Чотирнадцятий місячний день

Дуже потужний енергетичний день, однаково вдалий і несприятливий. Вдалий день для нових починань, для вирішальних кроків у досягненні якоїсь мети. Активні та цілеспрямовані люди будуть відчувати себе «у своїй тарілці». Всі справи, розпочаті сьогодні, вдаються. Все спрямовані на позитивні цілі дії приносять користь. Енергетичний потік великий, використовуйте міць сьогоднішнього дня по максимуму.

14 місячну добу
Період: 4 червня 19:17 – 5 червня 20:45
Фаза: Друга фаза місяця (опукла місяць)

Місяць знаходиться в знаку Скорпіон
Період: 2 червня 20:05 – 4 червня 21:16

Події 14 місячну добу:04.06.2020 19:17
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць у знаку Скорпіон04.06.2020 21:16
Друга фаза місяця (опукла місяць),
місяць у знаку СтрілецьСимволи 14 місячну добу:Символ – трубаКамені –гіацинт, лазурит, сапфір

Сильна енергія може негативно позначитися на вашому самопочутті. Багато хто в цей день занурюються в меланхолію, в зневіру. На цей день припадає великий відсоток самогубств. Загострюються фобії, може виникнути манія переслідування. Найкращі ліки від несподіваної смутку — це фізичне навантаження. Займіться спортом або генеральним прибиранням. Женіть тугу і смуток геть, інакше у своїй депресії можна загрузнути надовго. Ледарювати протипоказано. Лінь сприяє накопиченню нерозтраченої енергії, а застій енергії вкрай негативно позначається на здоров’ї.

Присвятіть день важливим і великих справ. Працюйте з інформацією. Сьогодні вона володіє великим впливом. Випадково прочитаний заголовок в газеті або випадково почута фраза можуть зіграти велику роль у положенні справ. Варто прислухатися до порад оточуючих. Деякі присвячують свої сили отримання таємних знань. У таких людей, якщо вони докладуть достатньо зусиль, відкривається третє око. Сьогодні можна молитися і медитувати, але небагато. Захопившись, можна розчинитися в космічній енергії, а це небажано. Не можна займатися магічною діяльністю. Снам не слід надавати великого значення. Вони не збуваються і важливої інформації в собі не несуть.

Здоров’я і харчування

Здоров’я і харчування . Сьогодні корисно очищатися як духовно, так і фізично. Вразливим органом стає кишечник. Займіться його очищенням, також можна позбутися від шлаків в шлунку. Корисно «сухе» голодування, так як рідини в чотирнадцятий місячний день несуть негативну енергію. Вважається, що будь-яка поглинена рідина забруднює організм, тому намагайтеся пити менше. Відмовтеся від солодкого та гіркого, віддайте перевагу солоному. Можна їсти горіхи.

Переїдати сьогодні не рекомендується. Також краще відмовитися від алкоголю та куріння. Не рекомендується перевантажувати зір. Хвороби, що виникли сьогодні, проходять легко, але, як правило, тягнуть за собою інші. Щоб розірвати ланцюжок хвороб, треба лікуватися до кінця. Поява перших симптомів поліпшення — ще не привід припиняти лікування. Також стежте за своїми словами і вчинками. Виконуйте обіцяне, роздавайте борги, прощайте кривдників і самі не ображайте оточуючих. Можна стригтися.

Детальніше:

фізичне навантаження

Цей день місячного календаря цілком вдалий час для фізичних вправ. Активні енергії Місяця в цей період підвищують нашу енергійність, бадьорість і покращують самопочуття. Ми стаємо здатні адекватно переносити підвищені навантаження, справлятися з тяжкістю та болем. Тому можете сміливо відправлятися в тренажерний зал. Майте тільки на увазі, що вкрай не рекомендується сьогодні переоцінювати свої сили і діяти на межі можливостей. В такому випадку існують ризики підвищеної травмаопасности.

