До чого сниться синяк – сонник, тлумачення сну про синці на тілі, обличчі, ногах, руках і фінгал під оком у сні

Тлумачення сновидінь обумовлено не тільки побаченими сплячим людиною предметами, але і найдрібнішими подробицями. Привидевшийся в сні синяк передвіщає серйозні складнощі при реалізації планів. У цьому випадку важливе значення має місце розташування синця.

Синяк по соннику Міллера

У соннику цього провісника говориться, що побачений синець на обличчі означає майбутні попереду труднощі і перешкоди. Сновидінню рекомендується зібратися з силами і зайнятися саморозвитком, щоб як можна легше подолати.

Бачити синяк на іншій людині – маса неприємних клопотів, доставлена цією людиною сновидінню.

Важливо! Сновидіння з синцями на тілі дитини вказує на те, що його батькам необхідно зменшити тиск на своє чадо в процесі виховання.

Якщо сновидець б’є кого-небудь до синців на тілі – виходить, у реальному житті він дуже довірливий і відкритий з людьми, знущаються і усміхненими над ним за спиною.

Бізнесмену побачити на собі тілесні ушкодження – знак, що прон веде нечесну гру відносно партнерів. Велика кількість приснився синців у цьому випадку означає, що подібний обман найближчим часом буде оприлюднено.

Якщо Вас б’ють у сні, не даючи захиститися — в реальності Вам потрібна перепочинок

Тлумачення сну про синяк сонник Ванги

У книзі тлумачень провидиці Ванги синяк – це уособлення протистояння недоброму втручанню могутнього особи.

Якщо сновидця сильно б’ють, завдаючи йому безліч ударів, і при цьому він не може чинити опору – значить, в реальності необхідна перепочинок. У житті цієї людини відбувається низка неприємних подій, які він навіть не встигає добре обміркувати.

Сновидіння, де сплячий встає на захист іншої людини, і приймає на себе всі удари – провісник необачності з боку його родичів і близьких людей, тягне за собою серйозні проблеми.

Бити кого-небудь у сні до синців – несподівана новина.

Синець, розташований на шиї – почуття провини, що не дає людині спокою або бажання заподіяти біль близькій людині.

Побачений синяк на грудях – в найближчому часі сновидець буде потребувати допомоги, але посоромиться її попросити. Це сновидіння підказує про те, що не варто боятися просити про будь-які речі, якщо вони дійсно необхідні.

Синці, поставлені на ногах – провісники марною поїздки. У цьому випадку підсвідомість робить попередження сновидінню з метою, щоб той її скасував.

Синець на коліні – знак, що треба бути обережніше зі своїм оточенням, оскільки поруч знаходиться особа, яка бажає вибити у сплячого з-під ніг грунт заради власної вигоди.

Синяк в ісламському соннику

У мусульманському тлумаченні синяк означає ганебний вчинок кого-небудь з близьких людей, в результаті якого на всю сім’ю ляже ганебну пляму.

Часто для жінок синці у сні — дуже поганий знак

Кому приснився синець?

Тлумачення подібних снів багато в чому залежить від статі сновидця.

Незаміжньою дівчині

Синяк, побачений незаміжньою дівчині, передвіщає їй зустріч з другою половинкою і похід в рагс.

Важливо! Сліди на тілі від ударів, привидевшиеся в сні молодий, нещодавно вийшла заміж дівчині, пророкують їй гармонію в сімейному житті і повне взаєморозуміння.

Вагітній

Вагітні жінки постійно побоюється за стан виношуваного їм малюка, на цьому тлі їм часто сняться неприємні сни, які виводять з рівноваги. Однак, в реальному житті подібні сновидіння означають благополучний результат пологів. Так, наприклад, побачений майбутньої матусі синяк, пророкує їй поява цілком здорового малюка.

