Бачити себе в дзеркалі уві сні – сонник до чого сниться сон з дзеркалом

Споконвіку дзеркало вважалося не простим, а магічним, чарівним предметом. Не дарма з ним пов’язано безліч ворожінь і повір’їв. Тому сновидіння, в якому ви бачите власне відображення, є не звичайним цікавим сюжетом.

Такий сон може передбачити ваше найближче майбутнє, по ньому легко ви зумієте зрозуміти, як ваш внутрішній стан.

Тому обов’язково звертайте увагу на всі деталі. Намагайтеся запам’ятати, як можна більше.

Бачити себе в дзеркалі — сонник Міллера

Міллер вважав, що, якщо ви в сні бачили своє власне відображення в дзеркалі, то в реальному житті у глибині душі ви дуже сильно про щось шкодуєте. Для того, щоб продовжувати йти вперед, необхідно відпустити дану ситуацію. У тому випадку, коли ви намагаєтеся доторкнутися пальцями до відображення, то це означає, що ви зробили помилку, про яку ви шкодуєте. Для того, щоб все це перестало вас мучити, знайдіть у собі сили вибачитися перед людьми, яких підставили.

Зверніть увагу на те, що ви бачите в дзеркалі. Якщо відображення у сні вам посміхається, то це дуже хороший знак для кар’єристів: чекайте успіху і благополуччя в професійній сфері.

Побачити себе в дзеркалі в сні по соннику Ванги

Болгарська ясновидиця вважає, що обличчя, відбите в дзеркальній поверхні, означає, що в даний момент у вашому житті відбуваються не самі хороші події, які дуже сильно дратують і засмучують вас.

Для того, щоб знову знайти внутрішню гармонію і знайти рішення своїх проблем, вам необхідно усамітнитися з самим собою і трохи відпочити.

Відображення себе в дзеркалі — ісламський сонник

 1. Вважається, що, якщо сновидець – одружений чоловік, який має вагітну дружину, то сновидіння, в якому він виглядає в дзеркало, означає, що незабаром дружина народить хлопчика, як дві краплі води схожого на чоловіка.
 2. Якщо ж у сновидця немає ні дружини, ні кільця на пальці, то прогноз для нього менш приємний: зверніть увагу, чи виконуєте ви всі доручення начальства. Велика ймовірність, що вас знімуть з посади, і ваше місце займе інший співробітник.
 3. Вагітній жінці, що побачила такий сон, ісламський сонник обіцяє народження доньки – копії її самої. А заміжньої дівчині потрібно морально підготуватися до труднощів: можливо, ваш чоловік піде до іншої.

Кому приснився сон з дзеркалом?

 1. Коли дівчині сниться, що вона стоїть перед дзеркалом у брудному весільній сукні, то це поганий знак. Їй необхідно готуватися до гіршого: подібний сон є передвісником захворювань та розставання з коханим.
 2. Якщо жінка бачить у сні, що вона дивиться на себе в дзеркало і її відображення здається дуже красивим, просто чарівним, то це означає, що в найближчому майбутньому вона виявиться в якій-небудь ситуації, де зможе проявити свої найкращі якості.
 3. Представниця прекрасної статі, яка, дивлячись у дзеркало, бачить там страшне чудовисько, швидше за все, відчуває сильну емоційне перевантаження. Вам терміново необхідно взяти перерву і трошки відпочити.

Варіанти «дзеркального» сну

 1. Якщо уві сні ви дивитеся тільки на власне обличчя, то приготуйтеся до того, що ваше життя різко зміниться, і ці зміни матимуть помітний вплив на весь подальший шлях.
 2. Сновидіння, в якому ви бачите одночасно і себе, і своє відображення – ознака лукавства. Цілком можливо, що ви не до кінця щирі з собою і оточуючими вас людьми.
 3. Будьте максимально обережні, якщо в сні ваше власне обличчя здавалося вам нереально красивим. Велика ймовірність, що незабаром життя підкине вам спокуса, яка може зіпсувати вам існування.
 4. Якщо ви дивитесь у дзеркало і бачите себе постарілим, то це хороший знак. Для жінок подібне сновидіння обіцяє підвищення і поліпшення матеріального становища в цілому, а для чоловіків – міцне здоров’я.
 5. Довелося бачити себе сивим? На жаль, але сивина – провісник нещастя. Наприклад, срібло на скронях означає, що ви щосили намагаєтеся виставити себе в кращому світлі перед оточуючими. Подумайте, чи дійсно вам це потрібно? Довга сива коса символізує дорогу. Причому в подорож ви вирушите в повній самоті, що стане причиною вашої туги за близьким і по дому.
 6. Якщо ви бачите себе у відображенні добряче схудла, то в реальності рекомендується відвідати лікарів і опікуватися своїм здоров’ям, тому що подібне сновидіння символізує швидку хвороба.
 7. Отражаетесь в дзеркало повністю голим? Можливо, в даний момент ви просто не здатні справлятися з труднощами самостійно. Не бійтеся звернутися за допомогою.

Відображення в дзеркалі – знак неоднозначний. Все залежить від того, що конкретно ви бачили. Так, наприклад, якщо ви насолоджувалися побаченим, то в майбутньому нічого поганого не буде. А ось, якщо власне відображення вас налякало або засмутило, то варто зібрати всі свої сили і підготуватися до труднощів у реальному житті.

Сонник - тлумачення снів