До чого сняться бджоли (оси, мошки чоловікові і жінці: тлумачення сновидіння від відомих сонників

Бджола – це завжди живий і позитивний символ. Вона асоціюється з літом, працьовитістю і смачним медом. Адже недарма кажуть – «Трудиться як бджілка».

Вона надихає на чесну роботу, але при нагоді може і вжалити. Виходячи з цього образу, більшість авторів трактують сновидіння, в яких присутні бджоли.

Сонник Міллера

Згідно соннику Міллера, бджоли уві сні передвіщають вдалі угоди, фінансове благополуччя, успіх у справах.

Для військового такий сон говорить про те, що його підлеглі дисципліновані і грамотні. Для бізнесмена – це передвістя зростання торгівлі.

Для батьків – знак того, що їх діти слухняні і в майбутньому принесуть їм радість. Для простих працівників – сон обіцяє плідну роботу або підвищення.

Важливо! Побачити укус комахи – до важкої втрати, образи або втрати доброго імені. Також вам слід чекати зради когось із близьких друзів.

Якщо в сні вас переслідує рой – це до міцного здоров’я і довгого життя. Якщо рій переслідує дитину, це особливо сприятливо, життя у нього складеться вдало, він буде благополучний і щасливий.

Сонник Ванги

Сонник Ванги говорить про те, що бджоли — це символ негативних якостей людини. Вони можуть відображати:

 • Заздрість.
 • Жадібність.
 • Упертість.
 • Дурість і т. д.

Якщо комаха вжалило уві сні, це означає, що в реальному житті сновидінню слід бути вдячними за те, що має.

Зверніть увагу! Якщо нападає багато комах, переглянете своє оточення. Можливо, в ньому є заздрісники, які заважають реалізуватися, і тягнуть вниз.

Якщо комахи наснилися у позитивному аспекті, наприклад, на квітці або у вулику — це символ вірних друзів. Такі друзі ніколи не залишать у важку хвилину.

Якщо побачили вулик з медом, вам слід бути обережним, можливо, у вас є заздрісники, які втілюються друзями і лицемірять.

Вбивство комахи – символ зради в коханні. Можливо, сновидінню належить розлучення або розрив з коханою людиною.

Ісламський сонник

В ісламі бджоли і мед асоціюються з лікуванням. Згідно з ісламським сонником, побачити комаха у сні означає хвороба, лікування, зустріч з медичними працівниками.

Бути ужаленным – до сварки людьми, які сильніші за вас. Такий конфлікт може принести серйозні неприємності. Постарайтеся скоріше згладити гострі кути, і надалі будьте обережніше.

Якщо в сновидінні ви збирали мед з вулика, то це попередження про крадіжку. Будьте чесні, і це позбавить вас від проблем.

Кому приснилася бджола?

Незаміжньою дівчині

Якщо такий сон приснився незаміжньої дівчини — це знак того, що вона не впевнена у своєму обранцеві. Їй не вистачає рішучості для більш серйозного кроку, і вона поки що не готова до шлюбу.

Якщо молода сновидица спостерігає за комахами, можливо, малознайомий хлопець запропонує їй інтимні стосунки. Але такий зв’язок загрожує неприємностями і втратою репутації.

Жінки

Якщо бджолу побачила жінка – до приємного проведення часу з коханою людиною. Якщо приснилося, що комаха вжалило – до вагітності.

Якщо укус безболісний, вагітність буде протікати легко, а дитина буде в радість. Болючий укус — до небажаної вагітності.

Також це може означати проблеми зі здоров’ям, можливо прийшов час переглянути свій спосіб життя. Якщо жінці приснився вулик – це може говорити про яскраву сексуального життя.

Довідка. У 80% випадків укус бджоли у сні передвіщає вагітність.

Вагітній

Для вагітної жінки такий сон може мати кілька значень:

 • Великі комахи – до успішних пологів.
 • Якщо намагається вкусити, приділіть увагу своєму здравью, можливо у вас не все гладко.
 • Чути дзижчання — до конфліктів з чоловіком.
 • Вбити комаха – серйозна небезпека для здоров’я.

Чоловікові

Бджола в сновидінні обіцяє чоловікові благополучний результат у всіх починаннях, міцне здравье і успіх.

Скільки було бджіл у вашому сні?

Одна велика бджола

Побачити в сні одну велику бджолу – до великої радості. Якщо вона збирала нектар з квітки – до успішного завершення справ і щастя в особистому житті.

Якщо комаха було неприродно великим, це говорить про великий харизмі сновидця. Скоріше всього він володіє даром переконання і може впливати на людей. Такий вплив завжди має позитивний характер.

Увага! Дуже велика комаха уві сні може бути попередженням. Не варто маніпулювати людьми і вести себе нечесно.

Дві бджоли

Зазвичай дві бджоли знятися до весілля або іншого торжества. Тут потрібно згадати, як вели себе комахи.

Якщо мирно і спокійно – хороший знак. Якщо намагалися напасти або кусали, чекайте конфліктів.

Бджолиний рій

Побачити в сні рой – передвістя великого прибутку, процвітання і успіху в бізнесі. Якщо уві сні комахи рояться прямо над головою, чекайте великих фінансових надходжень.

