, можливо, саме загроза вагітності.

Чоловікові

Чоловікам на відміну від жінок, взуття рідко сниться до поганих подій. По багатьом сонникам, навіть дірява, заношенная пари черевик несе радість в їх житті.

Приснилися лакові туфлі? Скоро поведете кохану під вінець. За вашим відчуттям в туфлях визначається успіх шлюбу: якщо взуття тисне – то ваша дружина буде забирати владу у свої руки, контролювати вас, придушувати своїм авторитетом. Тобто, вас ніби «стисне» в цій клітці.

Якщо туфлі, навпаки, бовтаються на ногах – союз скоро розпадеться через легковажності, непостійності обраниці.

І третій варіант – туфлі добре сидять на ногах, підібрані за розміром, вам нічого не натирає, не тисне. Тоді шлюб буде щасливим, подружжя довго проживуть разом. Навіть у випадку розлучення вони залишаться в нормальних відносинах і будуть спілкуватися як друзі.

Залишитися з одним черевиком для хлопця означає бути покинутим наяву. У складній ситуації друзі відвернуться, і допомоги чекати не буде звідки.

ВАЖЛИВО

Часто солдатські черевики уві сні чоловіки розшифровують як швидку службу в армії. Це невірно. Пояснення таке ж, як і для жінок – удари долі не змусять чекати.

Що за взуття вам приснилася?

Чуже взуття

Чуже взуття віщує два розвитку подій:

Перший – ви бачили господаря взуття, тоді скоро приміряєте на себе чужий спосіб життя. Зазвичай це посада на роботі або положення в суспільстві. Згадайте, чия була пара. Якщо це знайомий, з яким ви в хороших відносинах зараз – можливі сварки із-за конкуренції з ним. І навпаки – носити взуття ворога означає перемогу над ним.

Другий варіант – зрада з вашого боку. Якщо ви не бачите володаря взуття на вас, то незабаром ви захочете нових відчуттів і знайдете їх в іншій людині.

Стара улюблена взуття

За умови, що туфлі у вас зберігаються досі, сон означає стабільність. У найближчий рік — ніяких драм, він буде спокійним і розміреним. Але життєвих злетів не чекайте. Сон показує, що зараз час зупинитися, подумати, зайняти себе книжками, рукоділлям, йогою або іншим спортом.

Якщо ви викинули взуття, а вона вам приснилася – скоро зустрінетесь з тими, кого не бачили багато років або взагалі повернетеся до витоків, до свого рідного міста. Можливий варіант возз’єднання з колишнім хлопцем або дівчиною.

Брудне взуття

Значення брудному взутті просте – зіткнетеся з брудом в свою адресу. На вас можуть обмовляти або розпускати плітки за спиною. Можливо, після цього ваш статус зміниться, але це малоймовірно. Щоб уникнути такого, не вступайте в суперечки з злопыхателями. Пам’ятайте, що вони цього і домагаються.

Побачити брудне взуття у двері, у передпокої – до сварок в сім’ї.

Наречену або нареченого брудна пара туфель повинна наштовхнути на сумніви. Подумайте ще раз, якщо розлучення і уникнете, нервів і здоров’я витратите багато.

Такий сон перед поїздкою — поганий знак. Велика ймовірність аварій, нещасних випадків. Особливо обережно з наземним і підземним транспортом. Літаки ніякої небезпеки не несуть.

Якщо ви побачили когось в брудному взутті, то скоро у вас з ним погіршаться відносини, а жіночі брудні туфлі попереджають про плітки на роботі.

Брудне взуття на ваших ногах віщує або безпліддя, або творча криза, причому другий варіант імовірніший. Під безпліддям мається на увазі не стільки медичний діагноз, скільки неможливість «народити» ідею, проект.

Дерев’яне взуття

Взуття з дерева попереджає про перешкоди на шляху до мети. Мова про серйозні проблеми – хвороби, смерть, бідність, так що від мрії доведеться відмовитися хоча б на час.

Це – знак долі, мовляв «не варто, не твоє». Перейдіть на щось полярне. Хотіли у відпустку – з стрибайте головою в роботу, вирішили піти у відрив – займіться здоров’ям, сходіть на обстеження в клініку.

