До чого сниться журавлина? Сонник: журавлина приснилася уві сні

Що ж за ягода приснилася вам сьогодні? Журавлина? Червона і велика? Вона ж росте на болоті — скажете ви. Збирати її напевно дуже не легко. Так до чого сниться журавлина? Ця ягода по багатьом сонникам є дуже хорошим знаком, у більшості є провісником щастя та гарного здоров’я, яке вам визначено в найближчому майбутньому. Читайте повне трактування сонники.

До чого сниться журавлина — сонник

Коли ви бачите журавлину у відрі уві сні, це ознака того, що у вас буде деяке задоволення, яке у вас буде в найближчому майбутньому.
Якщо сниться журавлина у відрі для незаміжньої жінки, це ознака того, що вас скоро запросять на якусь важливу церемонію.
Коли ви їсте журавлину сні, обіцяє хороше здоров’я і благополуччя вам, але тільки якщо ви будете зловживати поганими звичками.
До чого сниться дуже дрібна журавлина?- Це ознака того, що скоро у вас буде деяке розчарування.

Збирати журавлину — до чого сниться?

Збирати таке диво це справа копітка, марно вважати що таке заняття, яке ви побачите уві сні буде провісником тяжкого або страшного. Навпаки сон збирати журавлину несе тільки майже завжди позитивний аспект.

Збирати журавлину на болоті і важко йти при цьому уві сні, такий знак оголошує про відвідання якогось небажаного гостя.

Жінці сниться збирати журавлину, це передвісник любовного роману який може закінчиться вдалим заміжжям.

Сонник вважає якщо вам сниться ягода і ви збираєте у кошик, такий знак дасть вам задоволення від успішного підприємства.

Червона журавлина — сниться

Червоний колір майже завжди робить збуджуючий ефект, як же можна трактувати сон саме з червоною журавлиною?
Коли вам сниться, яскраво червона журавлина в долоні це ознака того, що скоро у вас буде гарне, гідне втілення вашої заповітної мрії у вашому житті.

Сон коли ви розсипали червону ягоду на землю означає, що ви не зможете вчасно виконати якесь завдання або доручення, але все вказує на те, що не буде ніяких серйозних наслідків із за цього.

Якщо вам сниться, що ви їсте червону журавлину з цукром, це сигнал про те, що в найближчому майбутньому ви повинні бути більш обережними в питаннях сім’ї. Можливі сварки по дурницях. Бережіть своїх близьких і рідних. Ставтеся з повагою і ваші добрі вчинки незабаром будуть винагороджені.

Велика журавлина — сонник

Болотна ягода журавлина буває як велика, так і середніх розмірів, до чого сниться велика?

Коли вам сниться, що ви розсипали велику журавлину на землю, це означає, що ви скоро зіткнетеся з серйозними фінансовими проблемами, але можете розраховувати на допомогу своїх друзів.

Їсти велику ягоду і бути забрудненим — це сигнал, що ви повинні бути особливо обережні, якщо не захочете стати жертвою крадіжки в найближчі дні.

Велика журавлина в долоні означає швидка і легка прибуток, якщо цей сон приснився чоловікові.

Якщо вам приснилася дуже велика купа найбільшої журавлини, це передвістя, що ви шукаєте новий шлях і нові ідеї, і ви знайдете! Яким ви можете спокійно йти, і це забезпечить вам успіх.

До чого сниться журавлина на болоті?

Болото має не дуже гарні асоціації, але і сон в якому сниться болото має теж не зовсім веселий характер, при всьому що в такому сні має місце бути така як ягода журавлина.

Якщо сниться багато журавлини на болоті, це знак того, що ви зустрінете незвичайного людини на своєму шляху, який буде відігравати важливу роль у вашому житті, але він буде дуже егоїстичний і надто амбітною людиною, тому невідомо, як відносини закінчиться.

Коли ви бачите, як хтось збирає журавлину на болоті уві сні, це знак того, що ви будете в контакті з впливовими, важливими людьми в найближчому майбутньому.

Якщо вам сниться, що ви рвете ягоди та їсте їх і все це на болоті, це ознака того, що у вас занадто багато комплексів, які заважають вам досягти високих вершин.

Сонник - тлумачення снів