Спізнюватися у сні – до чого сниться сон із запізненням на літак або поїзда, запізнитися на весілля, іспит або електричку уві сні

Сон, коли людина запізнюється на літак, поїзд або важливу зустріч, дуже поширений. Трактування сну залежить від контексту — кому приснився сон, куди саме запізнюється людина і як на це реагує. Найчастіше таке бачення — попередження сновидінню про те, що у житті потрібно щось поміняти.

Спізнитися кудись по соннику Міллера

Популярний сонник розшифровує сновидіння про постійні запізнення як те, що у людини дуже мало вільного часу на себе, відпочинок, розваги.

Також запізнення на поїзд або літак говорить про те, що сновидець може почати, а потім і закинути серйозна справа, яка могла б в підсумку приносити стабільний і приємний дохід.

Якщо годинник на руці або стіні уві сні показують неправильний час, і людина спізнюється на роботу, в подорож або на важливий захід — потрібно готуватися до неприємностей на роботі.

Якщо у вас є проблеми на роботі — після такого сну приділіть увагу незакінченою проектів

Спізнюватися уві сні по соннику Ванги

Сон із запізненням говорить про те, що сновидець не готовий до серйозних змін, які ось-ось відбудуться в його житті, і відштовхує їх.

Також це може символізувати нереалізований шанс чи каяття в тому, що не зроблено. Людині, який побачив такий сон, варто почати діяти прямо тут і зараз — тоді всі плани реалізуються можливості не будуть упущені.

Сон про запізнення в ісламському соннику

Ісламський сонник дає розшифровку сновидіння в такому ключі:

 • якщо у людини, якій приснився сон із запізненням, є проблеми на роботі треба приділити пильну увагу незакінченою проектів;
 • якщо ж чоловік шукає відносин – він зустріне найближчим часом улюблену і побудує з нею прекрасну сім’ю.

Для жінок запізнення у сні говорить про порожніх клопотах — треба відпустити те, що не варто часу, і зосередитися на сім’ї і дітях.

Кому приснився сон?

Залежить тлумачення і від того, кому саме приснився сон — дорослій людині, літній чи молодий дівчинці.

Незаміжньою дівчині

Бачення для молодих дівчат в основному несе позитивну символіку:

 • якщо дівчина шукає відносин або чекає пропозиції від нареченого – можна чекати швидкої заручин або доленосної зустрічі;
 • якщо молодої людини на даний момент немає- треба придивитися до найближчого оточення, де точно є відданий, але тихий шанувальник;
 • пропущений рейс на поїзд або запізнення на літак для нареченої напередодні одруження – поганий знак, весілля може не відбутися або бути відкладена.

У будь-якому випадку — дівчині варто після подібних сновидінь переглянути ставлення до оточуючих чоловіків.

Запізнитися у сні на літак або поїзд — до сварки з чоловіком

Вагітній

Для вагітної сон означає зміни в житті. Ймовірно, малюк народиться трохи раніше строку або при пологах будуть не дуже серйозні, але ускладнення.

Також запізнення може говорити про внутрішній конфлікт з батьком майбутнього малюка — в найближчі дні потрібно обов’язково налагодити з ним стосунки.

Заміжній жінці

Більшість найпопулярніших сонників кажуть, що для заміжньої жінки це поганий сон.

 • Якщо жінка не встигає в сні на літак або поїзд – це до сварки з чоловіком.
 • Якщо сварки тривають давно — можливо, чоловік подасть на розлучення.
 • Якщо уві сні суперечки з чоловіком або хлопцем не дозволяють встигнути на літак — можливо, загрожують стосунки з одруженим чоловіком або чоловіка — з заміжньою жінкою. Потрібно серйозно переглянути відносини з чоловіком.
 • Літня жінка, яка побачила уві сні відлітаючий без неї літак або їде поїзд, швидше за все у сварці зі своїм дорослим дитиною.

Подібний сон для дорослої заміжньої жінки — привід більше уваги приділяти сім’ї, навіть на шкоду всьому іншому — інакше сім’я може розвалитися.

Чоловікові

Інтерпретація сну для чоловіків залежить у тому числі від того, як саме він відреагував на подію:

 • якщо через запізнення він відчув шок і дуже засмутився – наяву сновидець переживає через відсутність кар’єрного росту;
 • якщо відлетів без людини літак вибухає в небі і це приносить відчуття полегшення – сновидець найближчим часом уникне сумнівною афери;
 • якщо зовсім молодому хлопцеві сниться, як літак відлітає у нього на очах або їде поїзд, але це не викликає негативних емоцій – значить, скоро прийдуть «легкі» гроші;

Запізнення на захід може означати сварку з коханою.

