Перший місячний день

День задумів, планів. Те, що ми сплануємо в цей день, буде мати тенденції до реалізації протягом усього місячного місяця.

Перший місячний день завжди непостійний. Він може тривати кілька годин, а може охопити повністю місячну добу. У будь-якому випадку, його характеризують як день планування майбутнього.

1 місячну добу
Період: 22 травня 20:38 – 23 травня 04:40
Фаза: Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Близнюки
Період: 22 травня 17:35 – 25 травня 03:08

Події 1 місячну добу:22.05.2020 20:38
Четверта фаза місяця (бальзамічна місяць),
місяць у знаку Близнюки22.05.2020 20:38
Молодик,
місяць у знаку БлизнюкиСимволи 1 місячну добу:Символ – лампада, світильникКамені –алмаз, діамант, гірський кришталь, кварц рожевий1 місячну добу –основа всього циклу

Подумайте, чим би ви хотіли займатися в найближчі тридцять днів. Бути може, на роботі готується якийсь проект? Або ви давно хочете почати відвідувати спортзал? Або написати книгу? Обміркуйте всі свої плани, можете навіть накидати чернетка їх реалізації. Але поки нічого не робіть! Місячний місяць тільки-тільки почався, вам не вистачить енергії на миттєве здійснення задуманого. Зараз треба максимально розслабитися і планувати свої дії на найближчий місяць.

У здійсненні бажань допомагає їх візуалізація. Подумки малюйте результат своїх дій, представляйте те, що хочете отримати протягом місяця. Тоді космічні сили підсоблять вам і виконають ваше бажання. У цей день сильна енергетика голови, думки. Звичайно, ваші плани повинні бути позитивними. Не можна бажати комусь болю або смерті, займатися плануванням помсти або будь-яких дій, що завдають шкоду живій істоті. На такі наміри природа реагує вкрай негативно, ваші плани можуть обернутися проти вас. Саме в таких випадках радять боятися того, чого бажаєш.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Організм відчуває себе стомленим, йому не вистачає сил. На ґрунті енергетичної виснаженості може виникнути стрес. Тому не посилюйте ситуацію алкоголем і фізичними навантаженнями. Виснажливі тренування залиште на більш благополучні дні, як і свята або вечірки, які передбачають вживання великої кількості спиртного. Також не рекомендується їсти гостру і дуже гарячу їжу. Операції краще відкласти, якщо тільки вони не термінові і від терміну їх проведення не залежить ваше подальше життя. Відкладіть і похід ?? перукарню — це, звичайно, не медична операція, але стригти волосся в молодика вкрай не рекомендується.

Детальніше:

фізичне навантаження

У перший день місячного місяця постарайтеся звести до мінімуму свою фізичну активність і навантаження на організм. Сприятливими будуть спокійні прогулянки, пасивний відпочинок, але вкрай не рекомендується заняття професійним спортом, похід у фітнес центр, активний біг або аеробні навантаження. У цей період можлива підвищена травмоопасность, серйозно нашкодити організму можуть навіть самі звичайні і звичні для вас руху.

Якщо ж обійтися без спорту ви не в змозі, то можна зайнятися стретчингом або йогою. Але дуже акуратно і з увагою ставитися до всіх своїх відчуттів в тілі, не перерастягивайте м’язи, припиняйте виконувати вправу, якщо відчуєте хоча б мінімальну біль, добре разогрейтесь до занять. Наш організм, як і вся природа в цей день, перебуває в стані активного спокою, перебудовуючись на новий місячний цикл. Тому навантаження ззовні можуть тільки зашкодити і порушити в ньому енергопотік.

застілля

Важливе правило першого місячного дня: уникайте переїдання! Це завжди погано для організму, а в цей день може бути ще й небезпечно для здоров’я! На початку циклу, коли енергії дуже активно структуруються, також і наші органи перебудовуються і самоочищаються. Тому стримайте свої апетити і постарайтеся позбавитися від шкідливих звичок, це вкрай негативно може вплинути на ваше самопочуття і завдати шкоди організму. Спробуйте сьогодні відмовитися від нездорової їжі, жирної, смаженої, солоної чи солодкою, від борошняних і кондитерських виробів. Було б ідеально поголодувати або хоча б один день попрактикувати вегетаріанство. Добре в цей день їсти фрукти і овочі, піт?? трав’яні чаї та настоянки. Якщо зовсім не можете обходитися без м’ясної їжі, спробуйте замінити її на морепродукти або рибу. Це принесе вашому організму велику користь.

