Другий місячний день

Пора починати втілювати в життя всі свої плани, які ви обговорювали вчора. Краще приступати до виконання справ у другій половині місячної доби. Другий місячний день присвятіть активної діяльності, відпочивати будете потім. Улавливайте і вбирає нову інформацію, згодом вона може вам знадобитися.

2 місячні добу
Період: 23 травня 04:40 – 24 травня 05:07
Фаза: Перша фаза місяця (серповидна місяць)

Місяць знаходиться в знаку Близнюки
Період: 22 травня 17:35 – 25 травня 03:08

Події 2 місячні добу:23.05.2020 4:40
Перша фаза місяця (серповидна місяць),
місяць у знаку БлизнюкиСимволи 2 місячні добу:Символ – ріг достаткуКамені –агат, жадеїт, рожевий халцедон2 місячні добу –чудово підходить для початку фізичної реалізації наших задумів

День вдалий для поїздок, переїзду в новий будинок, відряджень і будь-яких видів подорожей. В цей день всі ваші слова і вчинки стануть фундаментом для наступних подій, тому стежте за тим, що ви робите і що говорите. До людей, навіть самим зарозумілим, ставитися поблажливо. У вас може прокинутися агресія, а якщо ви з народження людина неврівноважена, то вам буде дуже важко контролювати наплив гніву. І все ж постарайтеся взяти себе в руки. Сварки можуть призвести до судових розглядів, а всі ваші плани виявляться під ударом.

Символ друге місячної доби — ріг достатку, хапає рот. Прокидається невгамовний апетит, жадібність. Не слід потурати своїм емоціям, налягати на їжу, тим більше красти — крадіжка виявиться дуже швидко, як і злодій. Щоб не «зірватися», частіше медитуйте і аналізуйте свої слова і вчинки.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Харчуйтеся помірно, не піддавайтеся характерному для другого місячного дня обжерливості. Вся шкідлива і зайва їжа, з’їдена в цей день, негативно позначиться на вашому здоров’ї. Варто приділити увагу зубах і верхнього неба — в цей день порожнину рота ??особливо вразлива для захворювань. Вдалим буде намір сісти на дієту, треба лише правильно її вибрати. Для цього спробуйте подумки уявити всі звичні для вашого раціону продукти, паралельно прислухаючись до організму. Все, що викличе негативні відчуття або асоціації, можна сміливо виключати з повсякденного меню. Така ж практика буде корисна за столом — відмовтеся на цілий місяць від усього, до чого «душа не лежить».

Захворювання, що почалися в цей день, можуть потребувати спеціального лікування, але в будь-якому випадку виявляться нетривалими. Займіться зміцненням свого тіла за допомогою фізичних вправ — так ви готуєте організм до прийняття та збереження наростаючою місячної енергії. Сходіть в басейн або запишіться в спортзал. Будь-які активні дії заохочуються.

Детальніше:

фізичне навантаження

Цей день добре підходить для занять спортом. Тільки пам’ятайте головне правило: заняття повинні бути в радість і приносити задоволення! Не допускайте жодних тренувань на межі своїх можливостей, уникайте надмірного перенапруження, ставтеся уважно до відчуттів у своєму тілі.

Це хороший день для аеробних навантажень. Сьогодні буде корисно проводити більше часу на природі. Ви можете почати ранок з бігу навколо озера або в парку, з занять йогою або східними практиками. Також велике задоволення принесе вам катання на велосипеді або на роликах. Якщо є можливість, сходіть на каток. Чим активніше пройде ваш день, тим більше позитиву ви отримаєте, тим сильніше поліпшите настрій і тим принесете більше користі своєму організму.

Увечері буде корисно розслабити тіло перед сном. Для цього прийміть ванну з ароматичними оліями.

застілля

Сьогодні цілком допустимо влаштовувати невеликі застілля, запрошувати близьких друзів в гості, і весело проводити час. Найкращим форматом для застіль в цей день буде “сімейна вечеря”. Краще буде, якщо всю їжу ви приготуєте самі, а не купіть готову в ресторані або магазині. В цей день віддайте перевагу легким страв, по максимуму виключіть з застільного меню м’ясо, жирне, смажене, борошняне, солодке. Дуже до речі будуть страви з овочів і риби, легкі десерти і фрукти.