Якщо рій сильно гудить, варто чекати конфліктів, однак їх можна уникнути, якщо проявити розсудливість.

Дзижчить рой також може символізувати недоброзичливців, які намагаються очорнити сновидця і серйозно зіпсувати його репутацію.

Що робили бджоли у вашому сні?

Бджола сіла на голову

Якщо уві сні бджола сіла на голову, але не вкусив – це дуже хороший знак. Чекайте великого щастя в особистому житті. Сон передвіщає романические переживання і радість від любовних стосунків.

Вбити бджолу

Вбили бджолу уві сні – недобрий знак. Чекайте перешкод в роботі, навчанні або творчості. Можливо, вам нададуть протидію, і щось буде заважати досягненню успіху.

Крім того, таке сновидіння може говорити про зраду друзів або зраду коханої людини.

Однак слід знати — наполеглива праця допоможе в подоланні перешкод і все завершитися благополучно. Адже бджола – це дружнє комаха, добре і корисне.

Мертва бджола

Мертва бджола – це завжди символ жіночої холодності і чоловічого безсилля.

Зверніть увагу! Фригідність і імпотенція – пряма трактування такого сну. Крім того, таке сновидіння – це знак майбутнього розлучення або охолодження відносин.

Також це може обіцяти негаразди у фінансах і професійній сфері. Але причина тому не вороги, а збіг обставин.

Бджола вжалила в руку

Якщо вам приснилося, що комаха вжалило в руку, чекайте обману, хтось чесний з вами. Також це може говорити про те, що на шляху сновидця зустрінеться лицемір.

Якщо комахи жалять в обидві руки, вам варто стримати амбіції і скоротити витрати.

Бджола жалить в ногу

Укус в ногу – втрата стабільності в житті. Якщо він був безболісним, ваші дії приведуть до успіху, якщо було боляче, то ви прийняли неправильне рішення.

Тепер доведеться докласти багато сил, щоб виправити ситуацію.

Кусали бджоли особа

Тут важливо, в яку частину обличчя кусали комахи:

 • В губи — до зради.
 • У щоку – до невдачі і обману.
 • В лоб – до прийняття неправильного рішення.

Якщо укус був безболісним, неприємності не принесуть шкоди. Якщо укус заподіяв біль, доведеться серйозно попрацювати, щоб завершити почате.

Також укус в обличчя може означати неприємну розмову або неприємності з начальством.

Якщо сплячий бачить своє обличчя розпухлим від укусів, це вказує на те, що занадто він занадто зарозумілий і переценивает свої можливості. З-за такої поведінки є ризик потрапити в дурне становище.

Увага! Якщо сон про бджіл приснився в погану погоду – це до добра, ваше здоров’я і фінанси в повному порядку. Якщо в гарну – чекайте неприємностей, можливі проблеми з серцево-судинною системою.

Інші варіанти

Оса

Оси уві сні – це символ нещадних і безжальних ворогів. Ненависть зловтіха, зрада – ось, що чекає людини, який побачив у сні осу. Побачене не віщує нічого доброго, скоріше всього вороги спробують очорнити або подсвить сновидця.

Якщо оса вжалила, це означає, що вас ненавидять і дуже сильно заздрять. Також це може означати серйозного суперника (суперницю) в любові.

Якщо уві сні ви вбили осу, підступи ворогів будуть зруйновані. Також побачене може передвіщати кінець старої дружби.

Чути дзижчання бджіл

Якщо уві сні ви почули дзижчання – це попередження про небезпеку. Скоріше всього колеги плетуть інтриги проти вас, слід бути напоготові. Також це може говорити про те, що про вас пліткують за спиною і говорять неприємні речі.

Якщо дзижчать комахи і при цьому нападають – чекайте серйозної хвороби. Скоріше всього вона вже є, але протікає в прихованому вигляді. Займіться здоров’ям, щоб запобігти біді.

Бджолиний вулик

Таке сновидіння може мати кілька значень:

 • Побачити вулик з боку – до проблем, дрібним тривог, негараздів. З-за них не варто засмучуватися, але потрібно зробити все, щоб серйозних проблем.
 • Ходити уві сні між вуликами – до втрати довіри. Можливо, ви не довіряєте своїм друзям, хоча на то немає причин.
 • Якщо комахи мирно трудяться у вулику – це обіцяє поліпшення у фінансах і особисте щастя.

Багато мошкари — бджоли, оси та інші мошки

Бачити в сні багато мошкари – до конфліктів. Хтось з оточення буде себе настирливо, і випробовувати на міцність ваше терпіння. У той же час варто остерігатися, запальність може призвести до конфліктів з начальством.

Рада! Навіть якщо сновидіння було не дуже приємним, не варто засмучуватися. Бджола – добрий символ і не може передвіщати великої біди. У самому крайньому випадку, вас можуть чекати труднощі, які можна подолати.

Проблеми, невирішені завдання поступово вирішуватися і ви звільнитеся від важкого вантажу. Саме так слід розуміти будь-сновидіння про бджіл.

Сонник - тлумачення снів