алкоголь

Вживання спиртних напоїв абсолютно неприпустимо! У цей день алкоголь дійсно стане отрутою для організму і буде руйнувати його з подвоєною силою! Навіть червоне сухе вино, зазвичай корисне в малих дозах, сьогодні може завдати шкоди.

Вживання ж міцних ж спиртних напоїв (особливо, горілки, коньяку, різних настоянок) категорично не рекомендується! Наслідки від цього можуть бути непередбачувані і сумні. Навіть невеликі дози алкоголю стануть причиною вашого жахливе самопочуття вранці. У перший місячний день не існує “мінімально допустимої кількості випивки”, її треба виключити зовсім!

Якщо вам складно не пити в компанії д??узей, постарайтеся уникнути походів у будь-бари, ресторани або інші заклади, де відмовитися від алкоголю буде набагато складніше, ніж сидячи вдома!

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Несприятливий день для стрижки так як, ви ризикуєте отримати нові захворювання. Також у давнину люди вірили, що в перший день Місяця, що зростає состригание волосся може скоротити життя.

Не рекомендується використовувати синтетичні та хімічні засоби. Якщо ви вирішили пофарбувати волосся саме в цей день, краще за все робити це за допомогою натуральних фарб (наприклад, підійде хна або басма).

Краще не залишати волосся розпущеним. У перший місячний день можливі негативні енергії з космосу, провідниками яких можуть виступити волосся. Тому рекомендується збирати волосся в пучок або ще краще – заплітати волосся в коси.

Любов та спілкування

Любов і спілкування . Постарайтеся не сваритися з оточуючими, а якщо ви з кимось посваритися — миріться. Виконуйте обіцянки, навіть якщо давали їх давно. Так підвищуються шанси на реалізацію ваших планів, адже ви духовно очищується і починаєте лунн??й місяць з позитивними емоціями. У молодика укладати шлюб не рекомендується, а от планувати весілля можна і навіть корисно.

Детальніше:

спілкування

Зведіть до мінімуму контакти з соціумом у цей день. Якщо сьогодні ви не зможете повністю виключити присутність інших людей навколо вас, то хоча б постарайтеся, щоб це були ваші близькі і сім’я. У перший місячний день не рекомендується спілкуватися з чужими людьми.

Зробіть все можливе, щоб максимально захистити себе від нових контактів, знайомств, зв’язків, нових людей. Не розтрачуйте свою внутрішню енергію творення на зовнішнє оточення, так як від цього ви ризикуєте одержати багато шкоди і ніякої користі. Постарайтеся по можливості навіть зупинити на час свій внутрішній діалог. Ви можете відчути разючі зміни всередині себе, з’явиться уд??вительная ясність розуму, і ви аккумулируете достатньо енергії на наступні дні, зможете провести їх активно і продуктивно.

спори, з’ясування відносин

Перший день кожного місячного циклу потрібно проводити максимально спокійно і врівноважено, без бурхливих проявів емоцій. Тому сьогодні тим більше протипоказані будь-які спори і з’ясування стосунків. Будьте максимально толерантні до людей, виявляйте повагу та намагайтеся їх зрозуміти. Не піддавайтеся на провокації оточуючих, не вовлекайтесь в їх негативні почуття, не давайте їм порушити ваш спокій і емоційну стабільність. Вирішуйте всі складні моменти спокійно шляхом мирних переговорів і раціональних міркувань. Будь-енергетичний вибух може бути небезпечним у цей день.

Особливо уникайте будь-якого з’ясування відн??відносин з близькими людьми! Адже негативні почуття і слова, роздратування і злість принесуть шкоду не тільки вам, але і погано позначаться на них!