Також скорегуйте свої навантаження відповідно з харчуванням цього дня. Якщо ви будете сидіти на дієті або голодувати, вправи рекомендується робити обов’язково, але вони повинні бути максимально щадними для вашого тіла. Не забувайте весь час стежити за своїм самопочуттям.

застілля

Не влаштовуйте сьогодні застіль, чотирнадцяті місячну добу вкрай невдалий для цього час. Не варто дуже захоплюватися навіть відносно здоровою їжею, не кажучи вже про шкідливої їжі. В цей день протипоказано харчуватися у фаст-фудах, готувати їжу з напівфабрикатів, з великою кількістю спецій, солі і цукру. Заборонено їсти дуже жирну їжу і вкрай не рекомендується вживати велику кількість солодкого.

Було б ідеально влаштувати розвантажувальний день. Якщо навіть поголодувати вам не вдасться, постарайтеся, щоб у вашому раціоні було якомога меншу кількість різних продуктів. В ідеалі, якщо б це була одноденна моно-дієта. Наприклад, добре влаштувати сьогодні “яблучний день” або день, коли ви будете пити тільки свіжі соки.

В цей час Місяць дуже сильно впливає на обмінні процеси в організмі, і бажано, щоб ви дали їм можливість проходити своєю чергою, не порушуючи прийомом їжі.

алкоголь

Цей день один із найгірших для розпиття спиртних напоїв. Вживання алкоголю сьогодні піддасть ваш організм екстремальних навантажень і зробить на нього вкрай негативне, можливо, навіть згубний вплив. Будьте обережні навіть з вживанням малих доз, так як на чотирнадцяті місячну добу кількість спиртного ніяк не впливає на його силу впливу.

Постарайтеся відмовитися навіть від малих доз вина або будь-яких інших слабоалкогольних напоїв. Не відвідуйте у цей день ресторани і паби, не влаштовувати гучних вечірок – це все підвищені фактори ризику.

Кожен раз, коли зберетеся випити, пам’ятайте, що ви отруюєте свій орган??зм. Те, що в будь який інший час пройшло б для нього майже безслідно, сьогодні може вкрай негативно позначитися на внутрішніх органах і на вашому самопочутті.

стрижка, фарбування волосся і зачіска

Цей день дає безмежний можливості для тих, хто не буде жаліти себе і лінуватися щось робити! Намагайтеся отримати від нього максимум, проявляйте більше активності, інвестуйте сьогодні в своє найближче майбутнє.

Стрижка може як залучити гроші і поліпшити ваше матеріальне становище, так і викликати депресію в моральному аспекті.

Не змінюйте різко колір, прагнете бути ближче до вашого натурального тону і ваші справи покращаться.

Розділіть волосся на проділ. Якщо ви ніколи цього не робили раніше, тим краще! Ви привернете до себе нові енергії, у вас з’являться сили для започаткування нових давно запланованих справ.

Любов і відносини

Любов і відносини . Хороший день для будь-якого виду комунікацій. Приділіть час родичам, спілкуйтеся не тільки з близькими людьми, але і з колегами, партнерами. Сьогодні люди налаштовані рішуче і мислять раціонально. Використовуйте їх готовність до обміну інформацією сповна. День невдалий для одружень, так само як і для розлучень. Укладені в цей день шлюби можуть призвести до порушення теплих стосунків у сім’ї або до розриву з родичами.

Сьогодні день різного виду спокус, у тому числі сексуальних. Може виникнути сильний потяг до людини протилежної статі, навіть погано знайомому. Інтимна близькість дозволяється, але необхідно знати міру. Для зачаття дитини чотирнадцятий місячний день підходить. Народився будуть оберігати духи предків.

Детальніше:

спілкування

Чотирнадцяті місячну добу – гарний час для спілкування і групової роботи, для зустрічей і переговорів. Енергетика дня досить позитивна, вона наділяє людей красномовством і підвищує наш енергетичний потенціал. Тому постарайтеся більше часу перебувати в колективі, бути серед людей.

