До чого сниться каблук – сонник, ходити на високих підборах, зламати каблук на босоніжці або туфлі уві сні

Сон з взуттям на підборах не несе яскраво вираженої негативної забарвлення. У деяких випадках його можна розцінювати як попередження про які загрожують неприємності. Наприклад, якщо у сні ламається каблук, слід бути готовим до труднощів.

Каблук по соннику Міллера

Сонник Міллера інтерпретує символ в залежності від ситуації, в якій він з’явився:

 • Купувати нові туфлі на шпильці – ви рішучі й амбітні, готові впоратися з будь-якими труднощами. Ризикніть почати новий етап у житті, про який давно мріяли. Все вийде.
 • Носити взуття на невеликому плоскому каблуці – втома заважає здійснити ваші плани. Знайдіть час на відпочинок в приємній компанії. Зміна обстановки допоможе відновити сили і заряджає позитивною енергією.
 • Зламати каблук (дівчині) – бійтеся потрапити в двозначну ситуацію. Ви можете завдати шкоди своїй репутації.

Якщо уві сні Ви ходите на підборах невпевнено також ви йдете життя

Тлумачення сну про каблук у сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, взуття на підборах – несприятливий знак, що передвіщає раптово виниклі перешкоди у розпочатій справі.

 • Бачити туфлі на шпильці – зустрінетеся з неприємностями, але впораєтеся з ними легко.
 • Знімати взуття або зламати каблук – будьте уважні з близькими людьми, інакше можете посваритися.

Каблук в ісламському соннику

Ісламський сонник при трактуванні таких снів виходить з відчуття балансу.

 • Впевнено стояти на підборах – ваше положення стійко, таким і залишиться. Сім’я і друзі – ваш надійний тил. Можливо закономірне підвищення по службі.
 • Йти невпевнено, у старих стоптаних туфлях – ви перебуваєте в непростій ситуації, що вимагає багатьох зусиль для утримання балансу. Візьміть паузу, щоб зрозуміти, як стабілізувати свій стан.

Кому приснився сон?

Сон, у якому присутній взуття на підборах, трактується по-різному в залежності від статі побачив його людини.

Жінки

 • Зламати каблук – до серйозного конфлікту з коханою людиною.
 • Носити чоботи на підборах – до появи щедрого і багатого залицяльника.
 • Йти в туфлях зі зламаним каблуком – опинитися в ситуації, яка може зашкодити вашій репутації.
 • Бачити взуття на високій шпильці – хтось із колег або приятельок лагодить вам перешкоди.
 • Наздоганяти дівчину в зламаних туфлях – дуже тривожний знак. Постарайтеся побачити і запам’ятати обличчя. У вас буде шанс врятувати її від серйозної небезпеки в реальному житті.
 • Чути стукіт каблуків – придивіться до відносин з чоловіком. Можливо, у вас з’явилася суперниця.

Довідка Іноді туфлі – це просто туфлі. Покупка нового взуття уві сні часто віщує зміну гардероба.

Чоловікові

 • Бачити жінку в туфлях на шпильці – у вас є нереалізовані сексуальні бажання, в яких ви боїтеся зізнатися навіть самому собі. Вам здається, що ви впевнені в собі, але з боку все виглядає зовсім інакше.
 • Бути супутником дівчата зі зламаним каблуком – ви воліли б домінувати в ліжку, а може, і в житті. В глибині душі шукаєте партнерку, яка буде виконувати всі ваші бажання.
 • Самому носити жіночу взуття – потрапити в незручне становище з власної вини. Хтось дізнається ваш секрет, який ви намагаєтеся приховати від усіх.
 • Якщо стоптані туфлі – ваше нове справа не принесе прибутку.

Довідка Якщо вам приснився чоловік, взута в туфлі на шпильці, – чекайте дрібних капостей. Не виключено, що один з людей близького кола вам зовсім не друг. Найближчим часом він проявить себе у всій красі.

Зламаний каблук у сні — до неприємностей наяву

Тлумачення сну по подробиць

Для більш точної інтерпретації сновидіння важливі подробиці. Саме з їх допомогою підсвідомість намагається підбадьорити або застерегти вас.

Ходити на підборах у сні

 • Ходити впевнено – вам приголомшливо вдається справлятися з нинішньою ситуацією. Якщо взуття на невисокому квадратному каблуці – ваші родинні та дружні стосунки гармонійні, служать джерелом сил і натхнення.
 • Йти важко, спотикатися – пошук балансу в життя. Ви так втомилися шукати стабільності, що готові примиритися з будь-яким варіантом. Не погоджуйтеся на менше, ніж гідні.
 • Бігти – сміливо рухайтеся вперед, рішучість вам допоможе.

Довідка Танцювати на підборах – дуже сприятливий знак. Все складеться найкращим чином, якщо перестанете боятися.

Зламаний каблук

Зламаний каблук у сні передвіщає неприємності: сварки з близькою людиною, невдачі в бізнесі, зупинку у важливій справі. Однак, якщо в сні вдалося полагодити взуття, то все в результаті складеться сприятливим чином.

Важливо! Якщо ви зламали комусь каблук, придивіться до оточення. Можливо, комусь прямо зараз необхідна допомога.

Високі туфлі на підборах

Туфлі на шпильці – знак змін. Чекайте змін у житті, які давно повинні були настати: заслуженого підвищення, запланованого переїзду або довгоочікуваного пропозиції від коханої людини.

Довідка Якщо каблук виглядає дуже незвично і притягує увагу, – наприклад, він має незвичайну форму або всипаний стразами, – то з вами і зовсім трапиться щось абсолютно неймовірне.

Босоніжки з каблуком

Ви відчуваєте самотність. Незабаром у вас з’явиться можливість зав’язати нові дружні чи романтичні стосунки, не відмовляйтеся від неї.

Якщо уві сні приміряєте босоніжки — поставтеся серйозно у новому любовному захопленню. Не виключено, що саме з цією людиною ви зможете створити гармонійну сім’ю.

Червоні босоніжки

Босоніжки і туфлі червоного кольору пророкують бурхливий і тривалий роман. Ви зустрінете або наново відкриєте для себе людину, яка здатна стати вашим ідеальним сексуальним партнером.

 • Для сімейних пар – новий виток у відносинах. Спалахнула пристрасть змусить вас по-новому поглянути на свого обранця.
 • Для самотніх – можливість нарешті налагодити особисте життя. Сформовані відносини стануть серйозними і щасливими і можуть закінчитися весіллям.

Втратити каблук на вулиці

Якщо вам приснилося, як ви втрачаєте каблук на вулиці, в майбутньому станете свідком дуже неприємної сцени. Постарайтеся приховати свою присутність, інакше ситуація загрожує вам серйозними неприємностями.

Якщо приснилася взуття на підборах, таке сновидіння може тлумачитися по-різному в залежності від обставин. Зверніть увагу на подробиці сну, особливо, якщо помітите щось нелогічне, комічне або безглузде. Саме ця деталь стане ключем до розшифрування сну.

Сонник - тлумачення снів