одруження

У перші місячні добу краще утриматися від створення сім’ї та укладення шлюбу. Цей день доречний для планування, але ніяк не для прийняття доленосних рішень! Обміркуйте все ще раз, будьте чесні перед собою, ще раз тверезо оцініть всі переваги і недоліки вашого обранця і вирішите, чи зможете ви з цим жити? Створення сім’ї дуже відповідальний крок, тому подумайте про те, чи не є ваша “справжня любов” простий закоханістю? Чи готові ви прощати людини і бачити його кожен день, або сім’я – це ваш каприз і данина моді? Подумайте, як ви будете вести спільний побут і ділити сімейний бюджет, як ростити дітей, і готові бути поруч з ??тім людиною в старості? Адже не дарма ж Місяць у перший день нового циклу впливає на планування життя і процесів. Це гарний час, щоб розставити всі крапки над “і”.

секс

Секс у цей день не протипоказаний, але, як і в усьому іншому, тут теж потрібно знати міру. Будьте уважні до почуттів і відчуттів свого партнера, не захоплюйтеся експериментами. Сьогодні не рекомендується пробувати щось кардинально нове для вас обох, гнатися за бурхливими емоціями.

По можливості спробуйте утриматися від сексу зовсім. Зараз організм перебуває у стані настройки на новий місячний місяць, в ньому коригуються енергетичні потоки, і приходить в норму гормональна система. Тому бурхливий втручання в неї (чим і є статевий акт) може тільки перешкодити її роботі.

Велику частину часу проведіть у бесідах, дізнайтеся краще один одного, расск??скажіть про свої бажання та уподобання в сексі, довіртеся і відкрийтесь своєму партнерові, якщо ви не зробили цього раніше. Такі бесіди налаштують вас на правильну хвилю, дозволять зняти психічну напругу і позбавлять від внутрішнього дискомфорту. Це дуже допоможе поліпшити вашу сексуальне життя надалі і звільнитися від енергетичних “тромбів”!

зачаття

День сприятливий для зачаття. Дитина, зачата в перший день місячного місяця, буде народжений сильним, з високим рівнем виживаності та резистентності до будь-яким перешкодам, хвороб і проблем. У житті таких людей, як правило, відбувається багато подій, які генерують безліч можливостей. Вони живуть яскраво, насичено і цікаво. Їх люблять оточуючі за чуйний характер, за бажання допомогти в будь-якій ситуації, за терпіння, відсутність агресії, проявляємо витримку і спокій.

Удача сприяє їм майже у всьому: в бізнесі, стосунках з людьми, у створенні сім’ї. Якщо ваша дитина була зачата в цей час, у нього буде дуже вольовий характер і велика духо??ная сила. Тому часто такі люди пов’язують своє життя з релігією, стають проповідниками або священиками. Вони вміло втягують оточуючих у свої проекти, їм легко управляти увагою людей, впливати на них.

Робота і творчість

Робота і творчість . Від укладання важливих угод, вирішення фінансових питань краще утриматися. Можна зайнятися наукою, мистецтвом, визначитися з творчими планами на майбутнє — вони неодмінно збудуться, якщо ви правильно розпорядитися місячної енергією.

Детальніше:

починання

Перший місячний день – це завжди енергетично сильне час. Саме в період початку кожного нового місячного циклу закладається основа всього того, що буде відбуватися у вашому житті протягом наступних 29 днів. Тому починати нові справи, проекти і будь активності вкрай не рекомендується, день для цього не сприятливий. Сьогодні ви можете перебувати у стані дезорієнтації, вам буде складно концентруватися на події, осмислювати нову інформацію і приймати раціональні рішення.

Замість того, щоб щось починати, спробуйте просто зосередитися на собі і своїх думках, відчути свій внутрішній стан, поспостерігати, як ви реагуєте на свої думки і дії оточуючих вас людей.

День дуже вдалий для досліджень себе і світу, для творення і творчості, роздумів і читань літератури з філософії.

Запам’ятайте головне: будь-яку справу, розпочату сьогодні може бути повністю зіпсовано і так ніколи і не закінчено!

бізнес

День сприятливий для вирішення рутинних завдань і заняття звичайними справами, які не вимагають великої уваги та не тягнуть за собою серйозних наслідків. Присвятіть свій робочий час несрочным і не дуже важливих проблем, але не приймайте рішень і не починайте нові проекти! Також вкрай не рекомендується в перший день місяця підписувати контракти, укладати нові угоди і вести важливі переговори.

