До чого сниться удар струмом – сон де людину вдарило струмом, тлумачення

Сновидіння, в яких ми истаптываем біль або страх за своє життя можуть залишити осад на душі і зіпсувати настрій на прийдешній день.

Але не варто засмучуватися – удар струмом у сні обіцяє сновидінню випробувати самі яскраві емоції.

Удар струмом по соннику Міллера

Якщо вам сниться, як ваше тіло пробиває струм – зупиніться і задумайтеся. Інакше ваш авантюризм і схильність робити необдумані вчинки зіграють з вами злий жарт.

 • Вас вдарила блискавка — події підуть зовсім не за планом. Як підсумок – ви переживете емоційний зрив, який посварить вас з близькими людьми.
 • Одного вдарило струмом – дізнатися, що цей чоловік зробив великий прорив у кар’єрі або особистого життя.

Отримає розряд електрики – насолодитися швидко новим фінансовим благополуччям

 • Ворога/конкурента вразила блискавка – посваритися з колегою з-за розбіжностей щодо робочого процесу.
 • Члена сім’ї – до обману з боку близького родича.

Довідка! Вам приснилося, що після удару блискавки згасло світло у всьому будинку? Тлумач пророкує велике везіння для всіх ваших домочадців. Цілком ймовірно ви зробите бажаний переїзд або відправитеся в подорож.

Тлумачення сну про удар струмом сонник Ванги

Знаменита болгарська провидиця вважала, що електрику, що фігурує у сні, відображає життєву енергію сновидця.

 • Відчути удар електрикою – страждати від стресу і нескінченного емоційної напруги. Постарайтеся не приймати те, що відбувається занадто близько до серця.
 • Закоротило електронний прилад/інструмент – звалити на свої плечі дуже велику відповідальність. Терпіти емоційне вигорання.
 • Спостерігати за бурхливою грозою і блискавками з вікна – закритися в собі через страх осуду. Страждати від самотності і депресії.

Вдарило струмом в ісламському соннику

Ісламські тлумачі єдині в думці – розряди електрики говорять про гарячий темперамент сновидця. Його постійні коливання сильно впливають на відносини з оточуючими.

 • Отримає розряд електрики – насолодитися швидко новим фінансовим благополуччям.
 • Бачити, як іншої людини трясе від електрики – важкий період на роботі. Зрозуміти, що ви поклали занадто багато надій на слабкого і безвідповідальної людини.

Одного вдарило струмом – дізнатися, що цей чоловік зробив великий прорив у кар’єрі або особистого життя

Кому приснився сон?

Для жінок і чоловіків розряд струму може мати різне значення. Постараємося розібратися в трактуванні.

Жінки

Для жінок удар струму в нічний грезе частіше всього є відображенням її влюбливість натури. Найближчим часом її трепетні почуття можуть знову сколихнутися, завдяки зустрічі з новим об’єктом зітхання.

 • Отримати удар струмом, але не злякатися – закохатися в симпатичного чоловіка і дізнатися, що ці почуття взаємні.
 • Дивом уникнути удару блискавкою – Фортуна вам посміхається. Найближчим часом всі події будуть складатися в вашу користь, так що не бійтеся ризикувати і виходити з зони комфорту. Цілком ймовірно ви отримаєте дорогий подарунок або вигідну пропозицію по роботі.
 • Померти від удару блискавки – поганий знак. Всесвіт попереджає вас, щоб ви не кидалися у вир з головою. Людина, у якого ви зараз закохані може заподіяти вам багато болю. Проявіть стриманість і придивіться до нього уважніше.

Чоловікові

Представники сильної статі можуть бачити подібні нічні мрії в моменти, коли на їх плечі покладена велика відповідальність.

 • Слабкі розряди струму – виснажити ресурси свого організму. Гостру потребу у відпочинку.
 • Сильні розряди/ іскритися від електрики – відчувати, що вас переповнює енергія. Головне – не змарнувати її на дрібниці.
 • Отримати удар блискавкою – дізнатися, що хтось із близьких здійснив непоправної проступок, який впливає і на ваше життя теж.
 • Захищати когось від удару ціною власного життя – самовіддано рухатися до поставленої мети. У потрібний момент отримати допомогу від більш досвідченої людини.

Зверніть увагу! Сон, у якому чоловік отримує удар струмом по руці — передрікає доленосне знайомство. Ймовірно, скоро ви укладете вигідну угоду.

Кого вдарило струмом у вашому сні?

Хто виявився жертвою електричного розряду у вашій нічний грезе? Цей персонаж має для трактування ключову роль.

Вас

Якщо у сні ви відчули, як тіло пронизує розряд струму, будьте впевнені – якась подія дуже скоро переверне життя з ніг на голову.

 • Для творчих натур такий сон символізує прилив натхнення або осяяння.
 • Прокинутися від болю – дізнатися неприємну новину про далеких родичів.

Довідка!Якщо за сюжетом сну ви стояли в натовпі, а блискавка вразила саме вас – готуйтеся опинитися в центрі скандалу. Ваша життєва позиція буде сильно суперечити поглядам оточуючих.

Прокинутися від болю – дізнатися неприємну новину про далеких родичів

Дитини

Дитяча натура легковерна і проста. Саме тому на такий сон варто звернути особливу увагу.

 • Побачити, як малюка вдарила блискавка – прийняти необдумане рішення, від якого залежить не тільки ваша репутація, але і майбутнє вашої родини.

Жінку

Бачити уві сні, як жінку б’є струмом – поганий знак. Ви будете безмовним свідком того, як хтось слабкий і недосвідчений руйнує власне життя.

Чоловіка

Нічна гроза, в якій ви бачите, як струм б’є чоловіка, є попередженням. Наяву ваше нервове напруження досягло межі, і якщо ви не знайдете виходу емоціям, це завдасть істотної шкоди як ментальному, так і фізичному здоров’ю.

 • Вдарити когось електрошоком – нажити проблем і впливових ворогів з вини власної запальності.

Важливо! Якщо уві сні ви були свідком страти злочинця на електричному стільці – насторожитеся. Хтось чекає вдалого моменту, щоб зруйнувати ваші плани

Тлумачення сну по подробиць

Тепер проаналізуємо сюжет сну і постараємося зрозуміти, яка роль у ньому була відведена електрики.

Удар блискавкою в людини

Спалах блискавки, що вдарила людини – це дуже метафоричний зміст. Так всесвіт натякає вам, що скоро ви станете свідком чогось вражаючого.

 • Бачити, як поблизу людини блиснула блискавка – закохатися в незнайомця або зробити його своїм об’єктом для наслідування.
 • Блискавка вразила знайомого – дізнатися, що у цієї людини є серйозні проблеми на особистому фронті.

Відчути удар електрикою – страждати від стресу

Блискавка вдарила в дерево

Такий сон можна трактувати двояко:

 • Блискавка вдарила в дерево і підпалила його – ваших недоброзичливців наздожене карма і вони отримають по заслугах.
 • Блискавка вдарила в дерево і повалила його – довгий і важкий період відновлення після того, як чиїсь брудні плітки зіпсують вашу репутацію.

Висновки

Удар струмом у сні можна трактувати по-різному. Якщо для одного — це жага змін і спроба піти від рутинної життя, то для іншого – захистити свою зону комфортна від небажаних потрясінь. Ознайомтеся з трактуваннями, прислухайтеся до своїх почуттів — тільки так ви зможете зрозуміти, що саме намагається донести до вас всесвіт.

Сонник - тлумачення снів