Заміжній жінці

Сон із синцем під оком для дорослої жінки – попередження про те, що необхідно змінити свою поведінку, інакше їй загрожує залишитися однією без найменшої підтримки.

Зі сну жінці сліди від ударів на тілі знайомого чоловіка – бажання для неї отримувати від нього фізичну, матеріальну і моральну допомогу.

Чоловікові

Для чоловіків подібні сни вказують на недолік у них сили волі і невміння швидко приймати правильні рішення.

Де був синець у вашому сні?

Трактування приснившегося синяка залежить від того, на якій частині тіла він знаходиться.

Синець під оком

Побачений у сні підбите око у самого сплячого – провісник розчарування в тільки що бійок особистих відносинах.

Синець під оком у іншої людини – недобре ставлення до нього сновидця.

На голові

Бачити уві сні синці на голові – в реальному житті взятися за справу, для виконання якого бракує досвіду і знань. До такої невдачі потрібно поставитися спокійно, оскільки придбання навичок відбувається саме таким чином.

Синець на обличчі у сні — до публічного ганьби наяву

На нозі

Сновидіння з гематомами на ногах попереджає сновидця, що хтось з близького оточення намагається ставити підніжки, не виключено, що це особа бажає зайняти його місце.

Синець на обличчі

Побачена уві сні синці на власному обличчі – публічний ганьба і образу в реальності. Суспільство не підтримає сплячого в тих чи інших питаннях і засудить його привселюдно.

З’явився синець в результаті отриманого від незнайомця удару – великі неприємності, які виникнуть зовсім несподівано найближчим часом.

На руках

Гематоми на руках – хвороба і втрата працездатності. Не виключено, що на певний час сновидець не зможе працювати в реальному житті.

Великий синець на тілі

Сновидіння з величезними слідами побоїв на тілі підказує людині, щоб він не соромився звернутися за допомогою до оточуючих людям. Тільки таким чином можна буде знайти вихід зі сформованої ситуації. Крім того, значна гематома – це знак появи у сплячого великої кількості доброзичливців і вірних друзів.

Тлумачення сну по подробиць

Бачити уві сні сліди, що залишилися від ударів, зазвичай означає несподіване виникнення проблем, а також складнощі у подоланні намічених цілей. Більш детальна трактування залежить від деталей і дій, що відбуваються в сновидінні.

Багато синців та забоїв

Зі сну численні синці і забої на тілі вказують на необхідність добре попрацювати, щоб досягти наміченої мети.

Важливо! Результатом наполегливої праці для сновидця стане солідна сума матеріальної винагороди.

Була в синцях

Побачити в сні колишню дружину або возлюбленою в синцях – до розорення. В реальності людина буде намагатися нормалізувати ситуацію, але його справи підуть ще гірше. Проте не варто засмучуватися, побачивши такий сон: через деякий час з’являться нові шляхи розвитку.

Синець на обличчі іншої людини

Якщо гематома сниться на обличчі іншої людини, то в першу чергу необхідно звернути увагу, хто ця особа:

  • знайома жінка – страх перед нею і випробовуване незручність у її присутності;
  • один – сновидця обтяжує страшна таємниця, яку він не вирішується нікому розповісти;
  • ворог – відсутність необхідності відстоювати свою правоту.

Чоловік в синцях

Бачити свого чоловіка в синцях – велика сварка, непорозуміння в сімейних стосунках. Щоб їх налагодити, знадобиться проявити терпіння і делікатність у ставленні другої половини.

Мазати синяк у себе маззю

Обробляти уві сні синяк на своєму тілі маззю – просити в борг у друзів, але не отримати від них грошей.

Сновидіння з синцями не можна назвати хорошим знаком. Як правило, людині доведеться зіткнутися зі складнощами у справах, неприємностями, сварками і багатьма іншими проблемами. Однак слід пам’ятати, що це всього лише тимчасові проблеми, які рано чи пізно будуть благополучно вирішені.

Сонник - тлумачення снів