Рекомендується заздалегідь спланувати свій час так, щоб отримати максимальну користь від цього дня. Якщо у вашому оточенні є люди, з якими вам було особливо складно знаходити спільну мову, сьогодні саме той час, коли ви можете зробити прорив у ваших стосунках.

Також це час публічних виступів, ваше красномовство буде на вищому рівні. Не важливо, буде це лекція в університеті, робочий доповідь або публічна промова перед сотнями людей. Вам вдасться все! Ви отримаєте повне розуміння і підтримку з боку слухачів.

спори, з’ясування відносин

Цей період вкрай негативний для будь-яких суперечок і з’ясування відносин. Сьогодні Місяць перебуває в стадії максимальної активності, наділяючи людей величезним життєвим потенціалом і посилюючи силу впливу слів, вчинків і думок. Потенціал всіх добрих починань і справ у цей час значно посилюється, і робота буде йти легко. Але в той же час і весь негатив зараз виходить від людей з подвоєною силою. Будь-які ваші необдумані слова і погані вчинки будуть дуже сильно впливати на оточуючих, псуючи їх енергетику і приносять багато неприємностей і страждань.

Будьте особливо обережні зі своїми близькими, вони ??удут вкрай схильні вашим емоціям.

Не варто в цей день допускати навіть негативних думок. Адже вони, як відомо, матеріальні. Також будьте обережні у розмовах з колегами, особливо ретельно підбирайте слова при спілкуванні з керівництвом.

одруження

Цей день вважається невдалим для одруження і створення сім’ї. По можливості постарайтеся перенести таку важливу подію на більш сприятливий час.

Але і в цьому дні є свої винятки. Сьогодні сміливо можуть йти в ЗАГС ті пари, які досить тривалий час прожили в цивільному шлюбі і перевірили свої стосунки часом. Також чотирнадцяті місячну добу весь непоганий день для тих партнерів, у яких цей шлюб вже не перший, і для людей зрілого віку. Такі сім’ї будуть дуже міцними, відносини довгими і щасливими. Ви будете розуміти один одного і безмежно один одному довіряти.

Союзи таких людей, створені у цей день, Місяць буде наділяти неймовірним енергетичним потенціалом. І тільки від партнерів буде залежати, як вони його використовують на зміцнення своїх відносин або на їх руйнування.

секс

У загальній характеристиці цей місячний день нейтральний для занять сексом.

Чотирнадцяті добу місяця – час нових технік і експериментів, час, коли вам варто задуматися над тим, щоб оживити і урізноманітнити своє сексуальне життя. Особливо ця рекомендація стосується сімейних пар, які перебувають у шлюбі вже давно. Спробуйте поекспериментувати з позами і місцями, поміняйтеся з партнером ролями. Це дивним чином допоможе оживити і урізноманітнити ваше сексуальне життя, подарує новий досвід і незвичайні приємні відчуття. Ви відкриєте для себе і партнера абсолютно по-новому.

Для не обтяжених ж узами шлюбу цей день може стати вирішальним в плані початку нових відносин. Якщо ваш обранець чи обраниця довго не відповідали вам взаємністю і ваші відносини все ніяк не складалися, то сьогодні все може різко змінитися, і вам нарешті вдасться домогтися бажаного.

зачаття

День цілком підходить для того, щоб зачати дитину. Такі діти будуть наділені надчутливістю і особливими, майже магічними здібностями сприймати навколишній світ. Іноді у навколишніх навіть може скластися думка, що вони мають дивовижну зв’язок зі світом предків, можуть відчувати тонкі енергії навколо себе. Особливо ці діти чутливі до майбутніх негативних подій, як в особистому житті і житті оточуючих їх людей, так і світового масштабу. Часто це може проявлятися неявно. Наприклад, у вигляді тривоги, походження якої вони не зможуть пояснити. Або у вигляді безпричинної дратівливості, сліз і істерик. У ці періоди до них потрібно бути особливо чуйними і вести себе з розумінням, ні в якому разі не кричати і не засуджувати.

