До чого сниться будинок – тлумачення снів по сонникам, будинки і житлові будівлі

Образ житлового приміщення в сновидіннях є одним з основоположних; він цікавий як фахівцям по снам, так і звичайним людям. Будь-який будинок найчастіше символізує людину. Звідси і мрії про них зазвичай пов’язані з пристроєм життя і плином поточних справ. Але багато залежить від того, кому саме належить сновидіння.

Сонник Міллера

 • Якщо уві сні ви шукайте свій будинок і не можете його знайти, це означає, що людина повністю втратив віру в людей і їх чесність.
 • Якщо житло так і не було знайдено або його немає в принципі, це говорить про швидкі невдачах і чималі фінансові втрати.
 • Змінюєте місце проживання — чекайте термінове звістка.
 • Якщо молодій жінці пригрезился від’їзд з рідного гнізда», значить серед її оточення завівся пліткар.
 • Відвідувати у сні свій минулий будинок — гарний знак. Чекайте добрих звісток.
 • Покинуте житло — символ швидкої смутку.

Сонник Ванги

 • Якщо сниться затишний і просторий будинок, то у сплячого здійсниться найзаповітніше бажання.
 • Коли людина уві сні покидає рідні місця, то це поганий знак. Зараз краще ретельніше стежити за здоров’ям і виключити можливість невиправданого ризику.
 • Якщо житло закинуто, сновидінню належить довгий час поневірятися і пережити чимало випробувань.
 • Будівництво нового житла віщує фінансове благополуччя.
 • Якщо людині пригрезился чужий будинок, зовсім скоро його чекають кардинальні зміни.

Ісламський сонник

 • Якщо людина бачить себе в знайомому будинку, то його земні справи йдуть на збільшення.
 • Коли власне житло зруйнувалося, до цього привели якісь неправильні дії господаря будинку, вчинені наяву.
 • Якщо бачите в сні знайомий будинок, але в збільшених розмірах, значить збільшиться і ваше фінансове благополуччя.
 • Спостерігати себе в незнайомому будинку — отримати радісну звістку.
 • Якщо людина заходить в «рідне гніздечко» і щільно зачиняє за собою двері, значить в реальному житті він утримається від гріховних дій.
 • Ламати будинок — випробувати на собі несправедливість.

Тлумачення сну з будинком по подробиць

Старий покинутий будинок

У реальному житті чекайте насичену послідовність подій. Інші тлумачі снів обіцяють невдачу або печаль. У будь-якому випадку тут будуть важливі деталі сновидіння: зовнішній вигляд будівлі, чому його закинули і що було на цьому місці раніше.

Багатьом людям такий символ буде обіцяти самотність, хвороби, бідність. Молоді і дітям сновидіння нагадує про старі проблеми, які давно були відкладені в «дальній ящик». Вони не зможуть «розсмоктатися» самостійно; необхідно зробити пару кроків назад і розібратися в своїх помилках.

ВАЖЛИВО!

Багато психологів схильні вважати, що образ будинку приходить у снах лише з важливою метою; тлумачення тут потрібно пов’язувати безпосередньо з самим сновидцем. У підсвідомості людини закладено все, що його турбує.

Чужий будинок

У вашому подальшому житті з’явиться новий чоловік. Чим більше розмір кімнат у побачене уві сні, тим краще складуться ваші з ним стосунки. Якщо сплячий володіє власним бізнесом, можна чекати певних висот у своїй справі. З’явиться можливість на крок вперед прораховувати дії конкурентів. Якщо чужий будинок пригрезился жінці, скоро незнайомий чоловік закрутить їй голову.

Будь-який будинок, в першу чергу, символізує характер свого господаря і ті цінності, які він ставить понад усе. Постарайтеся пригадати, чи існує такий будинок в реальному житті; хто живе в ньому. Якщо будівля нічим не відрізняється від реально існуючого — це до новин. Такі сни часто є віщими: що трапилося у сні втілюється наяву.