Але в той же час не рекомендується перевантажувати себе їжею і випивкою, влаштовувати масштабні п’янки, запрошувати багато незнайомих людей, бурхливо гуляти до ранку. Таке проводження часу ??е піде на користь вашому організму, самопочуття може бути дуже неприємним.

алкоголь

На другий місячний день вживання алкоголю вкрай не бажано. У самих крайніх випадках ви, звичайно, можете на свій страх і ризик вживати спиртні напої, але позитивних наслідків від цього не чекайте! Енергія цього місячного дня сприятливо впливає на людей, які перебувають у стані максимальної усвідомленості і концентрації, чому дуже заважає вживання алкоголю. Навіть невеликі дози випивки можуть стати причиною дуже поганого самопочуття.

Якщо вже зовсім неможливо буде виключити алкоголь у цей день, то постарайтеся хоча б, щоб це були “благородні” напої, такі як вино, коньяк, хороший віскі або ром. І звичайно ж, не зловживайте! Постарайтеся мінімізувати дозу випитого.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Енергетично сприяє будь-яких експериментів і привнесення в життя нових ідей. Ви відчуєте приплив енергії, креативності і творчості. Під кінець дня може з’явиться стан спустошеності і слабкості, але не варто лякатися. До ранку ви повністю відновиться.

Несприятливий день, можуть виникнути сварки з оточуючими, проблеми у колективі.

Використовуйте натуральні компоненти. Фарбування природними барвниками в цей день буде сприяти матеріального благополуччя і посилить прибувають грошові потоки.

Спробуйте зробити щось незвичайне, змінити свою звичну зачіску.

Любов та спілкування

Любов і спілкування . Краще обмежити коло свого спілкування на деякий час, щоб ні з ким не посваритися. Не варто з’ясовувати стосунки, тим більше — сперечатися з начальством. У цей день ви можете відчути, що хтось з вашого кола спілкування вже зайвий. Якщо з цією людиною можна розлучитися безконфліктно, то зробіть це (тільки якщо ви впевнені в силі свого самоконтролю). Будьте щедрі до людям, протиставляючи доброту наростаючою жадібності. Даруйте подарунки, робіть пожертвування. Будь-яка сума, яку ви пожертвуєте безкорисливо, повернеться до вас протягом місяця. Добрі справи відгукнуться в майбутньому.

Детальніше:

спілкування

Другий місячний день не найкращий час для спілкування, встановлення нових контактів, розширення свого кола знайомих. Енергії ще не структуровані і не впорядковані, кожна людина, яка буде присутня у вашому оточенні в цей час, тільки ще більше буде їх порушувати і вносити елемент хаотичності у ваш світ.

Постарайтеся мінімізувати будь-які контакти і спілкування з людьми, особливо з чужими. Винятком можуть бути робочі зустрічі та ділові переговори.

Максимально контролюйте свої емоції і почуття, ні в якому разі не выплескивайте негатив назовні і особливо на інших людей, він повернеться до вас з подвоєною силою! Будьте сконцентровані на собі та зберігати внутрішню рівновагу і гармонію.

Добре на вас вплинуть хіба що найближчі люди. Можете провести день у колі родини, батьків, дітей.

спори, з’ясування відносин

Другий місячний день наповнений мирними енергіями, енергіями добра і позитиву, тому будь-які суперечки і сварки порушать ваш психо-емоційний баланс. В цей день абсолютно протипоказано виявляти якийсь негатив, агресію і нетерпимість по відношенню до оточуючих. Ви повинні випромінювати добро і оптимізм. Полюбіть людей навколо себе, стримувати свої негативні емоції, будьте толерантні і терпимі до їх недоліків.

Щодо близьких і рідних будьте чуйними і уважними, прощайте їм їх слабкості, оточіть турботою. Ні в якому разі не з’ясовуйте стосунки, не влаштовуйте скандалів і не сперечайтеся з ними. Будь-яке необдумане слів?? або вчинок в цей день можуть привести до дуже негативних наслідків.

Особливо не рекомендується вступати у суперечки з колегами, з’ясовувати стосунки і сперечатися з ними. Це може самим негативним чином позначитися на вашій кар’єрі. Тому на роботі сьогодні не повинно бути ніяких емоцій!

одруження

Цей день сміливо можна назвати вдалим для укладення шлюбів. Якщо ви все добре обміркували і повністю впевнені у своєму виборі, якщо зробили його усвідомлено, то ваша сім’я буде міцною і згуртованою, а шлюб щасливим. Ваш партнер дійсно стане вашою другою половинкою, без якої вам буде складно уявити своє життя. Ви будете розуміти один одного з півслова, у всьому підтримувати та взаємодоповнювати!

Особливо другий місячний день підходить для одруження людям, які ведуть активний спосіб життя. Якщо ви і ваша половинка не уявляєте життя без походів і наметів, якщо екстрим – невід’ємна частина вашого життя, якщо адреналін вам потрібен ??ак само, як повітря, тоді без сумнівів, це найкращий день для вас, щоб зв’язати себе узами шлюбу!

секс

Сьогоднішній день ідеально підходить для сексу. Сьогодні він повинен бути несподіваним, цікавим, спонтанним і оригінальним! Другий день місячного місяця – найкращий час для того, щоб експериментувати і пробувати нове. Внесіть у своє сексуальне життя різноманітність, спробуйте нові пози і нові місця. Добре буде почитати стародавні трактати, наприклад, “Дао любові”, “Камасутру”. Там ви зможете почерпнути цікаві для себе ідеї.

Також рекомендуються рольові ігри. Проявіть максимум фантазії, виберіть незвичну для вас і вашого партнера роль. Можливо, ви будете здивовані, але сьогодні вам сподобається те, що ви раніше взагалі не могли для себе прийняти. Адже це день експериментів! І чим незвичніше вони будуть, тим більше задоволення ви отримаєте від сексу! Тільки не забувайте головне правило: все добре в міру!

зачаття

Сьогодні один з кращих днів для зачаття! Дитина, зачата цього дня, має великі шанси на те, що успіх і удача буде супроводжувати його упродовж всього життя у всіх його справах і починаннях. Він талановитий і з легкістю зможе домогтися успіху в різних сферах бізнесу. Людина, зачата на другий день місячного місяця, буде завжди знаходитися під опікою і заступництвом впливових людей. Його особисте життя буде такою ж успішною і щасливою, як і кар’єра.

Головне для цих людей не захворіти зірковою хворобою” і не зазнаватися. Якщо їм вдасться уникнути цих фатальних помилок, то можна з упевненістю сказати, що вони стануть цільними і самодостатніми особистостями, яких будуть цінує і любити оточуючі.

Особливо вдалим другий місячний день є для зачаття дітей жіночої статі.

Робота і творчість

Робота і творчість . Намагайтеся менше контактувати з начальством. День вдалий для пошуку спонсорів вашого проекту, який ви обміркували вчора. Будь-які фінансові операції та вкладення виявляться вдалими. Відвідайте благодійний захід і пожертвуйте трохи засобів. Згодом природа вас обов’язково винагородить за щедрість.

Торгівля, операції з нерухомістю — сьогодні вдасться все. Пам’ятайте, що другі місячну добу всіляко сприяють активній діяльності, і якщо ви не сидите склавши руки і м’яко ставитеся до оточуючих, то благодатна основа для вашого гарного майбутнього вже закладена.

Детальніше:

починання

Цей день оптимальний для початку нових справ і проектів, можете сміливо приступати до реалізації своїх планів і вирішення складних завдань. Все, що ви планували в перший день місяця, з великою часткою ймовірності закінчиться позитивним результатом, якщо ви почнете свої справи на другий день місячного циклу.

Будьте максимально активні, вовлекайтесь у всі справи, проекти і завдання. Це саме той рідкісний період, коли ви зможете закінчити все розпочате зараз. Сил і енергії буде в надлишку, використовуйте же їх правильно і ефективно.

Дуже добре в цей день починати спільні проекти, на їх результаті сприятливо позначиться синергія групової роботи.

??якщо у вас буде вільний час, постарайтеся допомогти своїм близьким і друзям. Все добро повернеться до вас бумерангом.

бізнес

День сприятливий для зустрічей, переговорів, нових робочих контактів. Сьогодні рекомендується наймати на роботу працівників, розширювати своє коло ділового спілкування. Сконцентруйтеся на тому, щоб з самого ранку потрапити у «струмінь подій» і спрямувати свою енергію в правильне русло. Це заощадить вам багато сил і енергії протягом дня.

