Одружується у сні – до чого сниться сон, де ви, колишній чоловік або коханий одружується на весіллі з іншого

Весілля є значущою подією, так і факт, що вам приснилася весілля є важливим знаком. Трактувати подібне сновидіння потрібно дуже уважно, враховуючи всі нюанси. Наприклад, кому конкретно він сниться і хто конкретно бере участь у весільному торжестві.

Одруження по соннику Міллера

За цим сонником сон про весілля означає, що ви зможете знайти вихід із ситуації, яка здається вам складним, яка турбує і тривожить вас або здається перешкодою на шляху до вашої мети. Також може снитися вінчання в таємниці, яке говорить про непостійному, несприятливому стані людини.

Якщо людина в сновидінні приймає пропозицію, то він підніметься в очах тих, хто стоїть вище, і очікувані обіцянки не будуть зраджені. Якщо ж у сні батьки не схвалюють шлюб, то і в житті родичі не схвалять заручини.

Сниться, що ви вже одружені — поганий знак. Побачити на своєму весіллі людини в жалобі до нещасливого сімейного життя, а на чужому весіллі — бачити нещасну долю родича або друга, що повалить вас у печаль. Сон може говорити про нещастя, біди замість здоров’я і благополуччя.

Важливо! Якщо відразу після такого сну відправиться в поїздку, то вона може бути зіпсована неприємним сюрпризом або вторгненням.

Ісламський сонник вважає, що весілля у сні — до багатства наяву

Тлумачення сну про одруження в сонник Ванги

Гуляння на весілля до зустрічі зі старими друзями і приємного проведення часу з ними. Бути присутнім на весіллі — знак того, що незабаром доведеться приймати важкі рішення.Це рішення сильно вплине на ваше життя в подальшому.

Увага! Якщо ви на весіллі були у якості почесного гостя, то в реальному житті хтось із близьких вам людей потребує вашої допомоги. Такій людині відмовляти не варто, так як і вам може знадобитися допомога від нього.

Одруження в ісламському соннику

Одружитися у сні до багатства, успіху, повазі з боку оточуючих. Побачити весілля зі своєю мертвою дружиною/чоловіком, означає порядок в життя, позбавлення від стресу. Вітати когось до сватання його дочку за себе або когось іншого. Від того, чи відповів чоловік на привітання залежить видасте ви свою дочку заміж чи ні. Якщо сновидінню не знайомий чоловік з привітання, то весілля буде на чужині. Бачити шлюб з жінкою-родичкою в місяці хаджу — їхати в Мекку. Якщо інші місяці, то це предзнаменует хороші відносини з родичами.

Довідка: весілля і процес одруження говорять про турботу Аллаха, про опіку над людиною, його спокій і любов. Також одруження можна тлумачити як поліпшення професійних навичок. Бачити смерть партнера до бід, невдач, в тому числі і на роботі, яка буде зайвою витратою сил і часу, причиною втоми.

Якщо такий сон сниться вагітної, значить її дитина буде розумненьким

Кому приснився сон?

Незаміжньою дівчині

Для незаміжньої дівчини побачити весілля — хороший знак, особливо свою. І не має значення, хто був у ролі нареченого. Весілля для незаміжньої означає серйозні зміни в житті, які спричинять великі зміни.

Вагітній дівчині

Таке сновидіння означає щасливий знак для майбутнього дитини. Швидше за все він буде красивий і розумний.

Заміжній жінці

Побачити весілля у сні, коли вже було весілля наяву — не самий хороший знак. У більшості сонники пишуть про невпевненість людини в собі, про невдоволення своїм шлюбом на підсвідомому рівні.Можливо вам хочеться з нього вирватися. Такий сон — явний привід задуматися. Можливо, варто поміняти обстановку, побути одному, розібратися в думках, почуттях і своєму оточенні. Знайдіть в собі можливість стати мудрішими, збережіть гроші сили. Можливо вас чекають труднощі в шлюбі і лише від вас залежить, чи знайдете ви вихід із становища.

Жонатому чоловікові

Такий сон, також, як і для жінки, говорить про незадоволеність у своєму шлюбі. Сновидець боїться зізнатися собі в невдалому шлюбі або в невідповідній парі. Можливо, він незадоволений собою.

Бачити уві сні, як одружується колишній, говорить про Вашу тугу за нього

Хто одружився у вашому сні?

Ви самі

Якщо весілля була ваша, то вас чекає щастя. Для вас це символ початку нового життя. Ознака вже почалися змін або їх ознаку. Якщо вирішили змінити себе, то сновидіння каже, що зараз саме час.

Колишній

Означає, що ви можете сумувати за ним. Якщо він обіймав важливе місце у вашому житті і ви побачили уві сні на весіллі — так виражається ваша туга за нього.

Коханий хлопець

Для вашого улюбленого це поганий знак. Сон говорить про небезпеку для його/її життя, сигнал про невиправданою і зайвої ревнощів. Сон веде до страждань, страху, страждання, а також до розриву відносин.

Чоловік

Ви надто сильно переживаєте про нього, про те, де і з ким. Тут і невиправдана ревнощі, і невпевненість у собі. А також, сильна любов. Сонники на цей рахунок радять просто поговорити з вашим партнером і не сумніватися у вашому шлюбі.

Брат

Роки самотності і сильні неприємності в житті чекають вашого члена сім’ї. Варто зібратися на якийсь сімейний вечерю і приділити йому більше уваги.

Висновки

Скільки сонників — стільки і трактувань снів. Не варто розуміти буквально кожну, потрібно прислухатися до себе. Сни — це відгомін підсвідомості. Іноді вони просто не відпочивають і створюють сни, а іноді намагаються попередити. У будь-якому випадку, реальне життя, тільки у ваших руках.

Сонник - тлумачення снів