До чого сниться білизна – прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Уві сні люди бачать багато несподіваних речей. І сновидіння, в яких є білизна, мають особливе значення. Будь-сон про нижню білизну розкриває особисте, потаємне, що стосується людини. Постільна білизна знаменує певний життєвий етап у житті людини. При розшифровці дуже важливо звертати увагу на деталі і власні відчуття уві сні.

Тлумачення по сонникам

Сонник Міллера

Аналізуючи і спостерігаючи за своїми клієнтами, відомий американський психолог Р. Міллер склав єдину схему тлумачення снів, в кінцевому підсумку що включає близько 10000 значень предметів і подій. На сьогоднішній день це один з найбільш поширених і великих сонників.

 • Побачити чиста білизна — це сприятливий знак, що говорить про душевний комфорт і благополуччя.
 • Брудну білизну обіцяє втрати і плітки, привід для них ви дали самі.
 • Рване білизну по соннику– варто уникати хвилювань і сімейних сварок.
 • Білизна з дірками – можливі труднощі в кар’єрі.
 • На білизні плями іржі – чекайте гостей.
 • Самому прати білизну — приховувати те,чого соромитися.

Опинитися в одній білизні де багато народу — є страх помилитися у справах; не злякатися натовпу – означає впевненість у собі.

k chemu snitsya bele  stirka belya, sushka postelnogo belya tolkovanie po sonnikam До чого сниться білизна  прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Сонник Ванги

Перш за все, тлумачення снів від болгарської ясновидиці застерігають сплячого і пов’язані з його здоров’ям.

 • Вибирати нову білизну — можливі проблеми в сечостатевій сфері.
 • Прання білизни у сні говорить про те, що людина змінить своє рішення або змінить ставлення до життя.
 • Успіхи на роботі та вигідні грошові пропозиції передбачає побачене уві сні чисту випрану білизну.
 • Вичавлювати білизна — це знак довгого вирішення проблем.

Має значення і вода,в якій стиралася білизна: брудна, каламутна — поганий знак, в оточенні хтось розпускає плітки,заздрить вам; чиста вода – замочувати в ній білизну,до швидкого здійснення планів.

k chemu snitsya bele  stirka belya, sushka postelnogo belya tolkovanie po sonnikam1 До чого сниться білизна  прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Ісламський (мусульманський) сонник

Значення сновидінь в оригінальному соннику,перекладене з перської, тлумачаться відповідно менталітету віруючих.

 • Чисте та гарне білизну для жінки бачити, означає, що її чоловіком стане хороша людина.
 • Для чоловіка — це благочестя, почесті, вигода,хороша посаду і дружина.

Старе нижня білизна — означає плітки для жінки, у яких винна вона сама.

Комусь приснилося білизну?

Для дівчини побачити білизна, що висить на мотузці, означає успіх на любовному фронті. Знімати вже висохле нижня білизна — до розлуки з близькою людиною. Озаботьтесь власною поведінкою.

Якщо жінка приміряє красиву мереживну білизну перед дзеркалом,то наяву її чекають прикрощі через невиправданих надій і планів. Прати постільну білизну для жінки означає бажання жити в комфорті, багатстві, хоча наяву вона так не вважає.

k chemu snitsya bele  stirka belya, sushka postelnogo belya tolkovanie po sonnikam2 До чого сниться білизна  прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Вагітній бачити уві сні чисте і красиве білизна обіцяє легкі благополучні пологи. Забруднене, рване нижня білизна для вагітної – поганий знак, є ймовірність захворіти або потрапити в неприємну ситуацію. Варто на якийсь час скоротити коло спілкування до близьких родичів і друзів.

Чоловікові бачити, як чужа жінка пере йому білизна — бажання нових відносин,втома від старих зв’язків.

Прати білизну чоловікові самому обіцяє йому дрібні побутові негаразди.

Заміжньої дівчини відпирати брудні плями з білизни у сні означає невірність коханої людини.

Тлумачення дій з білизною

Велике значення мають ваші дії з білизною.

Одягати чисту білизну — отримаєте добрі вісті. Побачити себе в новому нижній білизні в магазині, купувати його — зверніть увагу на відносини з близькими, постарайтеся внести більше теплоти в сім’ю.

Прати постільну білизну по соннику Міллера означає, що людина бореться з якимись труднощами в життя, долаючи їх. Бачити, як воно стає чистим — сприятливий знак успішного вирішення проблем. Якщо ж воно залишається брудним — доведеться змиритися з тим, що відбувається. Сон, де ви перете білизну з друзями або близькими людьми трактується сонником як очікування допомоги і підтримки оточуючих. Бачити, як оточуючі перуть власне білизна — є ймовірність того, що репутація сплячого може постраждати із-за великої сварки або скандалу з участю багатьох людей.

Вішати красива постільна білизна — до отримання певної суми.

Білизна, развешенное на сушарці/мотузці віщує швидке розкриття любовних зв’язків.

Розвішувати далеко не нова білизна — ймовірна хвороба близьких, побачити дрантя в сні — до дрібних скандалів і суперечок.

У пральній машині білизна побачити — до життєвих змін.

Прати руками нижня білизна — варто поберегти репутацію.

Прати руками постільна білизна — символ змін. Пора змінити старі установки, звички, думки, що заважають спящему рухатися далі.

Міняти постільну білизну,перестилати його — знак добрих сімейних відносин і бажання змін у житті сновидца.Якщо ви встигли перестелити його уві сні, то всі ваші дії наяву приведуть до успіху.

k chemu snitsya bele  stirka belya, sushka postelnogo belya tolkovanie po sonnikam3 До чого сниться білизна  прання білизни, сушка постільної білизни тлумачення по сонникам

Яким було білизна уві сні?

Чисте постільна білизна випрана у сні говорить про доброту людини і його спроможності здійснювати великі справи. Якщо ж білизні, що сушиться уві сні, рване і брудне — до ймовірну зраду партнера.

Мокру білизну бачити — остерігайтеся пліток і дурних розмов за спиною.

Нижня білизна — це відображення наших емоцій і прихованих почуттів. Красиве жіноче білизна бачити у великій кількості — до багатства.

Чисте добротне нижню білизну на собі знак впевненості та гордості за свою персону. І навпаки, побачити його брудним означає ганьба, безчестя. Стороннього бачити в брудній білизні — страх дізнатися погане про цю людину, бійтеся бути втягнутим у «брудні» справи.

Висновки

В усі часи вважалося, що через сни люди отримують певні підказки і знаки, що впливають на їх життя. Велике значення на якість сну впливає інформація, яку ми вбираємо в сучасному світі. Тому обмеживши її надходження можна самостійно впливати на свій сон. Можливо підуть зайві тривоги і ви самі зможете трактувати знаки долі.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів
AllEscort