Великий успіх супроводжуватиме вас у фінансовій сфері діяльності, у сферах нерухомості та торгівлі. Намагайтеся не стикатися з справами, які пов’язані з податками або судовою системою. Для всіх же інших сфер бізнесу день буде сприятливим!

Якщо у вас були плани почати свою справу, то краще за все робити це на другий лун??ий день. Зараз космос максимально сприяє усіх нових починань у бізнесі. Важливою запорукою успіху в цей день буде чітке дотримання заздалегідь складеним планом і відсутність спонтанності в діях і рішеннях.

грошові операції

Сьогодні сприятливий період для того, щоб вирішувати будь-які питання, пов’язані з грошима, їх інвестуванням або звичайними витратами. На другий день Місяця ви сміливо можете робити будь-які покупки в будинок, купувати дорогі речі, побутову техніку, меблі, вкладати вільний капітал в акції, відкривати депозити, платити за рахунками, давати гроші в борг. Кожна продумана операція буде успішною, кожен витрачений долар принесе вам користь і радість. Єдине застереження: намагайтеся уникати абсолютно спонтанних і непродуманих витрат, сумнівних пропозицій від неперевірених людей. В цей день спонтанні фінансові рішення можуть бути неправильними і призвести до відчутних збитків.

спілкування з начальством, податки

Постарайтеся якомога рідше потрапляти на очі своєму начальнику. Це не найкращий час для спілкування з ним. Неприємним може стати розмову на будь-яку робочу тему, не кажучи вже про те, що на другий місячний день категорично не рекомендується обговорювати з керівником свої кар’єрні перспективи, підвищення зарплати і функціональні обов’язки. Такі теми можуть стурбувати вашого директора, він почне більш прискіпливо ставитися до результатів вашої праці. Можливе виникнення несподіваних конфліктних ситуацій.

Якщо ж контакту з начальником вам уникнути не вдасться, будьте максимально стримані, спокійні і н?? виявляйте по відношенню до нього ніякого негативу, роздратованості або незадоволеності.

У цей період також рекомендується утриматися від вирішення будь-яких питань, пов’язаних з податками.

зміна місця роботи

На другий день місячного місяця можете сміливо міняти роботу. Це один з найкращих періодів для цього. Ваша кар’єра на новому місці буде досить успішною, процес зміни роботодавця буде безболісним і, ймовірно, навіть дуже для вас фінансово вигідним. Ви придбаєте нові корисні зв’язки, внесете у свою професійну життя різноманітність, отримати нові навички та знання. Але при всьому цьому, зміна місця роботи буде вдалою, якщо це було вашим давно дозрілим рішенням, а не спонтанним поривом. Остерігайтеся непродуманих кроків, навіть якщо на перший погляд вони вам будуть здаватися дуже вигідними та привабливими! Сьогодні висока веро??тность того, що ми не зможемо швидко правильно оцінити ситуацію, наші висновки можуть виявитися помилковими.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Один з найбільш вдалих днів для проведення будь-яких операцій з нерухомістю! Сьогодні ви можете купувати, орендувати, продавати квадратні метри з мінімальним ступенем ризику. Так як цей день вдалий для проведення грошових операцій, то це тільки посилить позитивний ефект від будь-яких дій, які ви будете проводити з нерухомістю. На другий місячний день всі ризики будуть мінімізовані, будь-яка ваша угода купівлі нерухомості принесе вам великий дохід у майбутньому, стане добрим інвестуванням. Також ви зможете вдало продати свої квадратні метри. Постарайтеся тільки не зв’язуватися з неперевіреними людьми або компаніями, про яких ви нічого не знаєте. Сьогодні довіра і впевненість у партнері – дві основні складові успіху в будь-яких операціях, пов’язаних з великими грошима.

творчість

Один з найкращих днів для заняття творчістю! Що б ви не робили, сьогодні ви отримаєте максимальне задоволення від процесу! Ви відчуєте надзвичайний прилив енергії, вас будуть відвідувати креативні ідеї, захочеться спробувати себе в нових сферах і справах. Наприклад, якщо ви любите малювати картини фарбами, випробуйте нові матеріали чи стиль виконання. Якщо ви ліпите фігурки з глини, займіться декупажем. Якщо ви поет, спробуйте сьогодні себе в прозі. Зміна напрямку діяльності дуже благотворно позначиться на вашому творчий потенціал, ви з подивом виявите в собі приховані здібності і нові таланти.

