До чого сниться ліс – сонник, тлумачення сну про збір грибів та ягід у лісі, пожежа або лісове озеро, заблукає в лісі

Ліс у сні є відображенням реальних переживань і вказує на те, що людина хоче втекти від якихось подій у житті. Найчастіше це хороші сни, які несуть в собі позитивне значення, але велику роль для правильного тлумачення потрібно приділяти відчуттями, пори року, навколишнього оточення і інших деталей.

Ліс по соннику Міллера

Сонник Міллера стверджує, що свіжий весняний ліс, покритий молодим листям передвіщає виконання всіх задумів. Мертві ж дерева без листя, навпаки, є вірною ознакою смутку і втрат. Прогулянка по красивому лісі обіцяє зміни в справах, найімовірніше — позитивні.

Рубати або валити уві сні дерева в лісі – це попередження сплячого, що його сили і наявні заощадження будуть витрачені даремно. Колка дров прямо в лісі символізує початок тривалої боротьби за успіх, але не варто хвилюватися — вона обов’язково буде мати позитивний результат.

Блукати в сні в густому лісі або зовсім збитися з стежки — до невдач у робочій сфері і сімейним суперечкам, цілком ймовірно, поштовхом до сварки виявляться саме проблеми на роботі і непорозуміння начальства. Милуючись в сновидінні великими багаторічними деревами і їх пишними зеленими кронами, в реальному житті можна отримати успіх і славу. А мертвий ліс з опалим листям і засохлими деревами обіцяє втрату і розчарування — не варто покладати великі надії на якесь нове і багатообіцяюче справа, воно обов’язково прогорить.

Якщо людина лізе у сні на дерево чи бачить себе як би з боку за цим заняттям — це хороший знак: чи варто чекати серйозного просування по службі.

Вирубувати ліс у сні — триматися перевіреного курсу, незважаючи на перешкоди

Тлумачення сну про ліс сонник Ванги

За сонником Ванги прогулянка по заповідному лісі пророкує наяву приємне подорож за межі країни, ця поїздка принесе з собою багато нових відкриттів і цікавих місць.

Заблукати в лісі і шукати з неї вихід — це чіткий показник того, що в найближчому майбутньому сновидінню доведеться розчаруватися у важливому для нього справі, на яке було витрачено величезну кількість сил і часу. Цей сон також може бути передвісником самотності. Незважаючи на те, що навколо будуть перебувати люди, нікого близького по духу, з ким можна поділитися переживаннями або радощами і попросити пораду, не виявиться.

Ванга пророкує, що бачити в ліс під час дощу, отже, здійснювати в справжньому житті вчинки, що вимагають каяття. Бажано як можна швидше покаятися перед Богом у гріхах.

Вирубка лісу — яскравий показник того, що режим не зупиниться ні перед чим на шляху до мети. У цьому випадку обов’язково потрібно задуматися, чи варто вчиняти ті чи інші дії, що заподіюють біль і які-небудь проблеми оточуючих, адже Господь не схвалює подібних вчинків.

Лісовий сон в ісламському соннику

За ісламськими традиціями, побачити в сні ліс — до процвітання і благополуччя. Але в тому випадку, якщо сновидінню не пощастило, і він заблукав, варто звернути увагу на власне здоров’я – існує якась прихована хвороба, яку краще вилікувати на початкових стадіях, щоб вона не встигла перерости в щось серйозне.

Кому приснився ліс?

Тлумачення снів може помітно різнитися в залежності від того, кому саме приснилося те чи інше бачення.

Жінки

Для жінки будь побачений ліс є прощанням з молодим життям і передбаченням поступового переходу до старості.

ВАЖЛИВО! Якщо спляча заблукала серед безлічі дерев, їй варто приготуватися до виникнення розбіжностей в сім’ї, а також до конфліктних ситуацій на робочому місці.

Чоловікові

Чоловічої статі густий яскравий ліс обіцяє удачу, осінній і похмурий – неприємні зміни в житті. Якщо чоловік йдете сонячним днем по зеленому лісі, чує співи птахів і відчуває, як дерева ніби тягнуться до нього, значить, незабаром почнуть виконуватися будь-які бажання і відбудеться довгоочікуване приємна подія.

Заблукати у сні в лісі означає, що сновидець не може зрозуміти або усвідомити щось важливе

Тлумачення сну по подробиць

ДОВІДКА! Для того щоб мати можливість максимально точно інтерпретувати значення сну, важливо звертати увагу на будь-які подробиці побаченого. Найдрібніші деталі можуть дати різне тлумачення абсолютно однаковим, на перший погляд, снам.