 • для нареченого це погана ознака — можливо, весілля засмутиться;
 • літній чоловік повинен задуматися про те, чи не відштовхує його від себе зміни, які обіцяють щастя.

У будь-якому випадку — сновидінню варто подумати про зміни в житті — можливо, саме для них настав вдалий час.

Куди ви спізнювалися у вашому сні?

Спізнюватися можна на літак (це найпопулярніший сон), свою або чужу весілля або ювілей, поїзд, урок або важливу зустріч, від якої залежить майбутнє.

Спізнитися на літак

Спізнюватися на літак – сон, який говорить про те, що цілей варто досягати наполегливою працею, інакше вашу удачу перехопить хтось інший.

Встигнути на свій рейс в аеропорту

Запізнюватися, але все таки в останній момент встигнути на рейс за хвилину до закінчення реєстрації – до успішному подоланню труднощів та успішному завершенню всіх проектів на роботі.

Запізнитися на зустріч у сні — до розчарувань

Спізнюватися на чуже весілля

Запізнення на видовищні заходи, ювілей, чуже весілля чи важливі гості — жалю про втрачені можливості, в кар’єрі або сім’ї. Варто зрозуміти, в якій сфері життя є брак часу, і саме туди направити потенціал.

Запізнитися на своє весілля

Поганий символ. Якщо наснилося, що чоловік запізнився на весілля — планам не судилося збутися або доведеться досягати мети, долаючи величезні перешкоди.

Також це може означати серйозну сварку з коханим або навіть розлучення — сновидець ризикує надовго залишитися один на один зі своїм характером і проблемами.

Спізнюватися на поїзд

Якщо сновидець постійно спізнюється на потяг чи йому сниться, що він боїться запізнитися — можливо, людину переслідує страх раптової смерті. Позбутися від цього можна, відвідавши лікаря і пройшовши всі процедури, спрямовані на ранню діагностику захворювань.

Запізнення на електричку

Запізнення на електричку, яка відвезе на дачу — образ, який сниться тим, хто переживає глибокі психологічні труднощі, пов’язані з дитинством, батьками і старшими родичами.

У реальному житті сновидца можуть переслідувати брак часу на себе і близьких і боязнь упустити можливості для реалізації бажань і цілей.

Також сон говорить про накопичилася важкої втоми. Потрібно знизити темп, більше відпочивати приділяти час улюбленим людям і занять.

Спізнюватися на іспит

Запізнення на іспит – яскравий сон, який говорить про те, що людина боїться труднощів і не готовий їх долати:

 • працювати над відносинами;
 • будувати кар’єру;
 • займатися проблемами дітей.

Потрібно переглянути пріоритети й обов’язково довести розпочату справу в недавньому минулому до кінця.

Запізнення на урок у сні

Якщо дорослий уві сні часто запізнюється до школи — це говорить про його невміння планувати час, розподіляти його між роботою, сім’єю та відпочинком.

Сон, де ви запізнилися на зустріч

Цей сон — це сигнал про майбутні невдачі і розчарування, до яких приведуть нерішучість і небажання діяти.

Якщо в сновидінні друг чи коханий спізнюється на зустріч — людина страждає в цих відносинах. Можливо, варто поговорити з близькою.

Збирати речі похапцем

Це сновидіння є яскравим попередженням від духовного світу.

Якщо людина не змінить звички, не буде відповідальніше підходити до серйозних справ на роботі і відносин — він може втратити все, і кар’єрне зростання, і сім’ю.

Низка розчарувань і невдач стануть звичними супутниками. Також варто відвідати лікаря — можливо, легковажне ставлення до здоров’я найближчим часом призведе до серйозної кризи.

Поспішати у сні, швидко кидати речі, не знаходячи потрібні – до великої, навіть занадто навантаженні на роботі. Від нових проектів найближчим часом краще відмовитися.

Висновки

Сон із запізненням найчастіше є не поганим і не доброю ознакою — він є попередженням. Якщо людина перегляне свої погляди на життя, поговорить з близькими, стане наполегливіше в кар’єрі — все буде добре. Якщо ж залишити ситуацію на самоплив — може настати критичний мить, який закінчиться розлученням, сваркою або проблемами зі здоров’ям.

Сонник - тлумачення снів