До чого сниться хрестик – сонник, тлумачення сну про золотий натільний або зламаний хрестик, подарували або втратити хрестик у сні

Натільний хрестик є головним символом православної віри. Побачив його уві сні чекають сприятливі зміни, незабаром він випробує непідробну радість і відчує велику любов. Які зміни чекають вас – залежить від супутніх деталей, про які ми розповімо далі.

Хрестик по соннику Міллера

Якщо уві сні сновидець знайшов натільний хрест – його чекає перемога. Будь-яке, навіть безнадійна справа, увінчається успіхом. Молилися у сні, тримаючи в руках символ віри? Наяву очікуйте цінний подарунок. Міллер зраджує значення матеріалу, з якого був зроблений хрестик. Якщо він золотий, це віщує радість і успіх.

Ванга вважала, що хрестик — символ оновлення

Тлумачення сну з хрестиком у сонник Ванги

За сонником Ванги, натільний хрест є символом оновлення, захисту від зла і прощення. Сон, у якому є хрест з ланцюгом символізує любов до ближнього і всепрощення. Бачити, як кого-то священик хрестить і одягає на шию хрестик – в реальному житті ангел-хранитель вбереже людину від нещасть. Золотий хрестик вказує на характер сновидця, така людина володіє умінням прощати і забувати образи.

ВАЖЛИВО Після сновидіння Ванга радить зайнятися духовним розвитком і відвідати церкву. Налагодити зв’язок з батьками та близькими людьми.

Хрестик в ісламському соннику

Хрестик у сні – попередження про наближення нещастя, у яке можуть залучити оточуючі. Будьте обережні у виборі свого оточення і обережно ставитеся до привабливих пропозицій.

Кому приснився сон з хрестиком?

Значення тлумачень може змінюватися в залежності від того, до кого прийшов сновидіння. Для правильної розшифровки розглянемо окремо чоловіків і жінок.

ВАЖЛИВО Для правильного трактування сну, зверніть увагу, на кого він перебував, що ви з ним робили, які випробовували відчуття під час сну і після пробудження.

Жінки

Бачити уві сні заміжній жінці хрест – до життєвих випробувань і скорботи. У деяких випадках може передбачати народження дитини, який принесе труднощі і неприємності. Можуть змінитися стосунки з чоловіком або трапиться біда в хаті. Вчіться контролювати емоції і проводьте більше часу з рідними і близькими людьми.

Молода жінка, що побачила в сні, як вона тримає хрест, буде дотримуватися скромність і доброзичливість по відношенню до інших людей. З такою поведінкою вона зможе знайти щиру любов, а доля буде до неї прихильною. Якщо сон після пробудження залишив погані відчуття і спогади, то жінці слід побоюватися чоловіка, який незабаром вдасться до підступності і може зіпсувати її репутацію.

Чоловікові

Побачений натільний хрест говорить про те, що чоловікові пора звернути увагу на свій фізичний стан. Бажано відвідати лікаря і здати аналізи, щоб не поплатитися чоловічим здоров’ям.

Золотий хрестик символізує радість

Тлумачення сну по подробиць

Згадавши головні деталі сну, трактування стане більш точною. Подумайте, який був натільний хрест, він був знайде або спочатку перебував на шиї, які емоції ви від нього випробовували важливо згадати кожну дрібницю. Цей розділ підкаже, до чого пора підготуватися і від чого захиститися.

Золотий хрестик

Золотий хрестик є символом радості, яка прийде в життя сновидця в найближчому майбутньому. Натільний хрест – символ любові і захисту від негативу. Золотий символ, що висить на ланцюжку, предзнаменует швидке весілля сновидца або його близьких. В іншому випадку, це може означати появу людини, який відіграє важливу роль у житті сновидца.

Витончений золотий натільний хрест, яким милується сновидець, принесе добробут, духовне зростання і знайомство з людиною, яка зможе змінити його на краще. Після цього він усвідомлює свої завдання, можливості і потреби. Золотий натільний хрест під час хвороби символізує швидке одужання і завершення періоду випробувань.

Сон про зламаний хрестик

Зламаний натільний хрест – провісник йдуть випробувань. Людина може втратити те, що має для нього велике значення. Невіруючому людині зламаний натільний хрест сниться до протесту проти нав’язаних суспільством стереотипів. Якщо після сну людина знаходиться в хорошому настрої, то сновидіння відноситься до позитивних знаків, вказуючи на те, що він зможе уникнути проблем, що навалилися.

Срібний хрестик

Срібний хрестик – символ досягнення мети і поява нової надії. Можливо, сновидець зазнає в житті труднощі, з якими не може впоратися. Сновидіння говорить йому про те, що все можна вирішити. Хрест із срібла, що знаходиться в чужих руках, говорить про можливості займатися благодійністю і наданням допомоги. Якщо у вашому житті знаходяться два конфліктуючих людини, ви зможете знайти компромісне рішення для їх примирення.

Втратити хрестик у сні

Втрачений хрест несе неприємності, які не забаряться. Будьте уважні і докладіть зусиль для їх подолання. Пам’ятайте, що ви зможете вистояти за допомогою віри у вищі сили. Так само сон нагадує про те, що все має свою ціну, а за помилки доведеться платити.

Втрата чужого натільного хреста уві сні, наяву несе можливість стати причиною нещастя іншої людини. Жінці втрачений предмет обіцяє великі неприємності, що насувається горе і сльози.

Якщо хрест подарувала уві сні подруга — скоро вона звернеться до Вас за допомогою

Сон про те, як вам подарували хрестик

Людина, що подарувала вам натільний хрест, матиме великий вплив на ваше життя. Якщо хрестик подарували з ланцюжком, то у вашого обранця до вас сильні почуття. Не влаштовуйте сцен ревнощів, не маючи на це конкретних підстав. Такий подарунок несе в собі символ підтримки рідних людей у важкий момент життя і вказує на цінність відносин з близькими. Ви завжди можете розраховувати на їх допомогу.

Натільний хрест, подарований другом або подругою, означає, що скоро вона звернеться до вас за допомогою. Срібний або дерев’яний символ може передвіщати наявність залежності у вас або ваших близьких. Якщо наяву вам подарували цей предмет, а пізніше ви побачили його в сновидінні, то можете бути впевнені в що його подарувала людині. Він є надійним партнером, його допомогу завжди прийде на ваше прохання, а підтримка у важкі часи прибуде найпершою.

Знайти чужий хрестик на вулиці

Знайдений хрест — добрий знак. Життя людини в найближчому майбутньому налагодиться, якщо тільки він сам не перетне небезпечну межу.

Якщо сновидець підняв з землі золотий натільний хрест, це означає, що найближчим часом всі зміни будуть відбуватися в кращу сторону. Забруднений землею хрестик – до несподіваних перешкод. Знайти і підняти хрестик з срібла говорить про віру в свої сили, не варто впадати у відчай через невдач.

Заміжній жінці, знайдений чужий хрест обіцяє випробування і неприємності. Наявність дорогоцінної ланцюжка на ньому обіцяє прихильність долі. Всі неприємності вирішаться в короткі терміни.

Знайти натільний хрест померлого – до завершення справи, над яким ви давно працюєте. Наберіться терпіння і не кидайте на півдорозі.

У сні нам даються підказки з тих чи інших питань. Якщо вам приснився натільний хрестик, не поспішайте з висновками і не думайте про погане кінець. Людина, яка відноситься до сновидінь уважно, зможе уникнути несприятливих поворотів долі.

Сонник - тлумачення снів