До чого сняться волоські горіхи – тлумачення сну по сонникам

У світі сновидінь горіхи вважаються сприятливими символом. Не дивлячись на уявну порожнечу, такий сон має безліч різних значень, і нехтувати їм було б помилкою.

Кажучи загалом, подібні сновидіння знятися до прибутку, приємним змінам і радісним сюрпризів. А щоб дізнатися, дочитайте статтю до кінця.

Сонник Міллера

На думку Міллера, побачити волоські горіхи в сні – знак майбутньої радості, зустрічі з коханими, благополуччя в грошах.

Якщо в сновидінні людина гризе підгнилі плоди, наяву варто чекати розчарування, причому сфера може бути будь-яка.

Якщо молода дівчина побачила себе у сні грызущей зіпсований плід – її улюблений помилковим їй. Все відкриється і це тільки питання часу.

Їсти уві сні хороші і стиглі горіхи – до процвітання у фінансових справах.

Довідка. Сонник Міллера підкреслює, що побачити волоські горіхи в сновидінні – це особливо сприятливий знак для жінок.

Якщо подібне побачив чоловік, то його чекають великі придбання та вигідні угоди, бізнес буде процвітати, а партнери будуть надійні і сумлінні.

Якщо в сні чоловік з’їдає, горіх, то таке сновидіння можна трактувати двояко. Якщо смак сподобався, то можна очікувати швидкого прибутку і не про що не турбується. Отримані гроші не принесуть неприємностей і проблем. Якщо плоди були гіркими, чекайте неприємностей і грошових втрат.

Збирати горіхи в сновидінні – заклик до активних дій, саме зараз саме час зробити упор на кар’єрне зростання або розширення бізнесу. В даному випадку удача стане постійною супутницею.

Сонник Ванги

Згідно соннику Ванги, побачити уві сні волоський горіх — до марнослів’ю, суєті, відсутність результатів. Людині, який побачив подібне, належить участь у безлічі зустрічей і заходів. Але вони не принесуть плодів, в результаті будуть тільки порожнеча і роздратування.

Ісламський Сонник

Побачити великі волоські горіхи в сні – знак того, що майна нажите важко і чоловік заплатив за нього надто високу ціну. Найчастіше це ціна здоров’я.

Грати плодами – до сварок і суперечності.

Їсти горіхи у сні — до коштовного придбання, при цьому будьте спокійні, прибуток прийде чесним шляхом.

Побачили багато плодів – чекай конфлікту, а якщо уві сні ви добували їх них масло, то наяву будете спілкуватися з заздрісником.

Згідно соннику мусульман, чесна людина, побачивши уві сні горіхи в скорм часу отримає прибуток, а його справах буде супроводжувати удача. Зривати плоди з дерева — до досягнення поставленої мети, причому це принесе задоволення. Не варто боятися перешкод, в даному випадку вони не зможуть завадити.

Важливо! Символ волоського горіха в сновидінні – спокій, достаток, сімейне щастя, щира любов і часта прихильність.

Тлумачення сну по подробиць

Зелені горіхи

Побачити в сні зелені або незрілі волоські горіхи – до отримання подарунків та уваги з боку оточуючих. Але, вони не принесуть вам радості, вони виявляться порожніми, як і ті люди, які їх дарують.

Крім того, сновидіння може обіцяти радість і веселощі. Якщо приснилися зелені плоди молодої закоханої дівчини, то скоріше всього її роман буде недовгим і коханий не запропонує їй руку і серце. Нестиглі плоди — це незрілі почуття і не підготовленість партнерів до серйозних стосунків.

Великі горіхи

Побачити в сні великі плоди – до матеріального достатку, вигоді, успішної реалізації планів. Дрібні — віщують велика кількість дрібних проблем, сварок, негараздів, однак вони не принесуть великої шкоди.

Є горіхи уві сні

Це ознака міцного здоров’я і щасливого сімейного життя. Хворому такий сон обіцяє одужання. Крім того, сновидіння віщує зустріч зі старими друзями та отримання слушної поради, який сильно допоможе в житті. Не варто відмовлятися від зустрічей і пропозицій, які будуть надходити.

Лісові горіхи

Побачити такий сон — до важкої праці, тривогам і печалям, але ці страждання не марні, в майбутньому на вас чекає хороші результат. Зривати плоди в лісі – до зменшення турбот і тривог. Якщо ви їли лісові горіхи у сні, то в реальному житті отримаєте дорогий подарунок або грошову вигоду.

Якщо, ви топчіть плоди ногами – це поганий знак, що говорить про великі збитки розорювання або в розриві відносин. Проаналізуйте свою поведінку, можливо ви зрозумієте помилку і це допоможе обійтися «малою кров’ю».

Горіхове дерево

Вам приснилося дерево волоського горіха? Це ознака везіння, безтурботне життя і удачі в справах. Крім того, сон символізує великі можливості, які поки не розкриті, ви можете більше, ніж робите на даний момент. Сновидіння може говорити про те, що людині слід зробити активні дії для розкриття свого потенціалу, більше працювати і докладати зусилля. У даній ситуації важливо не упустити момент.

Збирати волоські горіхи

Таке сновидіння, говорить про проблеми потребують термінового вирішення. Тут все залежить від того, яким чином відбувався збір урожаю:

  • Підбирали опале плоди – до безладу і хаосу в житті.
  • Трясли дерево – невдача на службі і в грошах. Все буде даватися з працею.
  • Обережно знімали з гілок – до удачі, виграшу, вигідною угодою.
  • Збивали палицею – до неприємної розмови, сварки або з’ясування відносин.
  • Якщо ви збирали плоди для продажу, чекайте неприємних змін в особистому житті, можливо, вас чекає розлучення.
  • Якщо зібраний урожай був мізерним, готуйтеся до важких часів, вас чекають фінансові втрати, збитки і труднощі.

Гнилі волоські горіхи

Побачити їх — до серйозних випробувань та душевного болю. Будьте обережні, побачене може говорити про те, що «гнилий плід» прихований від сторонніх очей і неприємності приходять звідти, звідки не чекаєш. Скоріше за все у вашому оточенні є уявні і лицемірні друзі, в будь-який момент готові на зраду. Незабаром обман відкриється, і ви дізнаєтеся правду.

Брудні волоські горіхи

Якщо дівчині наснилися брудні плоди, у неї є суперниця. Подивіться критично на себе і ситуацію. Якщо ваш коханий став приділяти увагу інший, можливо причина криється саме у вас. У будь-якому випадку будьте готові до того, що ваш улюблений веде брудну гру і ви можете бути обмануті.

Ціла гора горіхів

Таке сновидіння обіцяє визнання в любові, а хворому — одужання. Побачити багато великих і гарних плодів — до появи додаткового джерела доходу або іншої вигоди. Ваш добробут покращиться, а справи підуть на лад. Крім того, побачене може передвіщати переїзд на нове місце. Якщо побачені плоди великі і гарні, то все складеться вдало, якщо ні, то чекайте труднощів.

Висновок

Волоський горіх в сновидінні – майже завжди символ благополуччя. І слід відштовхуватися саме від цього значення. Крім того, таке сновидіння часто символізує сильного і непересічної людини. Тому навіть якщо вам наснилося щось погане, знайте — ви легко впораєтеся з будь-якими труднощами.

Сонник - тлумачення снів