До чого сниться ікона – сонник, молитися або бачити в сні ікону Божої матері, Ісуса христа, приснилося розбита або що подарували

Ікона символізує духовне життя і віру людини. Такі сни майже завжди мають позитивне значення, оскільки на підсвідомому рівні відображають віру в майбутнє, спроби знайти себе і сили на те, щоб зробити рішучий крок, який змінить майбутнє.

Бачити уві сні ікони по соннику Міллера

Сонник Міллера після такого сну обіцяє сумні події в житті: сварки з домочадцями і розбіжності у поглядах з партнерами по бізнесу. Побачити вівтар з іконами — до попередження, що незабаром сновидець зробить помилку, про яку буде шкодувати.

Молитися у сні перед іконою — до усвідомлення себе і своїх потреб

До чого бачити уві сні ікони по соннику Ванги

Ванга пророкує, що бачити ікони в домі — до великих змін у цілій країні. Там, де живе сновидець скоро розгориться релігійний конфлікт, здатний принести великої шкоди багатьом людям. Запобігти кризу можна лише спільними зусиллями.

Побачені в церкві ікони говорять про те, що головним порятунком в скрутний час буде віра, тому не варто сподіватися ні на кого, крім себе самого і допомоги всевишнього.

Ікони у сні в ісламському соннику

Молитися у сні перед іконою — до усвідомлення і прийняття себе. Такий сон є чітким показником того, що сплячий в реальному житті ніколи не замислюється про власної душі і жадає лише матеріальних благ, хоча вкрай важливо при цьому ще і розвиватися духовно.

Якщо людина уві сні тримає ікону в руках, значить, його чекають добрі вісті.

Гарячі поряд з образами свічки пророкують подія, після якого прийде каяття.

Кому приснився сон з іконами або чудотворний лик?

ДОВІДКА! Тлумачення сну може помітно різнитися в залежності від того, кому довелося його побачити: чоловікові чи жінці, дівчині або хлопцю і в якій конкретній життєвій ситуації вони при цьому знаходилися.

Жінці або дівчині

Для молодої дівчини такий сон — гарний знак, що є передвісником міцних щасливих відносин і вдалого шлюбу.

Заміжній жінці ікони уві сні обіцяють добробут, крім того, подібне бачення можна розцінювати як благословення прийнятого рішення.

Якщо дівчина вже чекає дитину, ікона уві сні обіцяє легкі пологи, також варто пробачити всі образи і не тримати ні на кого зла, тоді вищі сили не залишать породіллю в складний момент.

Чоловікові або хлопцю

Чоловікам ікони сняться як рада понад: варто обов’язково довести до кінця розпочату справу, оскільки найсприятливіший момент уже настав, в будь який інший час сплячий отримає для себе набагато менше вигоди зі своїх дій.

Для молодого хлопця будь-яка ікона є знаком благословення його думок і дій. Побачити подібний сон напередодні пропозиції — до щасливого і безбідного сімейного життя.

Лик Матрони говорить про те, що пора виправляти старі помилки

Тлумачення сну з іконою по подробиць

Для максимально точної інтерпретації сну, обов’язково потрібно згадати всі побачені деталі, навіть самі незначні: хто саме був зображений на іконі, які дії над нею вироблялися, де все відбувалося і т. п.

Чий лик приснився?

Ікона Божої Матері, Богородиці

Ікона Божої Матері обіцяє підтримку і заступництво в новому починанні. Не варто хвилюватися, що щось може піти не за планом, потрібно просто віддатися процесу і насолоджуватися тим, як все виходить.

Богородицю бачать уві сні невпевнені в чому-небудь люди. Таке бачення надіслано сказати їм, що прийняте рішення є вірним, не варто боятися діяти саме зараз.

Ікона Казанської Божої Матері

Казанська Божа Матір — символ примирення, злагоди і гармонії. Скандали з близькими людьми і конфлікти на робочому місці остаточно підуть, а сновидець досягне внутрішньої гармонії.

Людям, які перебувають у шлюбі, ця ікона віщує в найближчі кілька років народження здорових дітей, а тим, хто самотній — швидку зустріч коханого.