У дітей, зачатих на чотирнадцяті місячні добу, особливо розвинене вроджене почуття справедливості. Це робить їх схильними до меланхолії і депресивних станів. Але, як правило, вони можуть впоратися з цим. Все їхнє життя – це боротьба між внутрішніми принципами і зовнішнім недосконалістю світу.

Робота і творчість

Робота і творчість . Не втрачайте сьогоднішній день! Будьте активні і працьовиті. Сміливо діліться ідеями, виносьте пропозиції на публічних нарадах. Можна обговорити деякі питання з начальством. Колеги сьогодні також розташовані на роботі, тому будь-які справи можна виконати колективно. Приступайте до виконання нових проектів. Кар’єристам слід бути уважними. Сьогодні начальство придивляється до підлеглих і може нагородити премією або підвищенням самого активного і креативного працівника.

Сьогодні вам все вдаватиметься. Сміливо вирішуйте фінансові питання, займайтеся залученням нових партнерів. З успіхом пройдуть операції з нерухомістю. Можна змінити місце роботи або рід діяльності, відправитися у відпустку або відрядження. Будь-які поїздки сьогодні припустимі. Сищикам, детективам і поліцейським також пощастить. Більшість злочинів легко розкривається. Творчі люди відчувають незвичайний прилив натхнення. Наукові працівники стоять на порозі важливих відкриттів. Особливо день благоволить музикантам.

Детальніше:

починання

Цей день прекрасний для всіх починань. На чотирнадцяті добу місячна енергія дуже сильна, тому у вас є великі шанси здійснити прорив у найбільш складних справах. Постарайтеся викластися по максимуму, будьте активні і не сидіть склавши руки, йдіть на пролом в досягненні своїх цілей. Чим більше ви будете сьогодні породжувати навколо себе, тим більший енергетичний потім будете генерувати. Це допоможе вам в самих важких справах, додасть сил для найскладніших справ.

Майте на увазі, що якщо ви проявите наполегливість в справах цього дня, все розпочате закінчиться вдало. Відносно легко будуть даватися ті завдання, які раніше здавалися непідйомними.

В цей день можете активно займатися будь-яким бізнесом, нерухомістю, творчістю або наукою, вирішувати фінансові питання або робити ремонт. Дуже вдалими будуть нові проекти в сфері торгівлі. Єдине протипоказання на цей день – перебувати в стані безтурботного спокою і сидіти склавши руки.

бізнес

Один з кращих періодів для ведення бізнесу! Успіх і успіх будуть сприяти вам у всіх справах! Спробуйте не розпорошуватися на дрібні, хоч, можливо, і важливі справи, зосередьтеся на головному. Делегуйте всі рутинні завдання вашим підлеглим або, якщо їх у вас немає, перенесіть на наступний день. Не вплутуйтеся в порожні розмови і непотрібні сварки. Це просто злочин безцільно проводити час в такий день.

Спробуйте на сьогодні запланувати зустрічі і переговори зі своїми партнерами або начальством щодо найскладніших і наболілих питань. Ваше красномовство і самовпевненість нададуть на них сильний вплив і допоможуть досягти потрібних ??ам цілей або здійснити прорив у ваших мляво поточних проектах.

На чотирнадцяті добу ви можете отримати також дуже багато корисної інформації з найнесподіваніших джерел. Постарайтеся в цей день дотримуватися розумний баланс між своїм бажанням висловитися і між тим, щоб бути здатним почути оточуючих вас людей.

грошові операції

Це час одне з найбільш вдалих для здійснення будь-яких операцій з грошима. Особливо вдалий чотирнадцятий місячний день для довгострокових інвестицій, вкладення вільних коштів у перспективні проекти, для великих покупок і дорогих придбань.

Якщо у вас є потреба в придбанні автомобіля, будинку, дорогої техніки або обладнання для роботи, можете сміливо здійснювати такі операції в цей день. Під ці проекти не забороняється навіть брати кредит, якщо власних коштів у вас не вистачає.

Також будуть виправдані витрати на придбання туристичних путівок, придбання меблів для дому або офісу.

