Коли сняться Віщі сни. Віщий сон як відчути,тлумачити і в які дні сниться

Коли сняться віщі сни, людина починає замислюватися про причини цього явища. Необов’язково припускати у себе наявність дару ясновидіння, хоча цей факт теж не можна виключати. Однак найчастіше віщий сон з’являється у деякі періоди, коли енергетичні канали відкриті для отримання важливої інформації. Поява таких видінь пов’язано з днем тижня, місячної фазою, а також з часом доби. При бажанні можна налаштувати себе так, щоб побачити сновидіння, яке втілиться в реальність.

Як відчути віщий сон

Зрозуміти, віщий сон приснився, можна за декількома факторами:

 • після пробудження ви не змогли його забути, він міцно врізався в пам’ять;
 • яскраве подія викликала сильні почуття і емоції;
 • сюжет був логічно завершеним (у нього була зав’язка, розвиток і кінець);
 • всі дії мали певну послідовність;
 • були присутні які-небудь конкретні відомості (в тому числі цифри або дати);
 • нічне марення тривала недовго.

Які ще сни вважаються віщими? Зазвичай мова йде про події, в яких сновидець брав безпосередню участь. Якщо перед нічним відпочинком ви правильно налаштували себе, думали про те, що б хотіли побачити, то шанс появи пророчого сюжету буде набагато вище.

Як правильно тлумачити

Щоб зрозуміти, яке значення несе пророче бачення, необхідно врахувати обставини. Такі сюжети зазвичай бувають прямими або символічними.

У першому випадку в нічний грезе є обставини чи ситуації, які пов’язані з щоденним життям сплячої людини. Мова йде про події, які в даний час хвилюють сновидця найбільше. Сюжети інтуїтивно зрозумілі, не вимагають додаткової інтерпретації. Найчастіше вони втілюються в життя саме в тому вигляді, в якому наснилися.

Символічні бачення можуть мати фантастичний характер. На перший погляд може здатися, що з’явилася повна нісенітниця. Але здорове зерно в образах все ж таки присутня. Важливо правильно його розглянути.

Пам’ятайте, що у кожного предмета і вчинку в нічний грезе буде певний сенс і зміст. Інтерпретувати побачене необхідно в цілому, але також важливо звертати увагу на конкретні символи. Вони можуть бути безпосередньо пов’язані з тією життєвою сферою, до якої в даний період ви відчуваєте більший інтерес. Підсвідомість буде посилати сни, що мають відношення до важливих тем.

Якщо сняться віщі сни

Люди, яким сняться віщі сни, цікавляться, що це означає. Адже можна припустити, що у людини відкрився пророчий дар. Однак це далеко не завжди так. Якщо сняться віщі сни, це може говорити про розвиненій інтуїції, про відкритість енергетичних потоків та підвищеної сприйнятливості. Більшість людей в той чи інший період бачать образи, які в подальшому реалізуються.

У минулі століття точно описувалося, яким людям сняться віщі сни. Були присутні думку, що вони є тими, хто пов’язаний з релігією, духовними практиками. Передбачалося, що підказки направляють вищі сили, щоб священнослужителі передавали їх звичайним людям.

Сьогодні є інша точка зору на те, чому сняться віщі сни. Причини цього криються в підвищеній чутливості сприйняття. Також пророчі символи часто є людей з аналітичним складом розуму. Їх мозок у стані проаналізувати сукупність факторів, щоб зробити певні висновки із ситуації.

Чому ще сняться віщі сни, і часто? Це може говорити про наявність нереалізованих талантів і здібностей, що мають відношення до езотерики. Можливо, сновидінню варто звернути увагу на розвиток себе в цій науці. Але частіше пророчі мрії все-таки є уособленням розвиненою інтуїції і сприйнятливості. В цьому випадку потрібно прислухатися до підказок, які є вночі. Особливо, якщо це відбувається на постійній основі.

В які дні віщі сни

Після нічних видінь багатьох цікавить, в які дні сни віщі, а в які — ні. Для цього потрібно врахувати безліч чинників. Мова йде не тільки про те, в який день віщі сни сняться точно. Враховується фаза місяця, конкретний день тижня і час.

Віщі сни, коли вони сняться по днях, вкажемо на прикладі нижче.

В які дні тижня сняться віщі сни

У питанні про те, в які дні тижня сняться віщі сни, більшість тлумачів сходяться. Вважається, що найбільш точним періодом буде ніч з четверга на п’ятницю. На вказаний час впливає Венера. Планета посилює чутливість і сприйняття.

В цю ніч часто бачать покупку, придбання, одержання подарунка. Сновидіння натякає, що здійсниться те, про що мрієте в реальності. Позитивні емоції після пробудження вказують, що в житті настає успішний період, коли все буде вдаватися.

Але бувають пророчими бачення, з’явилися і в інші дні тижня:

 • В день на суботу вплив надає Сатурн. В цей період сюжети рідко реалізуються в точності, але можуть дати натяк на прийдешні події.
 • У ніч на неділю настроєм керує Сонце. Це час образів, які здійснюються в той же день.
 • На понеділок є мрії під впливом Місяця. Їм не варто надавати суттєвого значення. Пророчими будуть лише ті фантазії, які привиділися після прочитання змови, і відповідного настрою.
 • Ночі на вівторок протегує Марс. Образи дадуть підказку, але не точний напрям до дії.
 • На середу під впливом Меркурія є неспокійні сновидіння, які можуть здійснитися в половині випадків.
 • У ніч на четвер снами керує Юпітер. У цей період збуваються сюжети, пов’язані з професійною діяльністю, фінансами. Іншим символам не варто надавати значення.

В який час сняться віщі сни

Наступний важливе питання — в який час сняться віщі сни. Доведено, що найактивніше мозок обробляє інформацію пізньої ночі. Після засипання перед очима людини можуть знову з’являтися події минулого дня. Цей час вважається не найкращим для появи пророчих сновидінь. Найчастіше те, що наснилося до 12 — 3 годин ночі, не несуть серйозного значеннєвого навантаження і говорить лише про події попереднього дня.

Зате ближче до ранку мозок вже відпочив і відкритий нової інформації. В цей час всі події минулого вже оброблені, тому легше сприймаються енергетичні потоки підсвідомості. Саме перед пробудженням найчастіше є пророчі сюжети.

А ось денні бачення рідко є віщими. В цей період мозок не може повністю розслабитися. Короткостроковий відпочинок, тому інформація не встигає повністю обробитися. Не варто всерйоз сприймати сюжети, які з’явилися під час денного сну.

За місячним фазам

Залежно від того, в яку фазу місячного циклу привиділося сновидіння, воно може бути пророчим:

 • Зростаюча місяць говорить про те, що чекає сновидця попереду. Це час зростання, майбутніх перспектив і можливостей.
 • Щербатий місяць натякає на переживання, які відбулися в минулому. Сюжети часто заплутані, важко піддаються інтерпретації.
 • У молодика втілюються найбільш хвилюючі образи, часто пов’язані з побутовими або щоденними турботами. Мова йде про те, про що людина думає найбільше.
 • Повний місяць натякає на яскраві і пам’ятні події. Частіше є таємничі видіння, які стосуються сфери особистих взаємин.

Святкові пророцтва

Вважається, що у великі свята ймовірність появи пророчих образів вище, ніж в інші дні. Особливу увагу потрібно надавати сюжетів, які привиділися в Новий рік, Різдво, Водохреща. Не можна ігнорувати підказки, які приходять в нічних мареннях.

Також вважається, що напередодні будь-якого церковного свята шанс побачити пророче сновидіння вище, ніж в інші дні. Побачені в цей період сюжети зазвичай втілюються в життя швидко (протягом наступного дня або наступного тижня).

Змова на віщий сон

Якщо вам нечасто є пророчі видіння, можна спробувати спеціальні замовляння. При їх прочитанні ймовірність того, що сюжет збудеться, буде набагато вище. Ця практика використовується в тих випадках, коли важливо отримати підказку від вищих сил, як діяти в тій чи іншій ситуації.

Класичний ритуал на віщий сон передбачає попереднє розслаблення. Для цього можна прийняти ванну з ефірними маслами, медитувати і очистити розум від сторонніх думок. Щоб сновидіння втілилося в реальність, потрібно провести ніч в самоті. Перед нічним відпочинком потрібно повністю звільнитися від всіх думок. Зосередьтеся саме на тому, що хотіли б побачити.

В момент, коли відчуваєте, що засинаєте, промовите п’ять разів наступну фразу: «Нехай присниться мені те, що повинно збутися. Я так хочу».

Є і ще один ритуал, для якого знадобиться дзеркало. Візьміть його з собою в ліжко, покладіть під подушку. Перед засипанням промовте «Як у дзеркалі все відображається, і світло, і темрява, так і уві сні раби Божої (ім’я) відобразиться її майбутнє. Нехай буде так. Амінь». Після того, як прокинетеся, згадайте побачене. Саме дзеркало приберіть подалі від сторонніх очей і не діставайте, поки не збудеться нічне марення.

Сняться віщі сни: як розвинути здібності

Якщо постійно сняться віщі сни, потрібно знати, як розвинути здібності, вдосконалювати їх. В першу чергу необхідно запам’ятати, що пророчі образи є частіше тим, хто вміє розслаблятися, концентруватися на проблемі або цікавому питанні. Важливо правильно налаштовуватися на сюжети.

Крім того, є кілька загальних рекомендацій, які допомагають посилити чутливість:

 • не переїдайте на ніч (в іншому випадку образи будуть важкими);
 • не голодуйте (інакше буде часто снитися їжа);
 • не відмовляйтесь від сексу спеціально (в цьому випадку можуть частіше бути еротичні фантазії);
 • не зловживайте спиртними напоями, забороненими речовинами;
 • не выплескивайте на інших людей негативні емоції (особливо перед зануренням в сон).

Поліпшити концентрацію та підвищити чутливість можна за допомогою духовних практик (медитація, йога). Також важливо прислухатися до власної інтуїції, не ігнорувати сигнали підсвідомості.

Запам’ятовування віщих снів

Важливо не просто побачити сновидіння, але й запам’ятати його деталі. Для кращого запам’ятовування образів існують такі способи:

 • ще до того моменту, як покинете ліжко, прикусіть край подушки;
 • перед нічним відпочинком покладіть під подушку маленький камінь;
 • після пробудження не дивіться у вікно або на вогонь (протягом декількох хвилин);
 • краще запам’ятовуються бачення на правому боці;
 • якщо спите на животі, складніше запам’ятати сюжети.

Що зробити, щоб виповнився

Щоб збільшити шанси на реалізацію нічних фантазій, потрібно ретельно продумати питання перед засинанням. Він повинен бути простим і чітким. Не перевантажуйте питання гаком змістом. Задайте його вголос, чітко і рішуче.

Постарайтеся усвідомити все, що побачили. Не треба обурюватися, якщо привиділися неприємні моменти. Подякуйте вищі сили за те, що вам надіслали відповіді на питання.

Не розповідайте побачені сюжети нікому, навіть найближчим людям. Якщо дуже хочеться поділитися, почекайте кілька днів, після чого можна повідомити про те, що з’явилося (хоча і небажано).

Як змінити майбутнє прогноз

Якщо наснилося щось погане, можна спробувати зробити так, щоб образи не втілилися в реальність. Для цього дотримуйтесь кількох рекомендацій:

 • після пробудження намагайтеся не згадувати побачене;
 • одразу після ночі доторкніться до голови і потримайте руку;
 • після того, як покинете ліжко, дивіться у вікно або на будь-яке джерело вогню;
 • постукайте у вікно тричі;
 • виверніть наволочку і підодіяльник навиворіт;
 • розкажіть про побачене якомога більшій кількості людей (бажано ще до обіду).

Змова на залізо

Ця змова використовують, щоб сновидіння з негативним змістом не втілилося в життя. Для цього потрібно взяти залізний предмет, доторкнутися до нього і тричі сказати: «Залізо не спить, снів не дивиться. Мої забери, та навік збережи. Амінь!»

Замовляння на воду

Вода здатна вбирати як позитивну, так і негативну енергію. Тому її використовують для усунення негативного значення нічних мрій. Необхідно включити кран (щоб рідина вільно текла) і вимовити: «Вода тече, всі біди вдалину понесе». Зробіть це після того, як встанете.

Змова на дим

Ще один спосіб боротьби з негативними ознаками передбачає читання наговору на дим. Це буде дим від сигарет або від спалення папери. Треба проговорити наступну фразу: «Куди дим — туди всі сни».

Змова на камінь

Камені з давніх пір вважаються оберегами від негативних сил і поганої енергетики. Щоб погане бачення не втілилося в реальність, знайдіть підходящий камінь, потримайте в руці і промовте: «Солодкий сон недільний, а дурний трісни». Потім киньте його з силою на землю і залиште там.

Вірити чи ні

Кожен вирішує сам для себе, вірити чи сновидіннях, або вважати їх лише настирливими образами. Однак постійно сбывающиеся мрії навіть скептика можуть змусити змінити свою точку зору. Не ігноруйте є символи. Необов’язково вірити в те, що вони збудуться з граничною точністю. Можна сприймати те, що сниться, як підказку підсвідомості. У багатьох ситуаціях вона допомагає знайти правильний вихід і побачити рішення.

Сонник - тлумачення снів