До чого сниться дерев’яний будинок – тлумачення по сонникам

Дерев’яний будинок — це дуже таємничий символ для снів. Він може бути уособленням затишку, сім’ї, а може нести зловісний сенс. Згадайте як можна детальніше ваші мрії — навіть сама незначна деталь може докорінно змінити характер тлумачення.

Сонник Міллера

У Міллера дуже незвичайні тлумачення будинку уві сні. Цей символ означає, що вам слід чекати зради або обману від людей, які були вам близькі. Також вас може спіткати смуга невдач, навіть у тих справах, які, здавалося б, вже вирішені.

Сонник Ванги

Тлумачення сну про дерев’яній оселі в інтерпретації провидиці Ванги означає, що незабаром у вас налагодиться ситуація з фінансами. А в родині найближчим часом не буде сварок.

 1. Якщо вам сниться чужий дерев’яний будинок, це пряма ознака того, що у вас дуже погане ставлення до інших людей. Будьте м’якше, інакше ваше оточення стане відноситься до вас так само.
 2. Якщо у вашому сні споруда з дерева горить — до вас відчуває почуття той, хто вам небайдужий
 3. Коли під заходьте в чуже житло, готуйтеся, що хтось із близьких людей скоро розповість іншим вашу таємницю.

Ісламський Сонник

За мусульманським соннику є кілька дуже різнохарактерних тлумачень снів про будинок.

 1. Будувати будинок з дерева у сні — поганий знак, що обіцяє смерть або серйозну хворобу.
 2. Новенький, тільки що побудований, непримітний будиночок може передвіщати вам майбутню бідність.
 3. Якщо у вашому сні житло було великою — незабаром у вас сильно покращиться фінансовий добробут.
 4. Споруда, у якій немає вікон — знак, який говорить про швидку смерть близької людини.
 5. Якщо житло старе і старе — вам нагадують про найважчі часи вашого життя. Купити таку споруду у сні — повернутися до минулих проблем.

Тлумачення сну з дерев’яним будинком по подробиць

Багато в тлумаченні снів залежить саме від подробиць. Особливо від стану житла, ситуації, в якій воно вам приснився, від його розміру. Звертайте на це увагу, коли трактуєте сни. І тоді зможете вірно розтлумачити сновидіння, і, можливо, вчасно розгадати знаки, які даються вам у сні.

Великий дерев’яний будинок

Якщо вам приснився великий дерев’яний будинок, то він символізує ваше одичество і порожнечу в душі. Чим він більше, тим більше ваше одичество. Зазвичай такі сни сняться після розставання з людиною, втрати чогось важливого для вас. Якщо у вас цей період вже пережили і у вас почалося нове життя, то такі мрії є безглуздими.

Старий дерев’яний будинок

Коли уві сні бачите старий дерев’яний будинок, це насамперед показує ваше ставлення до себе. Зверніть увагу на те, скільки часу приділяєте іншим людям. І згадайте, коли останній раз дбали про себе. Вам необхідно переключитися і провести час наодинці з собою, порадувати себе.

Батьківський будинок

Батьківський будинок у сні передвіщає вам спокій і затишок. Можливо, отримаєте приємні звістки. Якщо ж перед сном ваші думки були про батьків, то отчий дім уві сні не варто приймати до уваги.

Покинутий дерев’яний будинок

Якщо у ваших мріях з’явився покинутий дерев’яний будинок, це означає, що незабаром вам доведеться пережити дуже багато проблем і неприємних ситуацій. Це означає, що одного разу вами був здійснений дуже поганий вчинок, і тепер настав час розплатитися й спокутувати провину.

Маленький дерев’яний будиночок

 1. Маленький дерев’яний будиночок в сновидінні говорить про те, що ваше заповітне бажання збудеться зовсім скоро.
 2. Друге значення такого сну — це майбутнє сімейне щастя.

Двоповерховий дерев’яний будинок

Якщо уві сні бачите двоповерховий дерев’яний будинок:

 1. Найближчим часом вас чекає неймовірний успіх у будь-яких справах і в спілкуванні з людьми.
 2. Також поява великого двоповерхового особняка може передвіщати вам вдалу операцію з нерухомості.

Вибирати дерев’яний будинок

Вибирати дерев’яний будинок у сні означає, що сновидець перебуває в пошуках себе, і морально готовий до значителным змін у своєму житті.

 1. Якщо у вашому сні горить житлом з дерева, не переживайте. Тлумачення цього сну досить позитивні.
 2. Якщо бачите, як горить будівля, то незабаром з вашого життя піде все погане і непотрібне, і почнеться інший, світлий період.
 3. Також помешкання, що горить, може говорити про те, що незабаром отримаєте матеріальну прибуток.
 4. Одне із значень цього сну — швидке відкриття власного і вдалого бізнесу. Хороший знак, якщо це сон присниться вам в сприятливий день за місячним календарем.
 5. Але якщо пожежа у своєму сні влаштований вами самостійно — зверніть увагу на своїх рідних і близьких. Можливо, вам варто приділити їм більше уваги. Або прислухатися до їхніх порад. Не рушьте собі життя своїми руками.

Висновки

Мрії про будинок з дерева мають безліч значень. Щоб вірно розтлумачити сновидіння, слід згадати його як можна детальніше і уважно ознайомитися із значеннями по сонникам. Якщо раптом значення вашого сну виявилося поганим, не поспішайте переживати і хвилюватися. Можливо, це було порожнє сновидіння, що не несе ніякого сенсу.

Сонник - тлумачення снів