До чого сниться масло – сонник, тлумачення сну про вершкове олію, олію і оливкову олію у сні

Вершкове або рослинне масло – один з базових продуктів харчування. Бачити його в сні в більшості випадків – сприятливий знак, хоча тлумачення в різних сонники можуть відрізнятися. Щоб точно проаналізувати сновидіння і підготуватися до майбутніх подій, потрібно спробувати пригадати всі деталі.

Масло по соннику Міллера

У соннику Міллера є багато тлумачень, пов’язаних з цим продуктом харчування. Наприклад, велика його кількість обіцяє людині безліч приємних подій і заходів.

Багато залежить і від дій:

 1. Якщо людина маститься їм, такий сон передвіщає події, в яких сновидець буде головною дійовою особою.
 2. Бізнесменам та підприємцям велика кількість будь-якого масла обіцяє прибуток і приємні події в діловій сфері.
 3. Поїдати свіже золотисте вершкове масло – до міцному здоров’ю і реалізації планів, які принесуть багатство. Але якщо воно гірчить, фінансове благополуччя дістанеться тяжкою працею.

Існує і негативний тлумачення. Якщо людина бачить, як він поливає цим продуктом їжу під час приготування, це означає, що всі його плани зруйнуються з-за власного егоїзму і нездатність планувати дії наперед.

Продавати масло у сні — до невдач в особистому житті

Тлумачення сну про масло в сонник Ванги

В сонник Ванги також є інформація про вершковому і соняшниковій продукті. Якщо людина себе побачив, що продають цей продукт, це означає, що бажана прибуток виявиться невеликим.

Довідка! Тлумачення сонник Ванги багато в чому залежать від статі сновидця і дій, які він виконував у сні.

Основні тлумачення такі:

 1. Бачити себе, інтенсивно втирающим масло в тіло, означає швидке позбавлення від проблем. Якщо людина хворіла, це обіцяє йому швидке одужання. Молодій дівчині це обіцяє нові несподівані перспективи.
 2. Згідно з тлумаченням Ванги, чоловікові, що продає цей продукт уві сні, найближчим часом загрожують невдачі в особистому житті.
 3. Збивати продукт – теж не зовсім сприятливий знак. Він означає, що бажання сновидця буде дуже складно реалізувати. Якщо такий сон приснився дівчині, він вважається сприятливим. Це означає, що незабаром вона вдало вийде заміж.

Масло в ісламському соннику

Ісламський сонник призводить свої тлумачення, причому вони розрізняються залежно від походження продукту:

 1. Соняшникова означає, що фінансове благополуччя і значну стан буде отримано чесним шляхом.
 2. Вершкове – сприятливий знак. Підприємцям і торговцям він обіцяє вигідні угоди і удачі в справах, а фермерам – багатий урожай.
 3. Пити олію – не дуже добра ознака. Він означає, що навколо сновидця зібралося багато заздрісників. Якщо ж людина випив залишки, це обіцяє йому отримання прибутку шляхом принижень.

Людині, який в даний момент переносить хворобу, сон про втиранні масла в тіло обіцяє швидке одужання.

Вершкове масло у сні — до швидкого досить вдале заміжжя

Кому приснився сон?

У всі сонники тлумачення часто залежать від статі сновидця. Те, що може бути сприятливим для молодої дівчини чи вагітної жінки, буде абсолютною невдачею для чоловіка.

Щоб розшифровувати свої мрії було простіше, можна скористатися окремими тлумаченнями для чоловіків і жінок.

Жінки

У різних сонники є цілий ряд тлумачень снів про маслі:

 1. Міллер стверджує, що якщо жінка побачила себе змазує шкіру будь-яким маслом, це свого роду застереження. Воно означає, що незабаром вона з головою порине у легковажні розваги, які можуть негативно позначитися на її репутації.
 2. В цьому ж соннику є і сприятливе тлумачення. Наприклад, дама, побачивши уві сні вершковий продукт, може розраховувати на швидке заміжжя, причому її чоловік буде дуже практичним і господарським.
 3. У давньому слов’янському соннику вершкове масло обіцяє жінці реалізацію всіх планів і надій.

