До чого сниться весілля – трактування за надійним сонникам

Весілля сниться досить-таки рідко. Саме цим і зацікавлює подібний сон.

Існує кілька джерел, завдяки яким можна розшифрувати значення того чи іншого сну. Окремі моменти можуть відрізнятися, але суть у більшості одна і та ж.

Сонник Міллера

Якщо звертатися до соннику Міллера, то можна дізнатися наступне значення весілля, ви зможете з легкістю вибратися з поганих обставин, які загнали самі себе із-за страху і невпевненості. Якщо уві сні дівчина прийняла пропозицію руки і серця, то вона підніметься в очах оточуючих її людей.

Коли уві сні батьки не схвалюють рішення про заміжжя, то і в житті буде те ж саме. Часто заміжнім жінкам сниться, як їх коханий одружується на іншій. Така ситуація призведе до ревнощів на порожньому місці.

Найбільш рідко сниться власна весілля, на якій гості одягнені траурно. Такий сон передвіщає невдале заміжжя. Однак, якщо буде снитися чужа весілля, де гості будуть одягнені в траур, то нещасні шлюби відбудуться у друзів або знайомих.

Сонник Ванги

Якщо у сновидіннях гуляєте на весіллі, то в житті це означає, що незабаром вдасться повеселитися на вечірці друзів. Найімовірніше там вийти познайомиться зі своєю другою половинкою.

Однак, якщо сниться власна весілля, то це призведе до важкого рішення. Від прийнятого рішення буде залежати вся подальша життя.

Не менш часто сниться людині, що він присутній на весіллі в якості почесного гостя. Такий сон сниться, якщо близькій людині потрібна допомога. Краще не відмовляти йому в цьому, так як це може призвести до поганого результату.

Ісламський Сонник

Ісламський сонник трактує весілля в сні, як негативні події в житті. Так, заручини призведе до похорону в житті, а якщо ви вийшли заміж або одружилися у сноведениях, то в труні опинитеся саме ви.

Однак, якщо ви берете участь у весіллі не в якості молодят, то незабаром вступите в шлюб, а якщо вже в шлюбі, то у вашій сім’ї буде швидке поповнення. Якщо вдалося перекусити в сні за весільним столом, то це призведе до швидкої зустрічі з друзями.

Кому приснилася весілля?

Часто сонники можна побачити відмінності трактування в залежності від того, кому приснилася весілля. У цій статті будуть розглянуті:

  • сон незаміжньою дівчині;
  • жінці;
  • вагітної;
  • чоловікові.

Не варто забувати, що сонники роблять тільки найбільш ймовірні припущення, але при цьому не можуть знати напевно, що статися у вашому недалекому майбутньому.

Незаміжньою дівчині

Незаміжньою дівчині сниться весілля частіше, ніж іншим. Адже найчастіше ця категорія людей саме про це і мріє. Часто такий сон означає, що ви зможете незабаром зустрітися з майбутнім чоловіком. Іноді він означає, що ви зможете вирости в очах колег і знайомих. Особливо часто другий варіант відбувається, якщо уві сні дівчина дала згоду на одруження.

Жінки

Якщо жінці сниться весілля, коли вона вже заміжня, то їй слід навчитися стримувати свої пориви і бажання. Інакше в майбутньому це може призвести до поганого кінця. Інший сонник говорить про те, що жінка скоро народить дитину.

Вагітній

Весілля сниться вагітним у тому випадку, якщо дівчина в майбутньому народить здорову дитину, який виручить вас в скрутну хвилину.

Чоловікові

Якщо ви в житті холостий, але одружилися у сні, то в реальності з вами трапиться нещастя. Якщо ви вже заручені з жінкою або дівчиною, то вам необхідно уникати сварок, інакше вони можуть призвести до розлучення або сильним скандалів.

Тлумачення сну по подробиць

Найчастіше подробиці сновидінь граю дуже велику роль у тлумаченні. Тому дуже важливо запам’ятати всі найдрібніші деталі, так ви зможете правильно витлумачити його значення і постаратися вплинути на нього, якщо воно вам не подобається.

Чуже весілля

Часто уві сні людина бачить чуже весілля. Якщо вона вам приснилася, то вашого друга, родича або знайомого чекає невдала шлюбна життя, в якій буде величезна кількість сварок. А скаржитися він або вона буде приходити саме до вас.

Циганська весілля

Якщо вдалося в сновидіннях побувати на весіллі циган, то в житті вас можуть обдурити. Це можуть бути ті ж самі цигани, чорні ріелтори, знайомі або друзі. З-за цього вас чекають фінансові проблеми, проте цього можна уникнути, якщо уважно все і всіх перевіряти.

Весілля сина

Такий сон передвіщає тільки хороші наслідки. Незабаром будинку відбудуться приємні зміни. Наприклад, син одружується або ваша сім’я зможе перебратися на нову квартиру.

Однак, якщо син одружується на незнайомій для вас дівчину, то він віддалився від вас, і потрібно терміново відновити відносини на колишньому рівні.

Весілля дочки

Весілля дочки, як і заручини сина, віщує добрі новини. Підготовка до заручини дочки пророкує приємні клопоти по дому.

А якщо дочь в життя вже заміжня, то це приведе до успіху в бізнесі, якщо ви будете дотримуватися максимальної обережності. Сама ж церемонія одруження в сновидіннях призведе до позитивних змін життєвого укладу дочки.

Весілля подруги

Присутність на заручини подруги призведе до того, що ви зблизитеся з нею. Можливо, вона запросить вас до себе на вечірку, де ви дізнаєтеся багато нового про подругу і стосунки з нею.

Весільний поїзд

Весільний поїзд означає, що скоро події почнуть швидко розвиватися, тому важливо тримати вухо гостро. Якщо ви ще не заміжня, то такий сон пророкує шикарне весілля через кілька років.

Готуватися до весілля

Якщо ви здійснюєте підготовку до одруження, то в житті це може призвести до приємних клопотів по дому.

Однак, якщо в сні ви допомагаєте незнайомій людині, то в реальності це означає, що скоро вдасться познайомитися з людиною, яка попросить вас про допомогу.

Сумна, небажана весілля

Небажана весілля приведе до нещасть в житті. Людину чекає розчарування у своєму супутнику або супутниці. Якщо ви вже заручені, то можливі швидкі сварки, тому варто запастися терпінням і чекати. Незабаром все повернеться на круги свої.

Висновки

Весілля в сновидіннях можна трактувати по-різному. Все залежить від різних обставин, тому постарайтеся запам’ятати всі подробиці і спробувати співвіднести їх. Однак у більшості випадків весілля означає, що в житті трапиться що-небудь позитивне.

Сонник - тлумачення снів