Особливо день вдалий для людей, чия професійна життя пов’язана з творчими завданнями і проектами.

наука

Відмінний час, щоб присвятити себе науці. Другий місячний день один з найбільш вдалих для наукових досліджень і роботи над науковими проектами. Ви відчуєте надзвичайний прилив енергії, вас будуть відвідувати несподівані думки і ви будете здатні знайти вирішення найскладніших завдань.

Добре присвятити цей час роботи над дипломом або над науковою дисертацією. Якщо ваше життя пов’язана з викладанням, проведіть сьогодні якомога більше часу з вашим студентам. Інвестуйте в них свій час і зусилля в цей день, і ви будете дуже приємно здивовані результатами.

Другий день Місяця хороший також для проведення симпозіумів, конференцій, для обміну досвідом з колегами. Не ??сключено, що саме сьогодні ви зробите великий прорив у своїх багаторічних наукових дослідженнях.

мистецтво

День цілком підходить для того, щоб наповнити його елементами прекрасного і мистецтвом. Якщо у вас буде вільний час, обов’язково сходіть в театр, кіно чи на виставку. Добре провести вечір в опері або подивитися балетний спектакль, особливо якщо ви давно не ходили в такі місця.

Якщо буде бажання, сходіть в картинну галерею, поспілкуйтеся з художниками і творчими людьми. Можете навіть придбати картину, що сподобалась, вона принесе вам багато радості та позитивних емоцій! У цей період Місяць дуже добре впливає на сферу мистецтва, що в свою чергу, допомагає привнести гармонію в будинок тих людей, які наповнюють прекрасним своє життя.

Якщо ж у вас є діти, буде дуже корисно сходити з ними на якесь дитяче вистава, ляльковий театр, дитячий музей, долучити до духовності або творчим заняттям.

навчання (іспити)

Другий день місяця – найкращий час для навчання! Сьогодні ви відчуєте, що ваш інтелектуальний потенціал буде на максимально високому рівні, ви будете зосереджені і уважні, інформація буде даватися легко, матеріал запам’ятовуватися без проблем. У цей період ви отримаєте максимально багато користі і задоволення від процесу навчання.

Якщо у вас були якісь складні теми і предмети, які ви весь час відкладали “на потім”, то це саме той день, коли варто до них повернутися і спробувати освоїти заново. З великою часткою ймовірності на другий місячний день вам вдасться вивчити всі найскладніше напрочуд легко!

Також день дуже сприятливий для здачі іспитів. По можливості перенесіть їх на сьогодні.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Другий місячний день як не можна краще підходить для домашніх справ. Сьогодні рекомендується робити все – від масштабного ремонту до дрібної прибирання. Можете підстригти газони, прибрати на вулиці, зробити перестановку меблів, переклеїти шпалери. День гарний для будь-яких змін у вашому життєвому просторі. Сьогодні ви будете почувати енергії світу і зможете підлаштувати під них оточуючі вас речі.

Добре також зайнятися садом і рослинами. Можете пересадити вазони, додати різні елементи декору в інтер’єр вашого будинку. Також рекомендується навести скрізь порядок і зробити житлове приміщення максимально чистим.

Не бійтеся перетрудиться, гармонія і хороша енергетика вашого будинку поверне вам сили, буквально на наступний день ви відчуєте прилив енергії і бадьорості, будете здатні вести більш динамічний і активний спосіб життя.

Народжена в цей день

Народжений цього дня сильний, наділений хорошою фізичною силою. Йому не загрожує зайву вагу, тому в людини другого місячного дня може бути хороший апетит і при цьому струнка фігура. Такі люди можуть бути одержимі різного роду прихильностями — до сімейних або матеріальних цінностей. Народжені під символом рогу достатку не тільки володіють хорошим апетитом, вони ще часто бувають запальні. Нерозвинений або невихована людина може стати небезпечним не тільки для оточуючих, але і для суспільства, так як він не здатний керувати своїм гнівом. Отримали гарне виховання люди мають життєвий, раціональний розум, стають господарськими і сімейними людьми.

Подробиці 2 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів