До чого сниться муха – тлумачення снів з мухами по сонникам

На думку сонника, муха в нічному видінні є уособленням найгірших людських якостей: наполегливості, неохайність, непорядності і брехливості.

Прогнози, які дають сонники, найчастіше, носять негативний характер, але з деякими деталями сновидіння може мати протилежне значення.

Сонник Міллера

 1. Згідно трактуванні американського психолога Міллера муха, що з’явилася в сновидінні, попереджає сплячого про майбутню хвороби. Слід завчасно відвідати клініку і пройти повне обстеження. Це дозволить виявити захворювання на початковій стадії і успішно його вилікувати.
 2. Спроба перерахувати кружляючих навколо мух, вказує на порожню витрату часу і захопленість справою, яка не принесе нічого хорошого сновидінню. Сонник радить привести в порядок будинок і робоче місце, зайнятися собою і тоді в житті все налагодиться. Муха – це сигнал про те, що настав час кардинально змінити свій поточний уклад і спосіб життя.
 3. Пастки для мух означають, що сновидець ризикує потрапити в неприємну ситуацію, виплутатися з якої буде непросто.
 4. Липка стрічка з мухами є попередженням про сварки і нездужання.

Мухоловка, заповнена комахами – до затишшя перед бурею. Тимчасовий перепочинок не означає, що проблема вичерпана.

Сонник Ванги

 1. Сновидіння Ванга трактує як швидку розлуку з близькою людиною назавжди, перенести яку буде дуже важко. Це може бути як смерть людини, так і конфлікт з ним або розчарування в його вчинках.
 2. Мухи в ліжку – до розлучення або розриву відносин.

Вбивати комах – символ того, що майбутнє розставання станеться з вини сновидця.

Ісламський Сонник

 1. Цей символ в Ісламському соннику порівнюється з нижчим станом і надмірної прямолінійністю і відображає слабкого і агресивної людини.
 2. Муха, літаюча над головою – до наявності у сновидця слабкого ворога, який не може зробити щось погане, але дуже цього прагне і будує підступи.
 3. Муха, що сидить на речах – символ того, що слід остерігатись грабіжників.
 4. Вбити муху – до періоду спокою і гармонії в житті.

Проганяти мух – до успіхів на любовному фронті.

Кому приснилася муха?

Незаміжньою дівчині

Для молодої дівчини сон пророкує важке розставання з коханим, що зміниться етапом самотності і депресії. Улюблений чоловік проміняє сновидицу на іншу жінку.

Жінки

 1. Бачити, як мухи постійно сідають на тіло і всіляко докучають – до негативним емоціям у відношенні своїх дітей. Ймовірно, дочка або син буде сильно дратувати своїми дурними вчинками і нешанобливим поведінкою. Сонник радить розібратися і проаналізувати, чим конкретно викликана неприязнь до власної дитини.
 2. Якщо комахи не заважають, а просто кружляють навколо сновидицы – це знак, що рекомендує знизити опіку домочадців.

Вагітній

Поганий знак, що сигналізує про проблеми зі здоров’ям майбутньої мами. Слід негайно звернутися до лікаря і здати всі аналізи, в іншому випадку є ймовірність ускладнень при пологах і несприятливого результату.

Не варто переживати завчасно – грамотний лікар виявить проблему при своєчасному зверненні і проведе необхідну терапію.

Чоловікові

 1. Муха в волоссі – знак того, що сновидець має якусь таємницю, яку ретельно намагається приховати від своєї коханої і при цьому дуже боїться, що правда відкриється раптово. Сонник попереджає, що не варто зациклюватися на своєму секреті і краще просто викинути подію з голови.
 2. Також сонник пророкує спад романтичних відносин, період конфліктів і взаємних невдоволень у парі. Колишня пристрасть між партнерами згасне. Якщо обидва закоханих зможуть пережити непростий період у відносинах, то через якийсь час все повернеться у звичне русло і несприятливий етап зміниться гармонією і турботою один про одного.

Тлумачення сну по подробиць

Одна муха

 1. Муха в нічному видінні уособлює накопичений негатив і занепокоєння. У будь-який момент людина може виплеснути свої невдоволення на оточуючих, чим значно зіпсує відносини з близькими і свою репутацію. Слід розслабитися і спробувати привести думки в порядок, а енергію направити в продуктивне русло. Зайнятися спортом, улюбленим хобі, шопінгом – тими речами, які порадують і змусять забути про суєту і турботи.
 2. Бачити муху на своїх речах або на собі – до серйозного захворювання і збитків.

Рій мух

 1. Безліч мух є уособленням питань і завдань, які сновидець постійно змушений відкладати. В результаті проблеми стануть причиною негативних наслідків. Сонник рекомендує якомога швидше привести все в порядок.
 2. Обліплений стеля є символом нещирості другої половинки.
 3. Рой в туалеті – до можливості отримання легких грошей, але реалізується це нечесним шляхом.
 4. Намагатися знищити комах, які оточили з усіх боків – до серйозних випробувань, які доведеться проходити в гордій самоті. Не варто розраховувати на допомогу оточуючих.
 5. Чути неприємне дзижчання – символ, що відображає оточення сновидця. Поруч опинилися нудні і нецікаві люди, які дуже набридають. Позбутися від такого спілкування нелегко, особливо якщо це колеги на службі. Якщо неприємні люди стають і зовсім нестерпними, має сенс задуматися про зміну місця роботи.

Ловити муху

 1. Займатися в сні ловом мух – до біди, в якій опиниться сновидець з-за своїх вчинків і слів. Якщо мухи все-таки були схоплені і вбиті – всі проблеми вирішаться з часом.
 2. Зловити муху у сні – до незручної ситуації, яку спровокує сам сновидець.
 3. Справа, на яке дуже розраховує людина, виявиться програшним і принесе серйозні збитки. Щоб не випробовувати розчарування слід добре все обміркувати, зважити всі за і проти і тільки після цього робити свій вибір.

Вбити муху

 1. Вбити муху – до обману з боку близької людини.
 2. Якщо сновидець труїть мух – це хороший знак, що передвіщає позбавлення від настирливих лицемірів в близькому оточенні.

Муха в супі

 1. Склочний характер сновидця стане причиною втрати вірного друга або прибутку.
 2. Сон може передвіщати переляк і жах, який відчуває сновидець від якоїсь події в реальності.

Висновки

Сновидіння, в яких з’являються такі неприємні комахи, як мухи, носять негативний характер, попереджаючи сновидця про невдачі в справах, хворобах, розставання з близькими і втрати інших.

Сонник попереджає людину про можливий сценарій розвитку ситуації, але ще є час на те, щоб уникнути ці проблеми!

Тому не варто впадати в паніку і краще уважно придивитися до тій сфері життя, в якій можуть початися проблеми. Можливо, вийде направити свою долю в нове русло!

Сонник - тлумачення снів