Споруджуваний будинок

Нинішнє становище сновидця незабаром зміниться в позитивну сторону. Якщо житло зводять в тихому і спокійному місці, є шанс зміни роботи на більш вигідну і цікаву. Якщо ваше особисте життя знаходиться на межі прірви, чекайте швидкого примирення зі своїм партнером. Можливо навіть поповнення в сімействі.

Будувати будинок — нелегке ремесло навіть наяву. Змушує даний процес похвилюватися і сплячої людини. Укладачі багатьох сонників стверджують: будівництво уві сні є знаком про якихось проміжних проблеми. Але і в цьому випадку не варто забувати, що свій внесок у тлумачення сну будуть вносити численні нюанси.

Будувати будинок у сні

Якщо людина уві сні вирішується на будівництво нової будівлі, це сигнал про перехід на нову життєву сходинку або про зустрічі з довгожданою другою половинкою. Якщо будується будинок включає в себе велику кількість поверхів, тут варто припустити, що вашим рідним і близьким в даний період не вистачає уваги і турботи.

Недобудова — символ того, що людина вже досяг певного рівня висот і далі рухатися не збирається.

Новий будинок

Затишний новий маленький будиночок сновидець бачить до насувається сімейному благополуччю. В сім’ї пануватиме повне взаєморозуміння, підуть фінансові негаразди. Але якщо новоспечений будинок розташований прямо на небесах, це віщує швидку смерть близького родича. За умови, що новеньке будівля заповнено людьми, є велика частка ймовірності ніколи не сумніватися в щирості помислів ваших рідних і близьких друзів.

ДОВІДКА!

Часом люди задаються таким питанням: що значить, якщо у новому приснившемся будинку живуть комахи? Укладачі сонників в цьому випадку вважають, що в колі людини є недоброзичливці. Потрібно ретельніше стежити за своєю репутацією і не давати приводів для дурних пліток.

Дерев’яний будинок

Це дуже суперечливий символ, який одночасно може уособлювати як затишок, так і набувати негативне забарвлення. Тлумачення сну потрібно здійснювати, виходячи з зовнішнього вигляду будівлі: стан, ландшафтний дизайн, архітектура. Ключем до розгадки послужить настрій людини після переглянутої сну. А якщо ви в даний час вирішуєте питання, пов’язані з нерухомістю і житлом, побачене може бути прогнозом вашої майбутньої угоди.

Якщо будинок з дерева мав потертості, то це сигнал того, що якщо людина негайно не почне піклуватися про власне здоров’я, в майбутньому він потрапить в мережі до вельми підступної хвороби. Якщо такий будинок не належить вам, значить сновидець невпевнено відчуває себе у відносинах, в яких зараз перебуває.

Згорілий будинок

Зотліле будівля обіцяє людині грандіозні життєві зміни. Це відноситься як до особистого, так і суспільного життя. Що цінно тут, зміни обов’язково будуть в кращу сторону. Якщо ж такий сон застав людину в літній період, значить тепла погода не змусить себе довго чекати. За цим же тлумачень, згорілий будинок сусідів обіцяє швидку зміну погодних умов.

ДОВІДКА!

В незалежності від величини та архітектури будівлі уві сні дівчата образ будинку часто сигналізує про швидке заміжжя або про нових романтичних стосунках.

Зверніть увагу на матеріал, з якого споруджено побачений будинок. Наприклад, якщо будівля була дерев’яною, найближчим часом вас чекає грошовий сюрприз, якщо кам’яний— чекайте нового етапу в особистих відносинах.

Великий будинок

Такий символ має переважно позитивне тлумачення; він обіцяє успіх і удачу в особистих справах і на професійному поприщі. Для більш конкретного розуміння сну необхідно згадати: що снилося в попередньою ніч? Тут важливо все: деталі, емоційне забарвлення, сюжет. Складіть спогади про сон в один завершений смисловий образ і відштовхуйтеся від нього.

Висновки

Будинки в наших снах бувають найрізноманітніші. Щоб найбільш точно інтерпретувати своє сновидіння, необхідно згадувати навіть самі незначні деталі. У будь-якому випадку завжди важливо зберігати позитивний настрій. По-перше, трактування сновидіння часто буває умовним; а по-друге, багато що знаходиться у владі людини.

Сонник - тлумачення снів