До чого сниться вертоліт? Тлумачення по сонникам

Тлумачення снів — цікаве і веселе заняття, яке може стати ранковим дозвіллям або допомогти вам розібратися у своїх почуттях і переживаннях. У цій статті ми розповідаємо, що означає побачити сон з вертольотом.

Сонник Міллера

В цілому Міллер, один з найбільш відомих тлумачів снів, вважав, що повітряний транспорт в сні — гарний знак. Проте, звичайно, вертоліт може бути і поганим знаком залежно від того, що саме ви побачили.

Дивитися на 2 і більше вертольота

Перебувати в сні на злітній майданчику і дивитися на кілька вертольотів означає, що найближчим часом вас чекає подарунок від коханої людини. Подарунок буде мати дуже велику матеріальну цінність. Спробуйте згадати, як виглядали гелікоптери. Придбання матеріальної вигоди обіцяють тільки справні вертольоти, які перебувають у робочому стані.

Літати на вертольоті

Якщо уві сні ви літаєте на гелікоптері, це означає, що ви відчуваєте безпорадність у ситуації, в якій перебуваєте. Ви намагаєтеся не звертати уваги на невдачах, що відбуваються в житті, проте у вас не виходить. Але не переживайте: сон обіцяє певну «розрядку». У найближчому майбутньому на вас чекає щось незначне в масштабах життя, але дуже приємне.

Увага: якщо ви чувсвуете, що у вашому житті немає тієї тривоги, про яку говорить сонник, значить, сновидіння не мало значення.

Керувала вертольотом

Управління гелікоптером обіцяє необхідність контролировтаь ситуацію, брати на себе відповідальність. Найближчим часом вам, на думку Міллера, доведеться приймати важливі рішення, брати контроль, і від ваших дій залежатиме не лише ваше життя, але й доля родини і близьких.

На вертольоті літає один

Сниться гелікоптер, у якому сидить ваш товариш? Міллер вважає, що ваш мозок сигналізує про те, що принципи, яким ви прямуєте за життя, ідеали, які важливі для вас, більше не відповідають реальності. Вони або застаріли, або ви самі від них відходьте.

Ви бачите летить вертоліт

Ви чогось боїтеся, і страх заважає вам на шляху до розвитку. Краще скоріше розібратися в собі, позбутися від ірраціональних страхів, чи то страх бути вбитим блискавкою або страх перед павуками. Коли ви переможете в собі цю слабкість, вас чекає задоволення або блага звістка.

Сонник Ванги

Цей сонник був складений изветсной болгарської провидицею Вангелія Пандевой Гуштеровой, тому користується великою популярністю. В її соннику докладно розглядається, що значить, якщо снився вертоліт.

Бачити летить вертоліт

На думку Ванги дивитися на летить вертоліт уві сні — поганий знак, прикмета неприємностей. У ваше життя найближчим часом може увійти неприємний для вас людина і сильно вплинути на вас. Вторгнення цієї особистості не обіцяє нічого хорошого.

Управляти вертольотом

Якщо ви були на вертольоті в якості пілота, це означає, що скоро вам будуть потрібні всі внутрішні сили, доведеться зібратися перед якимось вирішальним моментом, який потрібно мужньо зустріти і зробити все правильно.

Падаючий вертоліт

В цілому падаючий вертоліт означає, що ви не дуже розумно розпоряджаєтеся своїми фінансами, а за обман на роботі, якщо такий був, вам доведеться відповісти за всією суворістю. Є розбіжність з вашої ролі в цьому сні.

  • Ви були у вертольоті. Як не дивно, терпіти крах у вертольоті означає щось хороше: найближчим часом ви знайдете вихід з тупикової ситуації, якщо діяти розумно, все вирішиться на вашу користь.
  • Спостерігати за падінням вертольота. Якщо під час аварії ви були поза гелікоптера, тобто просто дивилися зі сторони, що найближчим часом ви повинні стати більш зосередженим і серйозним людиною, інакше не уникнути невдачі.

Військовий вертоліт впав

Цей сон обіцяє, що незабаром вам доведеться виконувати тяжку, дійсно важку роботу. Ванга не дає відповідь на питання про те, чи окупляться ваші труди.