Заблукати в лісі

Якщо чоловікові сниться, що він блукає по лісі й ніяк не може з нього вибратися, це означає, що він не може зрозуміти або усвідомити щось важливе, що відбувається в його житті в даний момент часу. Випробовується при цьому відчуття моторошного страху і паніки, вказує на те, що режим не здатний вірно оцінити те, що відбувається з ним, він боїться змін і не вміє довіряти оточуючим, хоча вони бажають тільки добра.

Гуляти по лісі

Гуляти в лісі і насолоджуватися навколишньою природою — це показник того, що і в справжньому житті у того, кому довелося побачити цей сон, все йде гладко і розмірено, навіть удари долі він сприймає легко, без злоби, прощаючи образи і не звертаючи увагу на ворогів. Якщо така прогулянка в сні принесла задоволення, отже, людину чекає успіх і благополуччя.

Збирати гриби у лісі

Гриби уві сні є позитивним символом, збирати їх у лісі, значить, прожити довге забезпечене життя, якщо серед грибів особливо виділяються зморшки, то у людини ніколи не буде серйозних проблем зі здоров’ям, а велика кількість красноголовців обіцяє вирішення заплутаної та тривалої в реальному житті справи. Але от коли людина їстівні гриби обходить стороною, зрізуючи для себе тільки отруйні види — варто бути готовим до низки обманів, в тому числі і від близьких людей.

Лісове озеро

Побачити у нічних мареннях лісове озеро — до незвичайного і несподіваного сюрпризу в справжньому житті. Якщо сновидець просто стоїть і милується озером, це є передбаченням благополучного споглядального періоду у житті. Іти в сні в ліс з чітким завданням — знайти водойму, говорить про те, що сплячий виявиться присвячений в якусь таємницю. Якщо ж це озеро сховане від сторонніх очей, загублене в частіше так, що знайти його можна длишь з величезним трудом, це є передвісником майбутньої трансформації, зміни світогляду і навіть в якійсь мірі переродження того, кому привидівся подібний сон.

Збирати ягоди в лісі

Збір ягід говорить про наявність бурхливих емоцій, прихованих в душі людини, імовірно, що незабаром вони вирвуться назовні, але якими саме виявляться ці почуття та емоції — позитивними або негативними — передбачити неможливо.

Велика кількість незрілих ягід пророкує незрілість недавно прийнятого рішення або неготовність сплячого взяти на себе відповідальність. Побачивши такий сон, не варто квапити події, оскільки оптимальне для них час ще не настав.

Гнилі ягоди попереджають про наявність недоброзичливців, крім того, можливий негативний вплив на сновидця: таке бачення указує на псування або пристріт.

Осінній ліс — символ яскравих підсумків

Лісова пожежа

Пожежа в лісі, побачений у сні, обіцяє благополуччя, просування по кар’єрних сходах, помітне збільшення доходів. Чим сильніше горять дерева, тим більше багатство чекає сплячого. Також це можна вважати символом творчих здібностей і прихованих талантів, які незабаром дадуть про себе знати.

Зимовий, сніжний ліс

Зимовий, повністю закутаний снігом ліс, передвіщає несприятливий проміжок часу. Прогулянка в такому місці призведе до реальної застуді і боргами, можлива навіть втрата роботи і розставання з близькою людиною.

УВАГА! Засніжені дерева вважаються уособленням душі, що впала в заціпеніння, а значить, сплячого неодмінно чекають серйозні випробування і труднощі. Варто зібрати всі наявні сили для боротьби з виникаючими проблемами, і тоді неприємний життєвий період закінчиться швидше.

Осінній ліс

Осінній ліс, вкритий золотим листям, шарудить під ногами, вважається символом ясних підсумків. Але в тому випадку, якщо листя вже повністю опало і навколо видно тільки голі гілки, пожухлої трава і дме холодний вітер, сплячому доведеться розчаруватися в людині, який йому вкрай доріг.

Нічний ліс

Опинитися в сновидінні в темному нічному лісі — до великих сімейних сварок і проблем в робочому колективі. Якщо ніч настала несподівано, значить, незабаром відбудеться поїздка, яка виявиться неприємною.

Блукання по нічному лісі без можливості вибратися з нього попереджають про тривалому періоді безгрошів’я. Варто заздалегідь потурбуватися про можливості додаткового заробітку.

Висновки

Ліс — це один з тих образів приходять уві сні, трактувати які потрібно не тільки за першим картинок і відчуттями, але і враховуючи кожну деталь і власні емоції. Тільки так можна визначити, яке значення несе в собі те чи інше бачення.

Сонник - тлумачення снів