По можливості не приймайте сьогодні рішення, пов’язані з фінансами (особливо з великими інвестиціями) і нерухомістю.

Цей день оптимально підходить для планування майбутніх проектів і складних завдань, якими вам буде необхідно зайнятися найближчим часом.

Також не рекомендується сьогодні працювати в команді, активно спілкуватися з колегами, обговорювати робочі питання з керівництвом. Будьте обережні з новими партнерами, вони можуть виявитися ненадійними.

грошові операції

У цей день не рекомендується щось купувати, знімати великі суми грошей, позичати або робити будь-які передоплати за послуги або товари. Все, що ви витратите в перші місячні добу, ризикує ніколи не окупити себе і принести збитки у майбутньому. Тому будьте вкрай обережні і по можливості купуйте сьогодні тільки речі першої необхідності. Уникайте проведення будь-яких фінансових операцій.

День настільки небезпечний для маніпуляцій з грошима, що рекомендується навіть перенести всі заплановані покупки в будинок на інший час. Постарайтеся сьогодні взагалі не їздити по магазинах і не купувати меблі, одяг, а також утримайтеся від того, щоб дарувати подарунки. Навіть якщо вони були придбані заздалегідь.

Також не варто займатися інвестиційними проектами, купувати нерухомість, брати кредити.

спілкування з начальством, податки

День не сприятливий для будь-якого спілкування, особливо не рекомендується контактувати з начальством. Ні в якому разі не варто обговорювати з директором або керівником важливі проекти, свої кар’єрні перспективи, підвищення зарплати. Все це може бути сприйнято вкрай негативно і викликати зворотну реакцію. В результаті ви ризикуєте ніколи не отримати бажаного, а в крайньому разі навіть можете бути звільнені!”.

Уникайте будь-яких контактів з керівництвом, постарайтеся не звертатися до нього навіть по найбільш терміновим робочих справах. Якщо ж розмови уникнути не вдасться, то контролюйте свої емоції і ні в якому разі не вплутуйтеся в дискусії і суперечки.

Якщо за родом занять ви маєте справу з податковою системою, то сьогодні не рекомендується займатися цими питаннями взагалі. Особливо будьте обережні з податковими звітами і спілкуванням з державними службами!

зміна місця роботи

У цей день не рекомендується робити жодних доленосних кроків і не приймати важливих рішень. А вже тим більше, не варто міняти місце роботи і сферу діяльності. У перші місячні добу не надсилайте резюме, не ходите на співбесіди, не діліться ні з ким свої плани по зміні роботодавця. Все це ризикує зіграти в перспективі проти вас, не принести бажаного результату і сильно зашкодити вашій кар’єрі. Якщо у вас є бажання змінити роботодавця, то ні в якому разі не говорите сьогодні про це своїм колегам, вони можуть навіть не спеціально передати цю інформацію не тим людям. Краще присвятіть себе рутинним справах, навіть якщо вони не прино??ят задоволення.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Несприятливий день для вирішення будь-яких питань, пов’язаних з нерухомістю. Будь-які операції з нею (купівля, продаж, обмін) можуть закінчитися для вас дуже невдало і призвести до фінансових втрат і розчарувань. Навіть за давно запланованим операціях не підписуйте в цей день ніяких договорів.

Так як несприятливий день для вирішення фінансових питань, маніпуляцій з грошима, то все разом це призведе до того, що будь-який контракт, укладений в перший день місячного місяця для вас стане збитковим. А в особливо складних випадках, принесе величезну шкоду вашої фінансової стабільності в довгостроковій перспективі. Тому подумайте і зважте всі ризики перед тим, як приймати сьогодні будь-яке важливе рішення, що стосується нерухомості.

творчість

Сприятливий день для заняття розпочатими раніше творчими справами. Також сьогодні можете планувати майбутні проекти в цій сфері, але їх почало краще перенести на наступний день.

Сьогодні ви будете відчувати гармонію між духовним світом і навколишнім світом матеріальним. Це дуже позитивно вплине на ваш стан внутрішнього спокою, активізує вашу фантазію. Вас буде відвідувати безліч креативних ідей. Концентруйтеся на них, обмірковуйте, вибирайте найбільш привабливі з них для реалізації в майбутньому.

