До чого сняться цифри – сонник, тлумачення сну про числа 8, 9, 5 1, 15, 5, 1, 6, 7, 60, чути і бачити числа на папері і годинах уві сні

Людині властиво бачити сни щоночі, але ось запам’ятовуються вони не так часто. Деякі бачення не просто пам’ятаються – вони чітко врізаються в пам’ять. Мрії, в яких з’явилися цифри, здаються особливо магічними, і таять в собі знаки долі. Сновидець обов’язково повинен розтлумачити підказку, і бути напоготові. В залежності від обставин, такі сни можуть позначати як позитивні прогнози, так і не дуже.

Обов’язково запам’ятайте побачену цифру! це може стати в нагоді

Цифри по соннику Міллера

Сновидіння, в якому людина бачить цифри, свідчить про його значної втоми і перебування в періоді хвороби. Потрібно акцентувати свою увагу на стан здоров’я і ментальне і фізичне. Якщо не бути обережним у вчинках і висловах – імовірність провалу важливої справи дуже велика.

Тлумачення сну з цифрами сонник Ванги

Провидиця вважала, що всі побачені уві сні символи мають глобальне значення, і проектувати їх слід на долю всієї планети. Ванга рекомендувала запам’ятати цифру, побачену вночі, і орієнтуватися на цю дату. Таке число буде значущим і нести якесь пророцтво.

Сон з цифрами в ісламському соннику

Трактуючи сновидіння за версією ісламського тлумачного сонника, слід очікувати деяких проблем у справах, страхи і клопоти будуть супроводжувати людині протягом найближчого часу. Необхідно дотримувати обережність, увага має бути загостреним до всіх подій до дрібниць.

Кому приснився сон?

В залежності від того, кому з’явилися знаки – жінці або чоловікові, можна розуміти таке пророцтво по-різному.

Жінки

Розділяти сновидцев за гендерною ознакою слід у сексуальному контексті. Так, жінка може бачити уві сні одиницю як символ чоловічого статевого органу, що означає пригнічену сексуальну енергію і бажання.

Чоловікові

У вищевказаному значенні чоловіки бачать уві сні цифру 0, яка уособлює жіноче піхву.

Також представники чоловічої статі можуть інтенсивно відмивати або прати написані цифри. Означає таке дійство обридлі відносини, изжившие себе, занепад чоловічих сил. Бачити такий процес у сні – провісник імпотенції.

Може приснитися багато різних цифр — і це змінить докорінно тлумачення сну

Тлумачення сну по подробиць

Приклади цифрових мрій бувають наступними:

 1. Приснилася конкретна дата. Випадок досить рідкісний, але однозначно має важливість значення. Дату необхідно запам’ятати і очікувати в такий день щось особливе, можливо таке, яке змінить життя кардинально. Позитивний настрій притягне гарні зміни, відчуття страху і боязнь чогось небезпечного притягне неприємності. Все залежить від особистого настрою.
 2. Приснилося конкретне число. Дуже часто таке число (може бути однозначним або двозначним) натякає на важливу подію, що повинна відбутися через такий часовий проміжок, який виражений у днях, тижнях або місяцях. Більш конкретної відповіді чекати не варто. Слід прислухатися до своєї інтуїції, і зрозуміти, як скоро зміни увійдуть в життя.
 3. Багато різноманітних чисел і цифр. Таке бачення свідчить про надмірну втому, перевантаження інтелекту. Сновидець, займаючись розумовою роботою, не щадить себе і перевантажує, часу на відпочинок не виділяючи зовсім. Таке положення справ незабаром може призвести до сумних наслідків – стресу, хвороб. Потрібно пам’ятати, що все добре в міру, і важливо дотримуватися баланс у всьому. Приємний відпочинок зробить людину ще продуктивніше. Справа в контрастах.
 4. Приснилися числа парного ряду. Таке бачення обіцяє удачу в починаннях і життєвих процесах. Це дуже хороший знак – можна не боятися приймати рішення, вороги і труднощі не зможуть завадити.
 5. Приснилися непарні числа. У цьому варіанті значення не таке райдужне, як у попередньому випадку. Непарний ряд прогнозує деякі труднощі, з якими доведеться справлятися не один день. Але переживати не потрібно, так як всі проблеми мають обмеженість по часу і рано чи пізно закінчуються, особливо якщо інтенсивно працювати над цим.
 6. Робити уві сні обчислювальні дії, рахувати. Значення – незабаром належить прийняття важливого рішення, важке обдумування. Спершу прийняття думки буде здаватися незначним, але воно зможе вплинути на подальшу долю. До вибору необхідно підійти з усією відповідальністю.
 7. Бачити, як хтось інший пише рівняння, вважає їх. Захоплення людиною з близького оточення, вознесіння його на п’єдестал. Щоб уникнути конфліктів, не слід проявляти таке почуття, як заздрість до даної персони. Тоді дружбу нічого не зашкодить.
 8. Власноруч записувати цифри. У життя ця людина занадто педантичний, тяга до систематизації отриманих знань ускладнює процес живого спілкування з людьми. Іноді важливо не довести точку зору, а зберегти людські відносини.
 9. Прати з паперів, з дошки. Означає, що в недалекому майбутньому настане момент необхідності позбавлення від наслідків, що сталися внаслідок проступків. Легкість врегулювання питання залежить від ступеня стертості написаного: сліди залишилися – повністю ліквідовані наслідки не будуть, і навпаки. Результатом все ж стане радість і гарний стан справ, тому засмучуватися не варто.
 10. Числа виявлені в книзі посеред тексту. Отримання величезного подарунка від долі. Але для здійснення прогнозу, слід докласти деякі зусилля – як розумові, так і фізичні.
 11. Приснилися цифри, але запам’ятати їх не вдалося. Сон вважається поганим. Настають фінансові труднощі середніх або великих масштабів. Стануться внаслідок елементарної недбалості або допущення серйозної помилки в минулому.

Різні цифри можуть означати різні випадки

Чути цифри уві сні

Людині пощастило почути уві сні цифри? Такий сон є хорошим знаком, якщо голос мовця був лагідним і приємним.

Грубий голос обіцяє не дуже добрі події, швидше за все пов’язані саме з самим числом. Це може бути час, точна дата, кількість, чого слід побоюватися.

Однакові цифри на годиннику

Такий знак вважається магічним, з ним пов’язана велика кількість забобонів і прикмет. Крім стандартного тлумачення подвійний цифри, можна розуміти побачене, як здатність жінки закохати в себе конкретного чоловіка. Якщо сон снився представниці прекрасної статі – у момент пробудження слід загадати ім’я бажаного людини і прошепотіти його вголос.

ЦифраЗначення
0Знак сприятливий і обіцяє різкі зміни в житті на краще, зазвичай доленосні. Нуль на голому тілі – лікування недуги, а на одязі – поліпшення статусу в соціумі, достатку та рівня життя. А якщо уві сні акуратно писати «0», то це говорить про те, що доля у власних руках і потрібно докласти трохи зусиль для її поліпшення.
1Попередження про деякі труднощі, подолати які можливо, але перемога дасться досить непросто: дуже скоро знадобиться зібрати всю волю в кулак, проявити рішучість, завзятість і силу духу. Якщо уві сні нічого, крім цифри «1» не бачиться, то доведеться боротися з власною особистістю.
2Вказує на будь-якого іншого людини. Якщо вона приснилася у позитивному контексті, то й сон слід трактувати з позитивної точки зору, і навпаки. Особливо несприятливий сон, коли бачити дві двійки: це знак того, що близька людина веде себе лукаво.
3Дуже важливий символ, що означає ставлення Вищих сил до сновидінню та його діям. У похмурому і недобре контексті трійка показує: що-то в житті робиться не так, а Вищі сили абсолютно не схвалюють вчинків людини. Але це просто оцінка особистих дій, а не попередження про неприємні наслідки.
4Попередження про можливі проблеми зі здоров’ям. Нагадування про зневажливому ставленні до нього.
5Знак сприятливий і говорить про дозвіл конфліктів і суперечностей з позитивним результатом. Також п’ятірка каже, що незабаром стан справ поліпшиться.
6Приходить уві сні тим, хто надто турбується про своїх побутових і життєвих проблемах, не приділяючи належної уваги духовному розвитку і спілкування з близькими. Також шістка може з’явиться тоді, коли є сумніви у важливому придбання, наприклад, машини або квартири. Якщо перед покупкою в сновидінні прийшла цифра «6», краще почекати або зовсім відмовитися від угоди.
7Символ прихильності долі, але в сновидіннях її сенс діаметрально протилежний. Побачивши сімку уві сні, слід проаналізувати своє життя, провести оцінку своїх вчинків і дій, зробити висновки. Якщо знехтувати цими застереженнями, то незабаром можуть спіткати серйозні труднощі і неприємності.
8Нагадує про якусь забуту важливої дати, наприклад, річниці весілля або день народження близької людини.
9Символ закінчення важливого життєвого етапу і може інтерпретуватися як з позитивної точки зору, так і негативною. Це може бути і крах бізнесу, звільнення з роботи або розлучення. З іншого боку, дев’ятка може порадувати, що незабаром настане позбавлення від боргів або інших зобов’язань, які обтяжують.
10Символізує великі нові починання. Щось закінчилося, і є готовність рухатися далі. Новий старт у житті або чоловік став щось робити по-іншому. Від нього вимагається готовність прийняти те, що приходить, як належне.
11Незабаром в голову почне приходити чимало креативних ідей. Розвиток творчого генія до ступеня, коли вигадати щось неповторне представляється можливим. Слід не упустити цей момент.
13Протистояння хаотичним силам. Символ числа — ніколи не знаєш, що станеться, і від кого очікувати. Сон означає, що стоять перед людиною проблеми або невдачу в майбутньому.
15Зіткнення різних змін, що відбуваються в житті з неможливістю щось запобігти або на щось вплинути. У позитивному сенсі цифра вказує на проблеми, які вирішуються самі або що-те хороше, що почне відбуватися без прикладених зусиль. В негативному сенсі 15 вказує на проблеми, з якими не хочеться мати справу.
22Означає повний контроль над ситуацією або іншими людьми. Сновидець — господар свого життя. Є сфери життя, де немає конкуренції. В негативному сенсі 22 відображає пасивність. Потрібно поділитися проблемами з кимось, щоб знайти вихід зі сформованої ситуації.
35Бажання зміниться і усвідомлені зміни. Додаток зусиль дозволить зрушити стану справ з мертвої точки і відбудуться приємні події.
50Є такі зміни, які ніколи не траплялися раніше. Значення — здійснення намічених перетворень. Все складеться так, як замислився.
60Символіка числа не зовсім сприятлива. Воно означає, що в житті присутня влада негативних сил, і в найближчому майбутньому немає можливості від них позбутися.

УВАГА! Деякі сонники не трактують цифри більше 9, а рекомендують складати великі числа між собою до моменту отримання простого числа. і трактувати його значення.

Висновки

В цілому, значення чисел у сні серйозно змінюється в залежності від сонників різних авторів. Їх нерідко прирівнюють до знаків від вищих сил, які можуть нести різну інформацію. Іноді передбачається, що бачать числа в сновидіннях страждають від перевтоми, і означають вони виключно потреба у відпочинку.

Сонник - тлумачення снів