Чоловікові

Більшість тлумачень для чоловіків – позитивні. Будь-яке масло, будь то рослинне або вершкове, обіцяє удачі в справах, вигідних угоди та покращення матеріального становища.

Винятком є тільки торгівля цим продуктом. У більшості сонників це означає проблеми в особистому житті і серйозні негаразди в сім’ї.

Тлумачення сну по подробиць

Незважаючи на те, що рослинне або вершкове масло вважається сприятливим знаком, багато залежить від деталей бачення. Навіть невелика подробиця може змінити тлумачення в певну сторону.

Вершкове масло

Основне тлумачення сну про вершковому маслі свідчить, що це обіцяє людині щасливий період у житті. Йому буде супроводжувати удача в справах і особистому житті.

Додаткові деталі допоможуть провести розшифровку точніше:

 1. Є масло – хороша ознака, який провіщає поліпшення фінансового становища.
 2. Збивати його теж вважається хорошим баченням. Человек досягне бажаного чесною і наполегливою працею.
 3. Бачити продукт на столі або тарілці – до майбутнього веселощів.

Соняшникову олію у сні

Соняшникова олія вважається символом спокою та миру. Сон про цей продукт означає, що незабаром людина позбутися від труднощів і тривог, з’явиться стабільність і впевненість у завтрашньому дні.

Однак, якщо сновидець змащував ним особа або руки, йому слід дотримуватися обережності, оскільки таке бачення – провісник наближення хвороби. Молодим жінкам потрібно бути обережніше з новими знайомствами. Не виключено, що вони втягнутий її в сумнівні підприємства і зіпсують репутацію.

Сон про оливкову олію

Оливкова олія – дуже добра ознака, особливо для тих, хто зараз хворий. Побачити цей продукт в нічних мареннях в будь-якому вигляді обіцяє швидке одужання.

Якщо людина здорова, такий сон – це символ його міцного імунітету і відсутності захворювань в найближчому майбутньому.

Ванна з ефірними маслами — до успіхів в особистому житті

Купувати масло уві сні

Покупка цього продукту уві сні – не найсприятливіший ознака. Він говорить про те, що людині слід дотримуватися обережності у справах.

Важливо! Особливо уважним треба бути у нових починаннях з туманними перспективами. Цілком можливо, що вони не принесуть бажаного результату.

Щоб уникнути неприємностей, слід утриматися від необдуманих і спонтанних рішень. Братися слід лише за ті підприємства, в яких чітко видно перспективи і варіанти розвитку подій.

Ефірні олії

Ефірні олії в нічних мареннях мають своє значення. Наприклад, брати з ними ароматну ванну обіцяє удачі в особистому житті. Сновидець буде буквально купатися в любові свого партнера.

Змащувати своє тіло ефірним маслом – це застереження. В реальності людини чекають неприємні події, в які він буде втягнутий через власну легковажність.

Лляна олія

Лляне масло зустрічається в тлумаченнях сонників нечасто. Наприклад, за версією медіума міс Хассе це бачення означає великий виграш у лотерею.

Аналогічне тлумачення призводить і сонник від А до Я. Людина, побачивши такий сон, має право розраховувати на несподіване поповнення бюджету, чи то виграш, несподівана премія або нагорода.

Бутерброд з маслом

Масло, намазане на хліб, вважається дуже приємним знаком. Це провісник радісних подій і веселощів.

Можливо, сновидця чекає велике родинне свято або інше застілля. У будь-якому випадку, у нього буде можливість весело провести час в компанії приємних людей.

Автомобільне масло

Тлумачення сну про автомобільний олії знайшлося тільки сонник від А до Я. Воно дуже коротке, але позитивний. Подібне бачення означає, що незабаром сновидець відправиться в приємне далеку подорож з близьким другом або другою половинкою.

Висновки

Якщо розглядати сон про маслі в цілому, він вважається сприятливим. Лише деякі тлумачення служать застереженням сновидінню. Однак, якщо людині вдасться правильно розшифрувати своє бачення і зробити певні дії в реальності, неприємних подій і наслідків можна з успіхом уникнути.

Сонник - тлумачення снів