До чого сняться чоботи – тлумачення сну з новими, червоними, жіночими або навіть гумовими чобітьми по сонникам

Образ чобіт у більшості сонників трактується як позитивний. Чоботи пов’язані з позитивними змінами в житті і успіхом у справах. Більш точне тлумачення залежить від характеристик приснився взуття і обставин того, що відбувалося уві сні сюжету.

Чоботи по соннику Міллера

У соннику Густава Міллера відсутні конкретні приклади тлумачень про чоботи. Але є значення снів про інше взуття. Якщо ви побачили уві сні дерев’яні черевики – це обіцяє бідність і самотність. Побачити старі черевики – перешкода на шляху до успіху. Хорошим знаком для чоловіків вважається одягти нові черевики, такий сюжет віщує фінансовий прибуток. Зустріч з шевцем передвіщає виконання таємного бажання.

В ісламському соннику взуття символізує добробут

Тлумачення по соннику Ванги

В сонник Ванги покупка чобіт пов’язується з майбутнім вдалим придбанням. Примірка – до тривалого, але вдалому подорожі. Брудні або рвані черевики – попередження про небезпеку, якій ви піддаєте своє життя. Побачивши уві сні взуття в поганому стані, відмовтеся на час від азартних ігор і ризикованих авантюр.

Чобіт з в ісламському соннику

Взуття в ісламському соннику символізує слуг, майно, матеріальний стан. Сприятливим знаком вважається вважається нова взуття. Нова взуття сниться до радості, а стара до смутку. Якщо ви побачите черевики, і не надягнете їх, значить, несподівано отримаєте гроші здалеку.

ДОВІДКА: Знімати з ніг взуття за ісламським віруванням — до милості Аллаха. Адже проголошено Всевишнім в Корані: Воістину, Я — твій Господь. Зніми ж взуття ти з себе (20:2)

Які були чоботи у вашому сні?

При розшифровці сну потрібно обов’язково врахувати, як виглядали чоботи. Постарайтеся згадати їх колір, фасон, матеріал. Від цього залежить точне тлумачення сновидіння.

Нові чоботи

Побачити нове взуття в сні – гарний знак. Чекайте незабаром позитивні зміни в житті. Жінкам нові чобітки сняться до отримання несподіваного, щедрого подарунка.

Червоні чоботи

Взуття червоного кольору символізує кардинальні зміни в долі. З вами почнуть відбуватися події, про які ви навіть подумати не могли. Але не лякайтеся, всі зміни будуть на краще.

Чорні чобітки

Чорний колір предмета – до тимчасових проблем в сімейному житті через запальності вашого партнера. Проявіть терпіння, і все поступово налагодиться. Також чорний колір символізує тужливий настрій, смуток. Для жінок купівля чорної взуття – знайомство з заможним, але не вільним чоловіком.

Надіти гумову взуття в сні — до важкої праці

Гумові

Гумові чоботи є попередженням. Будьте обережні з новими знайомствами, є ризик, що вас обдурять або втягнутий в погану історію. Надіти уві сні гумове взуття – до важкої праці і можливим перешкодам.

Старі чоботи

Стара взуття вважається несприятливим символом. Старі зношені чоботи сняться до неприємних новин. За іншою трактуванні побачити старе взуття – чекайте кризи в справах і фінансових проблем.

Високі чоботи

Високі боти означають, що ви легко впораєтеся з поточними неприємностями. Гарні нові ботфорти пророкують успіх у справах.

ДОВІДКА: Якщо вам сниться людина в високих чоботях – це означає наявність у вашому житті домінуючою фігури, яка робить на вас сильне вплив. Це може бути друг, родич, роботодавець. Постарайтеся вийти з-під чужого контролю та приймати рішення самостійно.

Рвані і брудні чоботи

Рване взуття віщує фінансові збитки і захворювання ніг. Порвані халяви – до зубожіння. Брудне взуття сниться до неочікуваних, серйозних перепон на шляху. Лагодити уві сні боти – внутрішні психологічні проблеми, незважаючи на зовнішню впевненість.

Сновидіння, в якому ви мили брудне взуття, має різну інтерпретацію. З одного боку, воно символізує позбавлення від колишніх помилок або одужання від хвороби. З іншого — вказує, що поруч знаходяться пліткарі, які намагаються зіпсувати вашу репутацію.

ДОВІДКА: Деталі мають важливе значення. Відірвана підошва символізує бідність і невдачі. Якщо підошва відлетіла при ходьбі – вас чекає розставання з партнером. Зламаний каблук – виникнення боргів, кредитів, невдачі в бізнесі. Проблеми з блискавкою говорять про те, що обраний неправильний шлях.

Якщо уві сні ви міряєте чисту взуття — чекайте хороших новин

Що робили з чобітьми у сні?

Пригадайте, які дії відбувалися у вашому сновидінні? Від цього також залежить правильна розшифровка побаченого.

Міряти чоботи

Приміряти нову чисту взуття до гарних новин. Знайти потрібний розмір – вдалі зміни у професійній діяльності. Чекайте підвищення або надбавки до зарплати.

Якщо фасон, який ви приміряєте, не сподобався – готуйтеся до неприємної розмови по роботі. Не підходящий розмір віщує сварку з близькою людиною.

Якщо жінка уві сні приміряє чоловіче взуття, а чоловік жіночу – це передрікає зустріч другої половинки і виникнення сильних почуттів.

ДОВІДКА: Якщо ви надягаєте чужі чоботи, то в реальності вам доведеться вирішувати сторонні проблеми, від яких ви не зможете відмовитися. Запасіться терпінням, в підсумку все закінчиться благополучно.

Вибирати, купувати чоботи

Купівля чобітків – до зустрічі з цікавою особистістю або подорожі. Але якщо придбанням ви залишилися незадоволені, то побоюйтеся непередбачених витрат і обману.

ДОВІДКА: Магазин з вітринами, повними взуття сниться до нових сприятливим обставинам у важливій справі. Якщо вам вдалося щось придбати в цьому магазині, значить проблема вирішитися з найкращим для вас результатом.

Подарували чоботи

Отримали взуття в подарунок? Готуйтеся багато подорожувати. Можливо, поїздки будуть пов’язані з відрядженнями або вирішення якихось важливих питань.

Якщо такий подарунок дівчині сниться, то пора готуватися до побачення з цікавим залицяльником.

Втратити чоботи

Втратили уві сні боти? Це віщує труднощі в бізнесі або розрив з партнером. Але якщо пропажа знайшлася, то всі проблеми будуть вирішені.

Якщо ви помітили свої чоботи на чужому людині – ви можете не встигнути скористатися вигідною пропозицією, або упустити шанс змінити свою долю. Дійте рішуче і покваптеся прийняти рішення.

Якщо чоботи вкрадені – чекайте втрат або тимчасових неприємностей. Продати боти – до великого прибутку. Якщо ви самі викинули чоботи – чекайте сприятливих змін.

Сонники дають різні тлумачення сновидінь про чоботях. Але в цілому, всі інтерпретації сходяться в тому, що чоботи віщують швидкі зміни, найчастіше сприятливі. Будьте готові до рішучих дій і не пропустіть шанс, який незабаром вам дасть доля.

Сонник - тлумачення снів