Ікона Ісуса Христа

Якщо сплячий або його близькі родичі страждають від хвороби, цей сон обіцяє швидке одужання. Ікона Ісуса Христа, побачена в сні, сприяє втіленню планів у реальність: можна братися за задумане без побоювань, будь-які перепони виявляться позаду, завдяки заступництву понад, а також силі духу самого сновидца.

Ікона Миколи Чудотворця

Микола Чудотворець допомагає подорожуючим, тому побачити його безпосередньо перед якоюсь поїздкою — добрий знак, який означає, що жодних проблем у дорозі не виникне, все пройде якнайкраще.

Ікона Матрони

Лик Матрони є попередженням, що саме час почати виправляти помилки, зроблені раніше. Не потрібно хвилюватися, що щось не вийде — всі труднощі будуть подолані.

Ікона навіть у чужому будинку передвіщає приємні зміни в житті

Ікони святих і великомучеників

Лики святих великомучеників і обіцяють підтримку у важливому для сновидця справі від людини, наділеної владою.

Якщо сплячий не може визначити, хто саме зображений на іконі, значить, йому доведеться зіткнутися з труднощами в досягненні мети, але подолати всі ці проблеми буде нескладно.

ВАЖЛИВО! після того, як у сні привидівся чийсь конкретний лик, зображений на іконі, не зайвим буде сходити в церкву, помолитися перед цим образом і подякувати вищі сили за допомогу.

Де вам приснилася ікона

Ікони у сні можна побачити як при звичайних обставинах: в будинку або церкви, так і в не зовсім стандартних місцях. Значення таких снів, природно, теж буде різним.

Бачити уві сні ікону у себе чи в чужому домі

Ікона у своєму або чужому домі передвіщає приємні зміни, щастя і гармонію в стосунках з оточуючими. Але в окремих випадках після таких видінь можна чекати і проблем, наприклад, ікони, які перебувають на підлозі попереджають про психічної нестабільності і фізичну хворобу близького родича або друга.

Приснилася на вулиці

Ікони на вулиці обіцяють горі безлічі людей, причому, чим більше і чим чіткіше видно зображений лик, тим сильніше виявляться переживання. Це буде спільна біда всього міста чи села.

Побачити в магазині або музеї

Бачити або вибирати для покупки ікону в магазині — до сумнівів. Сплячий хоче щось змінити у своєму житті, але боїться, що стане тільки гірше. Придбати ікону, значить, позбутися від образ.

УВАГА! Побачений у музеї лик попереджає: не варто приймати занадто близько до серця — з часом це стане все більш виснажливим.

Дії з іконою у сні

До чого сниться, що ікона оживає, посміхається або мироточить

Ожила або усміхнена ікона показує сновидінню, що його покровителі задоволені всіма його діями і підтримують сновидця. Мироточащая ікона теж принесе радість у реальне життя — скоро почнуть виконуватися всі найзаповітніші бажання.

Молитися, хреститися або цілувати ікону

Молитви перед іконою обіцяють підтримку від оточуючих: партнерів, близьких і навіть незнайомих людей. Щоб мати можливість виправити помилки минулого, потрібно повністю переглянути ставлення до життя.

Якщо наснилося що подарували ікону

Подарована кимось ікона попереджає, що близькі переживання і несподівані потрясіння, але після таких неприємних подій сновидець зможе краще розуміти людську натуру. Якщо такий подарунок уві сні робить близький родич, значить, наяву буде отримано мудру пораду або відповідь на хвилююче питання.

Тлумачення сну по зовнішньому вигляду ікони

Розбита, порвана, спалена

Такий сон є попередженням: у найближчі місяці варто бути максимально обережним у справах і не робити ризикованих рішень. Якщо сновидець водить машину, йому обов’язково потрібно бути більш обачним на дорозі.

Розбиті ікони — символ складного вибору. Ймовірно, складеться така ситуація, де сплячий буде бажати здійснити вчинок, після якого комусь доведеться довго страждати.

Висновки

Ікони у сні в більшості випадків несуть добрі звістки і благополучний результат справ. Але деякі сни можуть мати протилежне значення, тому максимально важливо запам’ятати всі побачені деталі, щоб мати можливість правильно витлумачити все побачене.

Сонник - тлумачення снів