Так як перший місячний день – день творчості, творення і роздумів, то в цей час посиляться всі ваші якості, які не св??пов’язані із зовнішньою взаємодією і комунікаціями з навколишнім світом. Наприклад, ви помітите, що зможете малювати, ліпити, писати набагато краще, ніж в інші дні!

наука

Перші добу місячного місяця – сприятливий час для будь-яких наукових занять і досліджень. Сьогодні день буде насичений активними енергіями, вам буде набагато легше знаходити відповіді на найскладніші питання. Можливо навіть, що ви зробите прорив у тій роботі, яку давно не могли зрушити з “мертвої точки”.

Студентам рекомендується приділити в цей день більше часу написання дипломів, викладачам – написання наукових дисертацій, підготовки до майбутніх доповідей та конференцій. Також в цей день можете вивчати нові для вас предмети і теми, інформація буде запам’ятовуватися без зайвих зусиль.

Єдине застереження: у цей час краще працювати одному, не взаємодіяти з колегами і не залучати їх у свої наукові процеси. Ненавмисно вони можуть нашкодити вашій роботі, і в результаті її результати можуть сильно розчарувати.

мистецтво

Так як сьогодні духовні енергії особливо сильні, дуже добре буде наповнити свій день всім, що пов’язано з мистецтвом. Ви можете творити самі, можете читати книги і журнали, дивитися передачі про історію мистецтва і моді, ходити в музеї і на виставки, відвідуватиме картинні галереї і концерти. Будь-яка форма залучення себе до прекрасного позитивно позначиться на вашому внутрішньому стані і душевної гармонії. Постарайтеся тільки поменше контактувати під час усіх цих заходів з чужими людьми, більше концентруйтеся на собі і своїх відчуттях. Це розкриє ваш творчий потенціал, надихне на нові проекти, додасть в життя позитиву і яскравих фарб.

Ідеал??вими місцями проведення дозвілля на перші місячну добу можуть стати театри, виставки, картинні галереї та творчі майстерні, в яких ви зможете спробувати зробити щось своїми руками.

навчання (іспити)

Що б ви сьогодні не вивчали, все даватиметься вам легко. Будь-які теми, предмети і навіть найскладніші концепції ляжуть в голові на правильні полички, і ви запам’ятаєте потрібну інформацію надовго. Добре, якщо вам вдасться приділити навчанню достатньо часу в цей день, адже ваша продуктивність буде на дуже високому рівні!

Якщо ж на сьогодні у вас були заплановані іспити, по можливості постарайтеся їх перенести. Будь-який стрес і напруга в перший місячний день небажані. У разі ж, коли скасувати іспит немає ніякої можливості, прийдіть на нього в максимально спокійному стані. Чим краще у вас вийде зберегти внутрішню рівновагу і спокій, тим легше ви згадайте всю потрібну інформацію і успішно пройдете тестування.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Не рекомендується в цей день багато часу приділяти домашнім справам. Особливо не варто затівати ніяких складних і тривалих проектів.

Перший день місячного місяця можна присвятити легкого збирання, приведення в порядок своїх речей, упорядкування життєвого простору. Можете зайнятися декором приміщень, пересадити квіти, прибрати в шафі. Корисно буде позбутися від непотрібних речей або тих, які ви давно не користуєтесь. Таким чином, ви почистіть і фізична, і енергетичний простір у себе в будинку.

Початок місячного циклу не сприятливо для грандіозних ремонтів, перестановок меблів, зміни кольору сте?? чи статі. Уникайте будь-яких радикальних рішень і дій по зміні інтер’єру. Це може призвести до порушення гармонії в будинку і навіть погіршення вашого самопочуття.

Народжена в цей день

Народжена в цей день володіє величезною силою духу. Його життя, напевно, буде дуже цікавою і яскравою. Люди першого місячного дня здатні на подвиг, але ніколи його не продумують заздалегідь, включаючись в дію несподівано. Вони завжди чогось ревно чекають, проте не всі досягають свого.

Подробиці 1 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів