П’ятнадцятий місячний день

Темний день Гекати, на 15 місячну добу припадає повний місяць, або напередодні повного місяця. Символ дня — змій-спокусник. Навколо нас виникає безліч спокус і спокус. Бажання плоті стають першорядними, загострюються інстинкти. Негативний вплив дня дуже велике. Сьогодні легко стати податливим і ледачим. Будьте обережні, у такому стані, що вас легко обдурити. Не приймайте подарунків і не сваріться з оточуючими.

15 місячну добу
Період: 5 червня 20:45 – 6 червня 22:04
Фаза: Друга фаза місяця (опукла місяць)

Місяць знаходиться в знаку Стрілець
Період: 4 червня 21:16 – 6 червня 23:43

Події 15 місячну добу:05.06.2020 20:45
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць у знаку Стрілець05.06.2020 22:12
Третя фаза місяця (розсіююча місяць),
місяць у знаку СтрілецьСимволи 15 місячну добу:Символ – зміяКамені –агат, гагат, смарагд, селеніт

Присвятіть день упокорення плоті. Буде корисно голодування, усамітнення і практика будь-яких форм аскетизму. Тільки так можна очиститися внутрішньо і з оновленою душею почати життя нової місячної фази. П’ятнадцятий місячний день можна порівняти з мостом. Перейти по цьому мосту важко. Впораються тільки не піддалися спокусі, духовно багаті люди. Тих, кому не вдасться встояти перед негативним впливом доби, чекають неприємні наслідки.

По кількості і потужності енергії сьогоднішній день не поступається попередньому. Проте наш організм ослаблений і управляти енергією поточного дня йому не під силу. Тому насамперед втихомирите свої емоції і будьте терплячі до оточуючих. Не починайте сварок і не встревайте в чужі конфлікти, яких ви сьогодні будете спостерігати багато. Знайдіть внутрішній спокій. Встаньте на захист справедливості, допомагайте іншим людям впоратися з проблемами. Не піддавайтеся плотських поривів. Випадкова сексуальна зв’язок принесе лише розчарування в обмін на коротку мить блаженства. Вами може оволодіти азарт. Пам’ятайте, що якщо ви піддастеся будь спокус, вас чекають негативні наслідки.

Сьогодні можуть снитися кошмарні, тривожні сни. Вони несуть у собі інформацію про наших внутрішніх проблемах і іноді підказують спосіб їх вирішення. Сни майже завжди збуваються. З сьогоднішнього дня можна судити про характер двох наступних тижнів завершується місячного місяця. Якщо повний місяць припадає на сьогоднішній день, то залишок місячного місяця буде багатий на емоції. Люди будуть відчувати себе напруженими, взбудораженными. Якщо молодик припаде на шістнадцятий день, то два наступні тижні ви зможете провести у умиротворення і спокій.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . День сприятливий для поста або голодування. Вітається стриманість в їжі, тому від застіль краще відмовитися. В іншому, можна вживати в їжу як солодку, так і гірку, гостру, гарячу. Краще утриматися від м’ясних та молочних продуктів. Їжте овочі та ягоди. Користь організму принесе вживання калини, ячменю, бобових. Спиртне і курити неприпустимі.

Сьогодні не рекомендується хірургічне втручання. Взагалі краще триматися подалі від гострих інструментів, наприклад, ножиць. З цієї причини в перукарню ходити не варто. Стрижки сьогодні несприятливі ще й тому, що вони тягнуть за собою головний біль. Вразливі органи сьогодні — підшлункова залоза і діафрагма. Виникають сьогодні хвороби обумовлені порушеннями у вашій кармі. Щоб одужати швидше, треба внутрішньо очищатися.

Детальніше:

фізичне навантаження

В цей день рекомендуються помірні навантаження. Якщо ви вирішите сьогодні зайнятися спортом, то пам’ятайте, що в жодному разі не варто перевантажувати свій організм. Поставтеся до себе з увагою і турботою, в цей складний день вам буде ще куди витрачати енергію, крім як у тренажерному залі.

Пам’ятайте, що сьогодні не варто займатися виснажливими видами спорту, такими, наприклад, як важка атлетика, тривалий біг. Не перевіряйте свою витривалість, інакше у вас може не залишитися сил на інші активності.

На п’ятнадцятий день місячного місяця добре буде спробувати себе в східних практиках. Можете зайнятися, наприклад, йогою, тай-чі, медитацією. Але не варто сьогодні тренуватися в групах, ви не отримаєте від цього ніякого позитивного результату, енергія оточуючих зараз буде тільки на шкоду.

застілля

П’ятнадцяті добу місячного місяця – просто жахливий час для застіль! Забудьте сьогодні про переїданні, про те, щоб побалувати себе смачною, а особливо шкідливою їжею. Максимально обмежте вживання їжі! Наш організм, всі його органи будуть працювати на межі своїх можливостей, і навантажувати їх складними продуктами категорично не рекомендується. Ви можете заробити дуже неприємні хвороби або відчути рецидив своїх хронічних захворювань.

Не їжте сьогодні нічого жирного, смаженого, солодкого, соленного, мінімізуйте кількість вживаної їжі тваринного походження. Ідеально було б влаштувати овочевий або фруктовий день. А ще краще – просто поголодувати. Рятуючи свої органи від харчової навантаження в цей день, ви даєте їм можливість відновитися і очиститися.

алкоголь

Вживання алкоголю сьогодні заборонено, його вплив на наш організм може бути згубним!

Як і у випадку з харчуванням, алкоголь у цей день надає надмірне навантаження на всі наші органи, які перебувають у стані очищення і відновлення. Тільки вплив його в рази сильніше, ніж вплив їжі. Навіть невеликі дози випитого на п’ятнадцятий місячну добу можуть значно погіршити наше самопочуття. А не контрольоване вживання спиртних напоїв сьогодні просто небезпечно!

Для того, щоб уникнути спокуси, не погоджуйтеся сьогодні на запрошення сходити в ресторан або в паб, перенесіть неформальне спілкування з партнерами в внер??робоче час, відмовтеся від відвідування публічних заходів. Будьте обережні навіть з малими дозами самих “нешкідливих” напоїв!

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Це один з найкращих і позитивних днів для усіх нових починань, сьогодні космос буде сприяти всіх ваших справах. Будьте максимально активними, але обережними: будь-які ваші якості (як позитивні, так і негативні) будуть проявлятися сьогодні максимально сильно!

Краще відмовитися від стрижки в цей день з-за можливих проблем зі здоров’ям, які вона може залучити.

Пофарбуйте волосся на пару тонів темніше, так ви вбережете себе від можливих неприємностей.

У повню краще не робити ніяких завивок і кучерів, нехай у цей день ваші волосся б??дут максимально рівними і гладкими, а зачіску постарайтеся зробити ділової і акуратною.

Любов і відносини

Любов і відносини . Навколишні сьогодні напружені і неврівноважені, тому можливі конфлікти. Краще скоротити кількість комунікацій на сьогоднішній день. У відносинах між подружжям або закоханими можуть виникнути недомовки. В цьому випадку треба проявити терпіння, щоб не посваритися. Проявіть м’якість і тримайте себе в руках.

Як вже було сказано, сьогодні збільшується сила плотського потягу. Але воно оманливе. Секс доречний, тільки якщо між партнерами все гладко. В іншому випадку краще практикувати стриманість. Вважається, що інтимна близькість сьогодні особливо бажана, але нічого, крім розчарувань в собі і в партнері, вона не несе. Є небезпека навіть впасти в депресію.

Укладати шлюби не рекомендується. Зачаття також небажано. У дитини буде непроста доля. Над ним тяжітиме або любов, або ненависть. Виросте він або великим учителем, або знатним негідником. Будьте обережні, плануючи зачаття дитини на сьогоднішній день.

Детальніше:

спілкування

П’ятнадцятий день місячного місяця – вкрай несприятливий час для спілкування. Сьогодні люди будуть проявляти по відношенню до оточуючих підвищену агресію, та й вам самим буде складно впоратися з негативними емоціями, причину виникнення яких ви, можливо, не завжди будете розуміти.

Після дуже сильного енергетично чотирнадцятого дня сьогодні ми будемо втомленими і емоційно виснаженими. Наш організм потребуватиме спокої і відпочинку, а кожна людина, яка спробує вступити з нами в контакт, буде сприйматися як зовнішній подразник. Тому постарайтеся максимально ізолювати себе від суспільства в цей день. Ідеально було б?? провести час на природі наодинці з собою. Але якщо ваш графік житті цього не дозволяє, тоді намагайтеся себе контролювати в кожному слові і вчинку. Зіпсувати відносини з ким завгодно сьогодні буде простіше простого, а от налагодити потім вийде не завжди.

спори, з’ясування відносин

П’ятнадцяті добу місяці – просто жахливий час для з’ясування стосунків. У цей період енергії Місяця настільки сильно впливають на людей і на всі сфери нашого життя, настільки емоційно виснажують, що ми стаємо просто не в змозі керувати своїм настроєм. Нас будуть дратувати оточуючі, їх поведінка і розмови, ми будемо запальні і нервові. У такому стані найкраще побути наодинці з собою, ізолюватися від соціуму і не дозволяти, щоб оточуючі події порушували ваше внутрішнє рівновагу. Тому ні про які з’ясуваннях стосунків навіть і не думайте! Якщо ж вас будуть провокувати на сварку, догляд??ті від такої людини, ніяк не реагуючи на його провокації. Неконтрольовані емоції в цей день можуть принести всім справді багато шкоди, зіпсувати стосунки надовго.

Будьте особливо чуйні до своїх рідних і близьким людям. Ви можете дуже боляче їх зачепити своїми непродуманими зауваженнями і висловлюваннями.

одруження

У цей день не рекомендується укладати шлюби. У древніх книгах є згадка про те, що в середині місячного місяця сила космічних енергій перебуває на піку, вони руйнівно впливають на всі процеси і живі істоти, які не в силах протистояти їм. Там же йдеться, що на п’ятнадцятий добу Місяця можуть вступати в шлюб тільки люди, які пов’язують себе сімейними узами вже не перший раз, або зрілі партнери, які розважливо і раціонально прийшли до такого рішення.

Молодим же парах дорога в ЗАГС сьогодні повинна бути закрита. Існує велика ймовірність того, що такий шлюб закінчиться стрімким разво??ом, так як партнери будуть не в змозі протистояти руйнівним енергіям Місяця.

секс

Сьогодні вкрай несприятливий час для сексу. По можливості постарайтеся утриматися від інтимної близькості. Особливо цю рекомендацію потрібно мати на увазі тим, у кого немає постійного партнера. Постарайтеся уникнути випадкових статевих зв’язків, в цей день ризики заразитися венеричним захворюванням високі, як ніколи. Навряд чи задоволення з партнером “на одну ніч” буде коштувати всіх тих проблем, які ви ризикуєте отримати після цього.

Якщо ж утриматися від інтимних стосунків вам сьогодні не вдасться, проведіть ніч з близьким і коханим. Але пам’ятайте, що дуже бажано не перегинати в цей день палицю. Не експериментуйте з новими позами і місцями, не будьте надто активні. Приділіть якомога більше часу прелюдії і пестощів. Секс повинен бути спокійним і приємним, як вам, так і вашому партнерові.

зачаття

Постарайтеся уникнути зачаття в цей день, адже ваша дитина буде наділений дуже суперечливим і складним характером, а доля його не буде легкою.

Люди, зачаті на п’ятнадцятий день Місяця, емоційні, запальні, погано контролюють свої емоції і схильні до частих змін настрою. Саме про таких кажуть: “Від любові до ненависті у них один крок”. Вони живуть крайнощами: якщо страждати, так до кінця життя, якщо бути щасливим, так назавжди. Ці люди не знають спокою і стабільності ні в чому, вкрай болісно сприймають навіть самі незначні невдачі і проколи, не вміють миритися з поразками і дуже від цього страждають.

Зачаті в цей місячний день мають загострене почуття власної гідності та справедливості, вони завжди вступають у конфронтацію і спори, якщо що-то, на їх думку, відбувається неправильно. Це справжні борці зі злом нашого неідеального світу.

Але якщо в житті таких людей щось йде не так, якщо в якийсь момент їх ламають, в зрілому віці вони стають двуличными, здатними на закулісні ігри та інтриги.

Тому так важливо правильно виховувати дітей, зачатих у цей день. Адже сила їхнього характеру і здатність протистояти оточуючим труднощів формується якраз в самому юному віці.

Робота і творчість

Робота і творчість . В роботі та бізнесі велика ймовірність зазнати краху. На кожному кроці вас підстерігають помилки і промахи. Тому слід бути уважним і великих справ не починати. Також бажано уникати вирішення фінансових питань, відкласти на інший день судові розгляди та операції з нерухомістю. У відносинах з колегами і начальством можуть виникнути конфлікти. Постарайтеся врегулювати їх мирним шляхом.

Сьогоднішній день благоволить тільки людям мистецтва і науки. Вони можуть сміливо продовжувати свої справи і не боятися провалу. Також сьогодні можна проводити ярмарки, піар-кампанії, розпродажі, акції. Все це матиме успіх, тому що свідомість людей сьогодні відкрито і сприймає будь-яку інформацію. Так що якщо необхідно надати що-небудь широкого розголосу, можна зробити це сьогодні.

Детальніше:

починання

Цей день по-справжньому жахливий час для ваших починань. Всі справи, які стартують сьогодні, дадуть зворотні результати. Тому будьте вкрай обережні при плануванні своїх завдань на п’ятнадцятий день Місяця. Ні в якому разі не варто займатися нічим важливим, не беріться за ті проекти, які відіграють ключову роль у будь-якій із сфер вашого життя. Не займайтеся бізнесом, будьте обережні зі своїми фінансами, не робіть ніяких дорогих придбань, не починайте ніяких справ з сферах торгівлі та нерухомості, будьте обережні з інвестиціями.

Якщо ви планували на цей день відрядження або будь-яку іншу поїздку, краще від неї відмовитися. Сьогодні наш організм дуже ослаблений і потребує спокою і відпочинку. Ми можемо втратити концентрацію і стати неуважними. А це може бути чревате неприємними наслідками у дорозі.

Замість того, щоб працювати з останніх сил і починати нові справи, рекомендується не напружуватися і, вкрай випадку, зайнятися маловажными завданнями.

бізнес

Жахливий день для заняття бізнесом. Будь-яка робота, яку ви сьогодні робите, буде даватися дуже важко, докладені зусилля не приведуть до бажаних результатів, вас може спіткати апатія і розчарування.

Для того, щоб мінімізувати негативний вплив енергій п’ятнадцятого місячного дня на ваш бізнес постарайтеся не займатися сьогодні нічим важливим. Ідеально буде взагалі відкласти всі свої справи. Але якщо з якоїсь причини ви цього зробити не можете, займайтеся неважливими і рутинними завданнями, ні в якому разі не зв’язуйтеся з грошима і фінансами, не приймайте рішень і не беріть на себе відповідальність. Не варто також бути ??злишне ініціативним. Це не буде оцінена оточуючими, а вам принесе тільки зайвий головний біль.

У цей період люди здебільшого сильно ослаблені енергетично, тому добре піддаються впливу зі сторони. Це можна використовувати, наприклад, для реклами своєї продукції або компанії, продажу товарів і послуг.

грошові операції

В цей день забудьте про будь покупках і грошових витратах, час для цього просто жахливе! Настійно не рекомендується починати будь-які справи, пов’язані з вкладеннями великих сум грошей. Це може бути як придбання, так і продаж речей, техніки, нерухомості та іншого. Тримайтеся подалі від усіх привабливих інвестиційних пропозицій, ви ризикуєте понести великі фінансові втрати.

Заморозьте на один день всі грошові операції у вашому бізнесі. На п’ятнадцятий місячний день не рекомендується брати та давати гроші у борг. Якщо у вас навіть накопичилися прострочені рахунки та борги, постарайтеся не оплачувати їх сьогодні.

День невдалий для укладання будь-яких фінансових контрактів, для біржових операцій купівлі/продажу валюти.

спілкування з начальством, податки

Жахливий час для спілкування з начальством. Цей день дуже енергетично важкий, сьогодні настійно рекомендується не контактувати з людьми взагалі, а з начальством і поготів. Від вашого керівника сьогодні будуть виходити нервозність, злість, агресія. Він буде глухим до ваших слів і прохань, дуже неконструктивний у своїх висловлюваннях. Ніякої допомоги від нього не дочекаєтеся, а усі ваші зауваження та спроби обговорити робочі питання будуть наштовхуватися на стіну нерозуміння.

Будьте в цей день вкрай обережними, так як все, що ви скажете своєму шефові, з легкістю може бути використано проти вас самі?? ж. Ні в якому разі не звертайтеся до нього в цей день з проханнями особистого характеру. А найкраще, як було сказано, утримайтеся від контактів з керівництвом взагалі.

зміна місця роботи

Сьогодні нейтральний день для зміни місця роботи, але якщо у вас є можливість, все ж утримайтеся від такого кроку на п’ятнадцятий місячну добу.

Цей день дуже невдалий для будь-яких нових починань, для бізнесу і спілкування. А так як зміна роботодавця увазі, що ви будете задіяні у всіх цих процесах, то в комплексі може вийти гримуча суміш з хаосу і невдач. Вам доведеться постійно плисти проти течії, вплутуватися в безглузді дискусії, доводити своє рішення рідним і відстоювати своє право вибору. Ви втратите багато так важливою сьогодні енергії даремно. Існують навіть ризики зіпсувати відносини зі своїми старими друзями і посваритися з колегами на попередньому місці роботи. Тому почекати зі зміною роботодавця. Не варто починати такий важливий новий етап у своєму житті в такій обстановці.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

Відкладіть усі свої справи, пов’язані з нерухомістю, не починайте ніяких нових проектів, пов’язаних з цією сферою на п’ятнадцятий місячну добу. День для цього вкрай невдалий. Ви можете втратити великі суми власних грошей і принести колосальні збитки компанії, в якій працюєте.

Цей період дуже негативний для сфер бізнесу і торгівлі, для початку нових проектів, для проведення грошових операцій, для спілкування і переговорів. Тому будь-яка намічена активність, пов’язана з нерухомістю, може призвести до результату, який жахливо вас засмутить. Ні в якому разі не підписуй??е ніякі документи і контракти на купівлю / продаж квадратних метрів, не сплачуйте рахунки за раніше підписаними договорами.

Сьогодні ви ризикуєте понести як матеріальні, грошові збитки, так і моральні розлади. Тому настійно рекомендується всі операції в цей день відкласти.

творчість

Сьогодні можете сміливо займатися розпочатими раніше творчими проектами. День цілком підходящий для сфери творчості. Але пам’ятайте, що п’ятнадцяті місячну добу – жахливий час для будь-яких починань, тому якщо ви планували запускати якийсь новий проект, скасуйте всі ці задумки і перенесіть їх на більш сприятливий час.

В цей день буде непогано долучитися до творчості навіть тим, хто не має до нього ніякого відношення. Таким чином, ви зможете перемкнутися зі своїх рутинних щоденних справ і відпочити морально. Енергетика цього дня дуже сильна, і люди часто відчувають в цей період неймовірну втому і виснаження. А творчість часто буває найкращим порятунком від емоційного вигоряння.

наука

П’ятнадцяті добу місячного місяця – хороший день для продовження наукових досліджень. У цей період Місяць прихильна до всіх людей розумової праці. Вона допомагає нам концентрувати увагу на чомусь одному, глибше вникати в суть речей і явищ. Навряд чи вам вдасться в цей день отримати неймовірні інсайди або здійснити видатний прорив у ваших дослідженнях. Але ви цілком можете успішно займатися рутинними справами і досить добре просунутися на шляху пошуку рішення своєї наукової проблеми.

Сьогодні не рекомендується працювати в групах та залучати до допомоги своїх колег, виступати на конференціях або давати відкриті лекції. День абсолютно невідповідний для спілкування і комунікацій.

мистецтво

Цей день зовсім не підходить для занять мистецтвом. Людям, чия професійна діяльність пов’язана з створенням, продажем, піаром або придбанням предметів мистецтва, варто сьогодні бути дуже обережними. По можливості краще відпочиньте від роботи і візьміть вихідний. Сьогодні не рекомендується робити ніяких операцій з продажу або купівлі предметів мистецтва, підписувати контракти або укладати нові угоди, вести переговори з потенційними покупцями, брати участь у виставках. Всі ваші зусилля дадуть зворотні результати, сили будуть витрачені даремно.

Також утримайтеся від відвідування громадських місць, якимось чином пов’язаний??их з мистецтвом. Не варто в цей день відвідувати будь-які театри, музеї, картинні галереї, художні експозиції та виставки сучасного мистецтва.

навчання (іспити)

Якщо вам не шкода своїх сил, нервів і витраченого даремно часу, то, звичайно, можете продовжувати навчання на п’ятнадцятий місячну добу. Але пам’ятайте, що це просто жахливо для пізнання чого б то не було, для навчання та розуміння нової інформації. Ви будете битися над знаннями, як риба об лід, але з великою ймовірністю, так і не зможете засвоїти інформацію. А те, що все ж залишиться у вас в голові, зовсім не буде коштувати тих зусиль і енергії, яку ви витратите на його вивчення.

Тому будьте розсудливі, залиште будь-які спроби зрозуміти щось нове сьогодні. Як би вас не вистачало часу, краще присвятіть цей день відпочинку, а потім з новою силою продовжите своє навчання.

Також рекомендується перенести всі іспити, призначені на цей день. Їх результати можуть вас глибоко розчарувати.

домашні справи (ремонт, прибирання)

П’ятнадцятий місячний день – гарний час для того, щоб зайнятися домашніми справами. У цей період важкі космічні енергії дуже обмежують у можливості продуктивно провести день у соціумі, тому залишитися вдома і зайнятися якою-небудь важливою побутової рутиною буде самим правильним рішенням.

Ви можете присвятити свій час будь-яким домашнім справам – від ремонту і прибирання, до прання та приготування їжі. Добре також буде позбутися від непотрібного мотлоху, викинути всі старі речі. Так ви відмінно почистіть енергетику свого будинку, повернете в нього затишок і гармонію.

Бажано всі справи по дому робити се??одня в самоті. Залишіться наодинці з собою і своїми думками, поверніть собі душевний спокій, не звертайте увагу на зовнішні подразники. Постарайтеся повністю зануритися в роботу.

Народжена в цей день

Народжена в цей день знаходиться під впливом астрального змія. Про таких людей говорять, що вони володіють зміїної натурою. Такі люди талановиті, їм уготована довге життя, не обтяжена хворобами. Однак вони схильні пристрастей і спокус. Якщо людина не може упокорити свою плоть, то йому доведеться важко. З-за своєї схильності пристрасті людина погано вчиться в школі, будучи дитиною, часто невдало закохується, будучи юнаком, і страждає від цього. Вони можуть бути нещасними все життя, поки не зрозуміють, що їх єдиний спосіб прожити спокійну і плідне життя — це направити свої сили і пристрасті на пошук улюбленої справи. Простіше кажучи, їм необхідно шукати своє покликання.

Подробиці 15 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів