До чого сниться каблук – сонник, ходити на високих підборах, зламати каблук на босоніжці або туфлі уві сні

Сон з взуттям на підборах не несе яскраво вираженої негативної забарвлення. У деяких випадках його можна розцінювати як попередження про які загрожують неприємності. Наприклад, якщо у сні ламається каблук, слід бути готовим до труднощів.

Каблук по соннику Міллера

Сонник Міллера інтерпретує символ в залежності від ситуації, в якій він з’явився:

 • Купувати нові туфлі на шпильці – ви рішучі й амбітні, готові впоратися з будь-якими труднощами. Ризикніть почати новий етап у житті, про який давно мріяли. Все вийде.
 • Носити взуття на невеликому плоскому каблуці – втома заважає здійснити ваші плани. Знайдіть час на відпочинок в приємній компанії. Зміна обстановки допоможе відновити сили і заряджає позитивною енергією.
 • Зламати каблук (дівчині) – бійтеся потрапити в двозначну ситуацію. Ви можете завдати шкоди своїй репутації.

k chemu snitsya kabluk  sonnik, khodit na vysokikh kablukakh, slomat kabluk na bosonozhke ili tufle vo sne26 До чого сниться каблук  сонник, ходити на високих підборах, зламати каблук на босоніжці або туфлі уві сніЯкщо уві сні Ви ходите на підборах невпевнено також ви йдете життя

Тлумачення сну про каблук у сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, взуття на підборах – несприятливий знак, що передвіщає раптово виниклі перешкоди у розпочатій справі.

 • Бачити туфлі на шпильці – зустрінетеся з неприємностями, але впораєтеся з ними легко.
 • Знімати взуття або зламати каблук – будьте уважні з близькими людьми, інакше можете посваритися.

Каблук в ісламському соннику

Ісламський сонник при трактуванні таких снів виходить з відчуття балансу.

 • Впевнено стояти на підборах – ваше положення стійко, таким і залишиться. Сім’я і друзі – ваш надійний тил. Можливо закономірне підвищення по службі.
 • Йти невпевнено, у старих стоптаних туфлях – ви перебуваєте в непростій ситуації, що вимагає багатьох зусиль для утримання балансу. Візьміть паузу, щоб зрозуміти, як стабілізувати свій стан.

Кому приснився сон?

Сон, у якому присутній взуття на підборах, трактується по-різному в залежності від статі побачив його людини.

Жінки

 • Зламати каблук – до серйозного конфлікту з коханою людиною.
 • Носити чоботи на підборах – до появи щедрого і багатого залицяльника.
 • Йти в туфлях зі зламаним каблуком – опинитися в ситуації, яка може зашкодити вашій репутації.
 • Бачити взуття на високій шпильці – хтось із колег або приятельок лагодить вам перешкоди.
 • Наздоганяти дівчину в зламаних туфлях – дуже тривожний знак. Постарайтеся побачити і запам’ятати обличчя. У вас буде шанс врятувати її від серйозної небезпеки в реальному житті.
 • Чути стукіт каблуків – придивіться до відносин з чоловіком. Можливо, у вас з’явилася суперниця.

Довідка Іноді туфлі – це просто туфлі. Покупка нового взуття уві сні часто віщує зміну гардероба.

Чоловікові

 • Бачити жінку в туфлях на шпильці – у вас є нереалізовані сексуальні бажання, в яких ви боїтеся зізнатися навіть самому собі. Вам здається, що ви впевнені в собі, але з боку все виглядає зовсім інакше.
 • Бути супутником дівчата зі зламаним каблуком – ви воліли б домінувати в ліжку, а може, і в житті. В глибині душі шукаєте партнерку, яка буде виконувати всі ваші бажання.
 • Самому носити жіночу взуття – потрапити в незручне становище з власної вини. Хтось дізнається ваш секрет, який ви намагаєтеся приховати від усіх.
 • Якщо стоптані туфлі – ваше нове справа не принесе прибутку.

Довідка Якщо вам приснився чоловік, взута в туфлі на шпильці, – чекайте дрібних капостей. Не виключено, що один з людей близького кола вам зовсім не друг. Найближчим часом він проявить себе у всій красі.

k chemu snitsya kabluk  sonnik, khodit na vysokikh kablukakh, slomat kabluk na bosonozhke ili tufle vo sne27 До чого сниться каблук  сонник, ходити на високих підборах, зламати каблук на босоніжці або туфлі уві сніЗламаний каблук у сні — до неприємностей наяву

Тлумачення сну по подробиць

Для більш точної інтерпретації сновидіння важливі подробиці. Саме з їх допомогою підсвідомість намагається підбадьорити або застерегти вас.

Ходити на підборах у сні

 • Ходити впевнено – вам приголомшливо вдається справлятися з нинішньою ситуацією. Якщо взуття на невисокому квадратному каблуці – ваші родинні та дружні стосунки гармонійні, служать джерелом сил і натхнення.
 • Йти важко, спотикатися – пошук балансу в життя. Ви так втомилися шукати стабільності, що готові примиритися з будь-яким варіантом. Не погоджуйтеся на менше, ніж гідні.
 • Бігти – сміливо рухайтеся вперед, рішучість вам допоможе.

Довідка Танцювати на підборах – дуже сприятливий знак. Все складеться найкращим чином, якщо перестанете боятися.

Зламаний каблук

Зламаний каблук у сні передвіщає неприємності: сварки з близькою людиною, невдачі в бізнесі, зупинку у важливій справі. Однак, якщо в сні вдалося полагодити взуття, то все в результаті складеться сприятливим чином.

Важливо! Якщо ви зламали комусь каблук, придивіться до оточення. Можливо, комусь прямо зараз необхідна допомога.

Високі туфлі на підборах

Туфлі на шпильці – знак змін. Чекайте змін у житті, які давно повинні були настати: заслуженого підвищення, запланованого переїзду або довгоочікуваного пропозиції від коханої людини.

Довідка Якщо каблук виглядає дуже незвично і притягує увагу, – наприклад, він має незвичайну форму або всипаний стразами, – то з вами і зовсім трапиться щось абсолютно неймовірне.

Босоніжки з каблуком

Ви відчуваєте самотність. Незабаром у вас з’явиться можливість зав’язати нові дружні чи романтичні стосунки, не відмовляйтеся від неї.

Якщо уві сні приміряєте босоніжки — поставтеся серйозно у новому любовному захопленню. Не виключено, що саме з цією людиною ви зможете створити гармонійну сім’ю.

Червоні босоніжки

Босоніжки і туфлі червоного кольору пророкують бурхливий і тривалий роман. Ви зустрінете або наново відкриєте для себе людину, яка здатна стати вашим ідеальним сексуальним партнером.

 • Для сімейних пар – новий виток у відносинах. Спалахнула пристрасть змусить вас по-новому поглянути на свого обранця.
 • Для самотніх – можливість нарешті налагодити особисте життя. Сформовані відносини стануть серйозними і щасливими і можуть закінчитися весіллям.

Втратити каблук на вулиці

Якщо вам приснилося, як ви втрачаєте каблук на вулиці, в майбутньому станете свідком дуже неприємної сцени. Постарайтеся приховати свою присутність, інакше ситуація загрожує вам серйозними неприємностями.

Якщо приснилася взуття на підборах, таке сновидіння може тлумачитися по-різному в залежності від обставин. Зверніть увагу на подробиці сну, особливо, якщо помітите щось нелогічне, комічне або безглузде. Саме ця деталь стане ключем до розшифрування сну.

Рейтинг
( Поки що оцінок немає )
Сонник - тлумачення снів