До чого сняться ягоди – сонник, тлумачення сну про червоні і чорні ягоди, полуницю, малину, черемшину і вишню, збирати ягоди уві сні

Побачена уві сні ягоди можуть мати різне тлумачення — як позитивне, так і негативне. На загальне значення сну впливає безліч супутніх деталей. Але в основному, така прикмета — хороший знак.

Ягоди по соннику Міллера

Побачені ягоди на думку психолога Р. Міллера символізують спокуси і приємні події. У соннику він розглядає побачені плоди, як символ прихованих почуттів. Їх колір визначає ступінь задоволеності подіями. Дії з ними — предмет ваших переживань.

Ванга вважала, що ягоди символізують труднощі

Тлумачення сну про ягоди сонник Ванги

Знаменита провидиця і цілителька Ванга трактує сни з ягодами не в позитивну сторону. Вона порівнює плоди з неприємностями, а дії, які відбуваються з ними у сні — пряма рекомендація до правильних вчинків. За сонником Ванги вони символізують майбутні труднощі, подолати які під силу наполегливій і старанному сновидінню.

Сон з ягодами в ісламському соннику

Ісламський сонник пов’язує трактування такого сну зі смаком ягід. Якщо вони кислі, таке бачення хорошого не обіцяє. І навпаки, солодкі плоди принесуть вигоду в реальності і благословення Аллаха.

Тлумачення сну по подробиць

Їсти ягоди уві сні

Є ягоди обіцяє приємне проведення часу і спокуси. Однак, щоб правильно тлумачити сновидіння, рекомендується заглянути в кілька сонників.

Ласувати плодами по соннику Міллера — ознака того, що сплячий втомився, йому потрібен відпочинок. Якщо вам приснилося, як ви їсте жовті ягідки попереду вас чекає смуток і туга.

Для повного тлумачення необхідно запам’ятати, в якому вигляді були плоди:

 • свіжі — удача й везіння;
 • заморожені — сновидець скутий, йому потрібно трохи розслабитися;
 • з компоту — до розставання з коханою людиною;
 • з варення — ви комусь дуже лестите;
 • сушені — нудьга від неробства;
 • в’ялені — сплячий незадоволений собою і оточуючими.

Вживати соковиті стиглі і солодкі ягоди по всьому сонникам віщують радість і приємні звістки. А ось кислуваті плоди несуть в собі не дуже хороший знак.

Недостиглі ягідки зривати і їсти — знак того, що сплячий чимось незадоволений. Але якщо вони були гнилими, в такому сні мало хорошого. Він віщує зраду.

Бачити ягоди на дереві

 • Жіночому підлозі таке бачення віщує інтриги серед знайомих другої половинки.
 • Бачити багато незрілих зелених плодів — не треба квапити події.
 • Багато великих, стиглих ягід обіцяють клопоти і сльози.
 • Побачити зреющую ягоду в сні означає, що наяву у вас зав’яжуться нові приємні романтичні стосунки.

Червоні ягоди

Соковиті стиглі плоди червоного кольору з різними сонникам мають різні значення. В основному вони несуть позитивний знак.

Наприклад, за Великим соннику плоди таких відтінків означають візит родичів.

За сонником Кананіта таке бачення дуже хороший знак добробуту, багатства і здоров’я.
У сімейному соннику це знак великих і глибоких почуттів до коханої людини.
Червоні ягоди уві сні говорять про те, що будете розчаровані тим, кого очікували зустріти людину безкорисливу та чуйною душею — так тлумачить сон з плодами алфавітний сонник.

Якщо в сні Ви їсте ягоди і отримуєте задоволення — чекайте приємних новин

Чорні ягоди

Ягоди чорного кольору, побачені уві сні можуть нести безліч знаків. Сонники трактують бачення по-різному. Найчастіше і психологи, і езотерики вважають чорну ягоду символом загострення відносин і самопочуття. Але іноді вони несуть і хороший сенс.

За сонником психолога Цвєткова такі плоди уві сні означають крайнє здивування в найближчому майбутньому, ймовірно хто-небудь з рідних порадує вас своїми успіхами.

Їсти їх і отримувати задоволення — вас чекає період романтичних зустрічей і знайомств, любовних пригод.

У сімейному соннику чорні ягоди означають негаразди у стосунках в сім’ї, сварки і переживання.

Якщо такі плоди забруднили вашу одяг і руки, сновидінню необхідно берегти свою честь і гідність. Його репутація зіпсована.

Якщо ви бачите чорніючі на очах плоди — слід стежити за своєю емоційною сферою. Такий сон означає напруження почуттів, зайву дратівливість і запальність. Можливий скандал на грунті ревнощів.

