До чого сниться білизна – прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Уві сні люди бачать багато несподіваних речей. І сновидіння, в яких є білизна, мають особливе значення. Будь-сон про нижню білизну розкриває особисте, потаємне, що стосується людини. Постільна білизна знаменує певний життєвий етап у житті людини. При розшифровці дуже важливо звертати увагу на деталі і власні відчуття уві сні.

Тлумачення по сонникам

Сонник Міллера

Аналізуючи і спостерігаючи за своїми клієнтами, відомий американський психолог Р. Міллер склав єдину схему тлумачення снів, в кінцевому підсумку що включає близько 10000 значень предметів і подій. На сьогоднішній день це один з найбільш поширених і великих сонників.

 • Побачити чиста білизна — це сприятливий знак, що говорить про душевний комфорт і благополуччя.
 • Брудну білизну обіцяє втрати і плітки, привід для них ви дали самі.
 • Рване білизну по соннику– варто уникати хвилювань і сімейних сварок.
 • Білизна з дірками – можливі труднощі в кар’єрі.
 • На білизні плями іржі – чекайте гостей.
 • Самому прати білизну — приховувати те,чого соромитися.

Опинитися в одній білизні де багато народу — є страх помилитися у справах; не злякатися натовпу – означає впевненість у собі.

Сонник Ванги

Перш за все, тлумачення снів від болгарської ясновидиці застерігають сплячого і пов’язані з його здоров’ям.

 • Вибирати нову білизну — можливі проблеми в сечостатевій сфері.
 • Прання білизни у сні говорить про те, що людина змінить своє рішення або змінить ставлення до життя.
 • Успіхи на роботі та вигідні грошові пропозиції передбачає побачене уві сні чисту випрану білизну.
 • Вичавлювати білизна — це знак довгого вирішення проблем.

Має значення і вода,в якій стиралася білизна: брудна, каламутна — поганий знак, в оточенні хтось розпускає плітки,заздрить вам; чиста вода – замочувати в ній білизну,до швидкого здійснення планів.

Ісламський (мусульманський) сонник

Значення сновидінь в оригінальному соннику,перекладене з перської, тлумачаться відповідно менталітету віруючих.

 • Чисте та гарне білизну для жінки бачити, означає, що її чоловіком стане хороша людина.
 • Для чоловіка — це благочестя, почесті, вигода,хороша посаду і дружина.

Старе нижня білизна — означає плітки для жінки, у яких винна вона сама.

Комусь приснилося білизну?

Для дівчини побачити білизна, що висить на мотузці, означає успіх на любовному фронті. Знімати вже висохле нижня білизна — до розлуки з близькою людиною. Озаботьтесь власною поведінкою.

Якщо жінка приміряє красиву мереживну білизну перед дзеркалом,то наяву її чекають прикрощі через невиправданих надій і планів. Прати постільну білизну для жінки означає бажання жити в комфорті, багатстві, хоча наяву вона так не вважає.

Вагітній бачити уві сні чисте і красиве білизна обіцяє легкі благополучні пологи. Забруднене, рване нижня білизна для вагітної – поганий знак, є ймовірність захворіти або потрапити в неприємну ситуацію. Варто на якийсь час скоротити коло спілкування до близьких родичів і друзів.

Чоловікові бачити, як чужа жінка пере йому білизна — бажання нових відносин,втома від старих зв’язків.

Прати білизну чоловікові самому обіцяє йому дрібні побутові негаразди.

Заміжньої дівчини відпирати брудні плями з білизни у сні означає невірність коханої людини.

Тлумачення дій з білизною

Велике значення мають ваші дії з білизною.

Одягати чисту білизну — отримаєте добрі вісті. Побачити себе в новому нижній білизні в магазині, купувати його — зверніть увагу на відносини з близькими, постарайтеся внести більше теплоти в сім’ю.

Прати постільну білизну по соннику Міллера означає, що людина бореться з якимись труднощами в життя, долаючи їх. Бачити, як воно стає чистим — сприятливий знак успішного вирішення проблем. Якщо ж воно залишається брудним — доведеться змиритися з тим, що відбувається. Сон, де ви перете білизну з друзями або близькими людьми трактується сонником як очікування допомоги і підтримки оточуючих. Бачити, як оточуючі перуть власне білизна — є ймовірність того, що репутація сплячого може постраждати із-за великої сварки або скандалу з участю багатьох людей.

Вішати красива постільна білизна — до отримання певної суми.

Білизна, развешенное на сушарці/мотузці віщує швидке розкриття любовних зв’язків.

Розвішувати далеко не нова білизна — ймовірна хвороба близьких, побачити дрантя в сні — до дрібних скандалів і суперечок.

У пральній машині білизна побачити — до життєвих змін.

Прати руками нижня білизна — варто поберегти репутацію.

Прати руками постільна білизна — символ змін. Пора змінити старі установки, звички, думки, що заважають спящему рухатися далі.

Міняти постільну білизну,перестилати його — знак добрих сімейних відносин і бажання змін у житті сновидца.Якщо ви встигли перестелити його уві сні, то всі ваші дії наяву приведуть до успіху.

Яким було білизна уві сні?

Чисте постільна білизна випрана у сні говорить про доброту людини і його спроможності здійснювати великі справи. Якщо ж білизні, що сушиться уві сні, рване і брудне — до ймовірну зраду партнера.

Мокру білизну бачити — остерігайтеся пліток і дурних розмов за спиною.

Нижня білизна — це відображення наших емоцій і прихованих почуттів. Красиве жіноче білизна бачити у великій кількості — до багатства.

Чисте добротне нижню білизну на собі знак впевненості та гордості за свою персону. І навпаки, побачити його брудним означає ганьба, безчестя. Стороннього бачити в брудній білизні — страх дізнатися погане про цю людину, бійтеся бути втягнутим у «брудні» справи.

Висновки

В усі часи вважалося, що через сни люди отримують певні підказки і знаки, що впливають на їх життя. Велике значення на якість сну впливає інформація, яку ми вбираємо в сучасному світі. Тому обмеживши її надходження можна самостійно впливати на свій сон. Можливо підуть зайві тривоги і ви самі зможете трактувати знаки долі.

Сонник - тлумачення снів