До чого сниться віник – сонник, тлумачення сну про новий банний або березовий віник уві сні, підмітати підлогу або париться з віником

Побачений у сні віник символізує фінансове благополуччя, спокійне сімейне життя і процвітання. В деяких випадках він попереджає про негативні події, які можна запобігти. Точне тлумачення сновидінь описано сонники.

По Міллеру віник обіцяє благополуччя і процвітання

Віник по соннику Міллера

Побачений віник по толкователю снів Міллера означає благополуччя і процвітання на довгі роки. Якщо прутики в ньому всі однакові, акуратно складені і пов’язані, то ніякі негаразди не зможуть зламати, ви все подолаєте і вийдете переможцем з будь-якої ситуації. Здоров’я теж не підведе, серйозних хвороб не буде.

Якщо ж у вінику не вистачає гілочок або вони переламані, то всі зусилля будуть марними. Ви будете багато працювати, але фінансового благополуччя так і не досягнете. Невдачі будуть переслідувати у всьому, навіть в любовних відносинах. Варто переглянути своє ставлення до життя, змінити оточення і невірних друзів, тоді все може змінитися в кращу сторону.

УВАГА! Погані сни слід сприймати як попередження. Якщо прислухатися до порад з тлумача снів і вчасно вжити відповідних заходів, то негативних наслідків можна уникнути.

Тлумачення сну про віник в сонник Ванги

За толкователю снів болгарської провидиці віник означає міцну сім’ю і безбідну, щасливе життя до старості. Всі обставини будуть складатися вдало, однак пильність втрачати не варто, інакше можна все втратити. Якщо сниться, що подряпали руки мітлою і тече кров, значить, ваші родичі потрапили у важку життєву ситуацію і їм необхідна допомога.

Приснився віник, стоїть у кутку — чекайте значущого подарунка від дорогих гостей. Можливо, ви самі зробите якусь велику покупку, про яку давно мріяли. Підмітати чисту підлогу — до марних клопотів і метушні. Неприємна ситуація вирішиться сама собою, не потрібно здійснювати зайві дії, щоб не нашкодити.

Якщо в сновидінні доводиться помсти брудну підлогу, а сміття викидати на вулицю, то в реальному житті ви піддастеся громадського осуду. Ретельно приховувана вчинок стане всім відомий. Вам доведеться за нього відповісти і понести покарання.

Підмітати дорогу на вулиці — готуйтеся до переїзду. Причому доведеться їхати далеко. Якщо сниться густий віник, то на новому місці життя буде краще, ніж на попередньому. Вам буде супроводжувати удача і везіння у всіх починаннях. Приснився волоть з рідкісними прутами попереджає, що переїзд краще відкласти і пошукати інший варіант.

Віник в ісламському соннику

За мусульманським толкователю сновидінь віник означає багатство, повагу і загальне визнання. Фінансове благополуччя сновидця очікує на протязі всього життя, для цього навіть не доведеться докладати багато зусиль. Гроші самі йдуть до рук з різних джерел.

Купувати мітлу на базарі і торгуватися при цьому — не всім у вашому оточенні можна довіряти. Придивіться уважно, хтось плете інтриги за вашою спиною і в майбутньому може сильно нашкодити своїми діями. Свої таємниці довіряйте тільки обраним, краще, якщо це будуть близькі родичі.

Якщо уві сні ви даруєте віник, то це означає, що в реальному житті є люди, які потребують вашої допомоги. Зробіть добру справу і допоможіть їм, і вам відплатиться по заслугам. Отримати в сновидінні мітлу в подарунок — примирення з одним після тривалої сварки. Він усвідомлює свою помилку і першим зробить крок назустріч.

Приснився старий віник — більше прислухайтеся до порад старшого покоління. Навчені життєвим досвідом люди вбережуть вас від помилок, порожніх турбот і розчарувань.

ДОВІДКА! Не все сновидіння збуваються. Вважається, що віщі сни сняться з четверга на п’ятницю і їх не можна нікому розповідати.