Варити з них варення — до сумних подій. Можливо вони не торкнуться сплячого, але торкнуться сім’ї або знайомих.

Полуниця уві сні

Якщо вам довелося побачити полуницю, то наяву вас очікує щаслива подія. Їсти і соковиту стиглу ягоду означає хороші відносини з коханою людиною, взаєморозуміння і підтримку.

Якщо чоловік садив полуницю уві сні, значить наяву сплячий має нестандартні погляди на життя і викликає осуд оточуючих.

Черемха

Сонники дерево черемхи і її плоди трактуються як ознака зрілості і мудрості. Якщо ж ви зриваєте їх або їсте, це може вказувати на нестачу позитивних емоцій, на втому або пересиченість життям.

Молоду жінку, що побачила плоди черемхи, чекають зміни у звичному ритмі існування. Побачена ягода черемхи означає, що в близькому майбутньому у вашому житті виникне хтось, взаємозв’язок з яким забезпечить багато щасливих моментів і внесе в життя новий сенс.

Черешня

Черешня і вишня, побачені уві сні передвіщають успіхи на роботі, народження нових любовних відносин і виконання бажання.

Незаміжнім дівчатам черешня сниться до швидкої весіллі.

Тлумачення багато в чому залежить від розміру і ступеня стиглості побачених плодів. Гнила — крах планів, недозревшая — страх перед відповідальністю.

Чорниця

Сімейним парам сонники обіцяють поліпшення фінансового становища, а для дівчат — довгоочікувану вагітність.

Приснився чорниця — знак того, що потрібно звернути увагу на здоров’я. Міллер ж трактує такий сон як шлях до одужання сновидця.

Калина

 1. Їсти ягоди калини до застуди.
 2. Квітуча сниться до нового знайомства.
 3. Бачити плоди калини передрікає зустріч старих друзів на загальному святі.
 4. Збирати калину — вас очікує перешкода в справах.

Горобина

Побачити дерево з плодами горобини обіцяє прагнення до якихось благ. Якщо ви не дістаєте до грон, значить, вас очікує труднорешаемая завдання в реальності.

Якщо ягоди були переспілими, значить, втратили щось важливе. Можливо, в минулому ви допустили помилку, і тепер думки про це не дають спокою.

Продавати в сні малину — до швидкого багатства

Малина

Бачити малину — знак радості і щастя. Пити в сні малиновий чай обіцяє проблеми зі здоров’ям. Продавати ягідки означає швидке багатство. Пересаджувати кущі малини — ваші інтереси кардинально зміняться.

Вишня

Їсти її – до радості і прибутку, спілу – до добробуту, неспелую або кислу – до удачі або отримання обіцянок, гнилі вишні часто віщують наклеп. Посадити у сні вишневе дерево – до багатства, дертися на нього – з вами хтось просто фліртує.

Аґрус

Бачити плоди агрусу до того, що розлад у родині скоро припиниться. Збирати їх означає несподівано відкрилися перспективи. Варити варення або компот з агрусу — про вас погано говорять.

Якщо наснилося як ви збирали аґрус – це знак щастя, яке відвідає вас після тривог. Цей сон обіцяє вам яскраві перспективи в справах.

Сон, у якому ви їсте зелений аґрус, говорить про те, що ви зробите помилку, прагнучи до задоволень, а також будете залучені в вир сенсаційних подій. Пробувати зелений аґрус – несприятливий знак. Бачити аґрус у сні означає, що ви уникнете якийсь стомлюючої роботи. Для молодої жінки сон, у якому вона їсть аґрус, обіцяє невелике розчарування в очікуваннях.

Заморожені ягоди

Привиділися заморожені плоди в сновидінні? Сонник Оракула обіцяє багато позитивних подій, здатних сприятливо позначитися на амурний сфері і в діловій сфері. Якщо їх смакові якості не пропали, удача почне супроводжувати у всіх починаннях.

Збирати суниці в лісі

Якщо ви збираєте суницю руками, це може передвіщати прийдешні зміни, які зможуть докорінно змінити звичаї та стандарти, що склалися у вашому житті. Зазвичай це передбачає щасливі новини та радісні події, які вже зовсім близько.

Радісні вести можуть торкнутися особистих справ – як каже сонник, суниця може передвіщати взаємну любов і розуміння, особливо якщо вам довелося поласувати цією лісовою ягодою.

Ми розглянули найпопулярніші сни з ягодами і розтлумачили їх значення. Велика частина трактування залежить від деталей сну і дій сновидця, тому для якісної розшифровки бачень слід запам’ятати ваше бачення до дрібниць.

Сонник - тлумачення снів