Килим: тлумачення сну по сонникам

Килим мабуть є в кожному будинку або квартирі. Дуже часто килими передаються у спадок. Деколи це виріб може досягати в ціні дуже великих грошей. Як трактувати сон в якому сниться килим? До чого бачити уві сні килим на підлозі або стелити його? На це питання вам дасть відповідь наш сонник які зібрав тлумачення найпопулярніші і правдиві!

До чого сниться килим — тлумачення сну

Коли вам сниться, що ви чистите килим, це ознака того, що на вашому шляху до мети скоро зникне велика перешкода, яка вам заважало досягти успіху.

Коли ви бачите старий килим уві сні, це ознака того, що ви просто скоро будете жити в гніві, вас обдурять на професійному терені. Будьте дуже обережні у виборі знайомих.

Вам приснилося купувати килим уві сні, як трактує сонник це означає, що ви зможете швидше розбагатіти.

Бачити уві сні червоний килим обіцяє вам несподівану фінансову надбавку.

Коли вам сниться великий килим або килимове покриття, це ознака того, що для вас важлива справа або дуже важливе починання буде успішно виконано. Це позитивний сон.

Якщо вам сниться стелити килим або килимову доріжку, це для вас втрата. Невелика фінансова.

Сон в якому сниться підмітати коверчик, це ознака того, що ви не досить хоробрі та завзяті, щоб впоратися зі своїми проблемами.

Сниться килим на підлозі — сонник Міллера

Якщо ви бачите килим на підлозі уві сні, це знак того, що ви скоро зіткнетеся з дуже негативним людиною, який може погано вплинути на ваше життя.

Великий старовинний килим на підлозі у сні означає, що ви скоро будете виконувати роботу, яка дасть вам велике задоволення.

До чого може сниться килимова доріжка довга на підлозі, це ознака того, що ваше щастя дуже близько.

Коли ви бачите в сні світлий килим на підлозі, такий сон по соннику обіцяє виконати ваші мрії.
 

Сниться килим на стіні — сонник Ванги

За сонником Ванги цей символ висить на стіні може означати, що в реальному світі ви хочете домінувати над іншими, або навпаки — ви боїтеся чужого панування.

Якщо сниться, старий темний килим на стіні, це означає, що незабаром хтось вас образить або образить вас плітками або наклепами.

Коли вам сниться, великий килим на стіні, це означає, що щось важливе для вас справа, або мета буде значно ближче для вас

Коли ви бачите маленький килим з дірками на стіні уві сні, це знак того, що в найближчому майбутньому у вас буде багато порожніх справ.

Згорнутий килим приснився — сонник Нострадамуса

Бачити уві сні згорнутий килим це означає, що з якоїсь причини ви втратите повагу, яку ви заслужили у своєму середовищі. У цьому буде ваша вина. Постарайтеся уникати пліток і конфліктів найближчому майбутньому.

Нести на плечах згорнуту в рулон килимову доріжку або килимок, такий сон як знак до деяких приємним розваг, в яких ви незабаром приймете участь.

Якщо сниться згорнутий великий або величезний килим у ваших ніг — прелюдія до радості і щастя, що скоро станеться у вас, нести вдвох згорнутий килим: такий сон пов’язаний з любов’ю на яву.

Брудний згорнутий коврик уві сні принесе вам смуток і занепокоєння, які скоро стануть вашою частиною.

Багато килимів приснилося — сонник Хассе

Побачити в сні багато брудних килимів або звалище де розкидані багато килимових покриттів, такий сон по соннику попереджає вас про проблеми зі здоров’ям або інших погані події.

Купувати багато старих килимів — це привід для вашого гніву, або розчарування, справи підуть не так добре як хотілося б.

До чого сниться брудний килим по соннику Лоффа

Якщо розглянути в загальному такий знак бачити уві сні брудний килим, це застережливий сигнал про будь-яку загрозу, яка може статися з вами.

Якщо ви мрієте, що ви поливаєте герані, це ознака того, що ви незабаром будете дуже стурбовані своїм здоров’ям. Ви можете захворіти, не серйозною і виліковну хворобу. Не переживайте, це легке захворювання.

Сонник - тлумачення снів