Якщо віник приснився жінці — то це означає щастя і затишок в родині

Кому приснився сон?

При тлумаченні сновидіння слід враховувати, кому воно приснилося.

Дівчині

Дівчина, яка побачила уві сні віник, скоро зустріне чоловіка, з яким зв’яже свою долю. Він буде дбайливим, надійним і люблячим чоловіком. Тільки не треба квапити події і бачити в кожному поклоннике свого обранця, помилка може виявитися фатальною.

Вагітній

Якщо жінці в положенні приснився віник, то її чекає швидкий і благополучний результат пологів. Малюк народиться в строк і буде здоровий. Густа волоть — велика ймовірність появи на світ дівчинки, мало гілочок у зв’язці, значить потрібно чекати хлопчика. Якщо сниться кілька віників, то вагітна народить близнюків.

Жінки

Побачений віник для жінки означає мир і спокій у родині. Однак не варто довіряти всім підряд і розповідати про своє щастя. Злі і заздрісні люди можуть відразу все зруйнувати.

Чоловікові

Для чоловіка віник у сні означає, що наяву його чекає фінансове благополуччя, причому дуже скоро. Можливе отримання спадщини, підвищення по службі або великий виграш у лотерею. Гроші прийдуть легко, але потрібно зуміти ними правильно розпорядитися, щоб не втратити.

Паритися в лазні з віником — до позитивних змін

Тлумачення сну по подробиць

Розшифровуючи сновидіння, слід враховувати деякі подробиці. Так можна отримати більш точну інтерпретацію сну і уникнути багатьох помилок у реальному житті.

Тримати в руках банний віник

Сон попереджає, що в житейських клопотах ви зовсім забули про своє здоров’я. Потрібно проходити регулярні обстеження і не запускати вже наявні захворювання. Приділяйте більше часу відпочинку і не нервуйте з кожного приводу.

Паритися в лазні з віником

Вас очікують серйозні зміни на краще, але щоб це сталося, потрібно докласти зусилля. Очистіть свої думки від негативу, позбавтеся від неприємних людей, які не вірять у вас і дають неправильні поради. Сподівайтеся тільки на себе, правильно розподіляйте свої сили, не втрачайте з’являються можливості і все складеться якнайкраще.

Купувати новий віник

Доведеться переглянути своє ставлення до оточуючих. Можливо, когось ви сильно образили і навіть не помітили цього. Люди не бажають вам зла, особливо близькі.

Мести підлогу

Підмітати підлогу в будинку — ви проживете спокійне, щасливе життя. У вас міцна сім’я, побудована на любові, довірі та взаєморозумінні. Цінуйте близьких, друзів, і вони дадуть відповідь вам тим же. Якщо в сновидінні доводиться підмітати вулицю, то вас чекають глибокі розчарування та сильні потрясіння. Потрібно непохитно подолати ці випробування і життя знову засяє яскравими фарбами.

Березовий віник

Бачити березовий віник в сні — вас чекає довга, благополучне життя. Якщо гілки в зелених листочках, то ви зробите багато хороших справ і залишите про себе добру пам’ять.

Багато віників

Велика кількість приснився віників свідчить про те, що у вас багато надійних і вірних друзів. Вони завжди прийдуть на допомогу і не залишать у біді навіть у найтяжчу хвилину.

Якщо сняться старі, міцні, не поламані мітла, то дружба триватиме довгі роки.

Зламаний віник уві сні

Цей сон має негативне значення і попереджає, що вас чекає руйнування. Поки не пізно, потрібно переглянути свої дії, щоб уникнути небажаних наслідків.

Висновки

Сновидіння, в якому присутня віник, найчастіше пророкує позитивні події в житті людини. Іноді сон може попередити про неприємності. Щоб не помилитися в тлумаченні, слід враховувати подробиці, а також кому приснився сон.

Сонник - тлумачення снів