Падаючий вертоліт сильно димить

Якщо при падінні гелікоптер сильно димить, це означає, що ви досягли непоганих висот і вже отримуєте задоволення від своїх успіхів, але ще не «піднялися» остаточно (якщо раніше у вас був період занепаду) або, якщо до цього у вашому житті все було нормально, ви здатні досягти набагато більшого.

Падає вертоліт червоного кольору

Це обіцяє проблему для всієї вашої родини. Яку саме — не уточнюється. Будьте готові до всього, з будь-якої ситуації є вихід, якщо не пасувати перед труднощами.

Ісламський сонник

Враховуючи, що ісламський сонник складався на основі Корану і Сунни, прямої згадки вертольотів в ньому, зрозуміло, немає. Про значення подібних снів можна судити з інших тлумачень.

Увага: людині, не розділяє цю релігію, не варто звертатися до неї для тлумачення своїх сновидінь.

Підніматися вгору

Підніматися ввверх (можна розглянути це як «підніматися в повітря на гелікоптері») означає наближатися до Аллаха, хвалебний знак. Людина, що піднімається вгору уві сні, ймовірно, тримається Істинного шляху і його чекає щось хороше. Це благо.

Падати з неба на землю

Це можна розцінювати як крах вертольота. Падіння з неба на землю — ганьба, схід з правильного шляху. Такий сон означає, що сновидець скоро зробить великий гріх (з точки зору ісламу) і обіцяє лише погане.

Бачити вогонь, що падає з неба

Такий сон — до підвищення цін на товари або хвороб і смерті, причому для багатьох людей, а не тільки для сплячого. Падіння вогню з неба теж може розглядатися як крах вертольота.

Інші тлумачення

Не всі варіанти зустрічаються в перерахованих відомі сонники, тому ми зібрали інформацію з інших джерел.

Приземляющийся вертоліт

Сон, у якому вертоліт сідає, не зазнаючи краху, означає, що вас чекає успіх у всіх починаннях. При цьому абсолютно не важливо, чи здійснюється посадка на спеціальний майданчик чи гелікоптер сідає, наприклад, на дах будинку.

Великий вертоліт

Ваші мрії здійсняться без будь-яких «підводних каменів». Все буде саме так, як ви хотіли.

Маленький вертоліт

Не турбуйтеся, якщо не потрапляєте під попередній пункт. Маленький вертоліт — теж символ благої. Він обіцяє те, що ви поїдете у відрядження або подорож. Зміна обстановки піде вам на користь і подарує позитивні емоції.

Багато іграшкових вертольотів

Якщо ви бачите іграшкові вертолетік, ваш мозок говорить, що потрібно зосередитися на вирішенні важливого завдання, яке ви постійно відкладаєте з-за упередженого ставлення до питання. Ви занадто багато часу приділяєте «ігор», дрібниці, ігноруючи можливість значних придбань, які чекають на вас, якщо ви вирішите існуючу проблему. Покваптеся, більше відкладати не можна — є ризик просто упустити можливість, адже час іде.

Приземлення

Приземлення, в тому числі на гелікоптері, для молодих людей означає зростання. Деякі сонники пишуть, що для людей похилого це означає старіння та близькість смерті, але ця інформація помилкова.

Ви пасажир, але не єдиний

Згідно соннику Катерини Великої, якщо ви летите на гелікоптері в якості пасажира, але з вами летять і інші люди, це означає, що вас чекають зміни на роботі, швидше за все, позитивні. Вас можуть підвищити найближчим часом.

Вертоліт пролітає

Знову ж таки, по соннику Катерини Великої, якщо сниться, як гелікоптер пролітає повз вас, це хороший знак. Обіцяє особисте благополуччя.

Гелікоптер знаходиться в аварійній ситуації

Згідно езотеричного сонником, як це часто биваті, погана подія у сні обіцяє щось позитивне в житті. Якщо вас давно мучить деяка ситуація, затяжна проблема, значить, ви зможете вийти з неї з честю, можна сказати, переможцем. Зрозуміло, для цього доведеться попрацювати.

 

Висновки

Ми розглянули різні варіанти сну з вертольотами, звернулися до книг найбільш відомих тлумачів снів. Нагадуємо про те, що не завжди сновидіння щось означають, щось обіцяють, а ще про те, що для позитивних змін у житті доведеться наполегливо працювати самому, змінювати себе на краще і використати обставини на свою користь, у вас завжди є шанс змінити щось у своєму житті в ту або іншу сторону.

Сонник - тлумачення снів