До чого сниться церква – сонник, тлумачення сну про церкву, храм і свічки, батюшку, вінчання і відспівування в церкві

Церква — святе місце для людей, які сповідують православну і католицьку релігію.
Так до чого сниться храм? Деякі тлумачі снів трактують такий сон, як шанс переглянути ставлення до життя, визнати свої помилки і попросити вибачення у тих, хто виявився ненароком скривдженим. Щоб розтлумачити такий сон правильно потрібно згадати свої відчуття від побаченого, в якому стані перебувала церква і яким було її оточення.

Церква в соннику Міллера

Будівля церкви є символом надії і віри в краще. Якщо сама будівля виглядає старою, неохайною, то і планам не судилося збутися. Перебувати в похмурому, темному приміщенні віщує швидкі похорон знайомих людей. Світле і святкове оздоблення храму означає, що сплячий знаходиться на шляху вдосконалення свого духовного розвитку.

Довідка! Вагітній жінці церковні будівлі віщують благополучний результат пологів і появи здорової дитини. Слід вже зараз готується духовно виховувати своє чадо.

Спустошена, розорена церква — до страждань

Тлумачення сну про церкву в сонник Ванги

Знаменита провісниця рекомендувала насамперед знайти можливість відвідати церкву наяву, сповідатися в гріхах і якщо є тривога в душі, то постаратися переговорити зі священиком і довіритися його порад. Крім того, провидиця попереджала і про деталі сну:

 • бути на службі і чути хоровий спів принесе удачу в справах і здійснення намічених планів
 • побачити церкву спустошеною, розореної віщує страждання і самотність
 • відновлювати старовинну церкву — знак того, що наяву з близькою людиною настане примирення після численних сварок
 • ставити свічку в храмі означає можливість духовних змін та очищення від минулого

Сон з храмом в ісламському соннику

Мусульманину, який опинився у сні в храмі, належить готуватися до неприємностей, обману або зради знайомого. Слід переглянути своє оточення, можливо хтось з нього — принесе в майбутньому страждання.

Тлумачення сну по подробиць

Важливе значення несуть зображення ікон всередині церкви, постарайтеся згадати, що на них було зображено. Якщо лики святих були умиротвореними і спокійними, майбутні справи обіцяють пройти гладко і легко. Якщо навпаки, слід запастися терпінням і смиренням. Тріснута ікона – тривожний знак: можна сильно образити оточуючих своїми необережними словами чи діями.

Приснився палаюча церква — знамення того, що планам не судилося здійснитися.

Зі сну парафіяни символізують найближче майбутнє. Побачити у нічних мареннях в церкві:

 • молодих жінок — до пліток, які плетуться за спиною;
 • літніх дам — до сварки з сусідами чи колегами;
 • вагітну — до отримання грошової винагороди;
 • маленьких дітей — до неочікуваної радості;
 • підлітків — до довірчого розмови з одним.

Важливо! Змія, обвивающая храмовий комплекс — страшне пророцтво. Людство зануриться у морок з причини втрати духовних цінностей.

Ставити свічки у церкві

Палаюча церковна свічка передрікає приємну зустріч зі старим другом. Самому ставити свічку — доведеться докласти зусиль для досягнення кращого майбутнього. Бачити неспокійне полум’я церковної свічки — стосунки з протилежною статтю не приведуть ні до чого серйозного.

Впустити палаючу свічку в церкві, знак що в реальному житті сновидець відчуває труднощі, не може знайти вихід зі сформованих обставин.

Згасла свічка означає, що попереду чекають розчарування і втрати. Якщо людина уві сні сам гасить свічку, то у своїх втратах слід звинувачувати тільки себе самого. Іноді такий сон є попередженням про необхідність почекати з прийняттям рішень. Можливо слід порадитися зі своїми близькими і змінити свій вибір.