Красива взуття

Все просто: красива взуття предзнаменует новий, такий же красивий етап. Це або забезпечений покровитель, або зарплата з великою кількістю нулів, або богемне життя попереду.

ВАЖЛИВО

Якщо хтось одягав на вас такі туфлі, то ця людина буде нав’язувати свою точку зору. Ви не бачили обличчя? Тоді людина – збірний образ соціуму навколо вас, тобто суспільство (однокурсники, колеги, сім’я) захочуть підвести під свій вплив.

Рване взуття

Взуття з дірками, відірваної підошвою сниться перед невдалими поїздками. Трагічних подій не віщують, але аварії і травми – цілком.

Якщо ви зібралися в подорож, а перед ним побачили такий знак, краще зніміть плани. На крайній випадок, вибирайте літаючий транспорт в якості заміни машині або потягу. Будь наземне пересування в такий момент небезпечно.

Іноді рване взуття попереджає про великі фінансові витрати, збитки, банкрутство. Не ризикуйте і перевіряйте кожну копійку, недбалість обернеться плачевно.

Біла взуття

Білий колір вказує на рішення «хворих» питань. Те, що тягнеться роками, мучить вас, не дає спокійно жити, скоро вирішиться само собою.

Ще біла взуття натякає на правильний вибір, тобто зараз Ви йдете по потрібному шляху і досягнете свого, не змінюючи напрямку. Хороший знак для тих, хто обрав справу по душі або змінив професію. Значить, вам потрібно реалізовувати себе в цій сфері.

Третє значення білих туфель – нове джерело доходу. Це, швидше, підробіток, ніж повноцінний заробіток, але потім він приведе вас до високого становища на службі.

Якщо холостячка або холостяк побачили їх у сні – скоро в житті з’явиться нова любов, з серйозними наслідками у вигляді сім’ї.

Дитяче взуття

Дитяче взуття не несе значних змін.

У цьому і криється сенс – зверніть увагу на деталі. Займаєтеся бізнесом – контролюйте рахунку. Лікарям варто виконувати роботу з подвійною обережністю і по кілька разів перевіряти діагноз, продумуючи кожну дрібницю. Електрикам – бути акуратніше і не ризикувати зайвий раз.

Є другий варіант розшифровки: якщо дитячі черевики наснилися після прийняття рішення, то це натяк на вашу помилку. Подумайте ще раз.

Лаковане взуття

Взуття, покрита лаком, сниться або до галасливого веселощів, або до шлюбу.

Що робили у сні?

Чистити взуття

Це означає прикладати зусилля для отримання бажаного чи пророкує швидку поїздку по роботі.

Лагодити взуття

Приснилося, що уві сні лагодили взуття?

Тоді пакуйте валізи – вам належить радісне подорож, яка обіцяє курортний роман.

Приміряти, вибирати взуття

Два значення:

Перше – зміни в житті, причому різкі і незаплановані.

Друге – зміна відносин з господарем тієї взуття. Великі шанси посваритися з-за роботи, грошей, конкуренцію в бізнесі.

Купувати взуття

Свідомо змінювати себе. Сон в собі нічого не несе, він – відображення того, що зараз у вас відбувається.

Сниться при переїзді, схудненні, освоєнні нової професії і т. д.

Міняти взуття

Трактування практично така ж, як і у покупки взуття, але є нюанс. Зміна взуття уві сні може означати зраду наяву, з боку того, хто переобувался.

Мити взуття

Мити взуття в сні – поганий знак, доведеться відмиватися в реальності. Вас чекають наклеп, обмови, плітки, гидоти за спиною.

Потрібно витримати стійко і продовжувати жити, як жили. Опустіться до конфлікту – буде гірше.

Надягати взуття

Якщо ви одягали своє взуття, то попереду подорожі або відрядження, а якщо нову – скоро почнете займатися незвичною справою, від якої раніше відмовлявся.

Втратити взуття

Несе в життя страхи багатьох людей – хвороби, трагедії смерті. Також бідність і лайка.

На останок

Пам’ятайте, що люди сильніше будь-яких обставин, і тим більше, снів!

Сонник - тлумачення снів