До чого сняться черевики – тлумачення снів із взуттям по сонникам

Більшість сонників на питання, до чого сняться черевики, відповідають, що це хороший символ, який обіцяє подорожі або як мінімум поїздки. Однак, для того, щоб отримати більш точну трактування сновидіння, необхідно врахувати сюжет сну і тип самої взуття.

Сонник Міллера

По соннику Міллера, сновидіння, в якому ви бачите черевики, точно відображає манеру пересування сновидця на шляху до успіху. Наприклад, якщо уві сні ви відчуваєте себе як мінімум великим, завдяки одягненою на вас взуття, то в реальності ви крокуєте до досягнення своїх цілей з упевненістю у своєму успіху.

Сонник Ванги

Болгарська провидиця Ванга впевнена, що черевики – символ подорожей і пригод. Наприклад, якщо людині сниться, що він знімає взуття, то його чекає як мінімум далека поїздка, а як максимум – зміна місця проживання.

Якщо жінці приснилося, що вона одягає новенькі черевички, то наяву вона незабаром зустріне чоловіка, який стане її долею.

Ісламський сонник

Згідно з цим сонником, якщо взуття, яка вам приснилася, нова і неношеная, то в реальному житті вас очікує радість і благополуччя, стара і пошарпана – печаль і біди.

Кому наснилися черевики?

Якщо жінці приснився пара красивого взуття, то в реальності можливо знайомство з цікавим і симпатичним чоловіком. Однак не піддавайтеся на його чари! Зрада чоловікові може дорого обійтися.

Представниці прекрасної статі сновидіння, в якому вона дивилася на цілу купу туфель, обіцяє вихід у світ і поява безлічі нових залицяльників.

Якщо чоловік бачить своє взуття нової, ніби тільки що купленої, це означає, що ще довгий час сновидець буде матеріально забезпечений.

Тлумачення сну по дії з черевиками

Чистити черевики

Сновидіння, в якому ви чистите своє взуття, говорить про те, що таким чином ви забезпечуєте собі стабільне матеріальне становище. Якщо ж довелося мити черевики під струменем води, то наяву ви непогано справляєтеся з усім, що готує вам доля. Так тримати!

Крадіжка

Сновидіння, в якому у вас вкрали чоботи або черевики, багато сонники тлумачать практично буквально: остерігайтеся шахраїв і злодіїв. В даний період часу їх дії можуть завдати серйозної шкоди – аж до банкрутства! Для того, щоб уникнути подібних неприємних наслідків, настійно рекомендується перевіряти все, що підписуєте, а також прибрати всі документи і гроші в більш надійне місце.

Міряти черевики

Сновидіння, в якому ви міряєте взуття, вона вам дуже подобається, однак придбай цю пару ви чомусь не наважуєтеся, то в реальності ви ризикуєте упустити можливість, яку підкинула доля. Зробіть паузу і зверніть увагу на те, що відбувається навколо.

Знайти черевики

Якщо приснилося, що ви довго шукали свої черевики, але після все-таки їх знайшли, то готуйтеся до від’їзду або подорожі далеко від дому.

Тлумачення за типом черевик

Жіночі

Сновидіння про красивих жіночих черевичках є попередженням: на шляху сновидця з’явиться хтось, з ким може закрутити роман, проте ця пригода буде не тільки захоплюючим, але й небезпечними.

Для жінок сновидіння про жіночих туфлях тлумачать, як символ швидкого заміжжя. Однак, якщо взуття стара, брудна і пошарпана, то шлюб буде нещасливим. Якщо ж при примірці загубився один черевик, то це обіцяє сновидице швидке розлучення.

Якщо приснилися жіночі блискучі черевики, то представницям прекрасної статі подібний сюжет обіцяє знайомство з дуже багатим, але дурним людиною.

Стоптанная жіноче взуття сниться до кардинальних змін. Якщо черевики на високих підборах, то це означає, що ви чимось сильно відзначився від оточуючих.

Чоловічі

Вважається, що, якщо приснилася чоловіче взуття, то вам треба відправити в подорож, можливо відрядження. Так чи інакше, швидше за все, дана поїздка внесе свої поправки у ваше особисте життя.

Є також і інша думка – згідно з деякими джерелами, чоловіче взуття обіцяє успіх у справах, який закріпиться надовго.

Нові

Нова пара взуття – дуже хороший знак, який обіцяє не тільки повний успіх і щастя в любові, але і досягнення багатьох поставлених цілей у кар’єрі. Не пропустіть свою удачу!

Старі

Стара і пошарпана пара символізує труднощі в справах. Причину слід шукати глибше, ніж ви думаєте – корені знаходяться в далекому минулому.

Порвані від часу черевики є своєрідним попередженням: долі натякає, що недоброзичливець підготував для вас хитрі пастки, а конкуренти вже наступають вам на п’яти.

Чорні

Чорні туфлі, які прийшли у сні, це попередження: уважніше придивляйтеся до своїх партнерів. Велика вірогідність, що із-за пристрасті і закоханості ви не зразу помітите жадібність, агресивність та інші, не найприємніші якості.

Білі

Світле взуття – білі чоботи або черевики – віщують сновидінню неймовірної краси дівчину, яка дістанеться йому в дружини. Не проморгайте своє щастя!

Червоні

Значення сну, в якому фігурують черевики яскраво-червоного кольору також відноситься до сімейного життя. Це дуже хороший знак, що обіцяє радість і любов в родині сновидця.

Брудні

Брудне взуття уві сні не віщує нічого поганого. Однак, згідно багатьом джерелам, в тому числі езотеричного тлумачення, брудні чоботи символізують стомлюючі і непотрібні зустрічі, порожні розмови і клопоти, які вам ні до чого і яких можна було б уникнути.

Замшеві

Багато сонники вважають, що сновидіння, в яких ви бачите замшеві черевики – обіцяє ніжність у відносинах. Причому не обов’язково мається на увазі пара закоханих. Цілком можливо, що мова йде про стосунки матері і дитини або брата і сестри.

Красиві

Як правило, в більшості випадків, красива пара взуття сниться, коли на особистому фронті немає ніяких проблем. Якщо ж ви міряли кілька шикарних черевик, то в реальному житті у вас незабаром з’явиться кохана людина.

Зимові

Якщо у сні ви бачили зимові черевики, то в реальному житті вас очікують кардинальні зміни. Проте не можна точно сказати, чи будуть ці зміни на краще чи ні.

Дерев’яні

Дерев’яні черевики уві сні свідчать про те, що ваш партнер на вас дуже погано впливає, з-за чого вас очікують неприємності. Однак, якщо у сні вам вдалося скинути з себе взуття, то в реальному житті все обійдеться.

Є ще одне тлумачення: деякі сонники вважають, що сновидіння, в якому ви бачите дерев’яну взуття, обіцяє вам втрату дуже важливих клієнтів.

Висновки

Черевики в більшості випадків – символ подорожей і дороги, однак трактування залежить також від того, наскільки приємною була атмосфера сновидіння. Якщо ви бачили брудну і пошарпану взуття, від якої відчували огиду, то навряд чи подібні мрії принесуть щось хороше. Однак, незважаючи на те, що передвіщає вам той або інший сюжет, пам’ятайте, що ви і тільки ви є ковалем своєї долі.

Сонник - тлумачення снів