Обікрали у сні – до чого сниться сон про пограбування квартири, як цигани вкрали машину і обікрадений будинок у сні

У більшості випадків сон, в якому людині здається, ніби його обікрали, вважається в більшості толковников поганим, має негативне значення і не віщує сновидінню сприятливої ситуації у найближчому майбутньому.

ДОВІДКА! Значення сну можуть скорегувати деталі, такі як випробовувані уві сні емоції, речі, які у вас вкрали або місце, де сталося пограбування. Згадайте всі подробиці для правильного трактування.

Обікрали у сні — тлумачення по соннику Міллера

Якщо людині сняться грабіжники, обворовывающие сновидця, то це вказує на слабкість його характеру, рідше — на майбутні невдачі. Сонник радить готуватися до різних неприємностей.

Якщо уві сні ви бачите, як хтось грабує ваш будинок, то доля незабаром зажадає від вас мужності при відстоюванні ваших позицій і переконань.

Якщо у ваших видіннях у вас украли гроші, то це віщує низку невдач і поневірянь, фінансових втрат. Чим більше викрадена сума, тим довше період бід. Якщо грошей вкрали зовсім трохи, то не варто особливо турбуватися, все обійдеться. Можливі дрібні сварки, конфлікти, але вони швидко вирішаться.

Якщо недоброзичливцям вдалося обікрасти Вас у сні — то в реальності у Вас багато розчарувань і образ

Сон про пограбування по соннику Ванги

Болгарська провидиця вважала, що крадіжка в сні — привід бути насторожі. Щось нечисто або віщує проблеми. Подібне сновидіння є попередженням вищих сил про прийдешні неприємності. Можливо, хтось із вашого оточення спробує скоро вас обдурити.

Якщо ви ловіть злодія в своєму будинку, то це показує ваше недовір’я і обережність до людей.

Якщо крадіжка вдалося, і ви бачите кінцевий результат, то в реальному житті мають місце розчарування і образи. Однак, якщо ви змогли запобігти крадіжці, то сон обіцяє спадщину чи отримання прибутку.

Крадіжка в ісламському соннику

Такий сон згідно ісламському сонником, обіцяє перелюб або зраду дружину. Деколи вказує на лихварство, повернення боргу.

Кому приснився сон?

ДОВІДКА! Значення також часто залежить від статі сновидця, його віку або сімейного стану.

Жінки

Бачення, в якому злодії проникли у ваш будинок і пограбували його, означає посягання на ваше особисте життя, принципи, звички. На вас чинить надмірний тиск якась персона, від якої ви залежите. Щоб відстояти свої права, потрібно все мужність і сили. Для дівчини може говорити про невпевненість у власних силах. Можливо, таке відчуття викликано діями тих, хто боїться втратити контроль над вами.

Якщо головною емоцією сну був переляк, то незабаром вам доведеться швидко приймати такі рішення, від яких залежить ваше майбутнє. Можлива ситуація, з якої важко вибратися.

Вам примарилось, що з будинку потягли мотлох, то слід налаштуватися на білу смугу в житті. Негатив піде, пора збиратися з думками і планувати майбутнє.

Якщо вкрали гаманець з невеликою сумою грошей — чекайте зростання доходів.

ВАЖЛИВО! Якщо уві сні ви дізналися грабіжника, то не варто довіряти йому свої секрети — загрожує. Такий сон є попередженням.

Спіймати грабіжників на місці злочину у сні — до розкриття якогось обману в реальності

Чоловікові

Для чоловіка такий сон символізує посягання на його честь і гідність, означає, що хтось явно заздрить сновидінню, плекає бажання принизити суперника будь-яким способом. Це може бути як колега або партнер по бізнесу, так і супротивник у любовних питаннях. Крім того, бачення не завжди вказує на очевидного людини. Будьте обережніше, придивляйтеся до оточуючих. Зараз вам необхідно знайти недоброзичливця і звести до мінімуму можливість негативних наслідків.

ВАЖЛИВО! Уві сні ви можете знайти підказку, в якій сфері життя у вас є противник, як з ним впоратися.

Тлумачення сну по подробиць

Пограбували квартиру

З одного боку, квартира уособлює особистість сновидця. Тоді і проникнення в неї, пошук цінностей там стають символом зайвого тиску з боку оточуючих. Можливо, ви перебуваєте під повним контролем когось з вашого оточення, будь то сім’я або начальник.

З іншого боку, це може бути сон-перевертиш. В такому випадку вам варто чекати благополуччя та успіхів у фінансових питаннях.

ДОВІДКА! Завжди спирайтеся на емоції, які відчували в сновидінні. Якщо їх не було, то варто розглядати сон як перевертень і використовувати відповідне тлумачення.

Обікрали заміський будинок

Сон, у якому грабіжники проникають у ваш заміський будинок і шукають коштовності, символізує людей, насправді зазіхають на ваше майно. Зверніть увагу на оточення і будьте обережні в словах і вчинках.

Обікрали машину

Таке бачення нагадує про ваших конкурентів (особливо по бізнесу) і каже, що ваші ідеї поки не продумані до кінця, можливі зміни, тому не варто поширюватися про плани серед знайомих, інакше є ризик втратити прибуток, упустити вигоду.

Викрали машину уві сні

Такий сон залежить також і від статі сновидця.

Якщо дівчині приснилося, як у неї викрали старий автомобіль, варто готуватися до зустрічі з надійним чоловіком, особливо висока ймовірність вдало вийти заміж

ВАЖЛИВО! Чоловік зробить вам пропозицію в реальності у тому випадку, якщо машина зі сну була вашою власністю.

Сон, у якому викрали новий транспортний засіб, обіцяє неприємності від колег.

Якщо чоловікові приснився викрадення автомобіля, то скоро може з’явитися бажання змінити роботу. Віщує можливість по-новому проявити себе.

Спіймати грабіжників на місці злочину

То це вказує на те, що ви зробите все, аби не втратити шанс. Можливо, ви розкриєте обман.

Бачити багато злодіїв у сні — до успіху в справах

Сон про те, як вас обікрали цигани на вокзалі

Попереду фінансові труднощі. Уникайте необдуманих витрат, так як доходи можуть скоротитися.

Бачити злодія у сні

Це говорить про небезпеку і ворожнечі. Якщо ви бачили багато злодіїв, то обіцяє успіх у справах.

Значення сну в залежності від деталей може бути як позитивним, так і негативним, хоча негативні тлумачення зустрічаються частіше. Практично завжди сновидіння говорить про конфлікти і ворожнечі, тому варто бути насторожі і бути уважнішими до оточуючих, щоб уникнути неприємностей.

Сонник - тлумачення снів