Плакати в сні – до чого сниться плач уві сні, тлумачення по сонникам

Сни здатні занурити людини в інший світ, дозволяють подорожувати, але не завжди вони несуть щось світле і гарне, деякі картинки, побачені в процесі сну здатні налякати.

Плакати уві сні не завжди до біди, психологи стверджують, що так людина підсвідомо хоче позбутися від напруги і дати волю почуттям.

Після пробудження треба постаратися згадати всі деталі побаченого, так як вони важливі при тлумаченні.

Плакати по соннику Міллера

По соннику Міллера сльози уві сні завжди обіцяють розлади і переживання. Якщо людина побачив сон, де плаче сам або спостерігає, як ридають близькі, які померли чи навіть незнайомі люди, то залишати таке бачення без уваги не варто. Потрібно провести аналіз того, що відбувається в реальному житті і убезпечити себе від неприємностей.

Це можуть бути накопичені переживання або попередження, що незабаром щось трапиться.

ВАЖЛИВО — Коли дівчина бачить себе плаче, то їй варто задуматися над своєю поведінкою. Не виключено, що з-за амбітного, принципового і норовливого характеру вона ризикує втратити коханого або відвернути від себе всіх шанувальників.

Нічого хорошого сльози не обіцяють підприємцям і кар’єристам. Можуть бути знаком, що навколо згущуються хмари і колеги, підлеглі або конкуренти готують диверсію, здатну порушити плани.

Бачити уві сні родича або хорошого знайомого, які ридає і відчуває відчай, значить скоро доведеться його заспокоювати і надавати підтримку наяву. Може має сенс придивитися до цього людині, напевно він вже відчуває проблеми у своєму житті.

Якщо приснився незнайома людина, що плаче, то це до известиям. Передбачити, чи будуть вони добрими чи принесуть розлад можна по емоціям побаченого незнайомця.

Плач в сонник Ванги

Ванга запевняла, що плакати уві сні до щастя. Просто так сльози не відвідують сплячого, значить незабаром він буде відчувати приємні емоції, радість. Варіанти тлумачення:

 1. Одна скупа сльоза — нічого не значить, в житті не трапиться нічого ні доброго, ні поганого.
 2. Дві сльози, але без плачу — скоро надійде благодатна новину, радість від почутого переповнить всі очікування.
 3. Сльози градом, струмком — дуже скоро відбудеться велика радість, подія буде значущим. Народження дитини, просування по кар’єрі, надбавка до зарплати або щось ще слід чекати найближчим часом.
 4. Плач ридма — до весілля. Якщо сновидець вже в шлюбі, той сон символізує веселу весілля друзів або родичів, які запросять його на своє торжество.

Хоч сльози і обіцяють щось приємне, сон залишати без уваги не варто. Іноді радість потрібно впустити у своє життя або хоча б не перешкоджати її появи.

Сон з плачем в ісламському соннику

За ісламським соннику сльози уві сні мають два значення. Якщо людина засмучений, відчуває смуток і жаль, реве гіркими сльозами і перебуває у відчаї, то це до радості.

Коли людина сміється до сліз або радіє крізь плач, то таке бачення обіцяє пересуди і неприємні розмови за спиною. Варто більш уважно оцінити оточення.

Інші варіанти слізного сну

По багатьом сонникам значення має обстановка або заплаканого обличчя, а спектр емоцій і характер негативних відчуттів. В залежності від варіанту плачу відрізняється і тлумачення.

Плакати навзрид — хороший знак. Хоч побачене та наводить на тривожні думки, переживати не варто. Такі сльози обіцяють про те, що сновидець може розслабитися і налаштуватися тільки на хороше в своєму житті. Вони знаменують, що смуга випробувань і розчарувань закінчилася, настав час набиратися сил і рухатися вперед, назустріч до нових звершень.

З цього часу неприємності відступлять, а здоров’я стабілізується. Приводів і підстав для переживань немає.

Самій плакати

Бачити себе в злазити, означає потребувати допомоги і підтримки. При цьому не має значення привід негативних емоцій. Плачущий може бути впевнений в тому, що скоро отримає підтримку. Шукати її самостійно не потрібно, допомогу може прийти навіть ззовні, від стороннього і зовсім незнайомої людини.

Коли сновидець бачить себе з боку, а сльози великі, чітко визначається кожна крапля — бути прибутку. Чим більше сльозинок і чим більше вони в розмірах, тим більше буде розмір винагороди або ненавмисно обрушився багатства.

ВАЖЛИВО! Якщо плаче бізнесмен, то незабаром є ризик руйнування, зради або фінансових труднощів. Молодий чоловік, який побачив себе сумували незабаром після розставання з другою половинкою повинен чекати швидкої зустрічі, з’ясування відносин.

Багато

Тривалий або сильний плач говорить про швидке полегшення. Доля вже додала чимало негативних подій, бід і переживань, настав час отримати винагороду. Навіть якщо станеться щось неприємне, то сновидець буде в безпеці, за збігом обставин горе і біда обійдуть стороною.

Гірко ридати

Гірко плакати уві сні, значить відчувати сильні переживання в житті. Можливо причиною такого сновидіння талі зросла психоемоційне навантаження і хроничсекий стрес, втома. Якщо немає можливості виплеснути негативні емоції, то підсвідомо це відбувається уві сні.

Бачити уві сні родича або близької людини, який ридає для сновидця нічого не значить. Це предупрежение, що ближньому потрібна допомога. Немає нічого поганого в тому, щоб надати допомогу і дозволити родичу прореветься, виступаючи в ролі желетки.

Для кого

Чоловіки і жінки бачать сльози уві сні з різних причин. Серед основних:

 • у жінок — радість, прибуток, винагороду, успіх;
 • у чоловіків — можливість конкуренції, фінансові проблеми, урата бізнесу;
 • у молодих дівчат, дівчат — весілля, просування по кар’єрі, вагітність, втрата шанувальника;
 • у дітей — наявність переживань в реальному житті, підвищена стурбованість тим,що відбувається, проблеми в навчанні і негативний тиск з боку однолітків.

Якщо чеговек част овидит себе сумували та сон не приносить належного полегшення і не дозволяє відпочити, то є сенс звернутися за допомогою до психолога. Не завжди переживання мають явний характер, маючи властивість накопичуватися в підсвідомості.

Близькі плачу уві сні

Що значить, коли у сні плачуть близькі:

 • мама — саме час задуматися про своє життя, якщо є згубні пристрасті, то треба з ними покінчити, можливо пора визначитися з обранцем і завести сім’ю, народити дитину;
 • дочка — якщо вона маленька, то це привід відпочити всією сім’єю, потрібно переглянути взаємини з дитиною, приділяти дівчинці більше уваги, оберігати і піклуватися;
 • подруга — скоро їй знадобиться допомога, саме час простягнути руку допомоги;
 • бабуся — наближається зрада, хто хоче вступити не чесно, образити;
 • небіжчик — попередження, що хтось погано говорить або готує підлість.

Сльози уві сні не завжди можуть бути підставою для тривоги. Якщо вийде згадати всі деталі сну, то тлумачення буде максимально інформативним.

Сонник - тлумачення снів