У цей період можете сміливо брати та давати гроші у борг. Кредити вам буде легко повернути, а позичені кошти до вас повернуться в приумноженном вигляді.

спілкування з начальством, податки

Чотирнадцяті місячну добу – прекрасний час для спілкування з людьми. В тому числі це дуже хороший період для комунікацій з начальством. В цей день зі своїм керівником можна обговорювати будь-які теми. І навіть проблеми, які ви озвучите, не придбають в очах шефа особливо негативного відтінку. Навпаки, ваша щирість і відвертість буде оцінена по заслугах. Це саме той день, коли краще все обговорити і знайти вихід із ситуації, ніж промовчати, сподіваючись тільки на себе.

Також можете обговорити сьогодні з начальством особисті питання. Це може бути як прохання про підвищення заробітної плати, так і ваші побажання щодо поліпшення робочого процесу. Запам’ятайте, чим більше активності і ініціативності ви виявите у цей день, тим більше плюсів заробите собі в очах керівника і поліпшите свої з ним стосунки.

зміна місця роботи

Час відмінно підходить для зміни місця роботи. У цей день ви можете змінювати роботодавця абсолютно без ризику для своєї майбутньої кар’єри.

Чотирнадцяті місячну добу – дуже сильний енергетично день, сьогодні Місяць дозволяє нам бути гіперактивними, дає нам багато сил і енергії для вирішення навіть найскладніших завдань. Також час дуже підходить для будь-яких нових починань: в житті, в кар’єрі, стосунках. Тому не допускайте в цей день ніяких сумнівів, дійте рішуче і без вагань.

Якщо ваше рішення по зміні роботодавця раціональне і обдумане, якщо ви довго до цього йшли і зважили всі “за” і “проти”, адекватно оцінили свої сили і вичерпали всі можливості на старому місці, тоді без вагань починайте в цей день нову сторінку в своїй кар’єрі. На цьому шляху вас чекає удача.

нерухомість (купівля, продаж, обмін)

У цей день можна проводити будь-які операції з нерухомістю. Сьогодні сприятливий час для купівлі житлових квадратних метрів офісних площ, для здачі в оренду або знімання квартир. Будь-яка угода, укладена в цей день принесе вам в перспективі відчутні фінансові вигоди. Куплена нерухомість буде дуже хорошим інвестиційним вкладенням.

На чотирнадцяті місячну добу можете сміливо підписувати будь-які контракти та договори купівлі-продажу, виробляти або брати з них оплату. Для всіх таких операцій складно придумати більш сприятливий час. Але буде краще, якщо люб??ю операцію з нерухомістю ви встигнете провести в рамках одного дня. Не потрібно залишати на інші дні незавершених справ, так як їх результат вже може бути не таким вдалим.

творчість

У цей період будь-яка творчість буде дуже корисно і приємно для вас. Енергії цього дня сприятливо позначаються на будь-яких ваших проектів та креативних починаннях. Чотирнадцяті добу один з найбільш сприятливих днів для того, щоб втілювати в життя свої нові задумки. Зараз Місяць несе позитивну енергетику, і всі починання йдуть легко і просто, а результати будуть вкрай задовільні.

Якщо ж ваше життя ніяк не була раніше пов’язана з творчими проектами, спробуйте себе в цьому сьогодні. Не виключено, що ви отримаєте масу задоволення і відкриєте в собі нові таланти.

Добре в цей день також буде поспілкуватися з творчим?? людьми, сходити на виставки, в музеї чи галереї. Ви отримаєте великий заряд позитивної енергії, вас почнуть відвідувати креативні ідеї. І навіть якщо ваша робота не пов’язана безпосередньо з творчістю, ви відчуєте сильний енергетичний підйом, у вас з’явиться маса нових ідей для своїх проектів.

наука

День хороший для будь-яких наукових пошуків і досліджень. Наукова робота принесе вам багато позитивних емоцій та позитивних результатів. Ви будете задоволені собою, як ніколи.

Якщо ви студент, приділіть якомога більше часу своїй дисертації або дипломної роботи, призначте зустріч зі своїм науковим керівником і обговоріть всі найскладніші моменти вашої роботи. Опрацюйте з ним якомога більше питань. Це допоможе вам здійснити по істині величезний прорив у ваших дослідженнях.

Чотирнадцятий день Місяця чудово підходить для колективної наукової роботи. Якщо у вас є можливість, постарайтеся сьогодні попрацювати разом з ваш??мі колегами, або, принаймні, обговоріть з ними проблематику своєї роботи. Ви здивуєтеся, скільки корисних порад зможете від них отримати!

мистецтво

Сьогодні просто чудовий час для занять мистецтвом! Причому абсолютно не важливо, яким його увазі сьогодні ви приділите увагу. Будь-який творчий процес принесе вам масу задоволення. Ви як ніколи будете відкриті всьому прекрасному, будете тонко відчувати світ, вас будуть відвідувати несподівані ідеї і задумки, ви будете здатні зробити величезний прорив у своїх проектах. Не важливо, це будуть нові починання або давно і мляво поточні роботи.

Також рекомендується на чотирнадцяті місячну добу приділити якомога більше часу відвідування місць і заходів, пов’язаних з мистецтвом. Це можуть бути як картинні галереї, так і лекції з історії мистецтва??а.

Сприятливим сьогодні буде і придбання будь-яких предметів мистецтва.

навчання (іспити)

Ідеальний День для навчання. Чотирнадцяті добу місячного місяця – це час, коли наша ментальна енергія буде максимальною, коли ми здатні засвоювати і розуміти дуже багато нової інформації. Причому чим складніше вона буде, тим більшу радість принесе нам процес її запам’ятовування, а результат буде нас мотивувати на нові досягнення.

Це час – прекрасний період для всіх студентів та учнів, ви можете досягти видатних результатів у навчанні, якщо докладете до цього чималих зусиль. Якщо у вас буде бажання, можна навіть взятися за вивчення абсолютно нової для вас галузі знань. Також в цей день рекомендується ??давати будь-які іспити.

Людям же, ніяк не пов’язаних з навчанням безпосередньо, корисно буде почитати наукову літературу, подивитися документальні фільми. Це все дуже підвищить вашу ерудицію та авторитет в очах оточуючих.

домашні справи (ремонт, прибирання)

Чотирнадцяті місячну добу – цілком підходящий час для домашніх справ. Це хороший день, щоб привести в порядок свій будинок і поліпшити його енергетику. Краще всього це зробити за допомогою позбавлення від непотрібних речей і замусоривающего ваше життєвий простір матеріального мотлоху. Наведіть порядок у себе в шафах і в кімнатах, переглянете всі речі, без жалю викидайте те, чим ви не користувалися більше півроку. Ви фізично відчуєте, наскільки легше вам стане після такої чистки.

Також сьогодні добре буде почати робити вдома ремонт. Це може бути як невелика косметичний наведення кра??оты, так і великі кардинальні зміни, аж до реконструкції та перепланування будинку.

Народжена в цей день

Народжена в цей день все життя шукає своє покликання, оскільки відчуває, що він народжений для якоїсь місії. Він харизматичний і часто успішний. Він має високий??й силою впливу і здатний повести за собою натовп. Народжені в чотирнадцятий місячний день люди дуже розумні і навіть хитрі. Вони здатні піти за авторитетною людиною, але повного підпорядкування від них чекати не варто. Такі люди готові на подвиг, внутрішньо вони чисті, але бридливі.

Подробиці 14 місячного дня стосовно до різних сфер діяльності – класична трактування

начинанияобщениебизнесденежные операцииобщение з начальством, налогисмена місця работынедвижимость (купівля, продаж, обмін)творчествонаукаискусствообучение (іспити)путешествияотдыхзастольеалкогольспоры, з’ясування отношенийсексбракосочетаниезачатиефизическая нагрузкадомашние справи (ремонт, прибирання)сныстрижка, забарвлення і зачіска волосИсточник: www.life-moon.pp.ru

Сонник - тлумачення снів