Народжувати у сні дівчинку – до чого сниться сон з народженням дівчинки по сонникам

Часом нам сняться цікаві і навіть самі неймовірні сни. Тоді практично кожен заглядає в сонники, щоб дізнатися, чи означає щось наснилося сновидіння або ж це просто красива картинка?

Народження доньки – дуже важливий момент, особливо, якщо ви вже є вагітною або ж плануєте малюка.

Отже, що ж означає такий сюжет? Для початку звернемося до тлумачення сну, за відомим сонникам.

Народження дівчинки з сонник Міллера

Густав Міллер вважає, що, якщо заміжній жінці приснився сон, як у неї народжується дочка, то реально вона може розраховувати на вирішення практично всіх проблем і негараздів, про які вона хвилюється останнім часом.

Якщо ж ви бачили, як народили дівчинку від свого колишнього чоловіка, то таким чином доля вам натякає, що необхідно бути трохи скромніше.

У тому випадку, якщо пологи були безболісними, то всі спірні ситуації, які виникли в вашому житті, незабаром вирішаться самі собою. Однак, якщо в сні ви народжували довгот і болісно, то придивіться до свого оточення – цілком можливо, що у вас з’явиться ворог або недоброзичливець.

Донька опинилася вашої точної копією? Приготуйтеся до того, що в реальності ви візьметеся за яку-небудь справу, яким до цього ніколи не займалися.

Народжувати дівчинку Сонник Ванги

Велика провидиця Ванга вважала, що сновидіння, в якому сновидица народжує дівчинку, обіцяє їй деякі клопоти, однак не варто хвилюватися, тому що вони будуть приємними і радісними. Більш того, цілком можливо, що, якщо в реальному житті ви мрієте про дитину, однак вагітність все не настає, то доля вже готує вам приємний сюрприз у вигляді двох смужок на тесті.

Якщо пологи тривали довго і принесли багато болю, то наяву у вас виникнуть проблеми на роботі, але вони вирішаться самі собою найближчим часом в вашу користь.

Пологи у сні пройшли швидко і безболісно? Можливо, ви позбудетеся від багатьох проблем, тому що їх рішення візьме на себе який-небудь інший чоловік. Якщо ви вже є багатодітною матір’ю, то сновидіння, в якому ви народжуєте доньку, може обіцяти спалах нових яскравих почуттів до свого чоловіка.

Народити дівчинку — Ісламський сонник

Вважається, що сновидіння, в якому жінка народжує доньку, віщує закінчення складного періоду в житті – чорна смуга закінчується і наступає біла. Подальша ваше життя буде носити самий позитивний і безтурботних характер.

Народжувати у сні дівчинку — варіанти

 

 1. Народжувати у сні дівчинку вагітній жінці віщує швидкі і легкі пологи без болю. Можете бути спокійні – все пройде добре, ваш малюк народиться здоровим.
 2. Народити уві сні дівчинку у власному домі, а не в пологовій палаті — це означає, що всі ваші проблеми, які зараз здаються катастрофою всесвітнього масштабу ви подолаєте з завидною легкістю.
 3. Помітили, що народилася на світ дівчинка дуже сильно схожа на вас, прям як дві краплі води, то це хороший знак – вас очікує матеріальний достаток і щастя в сімейному житті.
 4. Ваша донька уві сні з’явилася з блакитними очима? Наяву вас чекає фінансова прибуток.
 5. Лякаючий і пробираються до мурашок сон, у якому ви народили мертву доньку найчастіше є своєрідним попередженням: зверніть увагу на своє здоров’я, тому що є ризик, що ви можете серйозно захворіти. Також такий сон може означати появу життєвих труднощів, подолати які відразу не вдасться.
 6. Приснилося, що ви годуєте грудьми щойно народжену доньку, то, можливо, всередині вас зріє безліч нових цікавих ідей.
 7. Народити дівчинку раніше терміну — може означати попередженням від поспішних висновків.
 8. Народити уві сні маленьку дівчинку самої для незаміжньої дівчини — може означати швидке заміжжя або зустріч, яка кардинально змінить ваше життя.
 9. Тільки що з’явилася на світло красиву малятко народилася з вогненно-рудим волоссям, ніби поцелованная Сонцем? Несподіваний поворот подій повністю змінить ваше життя в кращу сторону.

Уві сні народила двійню — до чого це?

 1. Якщо у сні ви бачили, як народили двійнят дівчаток(або трійню), то, на жаль, це не найкращий знак. Швидше за все, вам доведеться зібрати всі сили в кулак, тому що найближчим часом вас чекає важкий період – можливо подвійність якої ситуації, плутанина або ж дуже складний вибір, зробити який ви довго не зможете зважитися.
 2. Зверніть увагу на деталі сну – якщо ваша двійня різностатева – хлопчика і дівчинку – то цей образ вказує на рівновагу та гармонію в житті. Цілком можливо, що ваші доходи незабаром подвояться.
 3. Побачили уві сні, що народжуєш двох хлопчиків? Ваш добробут буде зростати, а з ним, відповідно, і ваше життя стане набагато комфортнішим.
 4. Нежонатому чоловікові сон, в якому він спостерігає за тим, як жінка народжує сіамських близнюків обіцяє укладення шлюбу в самий найближчий час.
 5. В деяких джерелах сказано, що народження дівчинки для жінки є символом швидкого вирішення багатьох конфліктів.
 6. Також варто врахувати, що не завжди подібні картинки і сюжети щось значать. Наприклад, якщо ви вже знаходитеся в цікавому положенні, то цілком можливо, що такий сюжет викликаний вашими переживаннями на рахунок результату швидких пологів.

Народження дівчинки в сні — інші люди

 1. Бачити в сні що дівчинку народжуєте не ви самі, а хтось інший, та ще й у вашій присутності, то можете тлумачити таке сновидіння, як дуже позитивне – швидше за все, всі мрії магічним чином стануть реальністю.
 2. Народжувати дівчинку буде рідна дочка? Життя їх обох в повній безпеці – вони будуть жити довго і щасливо.
 3. Уві сні розродилася ваша сестра чи дружина — так само хороший знак, чекайте добрих новин.
 4. Сновидіння, в якому ваша мати народжує дівчинку, може тлумачитися, як сприятливий знак. Можливо, у сновидця з’являться нові приємні турботи. Якщо ж ви в реальному житті вагітна, а уві сні прийшов сюжет, де народжувала ваша мама, то можете бути впевнені: ваші пологи пройдуть легко і практично безболісно.

Підводячи підсумки, сновидіння, в якому ви народжуєте доньку, як правило, є хорошим знаком, що обіцяє швидке вирішення багатьох проблем, врегулювання конфліктів і знаходження виходу із ситуації.

Сонник - тлумачення снів