Присутній на церемонії вінчання обіцяє щасливі зміни в особистому житті

Батюшка у храмі

Сновидіння з участю батюшки або священика має як позитивне, так і негативне тлумачення. Так, по соннику Міллера, священик служить вісником хвороби, яка себе ще не проявила. Болгарська провидиця Ванга бачила в цьому знак, що настав час покаятися у своїх провинах і звернутися до Бога.

Важливий також і зовнішній вигляд церковного службовця:

 • Міцний чернець щільного статури пророкує безтурботну старість і забезпечення життя. Виснажений, худий священик повідомляє про те, що для досягнення своєї мети потрібно докласти зусилля.
 • Бачити ченця з густою бородою — означає занепокоєння близьких про сновидце. Гладко поголений батюшка — знак симпатії від малознайомих людей.
 • Одяг темних тонів на священнослужителя — вам доведеться витратити свої сили на отримання якого-небудь блага або задоволення. Святкова, світла ряса — ви зможете відпочити без зайвих витрат енергії.

Довідка!Якщо молодій жінці наснилося, що вона закохана в ченця, то скоро з’ясується, що супутник веде з нею нечесну гру.

Вінчання

Церемонія вінчання обіцяє щасливі зміни в особистому житті. Для одиноких це шанс нарешті зустріти свою другу половинку.

Бути свідком вінчання незнайомій пари навпаки передрікає самотність.

Присутній на церемонії своїх знайомих — в реальному житті обставини будуть сприяти кар’єрному росту.

Молитися в церкві

Молитися в церкві – тут може бути два значення. Молитва як символ заспокоєння і очищення. Почуття полегшення і світлої радості під час молитви пророкує те ж саме і наяву разом з матеріальним благополуччям, каяття й гіркі сльози в молитві готують до майбутніх труднощів. Хресне знамення досить благополучний знак. Воно символізує завершення справ з позитивним результатом.

Мити підлогу в церкві

Наведення чистоти в храмі означає викуплення власних гріхів і поліпшення якості життя.

Дзвін

Почути в сні святковий, мелодійний передзвін — хороша прикмета, передвіщає радість і перемогу добра над злом

Далекі удари дзвони означають, що наяву щастя обійде дім сплячої персони стороною, можлива смерть знайомих.

Свята вода з церкви у сні

Свята вода у сні, в цілому, несе позитивну енергетику і обіцяє добро і радість. Виняток становить каламутна вода — сновидця наздоженуть хвороби і неприємності. Але не менш важливий точний сюжет сну:

 • Пити святу воду для хворого означає швидке зцілення від своєї недуги. Якщо здорова людина вживає воду, то йому буде супроводжувати успіх у будь-якому починанні.
 • Кропити святою водою на близької людини — захистити його від хвороби і поганих подій.
 • Прийняти таїнство хрещення — опинитися під захистом вищих сил, час, коли зможуть здійснитися навіть самі неймовірні задачі.

Католицька церква

Бачити християнину уві сні католицьку церкву означає, що він відчуває душевні сум’яття,невпевненість у прийнятому рішенні, а також віщує випробування спокусами.

Причасти близької людини уві сні обіцяє позбавлення від бід наяву

Відспівування покійника

Бути свідком цієї малоприємної процедури — ностальгувати за минулим часам і людям того часу. Слід минуле залишити у минулому і жити сьогоднішнім днем.

Причастя

Причастя рідної людини або своєї дитини обіцяє вирішенням конфлікту з коханою людиною, але для цього піти назустріч і стримати свою гординю і егоїзм.

Висновки

Бачити уві сні церква – до духовного возмужанию і зростання. Ви станете внутрішньо сильною людиною, яка не боїться труднощів і перешкод на життєвому шляху. Спокій вашій душі не будуть збурювати бурхливі зовнішні події і несправедливість навколишнього світу.

Важливо! Незалежно від приналежності до тієї чи іншої конфесії, сон з релігійною спорудою не слід залишати без уваги чи ставитися до нього із зневагою. Часто такий сон є внутрішньою проханням своєї душі приділити час не тільки пустим справах, але й духовної складової свого життя.

Сонник - тлумачення снів